Opinie o PP Budownictwo Bartłomiej Popielski w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PP Budownictwo Bartłomiej Popielski, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PP Budownictwo Bartłomiej Popielski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PP Budownictwo Bartłomiej Popielski w Poznań

HoC Nowy wpis

nie polecam, jeśli chcesz, musisz pracować w firmie budowlanej to naprawdę na rynku jest wiele uczciwszych niż ta lub inne z tym panem powiązanych. Jedyne co płaci w terminie to raty za samochód dla siebie i żony i tanie to to nie jest.

Damian Hejduk Nowy wpis

Jak rezygnujesz z firmy to oszukóją na wypłatę ja tak miałem z każdej godziny zabrali mi po 2zł więc uważaj

Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie PP Budownictwo Bartłomiej Popielski w miejscowości Poznań? Wiesz jak wygląda tu praca? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o PP Budownictwo Bartłomiej Popielski - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PP Budownictwo Bartłomiej Popielski
0/5 Na podstawie 0 ocen.