opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Anwim

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 241 ocen
Opinie(225)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(225)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Obszary działalności
  • .
  • Praca u nas
  • .
  • Kontakt

O firmie

Obszary działalności

Praca u nas

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Anwim S.A.

Opinie

Opinie o Anwim Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Anwim S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Łukasz Dębiec

    26.12.2021 17:28

    Pracownik

    Nie polecam pracy w tej firmie. Obiecane złote góry a otrzymujemy co najwyżej złoty lub żółty ???? deszcz na nas od osób które są nad nami. (usunięte przez administratora) Ani kierowca ani kasjer w tej firmie nie zarobi a na pewno niczego się nie dorobisz. Kasjer zarobi 2200 a kierowca 3600 a i zmiany od 4 rano, i psy misliwskie którzy jeżdżą za Tobą jakbyś przewoził złoto i robią z Ciebie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    FerdnandoAlonzo

    22.11.2021 10:30

    Pracownik

    Szczerze nie polecam. Paca jako kasjer dobra dla studenta, który 3/4 pensji przeznacza na alkohol i narkotyki. Zarobki na umowę o pracę na stacjach MOYA, to 2100 zł na rękę. Zmiany 12 godzinne, w weekendy i święta. Firma nie daje żadnych dodatków. Obiecane złote góry w premiach. Premii nie ma bo targetry nie do zrobienia. Jak już dadzą cokolwiek to 100 zł do łapy. Czyli robota za 2200-2300/mc. To jest żenada. Najgorsze warunki pracy ze wszystkich sieci stacji paliw.
    ReviewUserIcon
    Johny

    27.05.2021 16:58

    Były pracownik

    Co do pracy na stanowisku kierowcy c+e (usunięte przez administratora)praca po ok 12 godzin dziennie, nie mniej niz 10h.(usunięte przez administratora)Drugą zmianę zaczynasz dopiero jak kierowca z pierwszej zmiany zjedzie na bazę np o 18. O urlopie/dniu wolnym zapomnij no chyba że znajdziesz kogoś na swoje zastępstwo. Generalnie bardzo słabo.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek Kolosowski

    20.06.2021 16:43

    Pracownik

    Jak możesz pisać takie bzdury że musisz szukać za siebie zastępstwo nigdy tak nie było i nie ma Pracować trzeba nikt za darmo nie płaci i płacił nie będzie Jak tego oczekujesz Szanowny Koluniu to chyba się nie doczekasz i życie Tobie upłynie na narzekanie Pewnie szukasz łatwego grosza no to się zawiodłes Pracuję na stanowisku KIEROWCY ponad 12 lat i każdemu po fachu życzę TAKIEGO UCZCIWEGO PRACODAWCE Zaznaczam że nie jest to opinia na zamówienie lecz realna .Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Obecny

    02.11.2021 14:48

    Pracownik

    Człowieku o jakiej uczciwości Ty piszesz w tej firmie pracuje.ładnych parę lat I wiem co piszę
    ReviewUserIcon
    Michał

    21.02.2021 13:57

    Inne

    Co sądzicie o kadrze menagerskiej?
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    08.08.2021 12:36

    Były pracownik

    Straszne nieuki, byli handlowcy bez znajomości języków, bez szkoleń i nowoczesnych metod zarządzania zespołami. Dziwię się, że po tylu latach nie zachodzą tam zmiany kadrowe ?
    ReviewUserIcon
    Menago

    20.09.2021 07:56

    Pracownik

    Za te słowa pójdziesz pod sąd!!
    ReviewUserIcon
    Sylwek

    29.06.2021 22:26

    Inne

    Ogólnie śmieszna sytacja, jeżeli chodzi o flotę, wielki problem ma Pan przedstawiciel z wysyłką oferty na maila, na innych stacjach bez problemu, a tutaj tylko rozmowa telefoniczna na której wciskają na (usunięte przez administratora) oferty żeby tylko wziąć, 9 innych stacji wysłało ofertę na maila tutaj rozmowa i namawianie że najlepiej i najlepiej, a jak proszę o konkretną ofertę na maila to cisza
    ReviewUserIcon
    Władysław

    25.08.2021 15:07

    Inne

    W Świecku sprzedajcie paliwo z bazy Octan Energy import z morza? Już raz płaciłem kilka tysięcy za wymianę pompowtryskiwaczy, przyjechał handlowiec zrobił zdjęcia filtrów i pojechał od tej pory cisza.
    Company logo
    Anwim S.A.

    26.08.2021 10:47

    Pracodawca

    Szanowny Panie, pragniemy uprzejmie poinformować, że nasze paliwa pochodzą od największych krajowych oraz zagranicznych producentów. Co więcej, jako doświadczona firma, z niemal 30-letnim stażem na rynku, mamy wypracowane ścisłe procedury dotyczące kontroli jakości naszych paliw na całym łańcuchu dostaw. Dajemy gwarancję jakości, co jest potwierdzone certyfikatem TankQ wydawanym przez niezależne laboratorium badawcze J.S. Hamilton Poland Ltd. Jeżeli jest Pan nieusatysfakcjonowany jakimikolwiek usługami na stacji paliw MOYA, uprzejmie prosimy o kontakt pod adres [email protected] i szczegółowy opis sprawy.
    ReviewUserIcon
    Luki

    24.08.2021 21:28

    Były pracownik

    Ooo tak, (usunięte przez administratora) dodają obowiązków jeszcze wieciej i... ciut ciut. Żadnych premii, dodatków wielkie NIC. PRACOWNIKÓW MAJA ZA (usunięte przez administratora) NIKOGO NIE SZANUJA! Ty(usunięte przez administratora)starasz się itp. Chcesz podwyżkę to rozkładają ręce i ten tekst.. " no z czego"? Za najniższa krajowa, na prawdę nie opłaca się pracować, szarpać nerwów i niszczyć zdrowia.
    ReviewUserIcon
    sprzedawca

    17.07.2021 17:51

    Były pracownik

    dowalają coraz obowiązków a kasa ta sama, naprawdę nie warto. zero dodatków za prace w weekendy i święta.. premia jest albo jej nie ma.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.07.2021 22:44

    Kandydat

    Witam jak wygląda praca w sekcji IT ??. Jestem ciekaw bo jest ogłoszenie o pracę. Jeśli mógł ktoś wypowiedzieć się na ten temat bym był bardzo wdzięczny.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.07.2021 21:14

    Kandydat

    Zapytanie mam jak jest odnośnie pracy w sekcji it. Widziałem ogłoszenie i się zastanawiam czy składać ofertę pracy.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    20.06.2021 21:49

    Pracownik

    Wizja i misja Anwim, czyli polska firma z tradycjami. Pracowników stacji paliw traktują jednak gorzej niż Niemiec, Czech czy Anglik. Wolę zachodnie koncerny. Ta firma powinna się nazywać Najniższa Krajowa S.A. wieczny problem z kasą, a Góra wozi się nowymi limuzynami wykupują parki rozrywki i kluby sportowe. Na początku tego roku obiecali nowy system premiowy, czerwiec się kończy i po prostu zapomnieli. Co tydzień nowe wymagania, nowe kanapki, zapiekanki burgera i dokładają roboty. Niedługo zaczną chyba wolontariuszy szukać, którzy w imię idei będą zasuwać. W zmian dostaniesz kubek i dlugopis z logiem firmy. Jesteś kasjerem= śmieć statystyka, który za michę ryżu bedzie pracował, bo jest za głupi dla ważniaków w centrali. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca sg

    14.06.2021 05:39

    Były pracownik

    Nie polecam pracy na tych stacjach . Nie dosyć że wymagania do tego najniższa krajowa. To jeszcze problem jak się nie zgadza wypłata , bo co walczysz o swoje.Oczywiście obiecanki cacanki , problem z ubraniami . I właściciele oczywiście tylko robić ludzi w bambuko.
    ReviewUserIcon
    Nick

    12.05.2021 15:36

    Były pracownik

    Z całego serca nie polecam pracy na stacji paliw Moya. Praca za najniższa krajowa, tagety nie do zrobienia, więc człowiek zostaje bez premi i dostaje 2050 zł za etat jako kasjer, a wymogi co do obsługi klienta takie jakby płacili co najmniej dwa razy tyle. Ciągle dochodzą nowe obowiązki, jak nie świeże zapiekanki, burgera to kanapki robione na miejscu. Podejście "góry" do szeregowego pracownika jak na stację własną to kpina.
    ReviewUserIcon
    PracowniK

    22.04.2021 22:11

    Pracownik

    Niestety po ponad trzech latach pracy na jednej ze stacji własnych Moya, nie jestem w stanie wystawić pozytywnej opinii o tej firmie. Moya kreuuje się w mediach na przyjazną, wspaniałą, wręcz idealną sieć stacji paliw. We wszelkiego rodzaju wywiadach podkreślane jest stwierdzenie, że jest to firma rozwijająca się w bardzo dynamicznym tempie. Mają o tym świadczyć wszelkiego rodzaju nagrody przyznane za "rozwój oparty na zasadach partnerstwa, sprawnej logistyce i profesjonalnym zarządzaniu". Marketing, promowanie marki to jedno, a kierowanie firmą, szacunek do pracowników, to drugie. Jako kasjer jestem wręcz rozczarowana podejściem tych Państwa do swoich podwładnych. Jeśli ktoś zastawia się czy podjąć się pracy na stanowisku sprzedawcy, to szczerze odradzam. Praca po 12godzin, zmiany dzienne, nocne, w weekendy i w święta za... najniższą krajową. O podwyżkach mowy nie było, nie ma i nie będzie. Dlaczego? Najczęściej padająca odpowiedź brzmi "Anwim nie ma pieniędzy". Byłabym w stanie to zrozumieć, bo ciężkie czasy, pandemia, czy cokolwiek innego. Wyrozumiałość kończy się w momemcie, gdy okazuje się że Anwim zamiast zainwestować w pracowników, inwestuje w m.in.:Klub Żużlowy Wybrzeże, siatkarki (RadomskaRadom), kick-bokserke (Róża Gumienna), Park Rozrywki Energylandia, team rajdowy... Bardzo miło jest usłyszeć odmowę udzielenia podwyżki ("bo nas nie stać") mając świadomość że na YouTubie można oglądać vlogi Pana Dyr. Filipa z Rajdu na których żali się na wysokie temperatury i piach w butach. Pracując za najniższą krajową, ratować pracownika (zatrudnionego na umowę o pracę) może premia. Niestety od kilku dobrych miesięcy targety miesięczne są tak wysokie, że ich wyrobienie momentami graniczy z cudem. Korekty targetów, prośby o ich zmniejszenie są odrzucane co miesiąc. Jeśli jakimś cudem już jeden target zostanie pomniejszony (np bistro), w zamian podwyższany jest inny (np na sklep), również nie do wyrobienia. O dokladaniu obowiązków nie wspomnę. Motywacja do pracy zerowa. Szacunku brak. Tak to wygląda "od kuchni". Panie Filipie, jeśli Pan to czyta, nawiązując do Pańskiego wywiadu z marca tego roku, chciałabym tylko dodać, że niestety ale zatrudniona na stacji Moya nigdy nie poczułam się traktowana po partnersku, ale właśnie jako siła robocza wykorzystywana za jak najniższe pieniądze.
    Company logo
    Anwim S.A.

    23.04.2021 18:12

    Pracodawca

    Szanowna Pani, Dziękujemy za tę opinię, jest ona dla nas bardzo cenna. Naszym celem jest zaoferowanie optymalnych warunków pracy dla naszych pracowników, dlatego z powagą podchodzimy do podobnych ocen na temat naszej firmy. Z poważaniem
    ReviewUserIcon
    Mistrzyni Excella

    03.05.2021 16:22

    Inne

    Bardzo Pani dziękuję za tę opinię. Oddaje kwintesencję tej firmy i jej niezmienne podejście do ludzi.
    ReviewUserIcon
    maestro

    06.04.2021 09:05

    Pracownik

    Pracowałem na stacji na gryfińskiej ,i mam bardzo złe zdanie praca po 12 godzin obsługa klienta,dbanie o sklep,przyjmowanie dostaw,liczenie towaru,mycie sprzętu na nockach + mycie śmietników, dystrybutorów,zamiatanie placu i koszenie trawnika i to wszystko za 2400
    Company logo
    Anwim S.A.

    08.04.2021 09:43

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Pragniemy wyjaśnić, że stacja paliw w Szczecinie przy ul. Gryfińskiej jest obiektem franczyzowym. Oznacza to, że pomimo tego, że działa on pod marką MOYA, nie jest własnością Anwim S.A., operatora sieci MOYA. Jest to stacja partnerska. W związku z tym, nie jesteśmy właściwym adresatem wystawionej przez Pana opinii dotyczącej spółki Anwim S.A. jako pracodawcy. Z poważaniem
    ReviewUserIcon
    KIEROWCA

    16.02.2021 10:09

    Pracownik

    FIRMA OK MA SWOJE WADY JAK KAŻDA ALE BYM NIE ZMIENIŁ NA NIC INNEGO KASA OK MOŻNA SIĘ DOGADAĆ AUTA W MIARĘ NOWE
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.09.2020 12:28

    Inne

    Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Anwim S.A.?
    ReviewUserIcon
    Sławek

    31.01.2021 22:23

    Pracownik

    Znajomość angielskiego będzie dużą przeszkodą. Pożądane jest natomiast nieskrywana prostolinijność.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    30.12.2020 11:53

    Inne

    Jak długo czekaliście na odzew z Anwim S.A.? Oddzwaniają zawsze?
    ReviewUserIcon
    Anna

    11.01.2021 10:26

    Kandydat

    Do mnie się nie odezwali,choć mieli dać znać i to było bardzo słabe
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    12.01.2021 17:35

    Kandydat

    Może oni gardzą Kandydatami?
    ReviewUserIcon
    Daremny trud

    17.12.2020 18:36

    Kandydat

    Najeździsz się, nasiedzisz w aucie, uzbierasz kilkadziesiąt tys. litrów potem wpada do klienta Eurowag, Shell, BP, E100 i dają mu kartę międzynarodową z lepszymi rabatami, stacjami w całej Europie, zwrotem vatu i płatnościami za drogi i tysiącem innych usług. Przełożony robi ci squizz, że teraz to musi dwa razy więcej jeździć żeby nadrobić i niczym ten Syzyf ruszasz od nowa sprzedawać kartę, jedynie paliwową i jedynie na kraj. W efekcie po dwóch, trzech latach pracy jesteś w miejscu lub nawet cofnięty umysłowo, potrafisz nadal tylko jeździć autem, dzwonić i umawiać spotkania z tęgimi umysłowo właścicielami firm transportowych.
    ReviewUserIcon
    0pinia

    19.11.2020 10:57

    Inne

    Najbardziej niekompetentną, nieprofesjonalna firma na rynku naftowym, z czego oni się utrzymują? Mają program Moya, tam pewnie zarabiają, dopóki kontrahent się nie zorientuje, że to lipa na glinianych nogach. W branży naftowej jestem 25lat,takiej indolencji i bezczelności pracowników biura obsługi klienta nie spotkałem. Od września br.nie mogę się doprosic faktury zbiorczej za tankowanie na tzw.flote,nie odbierają telefonów, a wysyłane linki, wyświetlają się, że odebranie grozi spamem. Pracownicy są nieuprzejmi, nie przedstawiają się, chca być anonimowi, może ta ich działalność to tylko przykrywką, są na rynku od 30lat.Jako były pracownik Orlena, byłem przedstawicielem na Mazowszu, odpowiadałem za sprzedaż produktów naftowych dla stacji paliw, sklepów i serwisów, obsługiwałem transport krajowy i zagraniczny, lekki i ciężki, oceniam firmę ANWIM negatywnie!
    ReviewUserIcon
    Ramen

    09.12.2020 19:11

    Pracownik

    Hahaha. Ci ludzie się jednak nie zmieniają...
    ReviewUserIcon
    Robercik

    14.12.2020 19:16

    Inne

    Ma Pan w pełni rację, niski format ludzi z naciskiem głównie na handlowe ramię tej firmy jest już powszechnie znany na rynku. (usunięte przez administratora)związać klienta 5 letnią umową z zastawem hipotecznym najlepiej na kilka milionów(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pep

    19.08.2018 11:00

    Inne

    dziwna sprawa, do butli gazowej w sam. o pojemności 32l na stacji Moya nr 197 w Dębicy można zatankować 38.95l gazu a pewnie i więcej bo zatrzymałem tankowanie, wniosek albo gaz oszukany albo niesprawny dystrybutor. Reakcja obsługi " przekażę szefowi "
    ReviewUserIcon
    Pracownik konkurencji

    26.11.2020 18:50

    Kandydat

    Napełnienie butli z gazem w pojeździe zależy w dużej mierze z temperatury i stężenia powietrza. Nie koniecznie gdy masz butle "32 wchodzi tylko 32ltr
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Anwim?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Anwim S.A.

    ul. Stańczyka 3 01-237 Warszawa

    NIP:5270011878

    KRS:0000275176

    http://anwim.pl
    Branża główna: Energetyka i elektrotechnika
    ReviewUserIcon
    18 gr rabatu nie pomoże.

    29.09.2020 20:04

    Kandydat

    Czy to prawda, że firma tej skali nie ma działu HR tylko dwie kadrowe od lat ?
    ReviewUserIcon
    Joanna

    14.06.2018 11:47

    Inne

    @sonia wnioskuję, iż nie masz najlepszej opinii odnośnie pracodawcy Anwim, ale nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi i tak naprawdę nie wiemy, czy miałeś bezpośrednią styczność z tą firmą. Opisz w kilku zdaniach swoje doświadczenia w sposób bardziej merytoryczny, taka wiedza na pewno innym się przyda.
    ReviewUserIcon
    Zenujacy mod

    04.01.2020 09:31

    Inne

    Chyba kpisz kobieto ze swoja wypowiedzią!Szereg powyższych wypowiedzi pozytywnych CZY negatywnych jasno DAJE PELNY obraz panujacy w tej spólce akcyjnej !Merytorycznie!Z capslocka mamy Ci napisać zebys zrozumiała ?
    ReviewUserIcon
    Rocky

    04.12.2019 23:42

    Inne

    Ubiegałem się o stanowisko w dziale handlowym w biurze głównym Anwim S.A. Pani przeprowadzająca rozmowę nie przedstawiła się oficjalnie jak kultura biznesowa wskazuje, więc nie do końca wiedziałem z kim rozmawiam. Po zachowaniu myślałem, że reprezentuje HR i że jeszcze na 'kogoś' czekamy. W trakcie rozmowy okazało się, że Pani reprezentuje dział do którego aplikowałem. Mało rzeczowa rozmowa. Chaotyczne pytania. Fragmenty myśli wypowiedziane na głos. Pani miała przed oczami moje CV a pomimo tego od razu zaznaczyła, że jednak potrzebują kogoś z dłuższym doświadczeniem. Zostałem oceniony przez pryzmat młodego wieku ( względem Pani ) a nie umiejętności jakie posiadam i doświadczenie zawodowe. Farsa i strata czasu. Szanujące się firmy weryfikują CV z aplikacji by kontynuować proces rekrutacyjny z potencjalnymi kandydatami. Dodatkowo wielki szacun dla ludzi, którzy tam pracują i mają takich 'mEnagerów'
    ReviewUserIcon
    Handlowiec

    09.12.2019 13:33

    Inne

    Możesz napisać na jakie stanowisko rekrutowałeś - co miałeś robić?
    Company logo
    Anwim S.A.

    10.12.2019 12:06

    Pracodawca

    Dzień dobry, Bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 22 4378004 . Wyjaśnimy zaistniałą sytuację.
    ReviewUserIcon
    Czesław

    17.05.2019 15:29

    Inne

    Anwim to jedna z największych, niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Przedsiębiorstwo zajmuje się hurtową sprzedażą oraz transportem paliw na terenie całego kraju. Obecnie pracodawca poszukuje kierowcy samochodów ciężarowych. Gwarantuje przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne warunki zatrudnienia. Czy osoby już zatrudnione w firmie mogłyby doradzić przyszłym pracownikom zainteresowanym zatrudnieniem, czy warto aplikować?
    ReviewUserIcon
    Pol

    26.08.2019 08:37

    Inne

    Warto. Nie są to zarobki korporacyjne, ale firma szybko się rozwija i jest stabilna.
    ReviewUserIcon
    lewy

    09.12.2019 13:30

    Inne

    To pewnie zależy od stanowiska. Musisz pytać konkretnie.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    22.11.2019 09:25

    Inne

    Jakie narzędzia pracy zapewnia Anwim S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?
    ReviewUserIcon
    lewy

    09.12.2019 13:28

    Inne

    To zależny od stanowiska. Ale tak, jeśli masz samochód, to można,
    ReviewUserIcon
    Pracownik kierowca

    21.11.2019 23:31

    Inne

    Żenujące wynagrodzenie i system pracy. Wypłata? Człowiek w fabryce więcej zarobi. Odradzam nie polecam, omijac Szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    błędne informacje

    18.08.2019 22:21

    Inne

    Pracownicy stacji paliw, ajenci i franczyzobiorcy nie są pracownikami Anwim Zweryfikujcie swoje umowy przez kogo jesteście zatrudniani, bo dajecie negatywny obraz pracy w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Były kasjer Blachownia

    12.02.2019 10:14

    Inne

    Popieram wypowiedź o stacji paliw Moya w Blachowni. Wlasciciela, rzeczywistego wlasciciela, zaden z pracowników nie widział nigdy na oczy... Wyplata 1535 zl za 168h. Nocki samotne, bardzo bezpiecznie, bo stacja w lesie? Nie wiem jak jest teraz z nockami. Jednak tlumaczenie, że:"musicie być na nocnej zmianie w pojedynkę, bo mnie nie stać na dwie osoby", jest smieszne. Pieniadze nigdy na koncie nie pojawiają się w wyznaczonym terminie. Nadgodziny - 10 zl na godzine. Argument, że u (usunięte przez administratora)ludzie pracuja za 7 zł i są zachwyceni - nie przemawia chyba do nikogo. Nauczył się jednej spiewki, jakim to on nie jest dobrym człowiekiem i tak puszcza to wszystko w świat. Świadectwa pracy nie wydawane wcale albo wydawane z miesięcznym czy dluzszym opóźnieniem. Wiecznie o coś pretensje. Wiecznie. (usunięte przez administratora)Moznaby bylo jeszcze duzo opowiadac. Ale to nie sprawa na Internet... Nie polecam nikomu jako pracodawcę. Nikomu. Nie wiem czy siec dba o swoją renomę czy nie. W Blachowni stacja jest calkowicie bez renomy...
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.02.2019 09:40

    Inne

    Najgorzej jak wyjdzie ile osob pracowało bez umowy... Wszak logowan z systemu usunac się nie da... Bo to tez anonimowe nie jest... Chlopcze.
    ReviewUserIcon
    Franek Sinatra

    20.02.2019 11:20

    Inne

    Który kierownik? Bo ich tam 5 chyba od roku było. I zaś ogłoszenie wisi. Az sie zastanawialem czy nie aplikowac. Ale tam wszyscy kierownicy niedobrzy. Wszyscy mowia o szefie, ze niedobry. W sumie jak ludzie zmieniaja sie jak rękawiczki, kto ma.byc dobry? Za takie pieniądze nke chcialbym pracowac. Bylem na rozmowie jako kasjer. (usunięte przez administratora) Śmiech na sali. Kasjerzy na stacjach w okolicy zarabiaja duzo wiecej... Dlatego nie odchodza. Jedynie głupki beda pracowac na stacji za takie grosze. Jesli ktos tam pracuje czy pracowal to chyba tylko dlatego, ze go sytuacja zmusiła. Logicznie rzecz biorąc - inaczej to nez sensu. I generalmie mam to gdzies... Bo pisze jako klient, a nie pracownik. Na szczescie o bycia pracownikiem nie doszło.
    ReviewUserIcon
    Hotdog z kabanosem

    06.07.2018 11:18

    Inne

    Praca dla studentów (usunięte przez administratora). Płaca minimalna stojaca w miejscu, nadgodziny sa wyrownywane w kazdym nastepnym miesiacu wiec natyramy sie 220 godzin i pieniadze sa te same. Zero mozliwosci rozwoju i brak jakiegokolwiek szacunku do pracownikow. Premie nie dosc, ze nie do wyrobienia przez niesprawiedliwy grafik i kosmiczne targety sprzedazowe to jeszcze nigdy nie wiadomo w jaki sposob sa naliczane, wielka tajemnica.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sonia

    12.06.2018 00:51

    Inne

    Pracowników traktuje się jak tanią siłę roboczą. ZERO dodatków za pracę w święta a dodatkowo kierownik płaci wg swoich upodobań. Obowiązków cala masa, kasa w miejscu. NIE WARTO
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.05.2018 10:53

    Inne

    stacja paliw Moya w ZWARDONIU to fenomen. pierwszy raz spotkałem się z tak miłą i kulturalną obsługą mimio ,że na zmianie jest jedna PANI akurat była pani Iwona uśmiechnięta i musi naprawdę dużo ogarnąć ruch obiady hot-dogi...nawet piwo lane jest na tej stacji. PIĘKNY TARAS MOŻNA usiać odpocząć i wypić w spokoju kawę. ceny przystępne winiety można zakupić polecam
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.05.2018 13:09

    Inne

    Niestety musze potwierdzic “schemat” dzialania rekrutacji w Moya: 4 etapy, zadanie do wykonania, 4 etap to rozmowa z dyrektorem, po ktorej nastepuje cisza pomimo wielokrotnych zapewnien o tym, ze “zadzwonie do pana na pewno, najpozniej w piatek a moze wczesniej”. Niestety wyglada na to, ze napisanie kilku slow informacji w mailu (bo przeciez obiecanego telefonu nie mozna wymagac), przerasta mozliwosci dyrekcji tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Renata

    08.02.2018 02:38

    Inne

    Wszędzie czy tylko w Olsztynie pracownice mają wiecznie okres i złe dni? Żeńska kadra jest tam chyba trzymana za karę. Nie potrafią nawet odpowiedzieć na proste pytania. Że nie wspomne o nabijaniu jednej rzeczy 4 minuty a koniec końców dostałam to bez paragonu, jak wytłumaczyła pani Jolanta, nie wchodzi. . Ciekawe czy skarbówka też wie, że nie wchodzi?
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    24.01.2018 22:54

    Inne

    Czy u reszty stacji w kraju też nie dostajecie premii? A jak już od święta to po 100 zł max? Nie wspominając o sposobach naliczania premii, o których nikt nie wie, wliczając to pytanie kierownika. Śmiech ogarnia przy zerknięciu na konto.
    ReviewUserIcon
    aaajent

    17.01.2018 10:57

    Inne

    Proszę o informację na temat współpracy z tą firmą jako ajent stacji paliw. Na jakich zasadach przebiega współpraca, przybliżone dochody, stopień odpowiedzialności, niezbędny czasowy wkład pracy. Będę wdzięczny za wszystkie informacje.
    ReviewUserIcon
    Norbert

    07.01.2018 19:37

    Inne

    Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    11.01.2018 21:21

    Inne

    Na jakie stanowisko?
    ReviewUserIcon
    Daniel

    08.01.2018 04:06

    Inne

    Najniższa krajowa za pracę w weekendy, święta, brak dodatków jakichkolwiek, nie wspominając o ekwiwalencie za pranie itp Brak możliwości rozwoju,podwyżek, awansu Sam sobie odpowiedz... Praca nadaje się co najwyżej dla studentów, aby sobie dorobić
    ReviewUserIcon
    Konrad

    18.10.2017 19:07

    Inne

    Czy stanowisko kierownika operacyjnego jest aktualne, co napiszecie o firmie?
    ReviewUserIcon
    Konrad

    06.10.2017 20:00

    Inne

    Zainteresował mnie oferta ajenta stacji paliw. Czy może ktoś ma już rozeznanie jak się na tym wychodzi? Kilka informacji może mi bardzo pomóc w decyzji.
    ReviewUserIcon
    Budes

    18.10.2017 07:25

    Inne

    Musisz mieć doświadczenie przechodzisz rozmowę podpisuje weksel i prowadzisz stacje.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    30.09.2017 13:42

    Inne

    @Aplikant faktycznie - to jest sytuacja, która nie wpływa pozytywnie na postrzeganie potencjalnych pracowników firmy. Czy w takim razie nie uzyskałeś żadnej informacji od firmy, czy jednak koniec końców ktoś się z Tobą skontaktował i chociaż podziękował za udział w rekrutacji?
    ReviewUserIcon
    Anwim

    05.10.2017 18:18

    Inne

    Nie uzyskałam żadnej informacji. Przez 7 lat zajmowałam się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników. Nigdy nie dopuściłam do sytuacji o jakiej sama napisałam. Dyrektor zapewne posiada sekretarkę, asystentkę można było za jej pośrednictwem przekazać informację zwrotną. Cały obraz Firmy Anwim przez takie zachowanie jest mało wiarygodny. Na rozmowie mówiono mi jak bardzo Firma szanuje ludzi itp. W efekcie końcowym słabo to wypadło. Wiele mądrości ludzki rozum jest w stanie przyswoić, jednak kultura i szacunek dla drugiego człowieka nadal stanowią nieosiągalny cel dla wielu ludzi.

    Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.