Opinie o Aneta Bałabańska Rossa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aneta Bałabańska Rossa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Aneta Bałabańska Rossa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aneta Bałabańska Rossa w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Aneta Bałabańska Rossa zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie dajcie się oszukać!! Nowy wpis

Minęły 4 miesiące od zakupu drukarki przez ten sklep. O ile można nazwać tą stronę sklepem a nie oszustami. Zakupiłam urządzenie za 2250 zł i ani urządzenia nie otrzymałam, ani zwrotu pieniędzy mimo że dostałam odpowiedź, że zwrot zostanie wykonany. Nie ma żadnego kontaktu od 3 miesięcy z tymi ludźmi. Na pisma od adwokata nie odpowiadają. wezwanie do zapłaty też nie skutkuje więc spotkam się z nimi w sądzie. Nie wiem jak można tak (usunięte przez administratora) ludzi. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM PSEUDO SKLEPEM !!!!

Praca w tej firmie nie byla zadowalająca. Atmosfera jaka tam panowała potrafiła wykończyć człowieka psychicznie. Brak możliwości rozwoju, brak zrozumienia, żenujące rozstania z pracownikami. Pracodawca doceniał tylko jedna osobę (usunięte przez administratora) Niestety nawet z nią nie można było nawiązać normalnej relacji(usunięte przez administratora) Ogólnie pracodawca traktował pracownika(usunięte przez administratora) począwszy od stawki kończąc na procesie rozwiązania umowy. Totalny brak szacunku do kobiet ( pomimo tego, ze właścicielem była właśnie KOBIETA) jednak władze sprawował Jej partner ktory bardzo często wyjeżdżał z nietaktownymi (usunięte przez administratora) określeniami... Jedynym plusem byly godziny pracy :8-16 natomiast zdarzała się niestety czasami potrzeba zostać dłużej w firmie.

Xam Nowy wpis

Dzień dobry, czy można prosić o jakiś kontakt do Pana/Pani? E-mail, cokolwiek.

Marzena Nowy wpis
@Xam

Rozważasz pracę w tym miejscu albo masz może podobne doświadczenia z firmą? W większości są tu opinie klientów, a ja chciałabym się dowiedzieć, czy rzeczywiście coś takiego ma miejsce, zwłaszcza, że od tamtego komentarza minęło już sporo czasu.

Uwaga, zalecam OSTROŻNOŚĆ i PRZESTRZEGAM! Mi sklep towaru zamówionego w pierwszej połowie października nie wysłał, na początku listopada zadeklarował chęć zwrotu środków ale mimo upomnień/telefonów/nieodebranego przedsądowego wezwania do zapłaty - pieniędzy dalej nie było. Wszystkim oszukanym polecam kontakt bezpośrednio do operatora płatności DotPay z podaniem nr transakcji - wtedy wymagają od sprzedającego albo podania dowodu wysyłki, albo dowodu nadania zwrotu środków. W moim przypadku dopiero to podziałało i pieniądze w końcu pojawiły się na koncie. Ponadto zmylić kupujących może brak negatywnych opinii w ostatnim czasie na popularnym serwisie porównującym ceny w sklepach internetowych - otóż sprzedający celowo zablokował tę opcję (chciałem taką opinię wystawić dzisiaj).

Weronika

Dzień dobry, zostałam również oszukana, ale pieniądze przelałam zwykłym przelewem z banku ING, także kontakt z DotPay chyba nic nie pomoże? :(

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Aneta Bałabańska Rossa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
rudolf zam.167495

Zamówienie potwierdzone przez sklep, przelew dokonany, towar nie dostarczony telefon milczy maile wracają ,podejrzewam (usunięte przez administratora) pozostaje mi zgłoszenie na policję

Rozczarowana

Dziś otrzymałam zamówiony towar. Depilator do twarzy firmy Braun. Prezent na gwiazdkę dla siostry. Pudełko było tak zniszczone jakby rzucano nim o ziemię. Nie jest to chyba wina firmy kurierskiej bo wgniecenia były stare także rysy i zadarcia papieru. Prawie 300 zł a ja nie mam odwagi dać prezentu w tak zniszczonym opakowaniu. Nigdy więcej już niczego nie kupię tym sklepie !!!

Aga

Czytając poprzednie opinie klientów sklepu nie liczyłam na udany zakup. Jednak bardzo się pomyliłam. Towar, który do mnie dotarł w zaledwie kilka dni jest najwyższej jakości i zgodny z opisem. Jestem bardzo mile zaskoczona. Oby tak dalej:)

0d lipca do dziś/listopad/ nie otrzymałem towaru ani zwrotu gotówki po licznych interwencjach. To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU. !

Starzec

Cieszę się że można wystawić każdą opinię. Oby nie jak w www.opineo.pl (znikające negatywne opinie ).

Starzec

Chciałbym OSTRZEC przed zakupami w sklepie Jupi24.pl ANETA BAŁABAŃSKA „ROSSA” w Poznaniu. Sklep wystawia oferty towarów, których nie posiada na stanie w sklepie. W moim przypadku Pendrive USB 3.0 32GB Kingston DTEG2 Elite. W ofercie zaznaczone, że produkt DOSTĘPNY i termin dostępności 3 dni robocze!!! Oferta aktualna do dnia dzisiejszego w tej formie! Po kilku telefonach i pismach (e-mail) byłem zapewniany o wysyłce zamówienia. Oczekuję na dostawę od 11 stycznia, czwarty tydzień. Wciąż brak informacji. Całkowity brak kontaktu ze ,,sklepem". Pewnie towar nie dopłynął z ...domyślamy się. W pełni zgadzam się z pozostałymi opiniami negatywnymi.

dawid

A ile macie miejsc wolnych w firmie?

Marzena

W internecie nie ma zbyt wielu informacji o firmie, czy zatem ktoś z pracowników mógłby napisać nieco o warunkach zatrudnienia? Chciałabym się dowiedzieć, na jakie wynagrodzenie można liczyć. Czy obowiązki wykonywane są zmianowo?

Joanna
@Marzena

(usunięte przez administratora) naciągają klientów, nie ma zwrotu pieniędzy za towar, brak odpowiedzi na reklamacje, towar niekompletny brak gwarancji polskiej instrukcji nie polecam

Czy według ciebie firma Aneta Bałabańska Rossa w mieście Poznań zasługuje na miano super pracodawcy? Wypowiedz się. Rynek pracy czeka na twoją opinię.

Xyz

Ten sklep pod tą nazwą Jupi 24 prowadzony przez Aneta Bałabańska,, Rosa,, to wielkie (usunięte przez administratora) Po opłacie czekam tydzień, a towaru nie ma. Nie można się dodzwonić i na e-mail nie odpowiada. Jutro idę do Policji zgłosić jako (usunięte przez administratora) internetowe.

uwaga

Aneta Bałabańska Rossa ukradła wpłacone pieniądze, towaru nie wysłała.

Zostaw merytoryczną opinię o Aneta Bałabańska Rossa - Poznań

Aneta Bałabańska Rossa