Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran

Olsztyn

Opinie o Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran

Maja

A jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej od jej aktualnych pracowników. Dlaczego warto pracować właśnie tam? Jakie są największe korzyści? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które zastanawiają się na podjęciem pracy.

poszła

myślisz że az tak @asdf? No może troszke przesadziłes :) a swoją drogą chyba nikogo teraz nie szukają?

pracowałem , zostałem zwolniony , nie mam żalu . wpadki kazdemu sie zdarzaja , ale szef jest OK , wymagajacy , dałem ciała , jak ktoś chce sie poślizgać w robocie to nie da rady , kasa zawsze na czas ,

mnik

mnie też ciekawi ten temat a ponadto troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej-jak się przygotować, aby przejść przez nią zwycięsko oraz zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii?? Napiszcie O tym jakie dokładnie pytania zazwyczaj padają i jakich na nie warto udzielić odpowiedzi, a także o tym co zrobić etapie przygotowań do rozmowy

Witam , pracowalam w tej ala " firmie " i jak najbardziej odradzam . Chce mi sie smiac jak pomysle co tam sie wyrabia . Pracuje tam jako niby prawa reka szefa taka wariatka agnieszka najbardziej falszywa i dwulicowa osoba jaka w zyciu spotkalam . Wszyscy sie z niej smieja nawet jej niby dobre kolezanki a Pracujacy tam szef budowlancow Pan Stanislaw wymyslil jej przydomek rude talszywe k.... i tak sie przyjelo ze wszyscy w ten oto sposob na nia wolaja i gdzie sie.nie pojawi jest kupa smiechu Zapraszam na rozmowe z ta dwulicowa osoba ktorej nikt tam nie lubi w trakcie rozmowy strzela smieszne miny jak psychopatka . Szkoda Grupy HM w tym miejscu ktora ta "osoba " sciaga na dno bo z pewnescia bez niej byla by tam mila atmosfera i firma by szla w gure a nie w dol . Pozdrawiam Pana Miroslawa wlasciciela ktory nie wie co tam sie wyrabia.

ja

Aplikuj, ale nie polecam.

PREMIE? JAKIE PREMIE, ON PREMII NIE PŁACI, PRZY WYPŁACIE ZAWSZE POTRĄCA.U NIEGO NIE ZAROBISZ.

on
@anonim 10.04.2011 15:56
byłam na rozmowie o pracę u tego Pana. mimo, że jej nie dostałam, miło wspominam rozmowę, sympatyczny człowiek....

Widocznie byłeś tak cienki, że nadawałeś się tylko na szofera.

abc

Zdecydowanie nie polecam [usunięte przez moderatora] jako pracodawcy. Sam byłem u niego stażystą i wiem o czym mówię. Połowę czasu spędzałem na podwożeniu jego dzieci na zajęcia. Jest to zwykly [usunięte przez moderatora] i dusigrosz.

ja

czy ktoś może wie jak pracuje się w tej firmie?? idę na rozmowę i chciałbym wiedzieć czy warto starać się o tą pracę.

Zostaw opinię o Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran