Biuro Papier Szkoła P.P.H.U. Krzysztof Szłapka

Poznań

Opinie o Biuro Papier Szkoła P.P.H.U. Krzysztof Szłapka

KAROLINA

Pracowałam 7 lat i jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Miła i sympatyczna atmosfera w pracy tak jak i załoga :) ! Polecam serdecznie!

Ola

Bardzo dobra firma bez zarzutu.

Krzysztof Szłapka

Jestem właścicielem tej firmy. Proszę przeczytać jeszcze raz ten pierwszy komentarz. Bardzo łatwo można się domyśleć że jest to działanie automatu który aby namnażać jakieś wpisy na danym portalu robi to kompletnie bezsensownie. Uważam to za kompletne bezprawie że portale takie jak ten nie cieszące się widocznie popularnością próbują sobie zapełniać bazę takimi sztucznie i bardzo nieudolnie wygenerowanymi wpisami przy okazji psując reputację innym. Pozdrawiam wszystkich czytających i zapraszam oczywiście do zakupów u nas. Nasi pracownicy są pracownikami z bardzo długim stażem i to chyba mówi samo za siebie. Nie oceniamy samych siebie jak sugeruje drugi wpis byłoby to żałosne.Krzysztof Szłapka

Obserwator

Nie wiem kto pisał tę opinię, ale wyraźnie nie potrafi się określić tzn. Barbara czy Barbar.Bo jeżeli już coś się pisze to należy pisać albo w formie męskiej ,albo żeńskiej (Barbara) natomiast ta opinia nie jest nawet w formie nijakiej . Odnoszę wrażenie , że właściciel sam wyraził opinie o sklepie i zmieniając płeć zapomniał zmienić formę.

Zostaw opinię o Biuro Papier Szkoła P.P.H.U. Krzysztof Szłapka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Papier Szkoła P.P.H.U. Krzysztof Szłapka