Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss

Poznań

Opinie o Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss

Aga

Firma porażka tragedia wypłat stażowego nigdy na czas choć w umowie do 10 każdego miesiąca kłamią oszukują dziś mija miesiąc jak się proszę o zaświadczenie o dochodach i nic wypłaty oczywiście też nie ma i miał to być wielki projekt dofinansowany z Funduszu Europejskiego a jest wielkie (usunięte przez administratora)

arto

pracowałem i nie polecam..

gosia
@arto 10.05.2017 00:51

masz racje ta firma to wielka pomylka nie polecam sataży kursów kłopoty z wyplata kasy

xxx

dlaczego opinie na temat znikają a pozostają te nie wiadomo o czym???

norka

@kubek wiesz jak to jest w pracy w korpo. Duży przemiał ludzi nie za ładnie mówiąc, ciagle trzeba kogoś uczyc i nie kazdy sie do tego nadaje. taka prawda

dzia .....łacze

wreszcie ktoś napisał na ten temat.... bardzo ciekawa i trafna opinia ale to i tak pewnie nikogo nie ruszy tak jak do tej pory szkoda ze nie wiem kto ty bo bym ci piąteczkę przybił

Zostaw opinię o Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss