Anwim S.A.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Anwim S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Drodzy Internauci,

Dziękujemy za dzielenie się Waszymi opiniami  i zapytaniami. Zależy nam na prawdziwych i merytorycznych wypowiedziach, tak aby móc je rzetelnie weryfikować oraz wyciągać właściwe wnioski i konsekwencje. Stawiamy na dialog, dlatego postanowiliśmy rozwiać najczęściej pojawiające się wątpliwości.

Praca na stacji paliw MOYA

Anwim S.A. jest właścicielem marki MOYA i pod tą nazwą rozwija sieć stacji paliw w Polsce. W sieci funkcjonują stacje własne oraz stacje franczyzowe. W jednym i drugim przypadku nie jesteśmy zakładem pracy dla osób pracujących w sieci MOYA. Pracowników stacji zatrudniają przedsiębiorcy prowadzący stacje, czyli ajenci i franczyzobiorcy. Zależy nam na pozytywnych odczuciach osób pracujących dla sieci, dlatego wspieramy naszych stacyjnych partnerów przydatnymi szkoleniami oraz udostępniamy niezbędne narzędzia wspomagające prowadzenie stacji paliw zgodnie z naszymi standardami.


Praca w Anwim S.A.

Anwim S.A. zatrudnia około 500 osób na terenie całej Polski, zarówno pracowników biurowych, jak i kierowców autocystern. Kandydatom zainteresowanym pracą u nas polecamy śledzenie ogłoszeń na portalach internetowych, jak również aplikowanie poprzez zakładkę kariery na oficjalnej stronie Anwim S.A. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.


Reklamacje

Użytkowników, którzy zetknęli się z nieprawidłowościami na naszych stacjach, prosimy o przesyłanie reklamacji za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej oraz wskazanych na niej maili. Zależy nam, aby stacje paliw kojarzone były z wysoką jakością produktów oraz usług, dlatego zgłaszane incydenty są każdorazowo weryfikowane.
Były Nowy wpis
Pracownik

Ok

Roxi Nowy wpis
Inne

Od jakiegoś czasu w sieci widnieje oferta dla analityka biznesowo-funkcjonalnego, którą rozważam. ogólnie wpisano, że należy mieć 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, natomiast mile widziane jest 5 lat. jak wtedy rozbieżne mogą wyjść zarobki w obydwu wariantach?

Lysa_Pala Nowy wpis
Pracownik

Anwim w 2023 r. wypracował o 13 proc. wyższe przychody. Ubiegły rok jednak firma zamknęła stratą netto w wysokości 25,87 mln Zatem w tym roku trzeba dokręcić śrubę maksymalnie, będzie taki bat jak jeszcze nigdy dotąd.

Lucy Nowy wpis
Inne

Hejka. :) na stronie firmowej widnieje oferta dla młodszego specjalisty ds. administrowania dokumentami kontrahentów. Czy byłaby szansa na opinie z pracy? jaki to docelowy zakres obowiązków, jak wygląda przykładowy dzień z pracy. i czy warto spróbować? za jakie pieniądze?

Kierowca
Kandydat
 Pytanie

Witam jest ktoś w stanie opisać zarobki na cysternie lpg i czy mają jakiś system jazdy ?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Anwim S.A.?

Zaskoczony
Pracownik
@Pytanie

Od 3222 zl netto w górę.- podstawa zapewne zależy od stanowiska.

Zaskoczony
Pracownik

Zależy na jakie stanowisko.

Nelka
Inne
@Zaskoczony

Czyli nie na każdym są jakieś specjalnie kosmiczne? Dobrze rozumiem? Jesteście zorientowani w warunkach? myślę o specjaliście ds. technicznych w transporcie. Oferta od polowy stycznia jest widoczna. Aplikował ktoś? mówią stawki na rozmowie?

anonim
Inne

Co obecnie ma największy wpływ na atmosferę? widzę, że ktoś jeszcze niedawno dość negatywnie ją ocenił, chce poznać szczegóły odnośnie tego czemu. podobnie jak poprzednia Pani tez chce aplikować na specjalistę ds. logistyki, liczę na merytoryczne odpowiedzi. Jak wygląda rozwój na tym dziale?

Aneta
Kandydat
 Pytanie

Hej, jakieś opinie o pracy na stanowisku specjalisty ds. logistyki w centrali w Warszawie? Warto aplikować?

Adam
Kandydat
 Pytanie

Firma rekrutuje do sprzedaży karty flotowej na region Śląski. Ktoś opowie jakie warunki można liczyć i czy warto aplikować? Widzę, że firma ma bardzo niskie oceny dlatego nie chcę wdepnąć w jakieś (usunięte przez administratora) na poziomie hali fmcg za 6 tys. brutto z przełożonym, który nigdy nie przeczytał żadnej książki.

1
Beata
Inne
@Adam

No ja też zawsze sprawdzam opinie. A masz ogólnie doświadczenie, no bo od tego na pewno zależą zarobki?

Runcajs
Pracownik
@Adam

Kartami handluje się już bardzo ciężko, (usunięte przez administratora)y mają teraz kilka plastików i najtańsze karty na dany kraj. Doświadczenie nie jest wskazane, pomaga młody wiek, zakredytowanie, brak dzieci i wtedy będziesz robił po kilkaset telefonów, kilkadziesiąt wizyt tygodniowo. Dostaniesz starą fabie, czwórkę brutto, będziesz wchodził do klienta oknem widząc, że drzwiami wychodzi e100, eurowag itp. Koledzy z działu będą cię uwielbiać widząc twój entuzjazm i zapał do pracy.

Czesław
Inne
@Runcajs

Tylko 4 tysiące brutto? A co z premiami? Można zgarnąć ładną sumkę i podkręcić wypłatę?

Arek
Były pracownik
@Adam

Drogi Adamie - szukaj dalej. To nie jest dobre miejsce.

Beata
Inne
@Arek

Przepraszam ze się tak wtrącę ale czy można wiedzieć, czemu tak uważasz? Musi być jakiś powód ?

Aldona
Były pracownik
@Adam

Adam, przepracowałam w tej firmie kilka lat. Szukaj dalej pracy i nie zawracaj sobie głowy tą firmą.

Beata
Inne
@Aldona

Ale czemu każesz szukać dalej i nie powiesz nawet skąd ta niechec do tego miejsca? Przecież ktoś może przepuścić ofertę spoko tak naprawdę bez powodu

Marek
Były pracownik
@Beata

Mocno uwsteczniająca praca, handlowo brak szkoleń, rozwoju, możliwości awansu. W zupełności wystarczy podstawowe wykształcenie i doświadczenie np. w handlu częściami samochodowymi. Zadłużeni w obligach po uszy, jesienią będą spore zwolnienia.

2
Darek
Pracownik
@Adam

Panie Adamie, im szybciej Pan o nich zapomni tym lepiej.

Beata
Inne
@Marek

Po podstawówce kogoś by przyjęli? Poważnie? Niektórzy teraz to do sprzątania ulic najlepiej by magistra wołali

Kinga
Inne
@Beata

Widać że jesteś pracownikiem Moya, jesteś tą lub tym pod nickiem Beata która ma za zadanie wyprostować złe opinie ???????????? gdzieś tam wyżej podpisujesz się innym nickiem... Zadawaj pytania dyskretniej lub w inny sposób bo jesteś jak na tacy ????

Aleksandra
Inne
@Kinga

Ciekawa w sumie jestem po którym z pytań tak stwierdzasz i czemu w sumie. Chyba masz co do nich negatywne podejście skoro tak stwierdzasz. Można się dowiedzieć czemu?

anonim
Inne

Widziałem teraz przed chwilą w ofertach, że sporo osób na stanowiska IT jest teraz potrzebnych. Mnie zastanawiają dwie opcje ta dla Administratora od Linuxa oraz od Windowsa. Myślicie, że w ogóle zarobki jakkolwiek się różnica miedzy stanowiskami? Który z systemów na oko jest w firmie popularniejszy? Gdzie więcej człowiek się narobi? : ) praca będzie wykonywana „biurko w biurko”?

anonim
Kandydat

Firma szuka ludzi do działu księgowości - jest ogłoszenie na stronie. Nie ma podanych widełek wynagrodzenia czy systemu premii - czy ktoś coś wie na ten temat? I co znaczą "benefity pozapłacowe"?

Motyl
Były pracownik
@anonim

W tej firmie nie warto pracować nawet jako księgowy. Problem leży w podejściu do pracownika i traktowaniu go jak potencjalnego.. ech.

1
Aneczka
Inne
@Motyl

W biurze o jakim nastawieniu w tym momencie piszesz? Zastanawia mnie przy tym tylko to czy potrzebna jest jedna osoba na stanowisku księgowej czy to nawet większy dział? Samemu jest się w biurze? to jakiś open space?

Zaciekawiony
Kandydat
 Pytanie

Czy po dniu probnym przyjmuja do pracy? I jak to wyglada z umową

Kasjer1989
Były pracownik
 Pytanie

Niech was ręka boska chroni od pracy jako kasjer w sieci paliw Moya. Wojewódzkie miasto a płaca to najniższa krajowa. Nawet w osiedlowym warzywniaku płacą więcej. 2000 zł na rękę przy galopującej inflacji w dużym mieście to kpin i obraza. Zmarnowane 4 miesiące życia. I wieczne tłumaczenia że jest kryzys covid albo inne i nie ma na nic pieniędzy. Obecnie mam pracę jako kasjer w innej dużej sieci stacji paliw. Zarobki minimum 3000 zł na rękę. I tutaj nie ma kryzysu?? nie ma też covida??. Serio, najbardziej dziadowska sieć stacji. Powtarzam, każda sieć płaci więcej. Trzeba być samobójcą żeby tutaj pracować.

1
Emmaa
Kandydat
 Pytanie
@Kasjer1989

A jak wyglada praca na tej stacji ?

anonim
Inne
@Emmaa

Myślisz, że po dwóch latach i tak mogło się coś w zasadzie zmienić? Tam w ogóle stali ludzie do teraz robią? Oferta w oko mi się nie rzuciła, ja to w ogóle kiedyś już patrzyłem tu na dział IT, teraz też wiszą oferty i jest właśnie na stanowisko „IT problem manager”, tylko ze raczej problemy innej kategorii są rozwiązywane? :D ogólnie to opisze mi ktoś sama rekrutacje? Jakie zadanie dają?

Kierowca ADR
Kandydat

Cześć wszystkim Chciałbym dowiedzieć się coś na temat pracy ciężarówki. Jak wyglądają umowy, działalność i jaki system pracy. Ile w rzeczywistości na umowie można zarobić netto a ile na działalności. Mam doświadczeniei zastanawiam się nad pracą w tej firmie Z góry dzięki za odpowiedź

9
ADR
Były pracownik

Polecam firmę! jedna z lepszych w jakich pracowałem na rynku paliw. Obecnie pracuję na siebie i jestem zadowolony. Od początku: jedno z najlepszych szkoleń BHP, na jakich byłem gdzie ine zanudzono mnie na śmierć. Dużo wiedzy praktycznej z działu transportu (od pana Ł.) Ciągniki w dobrym stanie. Z minusów to sporo papirologii i rozliczeń, ale to urok pracy kierowcy ADR.

3
Bożena
Inne
@ADR

Co się działo na tym szkoleniu BHP, że tak zachwalasz? Kto je w zasadzie przeprowadza? Firma zewnętrzna czy może są zatrudniani do tego specjaliści? Mam doświadczenie, dlatego wstępnie pytam. Opisze mi ktoś aktualną strukturę biura?

Kasjerka Moya
Pracownik

Na początku wszystko było ok , ale teraz to poprostu szok co się dzieje , robisz czasem za 2 osoby na zmianie bo koleżanka albo kolega mają wszystko gdzieś , siedzą na telefonach , wychodzą ze stacji na papierosa a nie ma ich po godzinę czasu zgłosisz kierownikowi to i tak ma to w dupce, ale gębę drze po tobie jak po psie . Musisz płacić za wszystko za przeterminowany towar , za braki na sklepie , za błędy innych zero zrozumienia i przychylności a żeby liczyć na jakieś dobre słowo to chyba prędzej diabła człowiek by zobaczył . Dostajesz opierdziel za wszystko nawet jeśli do końca nawet nie jest coś twoja wina . Kierowniczka wredna , straszy , wypisuje w dni wolne nawet jak jesteś po 12 godzinnej zmianie nocnej i jak zwykły człowiek chcesz się wyspać nie da rady potrafi wypisywać , obrażać, winić za coś co tak naprawdę ona powinna ogarnąć bo to jest w jej interesie ale winni muszą być zwykli pracownicy . Poważnie myślę o zmianie tej pracy bo czuję się coraz gorzej psychicznie i fizycznie . Odrazu mówię że nie wiem jak jest na innych stacjach Moya ale na mojej jest tragedia niby na początku wszystko fajnie ładnie elegancko ma później się zaczyna jazda bez trzymanki .

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Anwim S.A.?

Motylek 39
Pracownik

Witam. Czy jest tutaj może jakiś kierownik stacji. Chciałabym uzyskać odpowiedzi na parę pytań odnośnie ogarniania papierów.. faktur zbiorczych. Rozliczenia kasjerów

Daniel
Pracownik
@Motylek 39

Witam, szukaj dalej. Rodzinka i znajomi. Reszta do wyciśnięcia jak cytrynki. Mają w tym 23 lata doświadczenia i świetnie im to idzie.

Bronks
Kandydat
 Pytanie

Witam Warto przyjść na kierowcę w systemie 5/5 jazda z gazem? Jak to wyglada od kuchni. Dzięki i pozdrawiam za odpowiedzi.

Gołąb
Pracownik
@Bronks

Dzień dobry..któryś z kierowców opiszę system 5/5 i jakie są zarobki takim systemie

Pik
Inne
 Pytanie

Zastanawiam się dlaczego stacje Moya (usunięte przez administratora) swoich klientów ? Dziś (wtorek) dzień w którym niby jest promocja na paliwo Power,promocja polega na tym że ceny ON premium zrównują się z ON,owszem, cena przed południem ON 5.97,Power 6.14,w południe ceny się zrównały czyli jedno i drugie paliwo kosztowało 6.14 ???? ott taka "Promocja"i dlatego od dziś już nie tankuję na waszych stacjach.

Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Anwim S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Anwim S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwim S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwim S.A.?

    Kandydaci do pracy w Anwim S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwim S.A.
Przejdź do nowych opinii