Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss

Poznań

Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss

Opinie o Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss

Olga

@Ania, pisałaś o zaległościach w wypłacie. Czy otrzymałaś już swoje zaległe wynagrodzenie? Na podstawie jakiej umowy pracowałaś w Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w tym miejscu? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Ania

Byłam na stażu w projekcie organizowanym przez tą firmę pod koniec listopada 2017 trafiłam na blok operacyjny 6 grudnia kończyła mi się umowa z piekarnia między czasie piekarnie zamknięto jest kwiecień staż rozpoczęłam we wrześniu do dziś nie mam wypłaty za grudzień i za dojazdy od września nie polecam okropna firma. Ciągle zmienia się kadra i ciągle chcą coś nowego oddali mnie do prawnika że ten stwierdził że prawnie powinni wypłacić mi kasę to teraz czekają na mecenasa wstyd i hańba

Olga

@Aga, rozumiem, że pracowałaś jako stażystka w Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss. Czy otrzymałaś swoje zaległe wynagrodzenie? Może firma miała tylko jakieś przejściowe problemy? Na stronie internetowej firmy znaleźć można wiele aktualnych ofert pracy - http://www.gwarancja.com.pl/oferty-pracy/ . Aplikowaliście już na któreś ze stanowisk? Jeśli ktoś brał niedawno udział w procesie rekrutacyjnym, to może powie coś na temat jego przebiegu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

arto

pracowałem i nie polecam..

gosia
@arto 10.05.2017 00:51

masz racje ta firma to wielka pomylka nie polecam sataży kursów kłopoty z wyplata kasy

xxx

dlaczego opinie na temat znikają a pozostają te nie wiadomo o czym???

norka

@kubek wiesz jak to jest w pracy w korpo. Duży przemiał ludzi nie za ładnie mówiąc, ciagle trzeba kogoś uczyc i nie kazdy sie do tego nadaje. taka prawda

dzia .....łacze

wreszcie ktoś napisał na ten temat.... bardzo ciekawa i trafna opinia ale to i tak pewnie nikogo nie ruszy tak jak do tej pory szkoda ze nie wiem kto ty bo bym ci piąteczkę przybił

Zostaw opinię o Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss