RESMA SP. Z O. O.

Toruń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o RESMA SP. Z O. O.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESMA SP. Z O. O.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Jesteś zatrudniony w RESMA SP. Z O. O.? Jak w firmie przedstawia się możliwość rozwoju pracownika? Jakie benefity są oferowane przez pracodawce? Czy stosowane są rekrutacje wewnętrzne? Czekamy na Wasze opinie.

aako
użytkownik zarejestrowany

No to skoro podstawa zaczyna się od 1500zł @tonder, to na spokojnie można wyciągnąć minimalną krajową, bo przecież dochodzą do tego jeszcze odpowiednie premie, a o podwyżkę zarobków wcale nie jest tak trudno. Wiecie czy wynagrodzenie jest na czas? Pozdrawiam

admin

Uważasz, że o firmie RESMA SP. Z O. O. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o RESMA SP. Z O. O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESMA SP. Z O. O.