2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 21 18 5 1

Opinie o Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy w Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe są szkolenia zewnętrzne?

Marzena Adamowicz Nowy wpis

Profesjonalna firma. Kompetentni wykładowcy. Serdecznie polecam!

Tak1Nie1
Nowy wpis

Ogłaszamy nabór na szkolenie językowe tematyczne
„NIEMIECKI DLA OSÓB WYJEŻDŻAJĄCYCH DO PRACY”.

Czas realizacji: 3 miesiące (18 godz. kursu)

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń bezpośrednio na adres mailowy: gwarancja@gwarancja.com.pl

Kurs ,,Niemiecki dla osób wyjeżdżających do pracy” przeznaczony jest dla osób, którzy w bardzo małym stopniu bądź średnim opanowali podstawy języka niemieckiego, a chcieliby wyjechać do kraju niemieckojęzycznego w celu podjęcia pracy.

Zaletą kursu jest skupienie uwagi na praktycznych aspektach nauki języka- rozumieniu oraz mówieniu.

Kurs zawiera 12 spotkań, podczas których zostaną omówione podstawowe zagadnienia gramatyczne, praktyczne zwroty oraz niezbędne słownictwo, które pozwoli ci na oswojenie się z językiem niemieckim i swobodną komunikację.

Z nami przećwiczysz typowe sytuacje, które możesz spotkać podczas swojego pobytu za granicą- zapytasz o drogę, wynajmiesz mieszkanie, zrobisz zakupy, załatwisz sprawy związane ze swoim pobytem w urzędzie, a w razie napotkanych problemów samodzielnie je rozwiążesz dzięki poznanym zwrotom językowym i najważniejsze- staniesz się komunikatywny!

Piotr Jaworski Nowy wpis

Profesjonalna firma, bardzo miła współpraca. Fachowe podejście do klienta. Polecam z czystym sumieniem.

Tak2Nie

Ogłaszamy nabór na szkolenie językowe tematyczne

"Niemiecki w pracy i biznesie".

Czas realizacji: 3 miesiące (18 godz. kursu)

Kurs ,,Niemiecki w pracy i biznesie” przeznaczony jest dla pracowników korporacji i firm, osób rozpoczynających karierę zawodową oraz poszukujących pracy w branżach zawodowych, w którym konieczne jest posługiwanie się językiem niemieckim.

Zaletą kursu jest praktyczne i skuteczne podejście do nauki języka biznesowego.

Kurs zawiera 12 spotkań podczas których będą omawiane główne zagadnienia językowe związane z komunikacją w pracy biurowej tj.  zasady językowe w komunikacji biznesowej, rozmowa kwalifikacyjna w języku niemieckim,  przygotowywanie prezentacji projektowych, prowadzenie korespondencji z zagranicznymi partnerami, praktyka rozmów telefonicznych, udział w spotkaniach biznesowych i prowadzenie negocjacji, słownictwo, a także zwroty z dziedzin tj. administracja i prawo, finanse, usługi, marketing, handel oraz transport.

Kurs skierowany jest dla osób posługujących się językiem niemieckim na poziomie B1/B2, którzy chcą poszerzyć swoje słownictwo, biegłość językową w zakresie komunikacji językowej w biznesie.

Tak1Nie

Ogłaszamy nabór na szkolenie językowe tematyczne
"Angielski w pracy i biznesie".
Czas realizacji: 3 miesiące (18 godz. kursu)

Kurs ,,Angielski w pracy i biznesie” przeznaczony jest dla pracowników korporacji i firm, osób rozpoczynających karierę zawodową oraz poszukujących pracy w branżach zawodowych,
 w którym konieczne jest posługiwanie się językiem angielskim.

Zaletą kursu jest praktyczne i skuteczne podejście do nauki języka biznesowego.

Kurs zawiera 12 spotkań podczas których będą omawiane główne zagadnienia językowe związane z komunikacją w pracy biurowej tj.  zasady językowe w komunikacji biznesowej, rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim,  przygotowywanie prezentacji projektowych, prowadzenie korespondencji z zagranicznymi partnerami, praktyka rozmów telefonicznych, udział w spotkaniach biznesowych i prowadzenie negocjacji, słownictwo, a także zwroty z dziedzin tj. administracja i prawo, finanse, usługi, marketing, handel oraz transport.

Kurs skierowany jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie B1/B2, którzy chcą poszerzyć swoje słownictwo, biegłość językową w zakresie komunikacji językowej w biznesie.

Anna

Profesjonalne zorganizowane szkolenie zawodowe. Wykładowca przekazywał wiedzę w sposób przejrzysty i zrozumiały. Pełen pozytyw!

Tak3Nie4
kg

Przyjazna atmosfera w pracy, zgrany zespół :)

Tak3Nie6
Użytkownicy czekają na odpowiedź 312 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss?

TakNie1
Norbert

Czy firma normalnie prowadzi swoją działalność? Zupełnie przestaliście korzystać z forum.

Wojtek

Smutne jest to co piszecie. Myślałem składać cv i teraz zupełnie nie wiem co robić.

Luc

Firma jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.(usunięte przez administratora) Lepiej uważać.

Tak1Nie

Olga

@Ania,(usunięte przez administratora) Na podstawie jakiej umowy pracowałaś w Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w tym miejscu? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Ania

Byłam na stażu w projekcie organizowanym przez tą firmę pod koniec listopada 2017 trafiłam na blok operacyjny 6 grudnia kończyła mi się umowa z piekarnia między czasie piekarnie zamknięto jest kwiecień staż rozpoczęłam we wrześniu do dziś nie mam wypłaty za grudzień i za dojazdy od września nie polecam okropna firma. Ciągle zmienia się kadra i ciągle chcą coś nowego oddali mnie do prawnika że ten stwierdził że prawnie powinni wypłacić mi kasę to teraz czekają na mecenasa wstyd i hańba

Tak5Nie

Olga

@Aga, rozumiem, że pracowałaś jako stażystka w Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss. Czy otrzymałaś swoje zaległe wynagrodzenie? Może firma miała tylko jakieś przejściowe problemy? Na stronie internetowej firmy znaleźć można wiele aktualnych ofert pracy - http://www.gwarancja.com.pl/oferty-pracy/ . Aplikowaliście już na któreś ze stanowisk? Jeśli ktoś brał niedawno udział w procesie rekrutacyjnym, to może powie coś na temat jego przebiegu?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

arto

pracowałem i nie polecam..

Tak19Nie

gosia
@arto

masz racje (usunięte przez administratora) nie polecam sataży kursów (usunięte przez administratora)

Tak4Nie

xxx

dlaczego opinie na temat znikają a pozostają te nie wiadomo o czym???

Tak8Nie

norka

@kubek wiesz jak to jest w pracy w korpo. Duży przemiał ludzi nie za ładnie mówiąc, ciagle trzeba kogoś uczyc i nie kazdy sie do tego nadaje. taka prawda

dzia .....łacze

wreszcie ktoś napisał na ten temat.... bardzo ciekawa i trafna opinia ale to i tak pewnie nikogo nie ruszy tak jak do tej pory szkoda ze nie wiem kto ty bo bym ci piąteczkę przybił

Tak12Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe - Poznań