Anwim S.A.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Drodzy Internauci,

Dziękujemy za dzielenie się Waszymi opiniami  i zapytaniami. Zależy nam na prawdziwych i merytorycznych wypowiedziach, tak aby móc je rzetelnie weryfikować oraz wyciągać właściwe wnioski i konsekwencje. Stawiamy na dialog, dlatego postanowiliśmy rozwiać najczęściej pojawiające się wątpliwości.

Praca na stacji paliw MOYA

Anwim S.A. jest właścicielem marki MOYA i pod tą nazwą rozwija sieć stacji paliw w Polsce. W sieci funkcjonują stacje własne oraz stacje franczyzowe. W jednym i drugim przypadku nie jesteśmy zakładem pracy dla osób pracujących w sieci MOYA. Pracowników stacji zatrudniają przedsiębiorcy prowadzący stacje, czyli ajenci i franczyzobiorcy. Zależy nam na pozytywnych odczuciach osób pracujących dla sieci, dlatego wspieramy naszych stacyjnych partnerów przydatnymi szkoleniami oraz udostępniamy niezbędne narzędzia wspomagające prowadzenie stacji paliw zgodnie z naszymi standardami.


Praca w Anwim S.A.

Anwim S.A. zatrudnia około 500 osób na terenie całej Polski, zarówno pracowników biurowych, jak i kierowców autocystern. Kandydatom zainteresowanym pracą u nas polecamy śledzenie ogłoszeń na portalach internetowych, jak również aplikowanie poprzez zakładkę kariery na oficjalnej stronie Anwim S.A. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.


Reklamacje

Użytkowników, którzy zetknęli się z nieprawidłowościami na naszych stacjach, prosimy o przesyłanie reklamacji za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej oraz wskazanych na niej maili. Zależy nam, aby stacje paliw kojarzone były z wysoką jakością produktów oraz usług, dlatego zgłaszane incydenty są każdorazowo weryfikowane.

Anwim S.A.