Nestle Polska

3 Dodaj opinię
Nestle Polska
3 48 66 5 1

Beata Burlińska – Marczuk <p align="justify"> Kierownik Działu Szkoleń, Rozwoju i Rekrutacji, HR Biznes Partner </p>, Nestle Polska S.A.

Manager HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji, selekcji i oceny pracowników głównie w obszarze rozwoju osobistego. Ze szczególnym zainteresowaniem zgłębia możliwość wykorzystania psychologii w szkoleniach, warsztatach, coachingu i mentoringu w celu rozwoju managerów i pracowników. Jest coachem, absolwentem „Coach Biznesu” Akademii Norman Benett oraz „The Art and Science of Coaching” w Erickson College Inernational (ICF). Jej największym źródłem inspiracji i rozwoju są dwaj synowie. Od 6 lat związana zawodowo z Nestlé Polska.

Przeczytaj cały wywiad »

Mariusz

Coś się zmieniło w tej firmie?

Bialy murzyn

Dostałem wczoraj od kierownika "podwyżkę"0,30gr śmiać się czy płakać poniżenie pracownika jak (usunięte przez administratora) !!!! Cały czas (usunięte przez administratora) 6dni w tygodniu zajęcia.... Czuję się doceniony

anonim

(usunięte przez administratora)

Elektryk 2015-03-18 23:00 przez Marzy mnie się Elektryk

Przebieg rekrutacji

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Pytania

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Nestle Polska