Opinie o Renault Alcar w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Renault Alcar. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Renault Alcar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renault Alcar w Olsztyn

Luis

Na początku wszystko spoko. Okres próbny ponad 3k netto, zarobki 4,5k netto. Jedziemy dalej, wielkie rozczarowanie począwszy od okresu próbnego do właściwej pensji. 2800 na próbnym przez miesiąc + 3 miesiące Mało kto widział tu pensje 4,5k netto, właściwie nikt. Serwis jest wielkim problemem dla pana kierownika obsługi posprzedażnej, woli zajmować się hurtówką niż serwisem. Serwis ma strasznie złą opinię wśród klientów. Wszystko działa na zasadzie pędu Ziemi i grawitacji, jest jak jest. Doradcą zabrania się sprzedwania dodatkowych godzin mimo umówionej stawki z Klientem. Wielki pan kierownik nie może mieć problemów gdyż zajmuje się sprzedażą hurtową. Jeśli satysfakcjonuje Cię pensja poniżej 4 tyś netto jako doradca serwisowy to leć w ciemno.

Luis

Wstyd to nie dotrzymywać ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej i stawianie pracownika pod ścianą podając mu papiery z ultimatum " jak się nie podoba to nie podpisuj". Nie pozdrawiam.

Krystyna

Nigdy więcej moja noga nie stanie w tej firmie. W czasie gwarancji nie usunęli mi usterki która jest do dzisiaj. Tłumaczą się wadliwym gazem a w żaden sposób nie zweryfikowali jakości gazu. Niekompetencja i nie wiedza pod każdym względem.

Ksenia Nowy wpis

Nie wiecie czasem co może składać się na wynagrodzenie dla recepcjonisty? Kiedyś jak była dostępna oferta to wpisano w nią, z zarobki maja być atrakcyjne. Ale to praca na samej podstawie czy jednak są jakieś premie?

Mazur Nowy wpis

Pełen profesjonalizm Po stronie całego zespołu Alcar Szczególne wyróżnienie dla Pana Jacka Badury Mam kilka auta w swojej flocie i na pewno będę kontynuować kolejne zakupy ich Marki

A ile się zarabia jako taki specjalista ds. reklamy? Ktoś pytał teraz niedawno o to stanowisko a mnie jakoś oferta się nie wyświetliła. Już po naborach? Stawki są w ogóle negocjowalne czy może dopiero po jakimś dłuższym stażu?

Krzysztof Nowy wpis

Zakupiłem w tym salonie auto Talisman. Po gwarancji auto zepsuło się i od tego problemy serwisem zaczęły się! Serwis do mnie zadzwonił i z diagnozował po 3 godzinach że przyczyną jest akumulator więc przyjechałem odebrać auto skasowali mnie za wymianę 670zł po czym wyjechałem z serwisu przejechałem raptownie 4 km i auto przeszło w tryb awaryjny więc wróciłem do tego serwisu i okazało się że nie jest wina akumulatora za który zapłaciłem a wina alternatora ponownie mnie skasowali więc postanowiłam zabrać te niby rzeczy zepsute i sprawdzić w innym serwisie czy faktycznie akumulator, alternator był do wymiany . Okazało się że akumulator jest sprawny 100%a w alternator jest uszkodzony sprzęgło alternatora Gdzie serwis powinien wymienić daną cześć alternatora grze jest wymienna cześć tego sprzęgła kosztuje 100zł a serwis wymienił cały alternator poprostu (usunięte przez administratora) naciągacze Odradzam w tym serwisie napraw bo będziecie (usunięte przez administratora) pieniędzy płacić a wam auta poprawnie nie naprawią! W przyszłym użytkownikom nowych samochodów którzy chcą kupić radził bym nie kupować auta ponieważ po gwarancji będziecie mieli problem z takim samochodem i omijać serwis alcar w Olsztynie wielkim łukiem poczytajcie sobie opinie innych użytkowników którzy kupili samochody lub ci którzy serwisują w tym serwisie jakoś usług jest poniżej zera To był mój pierwszy i ostatni nowy samochód Renault

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renault Alcar? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Praktyki w Grupie Renault Polska wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Renault Alcar poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Reklamy w Warszawa. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Częsta bywalczyni

Jestem zniesmaczona i zażenowana tym co dzieje się w serwisie. Generalnie to za każdym razem gdy mam kontakt z ludźmi z działu OBSLUGI to mam wrażenie, ze ewidentnie patrzą w oczy i robią z człowieka idiotę. Awarie, częste błędy, brak prawidłowej diagnostyki, brak fachowców którzy maja wiedzę w zakresie napraw, brak części, bagatelizowanie ważnych usterek. Z dwutygodniowym wyprzedzeniem umówiony serwis, otrzymuje informacje o braku filtra. Ale proszę przyjechać… olej wymienimy, reszta się zajmiemy. Oczywiście… filtr nie wiadomo kiedy będzie, ale to nic to w niczym nie przeszkadza! Można jeździć poinformowano mnie . Poprosiłam o wysprzątanie auta umyli z zewnątrz, SOS wariuje od pół roku, poduszka powietrzna również ( kontrolki jak choinki się zapalają ) ale jest ok. Niedokręcona antena to dlatego … eureka! Uważam, ze powód jest inny… zaznaczam, ze to nie jedyne auto z tego salonu, które posiadamy i za każdym razem są przeboje! Mało tego nawet płynu do spryskiwaczy nie uzupełnili po serwisie, dramat!!! Ps. Już zaczęłam rozpoznawać twarze innych rozczarowanych klientów których regularnie mijam w tym wspaniałym salonie i to nie są pojedyncze przypadki….

@Częsta bywalczyni

Dzień dobry, Szanowna Pani, każdego dnia nasi pracownicy robią wszystko, żeby dbać o jak najlepsze doświadczenia naszych klientów, dlatego jest nam niezmiernie przykro czytać takie opinie. Problem z dostępnością części nie dotyczy tylko Alcaru, tych po prostu brakuje w magazynach. Mimo niskiej dostępności niektórych części robimy wszystko, żeby jak najlepiej dbać o Wasze samochody. pozdrawiamy serdecznie!

Napiszesz kiedy tak właściwie pracowałeś po prostu zastanawia mnie poziom rotacji przy tym wskazanym opisie warunków. tak jak jedna pani już kiedyś zauważyła, ja również ofert o prace nie widzę. Nikt mimo tego nie odchodzi? Chyba ze się cos pozmieniało odkąd już nie pracujesz?

Krystyna

@Luis

Szanowny panie, Jest nam przykro czytać takie opinie. Jako autoryzowanego przedstawiciela marki obowiązują nas konkretne standardy, których firma musi się trzymać. Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia to każdorazowo indywidualne ustalenia pomiędzy pracodawcą a pracownikiem.

@Luis

Współczuję, musi pan/pani mieć bardzo małe poczucie wartości że pisze pan/pani takie głupoty na forum. Jaka praca taka płaca. Widocznie nie nadawał sie pan nie umial i nie chcial być częścią załogi nie starał sie pan nie wykazywał checi, dlatego taka kase pan dostał. Ci którzy chca, pracuja to dostają odpowiednie wynagrodzenie. Wieloletni staż pracowników o tym świadczy. Pana jak mniemam 4 miesiace w firmie musiało pozostawić wiele do życzenia Żenujące jest mścić sie na firmie za to że sie nie umie i nie chce pracować. Pisanie takich wywodów na forum kojarzy mi sie z pewnym przysłowiem jakże adekwatnym do pana. Gwiazda w necie piz.a w świecie.

Irena

4 miesiące w porównaniu przy kilku latach to faktycznie może być różnica. Ale to tak trudno jest się tu wdrożyć? Obecnie jak ktoś nowy się dostaje to po jakim czasie decyduje się zmienić miejsce zatrudnienia?

Irena

W ostatniej z opinii dział sprzedaży został określony jako “spoko”. Czy przeprowadza się wobec tego jakieś audyty, które mogłyby wpływać na nagradzanie pracowników za ich pracę? Na stronie www widziałam wzmiankę o atrakcyjnym systemie wynagradzania dla pracownika obsługi klienta. Zastanawia mnie tylko data przy ogłoszeniu, bo wskazuje na ubiegły rok. Czy jest ono aktualne? I jak warunki na obsłudze mogły się w zasadzie zmienić do dziś? Ile osób jest za nią obecnie odpowiedzialnych?

Rafik

Witam, pierwsze wrażenie bardzo dobre gdy chciałem kupić Dacie, miła obsługa, elastyczność, kontakt itp. Minął rok i pierwsze spotkanie na serwis. Zgłosiłem niepokojące uwagi co do auta. Niestety potraktowany zostałem jak amebę, która nie pojęcia o samochodach. Otrzymałem absurdalne wytłumaczenia. Było to tak słabe, że nie mogłem w to uwierzyć. Chciałem jak najszybciej wyjść. Z samego auta jestem zadowolony, dział sprzedaży jest spoko, serwis (usunięte przez administratora)

Widzę, że znowu Alcar szuka pracownika do biura obsługi klienta. Przecież na to stanowisko ogłoszenia pojawiają się średnio co pół roku. Samemu można sobie odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje. Widać jaka atmosfera jest w tym dziale. Każdy sobie wilkiem. Ludzie nie wytrzymują. Starzy pracownicy nie chcą mieć konkurencji. Strasznie to jest. Zero koleżeństwa i wyrozumiałości. Zdecydowanie trzeba przewietrzyć ten dział, bo nikt nowy nie może zagrzać tam miejsca.

WOJTEK.

Dodzwonić się do serwisu graniczy z cudem. Trzeba czekac 15 minut w kolejce telefonicznej mimo iż sekretarka mówi , że jesteś pierwszy w kolejce. Pracownicy obsługi lekceważą uwagi klienta co do zgłaszanych problemów z samochodem. Drugie auto przechodzi przez serwis zgłaszane problemy z autami występują w dalszym ciągu. Odpowiedź jaką słyszę... to serwis nie potwierdza. Ale na jakiej podstawie nie potwierdzają to już nie są w stanie uzasadnić.

Justyna

Opinie klientów widzę średnie, ale co do pracy to opinie są podzielone. Albo są bardzo pozytywne albo negatywne. Jak to jest? Atmosfera jest dobra czy raczej średnia? Duża rotacja?

@Justyna

Pani Justyno, atmosfera w naszej firmie jest bardzo dobra. Wiele osób ma tutaj już wieloletni staż pracy. Alcar to miejsce dla osób, którym się chce pracować. Jeśli sumiennie ktoś wywiązuje się ze swoich obowiązków, zagrzeje tu miejsce na dłużej.

Irena

I ten wieloletni staż pracy pewnie jest właściwie doceniany? Mimo wszystko na których stanowiskach zdarza się tu porównywalnie największa rotacja i czy znana jest przyczyna?

Luis

Alcar, to miejsce dla ludzi, którym się nie chce pracować i satysfakcjonuje ich pensja niższa niż w (usunięte przez administratora).

Sebastian

Niestety firma to kompletna żenada. Moja przygoda zaczęła się rok temu jak gaz zaczął szwankować w instalacji fabrycznej landi ronzi. Za każdym razem krojenie po 600-700 wymiana elektrozaworu wymiana filtrów. 1 wymiana było wszystko ok problem zaczął się przy drugiej wymianie. Zarzucali mi ,że tankuje zły gaz więc wymieniliśmy filtry na filtr następny czekałem 2 miesiące bo podano nie ma filtrów. Poszła wtedy kolejna faktura pojeździłem 2 tygodnie i problem znów się zaczął. Diagnoza oczywiście filtr. Na kolejna diagnozę już zrezygnowałem pojechałem do specjalisty ogarnął mi to w 1 dzien. Co się okazało żadnych filtrów nie wymienili bo ikt nie odkręcał reduktora. Za każdym razem faktura. Dzwoniłem dogadać się ,że chce zwrotu połowy faktury ostatniej. Oczywiście mówiono mi prędzej czy później będzie Pan musiał zapłacić fakturę. Niestety ten serwis to taka żenada tak jak opisują ją na forum niestety spotkałem się z (usunięte przez administratora) tej firmy. Chciałem dogadać się polubownie ale u nich oczywiście wszystko wykonane jak należy. Wy się nie wzbogacicie ja nie zbiednieje ale to ostatnia moja przygoda z wami i na pewno pójdzie to dalej

Nabity w butelkę

Sprzedają używane samochody po dzwonie, z ukrytymi wadami, brudne, zero profesjonalizmu po rzekomym przeglądzie, serwisy i mechanicy łapią się za głowę, po wciskają klientom , brak chęci współpracy z klientem egzekwującym swoje prawa konsumenckie, unikajcie tego salonu jak ognia porażka i nabijanie w butelkę człowieka

@Nabity w butelkę

Dzień dobry, Jest nam przykro czytać takie opinie, zwłaszcza napisane anonimowo. Nasze samochody używane objęte programem Renault Selection są gruntownie sprawdzane oraz objęte programem gwarancyjnym. Proszę o kontakt mailowy na adres marketing@alcar-renault.pl ze szczegółowym opisem sprawy, przekażemy kolegom z działu samochodów używanych.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Renault Alcar?

Większość osób pracuje w tej firmie od około 15 lat co moim zdaniem bardzo dobrze świadczy o pracodawcy. Oczywiście co pewien czas następują zwolnienia lecz jest to spowodowane zachowaniem lub efektami pracy danej osoby. Osobiście polecam każdemu kto ma chęci do pracy, szuka stabilnego zatrudnienia i ma pozytywną energię natomiast dla osób które chcą tylko przyjść i liczą że zarobią godziwe pieniądze za siedzenie odradzam

Irena

czyli praca tutaj oparta jest o jakiś system premiowy? to ile obecnie wynos podstawa i co z dalszym wynagrodzeniem za dobrą pracę, jak jest naliczane?

Weronika

Ciężko tu znaleźć konkrety na temat pracy, ktoś coś? Proponują dobre warunki(nie ukrywam, że głównie chodzi o stawkę)? Warto podesłać tam swoje cv? Chodzi mi o męża :)

Obcy
@Weronika

Pani Weroniko proszę ocalić męża ???? Co chwilę Alcar poszukuje pracowników. Wcale nie wynika to z tego, że się rozwijają. Wynika to z tego, że po prostu jest tam bardzo duża rotacja. Część ludzi sama odchodzi, bo nie wytrzymują obciążenia i atmosfery. Część zostaje zwolniona, bo nie spodobała się komuś kto jest nad nią lub taki kaprys ma ktoś w zarządzie. Ogólnie jako były pracownik mogę potwierdzić, że panujące tam kontakty międzyludzkie są delikatnie mówiąc beznadziejne. Nikomu nie można zaufać, każdy chce przebić się jak najwyżej, jak najbardziej zabłysnąć. Szkoda życia na pracę w tej firmie !!!

@Obcy

Atmosfera w pracy to akurat jeden z dużych atutów naszej firmy. A opinia osoby, która nawet nie chce podpisać się z imienia jest naszym zdaniem co najmniej krzywdząca. I owszem, szukamy co jakiś czas nowych pracowników bo nie każdego umowa gdy się skończy zostaje przedłużona. Jednak jak ktoś chce, to tutaj znajdzie dla siebie bezpieczną przystań na lata.

Iwona

W dniu 8 czerwca 2022 r. w celu zakupu samochodu Marki Dacia skontaktowałam się z salonem w Olsztynie. Salon odmówił mi zakupu samochodu z uwagi na fakt, że miał być finansowany przez zewnętrznego leasingodawcę, a nie przez podmiot wskazany przez Salon. Żenada i chyba jednak bezprawie! Nie polecam!

@Iwona

Dzień dobry Pani Iwono, jest nam przykro, że nie byliśmy w stanie spełnić Pani oczekiwań i zostaliśmy przez Panią negatywnie ocenieni. Mamy nadzieję, że w przyszłości Pani doświadczenia z naszą marką będą tylko lepsze.

amar

Nie wpuszczają klientów na halę napraw - mają coś do ukrycia? Przy kunie nowego trzeba uważać czy czegoś nie podmieniają bo dopóki stoi u nich to jest to możliwe. Najczęściej zamieniają opony, felgi, radia, wyświetlacze.

@amar

Dzień dobry, Czy możemy prosić o informację kiedy w Pani / Pana samochodzie była robiona jakaś naprawa? Chcielibyśmy poznać konkretny powód, dlaczego taka opinia została napisana. Nasz adres to: marketing@alcar-renault.pl

byly pracownik
@amar

zgadzam sie

@byly pracownik

A tu nie chodzi o jakieś bhp, że dlatego nie wpuszczają do takich pomieszczeń? Przecież to chyba nie jest strefa wolnego dostępu dla każdego?

Jaki jest styl zarządzania w Renault Alcar?

Rybka

Średniowieczny.

Franciszek
@Rybka

Czyli nie najlepszy? :D A coś więcej, bo trochę za ogólnie piszesz? Rozumiem, że jesteś niezadowolony/niezadowolona z szefostwa, a co jest największym minusem? Dokładnie zadań, zostawanie po godzinach pracy czy bardziej ton - zwracanie się do pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Renault Alcar - Olsztyn

• Jak się pracuje w Renault Alcar?

Zobacz opinie na temat firmy Renault Alcar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renault Alcar?

• Lubelska 39 A
    10-408 Olsztyn