Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe

Olsztyn

Opinie o Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe

zadowolona klientka

Gratuluję mojej przedmówczyni wiedzy, której brak zarzuca pracownikom moim zdaniem genialnego biura rachunkowego. "A obiecywał że nie będzie podatków" Żadne szanujące się biuro nie mydli w ten sposób oczu, a normalny, świadomy przepisów prawa przedsiębiorca wie, że podatki się płaci skoro się zarabia. Mnie zastanawia jakim cudem ktoś taki jak Pani prowadzi własną działalność.Gratuluję popisu :) A Panu Mariuszowi i pracownicom życzę jak najlepiej. Tak prężnego rozwoju nie ma chyba żadne inne biuro rachunkowe w Olsztynie!

klientka

tragedia, (usuniete przez administratora). ma wiedzę tragiczną, przepracowane dziewczyny popełniają błąd za błędem, część z nich pomyliła zawody. Po kontroli dokumentów przez US mam same problemy. A obiecywał (usuniete przez administratora) że nie będzie podatków. Teraz mam podatki i odsetki. Jakim cudem takie biuro istniej?!

Zostaw opinię o Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe