Anwim S.A.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Anwim S.A.

Michał

Co sądzicie o kadrze menagerskiej?

Wiktor
@Michał

Straszne nieuki, byli handlowcy bez znajomości języków, bez szkoleń i nowoczesnych metod zarządzania zespołami. Dziwię się, że po tylu latach nie zachodzą tam zmiany kadrowe ?

Menago Nowy wpis
@Wiktor

Za te słowa pójdziesz pod sąd!!

Sylwek
Klient

Ogólnie śmieszna sytacja, jeżeli chodzi o flotę, wielki problem ma Pan przedstawiciel z wysyłką oferty na maila, na innych stacjach bez problemu, a tutaj tylko rozmowa telefoniczna na której wciskają na (usunięte przez administratora) oferty żeby tylko wziąć, 9 innych stacji wysłało ofertę na maila tutaj rozmowa i namawianie że najlepiej i najlepiej, a jak proszę o konkretną ofertę na maila to cisza

Łysa_Pała
@Sylwek

Najgorsza karta flotowa jaką miałem, słabe zabezpieczenia, masa wymagań jak weksel i deklaracja, dwa dni spóźnienia obniżają limit. Karta tylko na Polskę, ogromne kolejki na stacjach automatycznych, rabaty bardzo słabe, wybrałem kartę EuroWag.

@Łysa_Pała

Karta flotowa MOYA Firma to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej firmy, niezależnie od ilości posiadanych we flocie pojazdów czy ilości tankowanego miesięcznie paliwa. Nieustannie doskonalimy zarówno program MOYA Firma, jak i narzędzia w nim wykorzystywane – aplikację mobilną oraz kartę flotową. Zapraszamy do kontaktu (tel.: 22 496 00 73, e-mail: bok@moyastacja.pl) – chętnie dowiemy się co jest przyczyną Pana negatywnej opinii. MOYA Firma to przede wszystkim atrakcyjne, indywidualnie ustalane rabaty na paliwa. Wygodny sposób użytkowania – zbiorcze fakturowanie, aplikacja mobilna MOYA Firma czy dostęp do szczegółowych raportów i transakcji poprzez serwis oraz aplikację to tylko niektóre z cech karty wymienianych przez jej użytkowników. Karty można używać na ponad 330 stacjach MOYA w Polsce, a karty MOYA IQ na 2500 stacjach w całej Europie. Klienci bardzo chwalą sobie użytkowanie aplikacji mobilnej MOYA Firma – dowodem na to jest chociażby prestiżowe wyróżnienie w plebiscycie branży CFM – Fleet Derby. Nagroda przyznawana jest w wyniku głosowania użytkowników rozwiązań flotowych.

Władysław Nowy wpis
@Anwim S.A.

W Świecku sprzedajcie paliwo z bazy Octan Energy import z morza? Już raz płaciłem kilka tysięcy za wymianę pompowtryskiwaczy, przyjechał handlowiec zrobił zdjęcia filtrów i pojechał od tej pory cisza.

Nowy wpis

@Władysław

Szanowny Panie, pragniemy uprzejmie poinformować, że nasze paliwa pochodzą od największych krajowych oraz zagranicznych producentów. Co więcej, jako doświadczona firma, z niemal 30-letnim stażem na rynku, mamy wypracowane ścisłe procedury dotyczące kontroli jakości naszych paliw na całym łańcuchu dostaw. Dajemy gwarancję jakości, co jest potwierdzone certyfikatem TankQ wydawanym przez niezależne laboratorium badawcze J.S. Hamilton Poland Ltd. Jeżeli jest Pan nieusatysfakcjonowany jakimikolwiek usługami na stacji paliw MOYA, uprzejmie prosimy o kontakt pod adres pr@anwim.pl i szczegółowy opis sprawy.

Luki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Ooo tak, (usunięte przez administratora) dodają obowiązków jeszcze wieciej i... ciut ciut. Żadnych premii, dodatków wielkie NIC. PRACOWNIKÓW MAJA ZA (usunięte przez administratora) NIKOGO NIE SZANUJA! Ty(usunięte przez administratora)starasz się itp. Chcesz podwyżkę to rozkładają ręce i ten tekst.. " no z czego"? Za najniższa krajowa, na prawdę nie opłaca się pracować, szarpać nerwów i niszczyć zdrowia.

sprzedawca

dowalają coraz obowiązków a kasa ta sama, naprawdę nie warto. zero dodatków za prace w weekendy i święta.. premia jest albo jej nie ma.

kluczowe dla obszaru Cafe Moya
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Po 2 spotkaniach rekrutacyjnych zaproszono mnie do finału. Po spotkaniu finałowym zaproszono mnie na kolejne - super finał. Na spotkaniu 3 i 4 prezentowałem strategię/pomysł na określony obszar działalności firmy Anwim. Poświeciłem im 4 dni spotkań (4 połówki urlopów), dodatkowo 2 dni na opracowanie prezentacji. Od super finału minęły 2 miesiące a ja nie otrzymałem odpowiedzi. Nie oczekuję, że prezentacja ma powodować ofertę pracy, oczekuję jednak że 4 spotkania i super finał procesu rekrutacji na kluczowe stanowisko w firmie zobowiązuje do odpowiedzi kandydatowi. Dla mnie to nie mały skandal. To również brak szacunku do kandydata, żeby nie powiedzieć pogarda dla kandydata. Ponadto sądzę że to znakomity sposób dla firmy na darmową pracę koncepcyjną. Nie wiem ilu kandydatów prezentowało swoją koncepcję, ale wiem że jeden z elementów mojej prezentacji już się urzeczywistnił...czy stało by się tak bez mojej prezentacji - tego nigdy się nie dowiem.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Ciekawy
Kandydat

Witam jak wygląda praca w sekcji IT ??. Jestem ciekaw bo jest ogłoszenie o pracę. Jeśli mógł ktoś wypowiedzieć się na ten temat bym był bardzo wdzięczny.

Ciekawy
Kandydat

Zapytanie mam jak jest odnośnie pracy w sekcji it. Widziałem ogłoszenie i się zastanawiam czy składać ofertę pracy.

Zawiedziony

Wizja i misja Anwim, czyli polska firma z tradycjami. Pracowników stacji paliw traktują jednak gorzej niż Niemiec, Czech czy Anglik. Wolę zachodnie koncerny. Ta firma powinna się nazywać Najniższa Krajowa S.A. wieczny problem z kasą, a Góra wozi się nowymi limuzynami wykupują parki rozrywki i kluby sportowe. Na początku tego roku obiecali nowy system premiowy, czerwiec się kończy i po prostu zapomnieli. Co tydzień nowe wymagania, nowe kanapki, zapiekanki burgera i dokładają roboty. Niedługo zaczną chyba wolontariuszy szukać, którzy w imię idei będą zasuwać. W zmian dostaniesz kubek i dlugopis z logiem firmy. Jesteś kasjerem= śmieć statystyka, który za michę ryżu bedzie pracował, bo jest za głupi dla ważniaków w centrali. Pozdrawiam

Johny

Co do pracy na stanowisku kierowcy c+e (usunięte przez administratora)praca po ok 12 godzin dziennie, nie mniej niz 10h.(usunięte przez administratora)Drugą zmianę zaczynasz dopiero jak kierowca z pierwszej zmiany zjedzie na bazę np o 18. O urlopie/dniu wolnym zapomnij no chyba że znajdziesz kogoś na swoje zastępstwo. Generalnie bardzo słabo.

Zbyszek Kolosowski
@Johny

Jak możesz pisać takie bzdury że musisz szukać za siebie zastępstwo nigdy tak nie było i nie ma Pracować trzeba nikt za darmo nie płaci i płacił nie będzie Jak tego oczekujesz Szanowny Koluniu to chyba się nie doczekasz i życie Tobie upłynie na narzekanie Pewnie szukasz łatwego grosza no to się zawiodłes Pracuję na stanowisku KIEROWCY ponad 12 lat i każdemu po fachu życzę TAKIEGO UCZCIWEGO PRACODAWCE Zaznaczam że nie jest to opinia na zamówienie lecz realna .Pozdrawiam

Sprzedawca sg

Nie polecam pracy na tych stacjach . Nie dosyć że wymagania do tego najniższa krajowa. To jeszcze problem jak się nie zgadza wypłata , bo co walczysz o swoje.Oczywiście obiecanki cacanki , problem z ubraniami . I właściciele oczywiście tylko robić ludzi w bambuko.

Kasjer1989

Niech was ręka boska chroni od pracy jako kasjer w sieci paliw Moya. Wojewódzkie miasto a płaca to najniższa krajowa. Nawet w osiedlowym warzywniaku płacą więcej. 2000 zł na rękę przy galopującej inflacji w dużym mieście to kpin i obraza. Zmarnowane 4 miesiące życia. I wieczne tłumaczenia że jest kryzys covid albo inne i nie ma na nic pieniędzy. Obecnie mam pracę jako kasjer w innej dużej sieci stacji paliw. Zarobki minimum 3000 zł na rękę. I tutaj nie ma kryzysu?? nie ma też covida??. Serio, najbardziej dziadowska sieć stacji. Powtarzam, każda sieć płaci więcej. Trzeba być samobójcą żeby tutaj pracować.

Nick

Z całego serca nie polecam pracy na stacji paliw Moya. Praca za najniższa krajowa, tagety nie do zrobienia, więc człowiek zostaje bez premi i dostaje 2050 zł za etat jako kasjer, a wymogi co do obsługi klienta takie jakby płacili co najmniej dwa razy tyle. Ciągle dochodzą nowe obowiązki, jak nie świeże zapiekanki, burgera to kanapki robione na miejscu. Podejście "góry" do szeregowego pracownika jak na stację własną to kpina.

PracowniK

Niestety po ponad trzech latach pracy na jednej ze stacji własnych Moya, nie jestem w stanie wystawić pozytywnej opinii o tej firmie. Moya kreuuje się w mediach na przyjazną, wspaniałą, wręcz idealną sieć stacji paliw. We wszelkiego rodzaju wywiadach podkreślane jest stwierdzenie, że jest to firma rozwijająca się w bardzo dynamicznym tempie. Mają o tym świadczyć wszelkiego rodzaju nagrody przyznane za "rozwój oparty na zasadach partnerstwa, sprawnej logistyce i profesjonalnym zarządzaniu". Marketing, promowanie marki to jedno, a kierowanie firmą, szacunek do pracowników, to drugie. Jako kasjer jestem wręcz rozczarowana podejściem tych Państwa do swoich podwładnych. Jeśli ktoś zastawia się czy podjąć się pracy na stanowisku sprzedawcy, to szczerze odradzam. Praca po 12godzin, zmiany dzienne, nocne, w weekendy i w święta za... najniższą krajową. O podwyżkach mowy nie było, nie ma i nie będzie. Dlaczego? Najczęściej padająca odpowiedź brzmi "Anwim nie ma pieniędzy". Byłabym w stanie to zrozumieć, bo ciężkie czasy, pandemia, czy cokolwiek innego. Wyrozumiałość kończy się w momemcie, gdy okazuje się że Anwim zamiast zainwestować w pracowników, inwestuje w m.in.:Klub Żużlowy Wybrzeże, siatkarki (RadomskaRadom), kick-bokserke (Róża Gumienna), Park Rozrywki Energylandia, team rajdowy... Bardzo miło jest usłyszeć odmowę udzielenia podwyżki ("bo nas nie stać") mając świadomość że na YouTubie można oglądać vlogi Pana Dyr. Filipa z Rajdu na których żali się na wysokie temperatury i piach w butach. Pracując za najniższą krajową, ratować pracownika (zatrudnionego na umowę o pracę) może premia. Niestety od kilku dobrych miesięcy targety miesięczne są tak wysokie, że ich wyrobienie momentami graniczy z cudem. Korekty targetów, prośby o ich zmniejszenie są odrzucane co miesiąc. Jeśli jakimś cudem już jeden target zostanie pomniejszony (np bistro), w zamian podwyższany jest inny (np na sklep), również nie do wyrobienia. O dokladaniu obowiązków nie wspomnę. Motywacja do pracy zerowa. Szacunku brak. Tak to wygląda "od kuchni". Panie Filipie, jeśli Pan to czyta, nawiązując do Pańskiego wywiadu z marca tego roku, chciałabym tylko dodać, że niestety ale zatrudniona na stacji Moya nigdy nie poczułam się traktowana po partnersku, ale właśnie jako siła robocza wykorzystywana za jak najniższe pieniądze.

@PracowniK

Szanowna Pani, Dziękujemy za tę opinię, jest ona dla nas bardzo cenna. Naszym celem jest zaoferowanie optymalnych warunków pracy dla naszych pracowników, dlatego z powagą podchodzimy do podobnych ocen na temat naszej firmy. Z poważaniem

Mistrzyni Excella
@PracowniK

Bardzo Pani dziękuję za tę opinię. Oddaje kwintesencję tej firmy i jej niezmienne podejście do ludzi.

Jak wygląda ścieżka awansu w Anwim S.A.?

maestro

Pracowałem na stacji na gryfińskiej ,i mam bardzo złe zdanie praca po 12 godzin obsługa klienta,dbanie o sklep,przyjmowanie dostaw,liczenie towaru,mycie sprzętu na nockach + mycie śmietników, dystrybutorów,zamiatanie placu i koszenie trawnika i to wszystko za 2400

@maestro

Szanowny Panie, Pragniemy wyjaśnić, że stacja paliw w Szczecinie przy ul. Gryfińskiej jest obiektem franczyzowym. Oznacza to, że pomimo tego, że działa on pod marką MOYA, nie jest własnością Anwim S.A., operatora sieci MOYA. Jest to stacja partnerska. W związku z tym, nie jesteśmy właściwym adresatem wystawionej przez Pana opinii dotyczącej spółki Anwim S.A. jako pracodawcy. Z poważaniem

KIEROWCA

FIRMA OK MA SWOJE WADY JAK KAŻDA ALE BYM NIE ZMIENIŁ NA NIC INNEGO KASA OK MOŻNA SIĘ DOGADAĆ AUTA W MIARĘ NOWE

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Anwim S.A.?

Sławek
@Pytanie

Znajomość angielskiego będzie dużą przeszkodą. Pożądane jest natomiast nieskrywana prostolinijność.

Jak długo czekaliście na odzew z Anwim S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Anna
@Pytanie

Do mnie się nie odezwali,choć mieli dać znać i to było bardzo słabe

Agnieszka
@Anna

Może oni gardzą Kandydatami?

Daremny trud
Kandydat

Najeździsz się, nasiedzisz w aucie, uzbierasz kilkadziesiąt tys. litrów potem wpada do klienta Eurowag, Shell, BP, E100 i dają mu kartę międzynarodową z lepszymi rabatami, stacjami w całej Europie, zwrotem vatu i płatnościami za drogi i tysiącem innych usług. Przełożony robi ci squizz, że teraz to musi dwa razy więcej jeździć żeby nadrobić i niczym ten Syzyf ruszasz od nowa sprzedawać kartę, jedynie paliwową i jedynie na kraj. W efekcie po dwóch, trzech latach pracy jesteś w miejscu lub nawet cofnięty umysłowo, potrafisz nadal tylko jeździć autem, dzwonić i umawiać spotkania z tęgimi umysłowo właścicielami firm transportowych.

0pinia
Klient

Najbardziej niekompetentną, nieprofesjonalna firma na rynku naftowym, z czego oni się utrzymują? Mają program Moya, tam pewnie zarabiają, dopóki kontrahent się nie zorientuje, że to lipa na glinianych nogach. W branży naftowej jestem 25lat,takiej indolencji i bezczelności pracowników biura obsługi klienta nie spotkałem. Od września br.nie mogę się doprosic faktury zbiorczej za tankowanie na tzw.flote,nie odbierają telefonów, a wysyłane linki, wyświetlają się, że odebranie grozi spamem. Pracownicy są nieuprzejmi, nie przedstawiają się, chca być anonimowi, może ta ich działalność to tylko przykrywką, są na rynku od 30lat.Jako były pracownik Orlena, byłem przedstawicielem na Mazowszu, odpowiadałem za sprzedaż produktów naftowych dla stacji paliw, sklepów i serwisów, obsługiwałem transport krajowy i zagraniczny, lekki i ciężki, oceniam firmę ANWIM negatywnie!

@0pinia

Szanowny Panie, Bardzo nam przykro, że ma Pan negatywne doświadczenia w związku z firmą Anwim. Naszym priorytetem jest doskonała obsługa zarówno klienta konsumenckiego, jak i biznesowego. Dokładamy wszelkich starań do tego, by wszyscy tankujący na stacjach MOYA mieli pełną satysfakcję z oferowanych przez nas usług. Niestety, by ustosunkować się do Pana problemu, a co najważniejsze, rozwiązać problem potrzebujemy więcej danych. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem prasowym (pr@anwim.pl) i szczegółowe opisanie sytuacji uwzględniając dane Pana firmy (w tym NIP). Z poważaniem

Ramen
@0pinia

Hahaha. Ci ludzie się jednak nie zmieniają...

Robercik
@0pinia

Ma Pan w pełni rację, niski format ludzi z naciskiem głównie na handlowe ramię tej firmy jest już powszechnie znany na rynku. (usunięte przez administratora)związać klienta 5 letnią umową z zastawem hipotecznym najlepiej na kilka milionów(usunięte przez administratora)

pep

dziwna sprawa, do butli gazowej w sam. o pojemności 32l na stacji Moya nr 197 w Dębicy można zatankować 38.95l gazu a pewnie i więcej bo zatrzymałem tankowanie, wniosek albo gaz oszukany albo niesprawny dystrybutor. Reakcja obsługi " przekażę szefowi "

Kazimierz

Zgadzam się z tym, iż tego typu sytuacje / awarie należy zgłaszać dalej do szefostwa poprzez pracowników stacji paliwowych firmy Anvin. Nie są oni odpowiedzialni za wszystko, w szczególności za tego typu sytuacje, niemniej jednak będę wdzięczny, jeśli ktoś z osób pracujących w Anvin napisze na forum obowiązki ze swojego codziennego dnia w tej pracy. Od czego się zaczyna, jakie zadania trzeba wykonywać w ciągu dnia?

Pracownik konkurencji
 Rekomendacja
@pep

Napełnienie butli z gazem w pojeździe zależy w dużej mierze z temperatury i stężenia powietrza. Nie koniecznie gdy masz butle "32 wchodzi tylko 32ltr

Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A. - Warszawa

Anwim S.A.