Opinie o Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. w Olsztyn

Tomasz Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Fajne biuro.

Edward Nowy wpis
@Tomasz

Fajne biuro to znaczy? Pytam bardziej o to z jakiego ramienia wypowiedziałeś się teraz? Jako pracownika tego biura, czy może jako osoby, która korzystała z usług, które oferują na rynku? Aktualnie Twoją krótką wypowiedź można przypisać do obydwu sytuacji.

niezadowolona pracownica

Pani Anna jest wymagająca (również od siebie sporo wymaga ), ale nie jest dobrym pracodawcą. W biurze czuć strach przed jej humorami, zatrudnia raczej na staż z urzędu pracy.

2
AG
@niezadowolona pracownica

Staże w biurze oczywiście są jak w każdym biurze aby sprawdzić kompetencje i możliwości osób które miałyby przystosować, przyuczyć się do pracy księgowej niestety nie każdy się nadaje do tak odpowiedzialnej pracy. potem efekt - komentarze. Nic nie poradzimy na to że zatrudniamy tylko najlepszych, a jesli chodzi o stażystów nadają się tylko nieliczne osoby. Ale naszym ostatnio odprawionym stażystą życzymy powodzenia i podpowiadamy że wymagania, poprzeczki to nie humory i przypominamy że z Panią Ania to za wiele wspólnego nie miałyście

Aaa Nowy wpis
@AG

Stażystom....

Arek Nowy wpis

Biuro bardzo profesjonalne bardzo duża wiedza właściciela praktycznie na każde pytanie odpowiedzialne z pewnością, Od razu, podpowiedzią profesjonalizmem a co najważniejsze z uśmiechem.

Pracownik zadowolony

Ja lubię to miejsce

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Kukielka1

Dziękuję za pomoc.Sprawa załatwiona bardzo pozytywnie:)

Kukielka1
@Kukielka1

Przez awarię komputera tylko 1 gwiazdka a miało być 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magda

Ja przez lata pracy nie mogłam narzekać, nasze drogi się rozeszły ale bardzo miło wspominam czas pracy w biurze. Nie miałam być księgową i nie do końca się nadawałam ale Pani Ania robiła co mogła.

Aga

Fajny zespół super szefowa, współczująca zainteresowana innym człowiekiem ale tez wymagająca. Dużo się można nauczyć i z codziennej pracy i klasy człowieka. Polecam niestety ja musiałam się wyprowadzić z Olsztyna ale gdyby nie to nadal bym tam pracowała.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. w mieście Olsztyn, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. - Olsztyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 6 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Aleja Warszawska 5 lok. 2
  10-081 Olsztyn
 • NIP: 7393901033 REGON: 367732724 KRS: 0000685787
Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o.