Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans

Poznań

Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans

Opinie o Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans

Co powiecie o wynagrodzeniu w "ŻOK - TRANS" EWA ŻOK? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

Bartosz

Witam kolegów po fachu stanowczo przestrzegam przed tą firmą pracowałem tam 3 miesiące o 3 za długo szefem tak naprawdę jest Leszek Żok vel. Broda ojciec i głowa rodziny a jego zastępcami dwaj synowie cała rodzina to biedni sfrustrowani ludzie których nikt nie lubi w całym poznańskim DHL. Magnes jest podstawowym wyposażeniem pojazdu bez niego nie wyjedziesz w trasę,gdy już załadujesz i pojedziesz to normalną sytuacją jest telefon od Leszka o 3.00 nad ranem z pytaniem dlaczego jedziesz 88 km/h a nie 84 km/h bo przecież spieszyć się nie musisz kiedyś nawet był tak miły (sz.p Leszek) że zwrócił mi uwagę iż jest zbyt ciepło żeby używać webasto było około +7 stopni celsiusza... tak tak drodzy państwo widzi to wszystko na gps na który 24h ktos patrzy i cię obserwuje. Paliwo temat rzeka ile byś nie wlał zawsze za duża norma w dzień wypłaty nawet kot na podwórku krzywo na ciebie patrzy i na wszystkim patrzą cie skubnąć. Stan techniczny aut jest ok choć tyle dobrego mogę o tej firmie powiedzieć mam nadzieję że uda się choć kilku kierowców uratować przed pracą w tej firmie pozdrawiam.

dhl poz
@Karpik 19.12.2016 06:02

co ma podpis do rzeczy jak napisał prawdę potwierdzam lepiej tego nie mógł wydrukować znam temat pracownik dhl

Yyy

Uwazajcie na rozmowie i upewnijcie się dwa razy czy napewno tak będzie jak mówią żeby przy wypłacie nie było rozczarowania, bo w natłoku informacji zapomną o stawce za km powiedzieć

xxx

nie polecam na początku wszystko pieknie a potem kicha , synus ma swoj rejon a ty jezdzisz na drugim, jak skaczysz swoj zjezdzasz na baze musisz sie rozladowac,i jecha mu pomóc na jego rejon,a on na obiadki do mamusi sobie jezdzi, wytrzymalem tam, 6 miesiecy ale bylem bystrzejszy niz im sie wydaje i mnie za to zwolnili,wydaje mu sie ze jest szefem ale on z jego rządzeniem smiech na sali.. wulgarnie podchodzi do pracownikow. zapomnialem dodac ze jest to mami synus i kapus z karzda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a dzwoni do mamusi,a jak nie odbierzesz telefonu, to juz zaraz mamusia dzwoni masakra w ciagu 1,5 roku bylem 6 kierowca

Zostaw opinię o Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans