opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Anwim

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 241 ocen
Opinie(225)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(225)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Obszary działalności
  • .
  • Praca u nas
  • .
  • Kontakt

O firmie

Obszary działalności

Praca u nas

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Anwim S.A.

Opinie

Opinie o Anwim Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Anwim S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aplikant

    30.09.2017 08:54

    Inne

    Anwim rozwija się dynamicznie. Nie neguję wykształcenia osob które tam pracują. Jednak posiadam jedno bardzo duże zastrzeżenie. Aplikowałam na "pewne stanowisko". Zostałam zaproszona na rozmowę , a później na ponowną. Kolejnym etapem była kwestia finansowa. Osoba posiadająca "tytuł" dyrektora umawia się, żę w przeciągu godziny telefonicznie przekaże odpowiedź dotyczącą wynagrodzenia po czym nie oddzwania i nie udziela informacji zwrotnej. Dodatkowo nie odbiera telefonu. Takie zachowanie jest w dzisiejszych czasach mało profesjonalne. Ponad miesiąc czasu zawracania kandydatowi głowy i firmy nie stać na zdanie.... " Dziękujemy nie spełnia Pani naszych oczekiwań. Dziękujemy za poświęcony czas". Jak dla mnie śmieszna sytuacja. Na pewno mało profesjonalne podejście - brak szacunku dla drugiej osoby. p.s. Poprzez noszenie chusteczki w butonierce mężczyzna nie stanie się " gentlemanem".
    ReviewUserIcon
    bambni

    02.07.2016 19:52

    Inne

    @kobra mówisz o wielkiej rotacji a jakoś ofert pracy nie ma, bujasz
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.06.2016 13:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wujas

    02.07.2016 19:45

    Inne

    No właśnie... czy ktoś wie jakie warunki na ajenta stacji?
    ReviewUserIcon
    jrDaily

    30.05.2016 14:23

    Inne

    Po 2 spotkaniach rekrutacyjnych zaproszono mnie do finału. Po spotkaniu finałowym zaproszono mnie na kolejne - super finał. Na spotkaniu 3 i 4 prezentowałem strategię/pomysł na określony obszar działalności firmy Anwim. Poświeciłem im 4 dni spotkań (4 połówki urlopów), dodatkowo 2 dni na opracowanie prezentacji. Od super finału minęły 2 miesiące a ja nie otrzymałem odpowiedzi. Nie oczekuję, że prezentacja ma powodować ofertę pracy, oczekuję jednak że 4 spotkania i super finał procesu rekrutacji na kluczowe stanowisko w firmie zobowiązuje do odpowiedzi kandydatowi. Dla mnie to nie mały skandal. To również brak szacunku do kandydata,(usunięte przez administratora) Ponadto sądzę że to znakomity sposób dla firmy na darmową pracę koncepcyjną. Nie wiem ilu kandydatów prezentowało swoją koncepcję, ale wiem że jeden z elementów mojej prezentacji już się urzeczywistnił...czy stało by się tak bez mojej prezentacji - tego nigdy się nie dowiem.
    ReviewUserIcon
    flesz

    10.02.2016 18:59

    Inne

    na stanowisko kierowcy nawet najgorszemu wrogowi bym niepolecil
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2016 18:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mily

    05.02.2016 19:00

    Inne

    ale to niejest branza budowlana to branza paliwowa wiec wyksztalcenie budowlane i rynek nieruchomosciami to nie ten dzial
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.02.2016 22:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    powolniak

    02.02.2016 16:09

    Inne

    a ile ci zaoferowali bo z tego co wiem to marna placa jakby dobrze placili to wiecznie ludzi by nieszukali kierowcow tez wiecznie szukaja wiec cos chyba jest nie tak
    ReviewUserIcon
    wyluzowany

    29.01.2016 19:47

    Inne

    przypadkiem weszlem na ta strone ludzie o czym wogole mowicie dajcie sobie na luz niz takie glupoty wypisywac
    ReviewUserIcon
    kierowca

    26.01.2016 17:53

    Inne

    co wy tam wiecie trzeba bylo tam pracowac ja tam jezdzilem
    ReviewUserIcon
    xz

    04.02.2016 12:45

    Inne

    dobrze mowisz ja tez tam jezdzilem zarobki sa marne
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.01.2016 18:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ja

    27.01.2016 17:54

    Inne

    jakie atrakcyjne warunki co ty wogole opowiadasz to pochwal sie ile dlaczego sa wogole same pozytywne posty a gdzie sa negatywne
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2016 14:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    24.01.2016 22:27

    Inne

    Poproszę zatem o informację jaki rozwój może mieć " Administrator Stacji Paliw" w Słubicach? Co dalej, jakie możliwości? Tak konkretnie.
    ReviewUserIcon
    august

    20.12.2015 19:23

    Inne

    Proszę Państwa, macie nie tylko prawo ale i obowiązek pisać i wyrażać opinie na temat tego co Was spotyka przy współpracy z pracodawcami oraz współpracownikami czy przełożonymi. To jest prawo zagwarantowane w konstytucji. Nikt nie może Wam grozić ani nikt nie może was straszyć. Jeżeli to robi, próbuje wpłynąć na Was - popełnia przestępstwo. Pracodawca jest podmiotem silniejszym na rynku pracy, a rosnące bezrobocie sprawiło że poziom rozpasania i bezczelności wśród większości z nich urąga podstawowym prawom człowieka. Nie twierdzę że tak jest w przypadku tego podmiotu, jednak 80% ocen negatywnych może świadczyć o tym, że w zarządzaniu ludźmi popełniane są tu błędy. Podstawową zasadą jest jednak to abyście pisali PRAWDĘ. To samo dotyczy sytuacji, gdy z jakiegokolwiek powodu przyjdzie Państwu zeznawać przed sądem.
    ReviewUserIcon
    hmwampir

    26.12.2017 20:47

    Inne

    Bzdura. Każdy się boi cokolwiek powiedzieć bo od razu zaczyna się "prześladowanie" i gnębienie pracownika który coś powiedział na ajenta i kierownika stacji. Wiem co pisze bo właśnie to przerabiam na stacji. prosty przykład jakie są stawki za prace w święta tzn w czerwony dzień w kalendarzu? a to jest najmniejszy przykład.
    ReviewUserIcon
    druidek

    18.12.2015 21:01

    Inne

    Krasicki pisał, że "prawdziwa cnota krytyk się nie boi".
    ReviewUserIcon
    a

    17.12.2015 20:00

    Inne

    Ale lans na portalach....
    ReviewUserIcon
    a

    17.12.2015 20:00

    Inne

    Ale lans na portalach....
    ReviewUserIcon
    obecny

    10.12.2015 00:38

    Inne

    ale wy glupoty piszecie
    ReviewUserIcon
    FAZI

    27.01.2016 18:05

    Inne

    DOBRZE MOWISZ
    ReviewUserIcon
    DK

    08.12.2015 23:13

    Inne

    Dobra firma, polecam wszystkim poszukującym od dawna pracy. W końcu każdy grosz się liczy.
    ReviewUserIcon
    a

    03.12.2015 21:53

    Inne

    :)
    ReviewUserIcon
    akuku

    25.11.2015 20:22

    Inne

    Słaba, bardzo słaba atmosfera pracy, duży stres, presja, dokładanie pracy co nie przekłada się na zarobki.
    ReviewUserIcon
    aaaaaa

    19.11.2015 16:32

    Inne

    po wpisach to mogę się domyślać kto kryje się pod pseudonimem kieroo
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Anwim?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Anwim S.A.

    ul. Stańczyka 3 01-237 Warszawa

    NIP:5270011878

    KRS:0000275176

    http://anwim.pl
    Branża główna: Energetyka i elektrotechnika
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.11.2015 19:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kr

    29.01.2016 17:11

    Inne

    jakie dobre zarobki dla kierowcow kto ci to powiedzial proponuje isc na rozmowe to ci powiedza ile oferuja
    ReviewUserIcon
    x

    15.11.2015 13:28

    Inne

    Schodzimy na złą drogę skoro nie można już pisać na temat pracodawcy.
    Company logo
    Anwim S.A.

    03.11.2015 11:44

    Pracodawca

    ANWIM S.A. informuje, iż spółka zleciła Kancelarii Prawnej Kijewski, Graś sp. k. podjęcie odpowiednich kroków prawnych związanych z naruszeniem dóbr osobistych ANWIM S.A.
    ReviewUserIcon
    Jaki

    27.10.2015 12:14

    Inne

    Pracuję tutaj dosyć krótko, to co widzę to najsłabsze wydanie firmy w jakiejkolwiek przyszło mi pracować. Będę uciekał jak najszybciej.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    18.10.2015 20:36

    Inne

    Bardzo, bardzo słaba firma. Bardzo słabo płacą i bardzo słabo funkcjonują. Strata czasu.
    ReviewUserIcon
    konkurencja

    08.10.2015 19:42

    Inne

    To jest jak rozumiem pewnego rodzaju fenomen. Skoro fachowców w tej firmie nie ma a są największą pod względem obrotów (jeśli chodzi o paliwa wśród prywatnych przedsiębiorstw)firmą w kraju to może inni powinni zwolnić fachowców i zatrudnić laików.
    ReviewUserIcon
    Sokrates

    12.10.2015 22:49

    Inne

    A konkretnie? Skąd dane i co oznacza przedsiębiorstwo prywatne? To takie wyszukiwanie jakiegoś wskaźnika by coś pokazać. I chyba nie liczy się obrót wśród przedsiębiorstw prywatnych, tylko całościowa ilość,marża,prawda? Laicyzacja to posiadanie produktu flagowego jakim jest sieć (usunięte przez administratora), której nikt nie zna i która nie ma najmniejszego potencjału
    ReviewUserIcon
    Nick

    13.10.2015 16:20

    Inne

    Czy na pewno to konkurencja pisała? ;/
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    07.10.2015 23:37

    Inne

    Może to że dobrze wykonują swoją pracę i wiedzą co robia...
    ReviewUserIcon
    ???

    07.10.2015 22:05

    Inne

    Co się zaczęło od logistyki?
    ReviewUserIcon
    Niebędzielepiej

    07.10.2015 19:10

    Inne

    No tak, czyli zarobki są adekwatne do poziomy wykształcenia i wiedzy pracowników. Dlatego wszystko funkcjonuje jak funkcjonuje. W tej firmie każdy może być każdym nawet bez żadnego doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    Sokrates

    05.10.2015 19:52

    Inne

    Pełna zgoda z tym co napisał Zirytowany. Należy jednak zaznaczyć, że poziom wyszkolenia, wiedzy, doświadczenia, kontaktów, zaawansowania biznesowego, a także systematycznego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji w innych firmach to przepaść na niekorzyść Anwimu. W innych firmach płaci się kolosalne pieniądze, jednak nie za nic. Więc poziom płac mnie nie dziwi. U nas każdy może być każdym i nic to nie wnosi.
    ReviewUserIcon
    Olo

    05.10.2015 18:27

    Inne

    Od logistyki się zaczęło, nadszedł czas na kolejny duży dział.
    ReviewUserIcon
    liczydło

    05.10.2015 14:28

    Inne

    Outsourcing to potęga. W sumie nie tylko logistycy mogą poznać jej moc.
    ReviewUserIcon
    Bibek

    01.10.2015 18:54

    Inne

    Dobry wpis Zirytowany - bardzo rozsądny, bardzo mądry i bardzo dobitny. BARDZO, BARDZO SŁUSZNIE!!!!
    ReviewUserIcon
    Zirytowany

    01.10.2015 15:10

    Inne

    Osoby pracujące w Anwim nie wiedzą chyba ile można zarabiać na stanowiskach na których są w innych firmach. Płaca tu jest mizerna. Ok, pensja jest na czas ale w innych firmach też. To nie jest coś co nas wyróżnia. Praca nie jest stabilna bo w każdej chwili możesz wylecieć, tym bardziej że szykuje się tyle zmian...
    ReviewUserIcon
    JS

    23.09.2015 10:09

    Inne

    Największym błędem firmy jest brak inwestowania w ludzi - brak rozwoju, brak jakiejkolwiek złotówki na szkolenia. To że ktoś jest 10 lat wcale nie musi świadczyć dobrze o firmie. Porównywanie nas do mniejszych sieci, notabene o innej konstrukcji i innych sposobie funkcjonowania jest bardzo słabe. Moim bardzo skromnym zdaniem należy się porównywać do najlepszych i od nich czerpać to co najlepsze. Uważam, że jak na skromne warunki płacowe bardzo dobrze działają księgowość, faktury, windykacja, logistyka, z naciskiem na informatyków - tam naprawdę są bardzo wartościowi ludzie, którzy mają wiedzę do swoich obowiązków i się starają bardzo ( niestety nikt w nich nie inwestuje, nikt tego nie widzi). Mam nawet przekonanie, że handlowcy pomimo bardzo skromnych narzędzi dają radę. (usunięte przez administratora) Przecież każdy projekt w pewnym momencie by mógł się rozwijać potrzebuje autorytetów.Może warto popatrzeć jak to robią koleżanki i koledzy z sieci, która przed chwilą weszła i odradza się na polskim rynku. A swoją drogą dziwi mnie to co bardzo długoletni pracownicy mówią na korytarzu, w kuchni,itd - a co mówią publicznie. To jest problem, gdyż mają takie samo zdanie jak Ci którzy są krócej, a jakoś dziwnie przy obecności dyrektorów milczą. I jakkolwiek to nie moja bajka - to ostatnio klasycy mawiają - POTRZEBUJEMY DOBREJ ZMIANY.
    ReviewUserIcon
    x

    22.09.2015 20:22

    Inne

    Twierdzisz, że (usunięte przez administratora)to super oferta, a sama chciałabyś za taką pracować
    ReviewUserIcon
    3 grosze

    21.09.2015 09:08

    Inne

    Dorzucę swoje 3 grosze. Nie jestem pracownikiem Anwimu, natomiast od 5 lat z firmą współpracuję. Nie zauważyłem, aby pracowali tam ludzie głupsi, mniej kompetentni niż w innych firmach. Sieci Moya daleko do Orlenu, to prawda – nie ta skala, nie te budżety – ale porównajmy ją z jej bezpośrednią konkurencją - Huzarem, Delfinem i tak dalej – to jest zauważalna różnica, zdecydowanie na korzyść Moya – pod względem ilości stacji i oferty. Sieci ponad 100 stacji nie zbudowała banda półgłówków, krewnych i znajomych królika, co sugerują przedmówcy na tym forum. Co do atmosfery w firmie – nie znam, natomiast od 2010 roku, od kiedy współpracuję z nimi, widzę cały czas tych samych ludzi – także pogłoski o jakiejś szalonej rotacji są mocno przesadzone. I co do pieniędzy – zgadzam się, Anwim jest regularnym płatnikiem, faktury opłaca idealnie na czas (to jest rzadkość w tych czasach), przypuszczam, że tak samo jest z pensjami dla pracowników. Kwestia, czy płaci mało czy dużo – to już indywidualna decyzja każdego pracownika (czy firmy kooperującej) – czy zgadza się na takie stawki, czy nie. Przymusu przecież nie ma. Osobom, które czytają te forum, zastanawiając się, czy przyjść na rozmowę kwalifikacyjną, radzę przyjść, posłuchać, podjąć samemu decyzję. W internetach dużo bzdur piszą.
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.09.2015 15:25

    Inne

    Śmiać się czy płakać? Gratuluję poczucia humoru. Czekam na więcej.
    ReviewUserIcon
    x

    16.09.2015 22:43

    Inne

    Ciekawy. Sprawdź sobie w porównywarce wynagrodzeń,podając stosowne informacje,zobaczysz ile powinno się zarabiać.
    ReviewUserIcon
    Absolwentka

    16.09.2015 21:43

    Inne

    Czy ktoś mi może powiedzieć ile zarabia sekretarka w tej firmie, albo asystentka w dziale marketingu.

    Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.