Opinie o Renault Alcar w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Renault Alcar. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Renault Alcar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renault Alcar w Olsztyn

Dla Pani Beaty

P.Beato jest zamówienie auta jest dograne wszystko włącznie dywaniki samochodowe plus Cb Radio. Auto odebrane a Pani Barbara nie chce dać Dywaników i Cb radia bo mówi ze juz Pieniędzy niema na takie coś. To ja mogę zrozumieć Jak kupowałem na dywaniki było i Cb .Ale jak auto odebrane i podpisane Kredyt to już niema na nic Pieniędzy dziwne wasze podejście I bardzo zła OPINIA DLA FIRMY ALCAR. Proszę uważąć na Barbare nawet jak masz to na piśnie ma to gdzieś Zyczę jej Powodzenie w tej firmie ALCAR OLSZTYN .

Gośka

Traktowanie klienta to jak konieczność, dzwonisz z pytaniem odpowiedz - zaraz oddzwonie , za pół godzinki - zero odzewu a jak zadzwonisz to nie maja czasu, nie polecam

@Gośka

Dzień dobry, jest nam przykro, że nie spełniliśmy oczekiwań. Czy możemy prosić o więcej informacji co dokładnie się stało, że tak nisko została oceniona nasza firma? Zachęcamy do wysłania nam maila na adres marketing@alcar-renault.pl Każda opinia jest dla nas na wagę złota i każdego dnia robimy wszystko, aby jakość usług w naszej firmie była na jak najwyższym poziomie.

Rynio

Jestem bardzo zadowolony z obsługi.Zostałem miło przyjęty i Pan Bartek profesjonalnie nas obsłużył uzyskaliśmy z synem wyczerpujące odpowiedzi na temat pojazdów.Polecam R.W

@Rynio

Dziękujemy za dobrą opinię :)

Wiecie czy Renault Alcar udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

PYTAJSON

Tak, a mechanicy dostają klucze na WiFi oraz młotek na podczerwień.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renault Alcar? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Praktyki w Grupie Renault Polska wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Renault Alcar?

NICK

Atmosfera w firmie jest w porządku. Czasami na serwisie dochodzi do spięć ale to normalne gdy dochodzi do walki z czasem. Wszystko szybko wraca do normy.

Bezrobotny

Co za dzbany i (usunięte przez administratora) wstawiają tu opinię ze swojego niezadowolenia z ich obsługi w tej firmie. Kogo to obchodzi. Ta strona jest stworzona do opiniowania pracodawcy przez byłych lub ewentualnie przyszłych pracowników tej firmy do niczego innego!!!

Agata

Kochani, pamiętajcie ze to nie jest miejsce gdzie macie składać reklamacje ! To forum pracownicze.

Mario

Radzę omijać szerokim łukiem serwis.Totalna olewka kljenta auta po gwarancji,powinni zając sie tylko sprzedażą

@Mario

Dzień dobry, jest nam przykro, że nie spełniliśmy oczekiwań. Czy możemy prosić o więcej informacji co dokładnie się stało, że tak nisko został oceniony nasz serwis? Zachęcamy do wysłania nam maila na adres marketing@alcar-renault.pl Każda opinia jest dla nas na wagę złota i każdego dnia robimy wszystko, aby jakość usług w naszej firmie była na jak najwyższym poziomie.

PAMIETAM TEN ALCAR

OLSZTYN ALCAR LUBELSKA 39A/RADZE OMIJAC TEN SERVIS I LAKIERNIE SZEROIKIM LUKIEM LAKIERNIA I SERVIS TO BANDA ZLODZIEJI I OSZUSTOW,POWIERZASZ AUTO TO MOZESZ BYC PEWNY ZE JUZ CI COS WYMIENILI NA STARE I BEZ WARTOSCIOWE A PLACISZ I TAK JAK ZA NOWE A JAK NIE TO CI COS USZKODZA ZEBYS TAM CALY CZAS PRZYJEZDZAL A ZANIM SIE ZORIENTUJESZ TO AUTO ZACZNIE CI SIE SYPAC,MIALEM NIE ZLE PRZEBOJE Z NIMI TAK SAMO JEST WE WSZYSTKICH SERVISACH RENAULT CZEGO OCZY NIE WIDZA TO SERCE NIE BOLI,KUPUJESZ NOWE A TAK CI WKLADAJA STAE CHYBA???ZE STOISZ I PATRZYSZ NA RECE CO ROBI I WKLADA A TAK W KTORYMS MOMECIE MOGA CIE WYKIWAC,UCZULAM NA TE SERVISY OSZUSCI I ZLODZIEJE,JESLI ZOSTAWIASZ AUTO TO MOZESZ BYC PEWNY ZE TO PORAZKA I JESTES NACIAGNIETY NA NIE ZLA KASA RADZE NIE UFAC I MIEC NA WSZYSTKO OKO,ODRADZAM.

@PAMIETAM TEN ALCAR

DOBRE CWANIAKI

UWAGA NA RENAULT NIEDZICA JAK SLABO IDZIE TO TRZEBA DOROBIC WYCISKAJAC CENE ILE SIE DA,A JAK OCZY NIE WIDZA TO WKLADAMY STARE A I TAK BIERZEMY JAK ZA NOWE,BIURO OBSLUGI KLIENTA NIE ODPOWIEDNI CZLOWIEK OSZUST,GDY ZAMAWIAMY CZESCI INNA CENA PO REALIZACJI INNA CENA, CZLOWIEK NIE SPELNA ROZUMU OSZUST,JESLI JESTES NIE ROZWAZNY TO CIE NACIAGA,RACHUNEK VAT TO JEDNA WIELKA BAZGRANINA PISANA RECZNIE ZEBYS SIE W NICZYM NIE POLAPAL KATASTROFA NIE ODPOWIEDNI CZLOWIEK NA TYM MIEJSCU,CZEGO OCZY NIE WIDZA TO SERCE NIE BOLI OSZUSCI.

@DOBRE CWANIAKI

Dzień dobry, Renault Alcar to nie Renault Niedzica. My jesteśmy w Olsztynie. Zdaje się więc, że to nie my jesteśmy adresatem posta.

firma z Olsztyna

Renault Alcar Olsztyn to firma którą radzę omijać. kupiłem nową megane III po 1,5 roku ( 15.000km przebiegu) okazało się na siedzeniu kierowcy wystaje czujnik i tapicerka sie przeciera mimo że auto było na gwarancji serwis Renault Olsztyn Alcar stwierdził że wszystko jest ok. Czekają oszuści aż gwarancja się skończy. Taka firma to powinna serwisować Kraza albo Jelcza!!! Serwis , gwarancja to kpina. Dziś znajomy opowiedział mi identyczna historie, nowe reno a z maglownicy cieknie, diagnoza serwisu - tylko się poci to normalne. ALBO DEBILE ALBO OSZUŚCI, nie wiem co gorsze.!!! Miałem kupić żonie nowego auto, kupie ale napenwo nie w Renault Olsztyn ALCAR. Moje ocena to (usunięte przez administratora) i oszuści!!

@firma z Olsztyna

Madej

Potwierdzam po ostatniej wizycie w serwisie i wymianie części w ramach gwarancji klient jest traktowany jak śmieć najpierw obsługiwane są auta za które klient będzie musiał zapłacić a ci co czekają na wymianę gwarancyjna niech czekają dalej. ...po zwrócenie uwagi ze olewa klienta zostałem przeprosiny oraz dostałem 10l płynu do spryskiwaczy lecz niestety jest to nieadekwatne to zmarnowanego czasu który tam spędziłem .Miałem zamiar kupić nowe clio lecz w związku na nędzny serwis do marki jestem nastawiony bardzo negatywnie .

@Madej

winetou

obsluga klienta to tragedia , w Olsztynie pracuja chyba za kare jak na zeslaniu najlepiej jakby usuwali pojednej usterce dziennie bo dla nich praca to zeslanie - NIGDY WIECEJ kontaktow z Renault Olsztyn

@winetou

Obsługa - traktują klienta jak zła konieczne. Nie polecam tej firmy, radzę zmienić serwis. Oni sa przekonani, że maga istnieć bez klientów

@anonymous

anonim2

dno, zero kompetencji, podejście do klienta to porażka

@anonim2

anonim 3

Szanowni klienci. Przed oddaniem auta do serwisu sprawdźcie stan oleju w silniku. Na terenie Alcar jakaś osoba dolewa olej. Piszę Jakaś osoba bo Pan w Obsłudze klienta twierdzi, że to nie możliwe. To pewnie ten kot co tam się wyleguje. Najpierw dolewają a potem stwierdzają rozrzedzenie oleju. I takim sposobem do budżetu firmy trafia 300 zł. Proste? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wynienić pracowników z obsługi blacharsko lakierniczej.

Ryś
@anonim 3

Oj tam przesadzasz... Może mu się za mocno przechyliło i za dużo nalał, najlepszym się zdarza. W moim aucie jak wymieniał wahacz to zrobił to solidnie i szybo a geometrię ustawił tak dokładnie jak mało kto. taki to kotek :*

@anonim 3

Dzień dobry, Bardzo poważn zarzut. W związku z tym czy możemy prosić o więcej informacji co dokładnie się stało (data wizyty, nr VIN samochodu itp.)? Zachęcamy do wysłania nam maila na adres marketing@alcar-renault.pl Każda opinia jest dla nas na wagę złota i każdego dnia robimy wszystko, aby jakość usług w naszej firmie była na jak najwyższym poziomie.

kangoo

Omijać bo tam idą auta uszkodzone w transporcie bo jest najbliżej. Kierowniczka transportu w Rogowcu jakaś tam Aśka to potwierdzi.

Zainteresowana1
@kangoo

O jakich uszkodzeniach mówicie i jak to sprawdzić? Pytam bo chce tam kupić auto.

@kangoo

Dzień dobry. Absolutnie nie zgadzamy się z tą opinią. Samochody, które do nas trafiają są zawsze sprawdzane przez naszych pracowników.

Koszmarne traktowanie klientów serwisu. Nie polecam

nick

Świetnie, pomocna informacja dla przyszłych pracowników... Dzięki, uratowałeś życie milionom.

Klient

Pracownicy nic nie wiedzą, za każdym razem każą niecierpliwie czekać. Nie polecam!! Omijać szerokim łukiem !!

@Klient

Jeronimo

Serwis Alcar powinien co najwyzej serwisowac taczki ,firma porazka lepiej omijajcie szerokim lukiem praktyki na pograniczu złodziejstwa,polecam serwis Elbląg

@Jeronimo

Zostaw merytoryczną opinię o Renault Alcar - Olsztyn

• Jak się pracuje w Renault Alcar?

Zobacz opinie na temat firmy Renault Alcar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renault Alcar?

• Lubelska 39 A
    10-408 Olsztyn