Opinie o FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

TEN "NAGANIACZ" OKLAMUJE LUDZI - PRZED PODJECIEM PRACY LADNIE OPOWIADA, ZEBY FRAJERA I NAIWNIAKA ZLAPAC I WZIASC ZA NIEGO KASE. RZECZYWISTOSC, KTORA POTEM NASTEPUJE ROZBIEGA SIE Z TYM CO MOWIL NA POCZATKU. SPRAWY SA NIEDOGRANE I WYSTAPIL NASTEPUJACY PROBLEM W MOIM PRZYPADKU. POJECHALEM DO HOLANDII RAZEM Z KOLEGA NA ROBOTE. NA PORTIERNI ZAKLADY ZOSTALISMY ZATRZYMANI I NIEWPUSZCZENI W CELU PODJECIA PRACY Z POWODU NIEPRZESLANIA ROZNYCH NASZYCH DOKUMENTOW DO TEGO ZAKLADU - NIE BYLO NIC UZGODNIONE KU NASZEMU WIELKIEMU ROZCZAROWANIU.. SKONCZYLO SIE NA TYM, ZE OBYDWOJE WROCILISMY DO POLSKI. LUDZIE !!! OMIJAJCIE TA AGENCJE NAPRAWDE BARDZO SZEROKIM LUKIEMMI KORZYSTAC Z INNYCH KONKURENCYJNYCH POSREDNIKOW ! JESTES FACHOWCEM TO ZNAJDIESZ WIELU INNYCH BARDZIEJ LOJALNYCH I

Michał

Po niemalże dwóch latach zakończyliśmy współpracę, bo otworzyłem zzp. Z agencją nigdy nie miałem żadnych problemów. Wszystkie ewentualne kwestie były rozwiązywane na bieżąco. Kasa zawsze na czas, warunki mieszkaniowe super. Wszystko tak jak było mówione, że będzie- takie było. Bezproblemowy kontakt, chęć pomocy w każdej kwestii. Naprawdę polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Ile jest zmian w FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O?

ikonka

Sprawdź 3 opinie klientów firmy FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O w Poznań.

Sprawdź
Piotr 72 Nowy wpis

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko co ustalone zadziałało. Tak moim zdaniem powinno wyglądać nawiązanie współpracy z holenderskim pracodawcą. Gratuluję Piotrze. Dobra robota.

Zuzanna Nowy wpis
@Piotr 72

A tak w sumie to jak konkretnie to wyglądało?

Bartek

Przepracowałem dla Glasco pół roku i nie mogę powiedzieć złego słowa. Do Holandii dojechałem w środku nocy, człowiek z którym byłem umówiony czekał na mnie żeby pokazać mi mieszkanie i dać klucze do auta na dojazdy. Kontakt z Panem Piotrem bardzo dobry, kasa na czas. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Zofia Nowy wpis
@Bartek

To super, ciekawi mnie czemu w takim razie zrezygnowales?:) To że kasa na czas też spoko, a ile mniej wiecej mozna tam zarobic?

Marcin
Kandydat

Współpraca z firmą Glasco i panem Piotrem jest na najwyższym poziomie,ludzie godni zaufania,POLECAM!!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie GLASCO Sp. z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(21 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca: Fryzjer męski / barber - nowy salon w centrum Poznania!
Strefa Pasji Kamila Siedlewska
(2 opinie)
logo firmy Spedytor operacyjny
Poznań
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O?

Zofia
@Michał

Hej, to super że masz takie dore zdanie o agencji. Rozumiem, że minusów żadnych nie było? :D

@Zofia

Szczerze mówiąc, to nie. Wiadomo, zdarzały się jakieś nieporozumienia czy coś, jednak wszystko było szybko załatwiane, uregulowywane itp. Żadnego mydlenia oczu, że wszystkim się idzie dogadać. Według mnie solidna firma.

Zuzanna
@Michał

A skąd decyzja o otwarciu zzp? I jeśli chodzi o kasę tutaj z agencji to jak w Twoim przypadku się to prezentowało? Widzę niestety też negatywne opinie o nich tu na forum, ale rozumiem, że Ty z czystym sumieniem polecasz i raczej nikt się na nich nie przejedzie?

wlkp
Kandydat

Agencja pracy która rozsyła oferty pracy na pocztę e-mail a potem nie odpowiada na wysłane zapytania lub nawet nie odpisuje na zgłoszenia zainteresowanych osób. Pod adresem Magnacka 13 prywatny mały domek w zabudowie szeregowej bez jakiejkolwiek informacji że jest tu agencja pośrednictwa pracy (Google StreetView).

@anonim

MIALEM TUTAJ NA MYSLI "NAGANIACZA" Z AGENCJI PRACY DORYWCZEJ GLASCO JOB PLACEMENT Z POZNANIA, KTORA ZNAJDUJE SIE NA ULICY: MAGNACKA 12 lok. 1, 60-688 POZNAN. PRAWDA ROZMIJA SIE Z RZECZYWISTOSCIA. PRZESTRZEGAM INNYCH, UCZCIE SIE LEPIEJ NA CUDZYCH BLEDACH.

Spawacz
@anonim

Zgadzam się z powyższym. To zwykły naganiacz. Bierze kasę za to że wysyła frajerów z Polski do Holandii a później umywa ręce, i nic go nie interesuje.

spawacz
@Spawacz

A ja się nie zgadzam z powyzszymi komentarzami . Przez to bioro pracuje już ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony . Agencje z którymi to bioro wspolpracuje sa rozni ale zawsze jak czegos potrzebuje to mi pomagaja . Przerabiam juz trzecia firme z tym biorem i nie mam co narzekac . Sciagnolem do siebie dwuch kumpli i sa zadowoleni . Ja polecam to bioro

Bo mi sie podoba

podoba mi sie

@Spawacz

Tak to prawda

Tak to jest prawda

Agnieszka
@spawacz

czy możesz powiedzieć czy masz jakiegoś dedykowanego dla siebie pracownika z tego biura,do którego można się zawsze w razie czego zwrócić z problemem?

Jakub

Małe sprostowanie co do mojego statusu w Glasco. Jestem pracownikiem a nie kilentem jak można wyczytać po moim nickiem. Widocznie jakiś błąd techniczny lib mój.

Pieczyr

A ja powiem, że jestem bardzo zadowolony. Termin wyjazdu dogadany 2 tygodnie wcześniej. Kontakt ciągle, nawet nocy, odpowiedzi na wszystkie pytania... Telefon kilka razy w tygodniu, człowiek kulturalny i pomocny. Wszystkie sprawy ogarnięte. Moim zdaniem podejście adekwatne do mojego. Ja jestem w porządku agencja służy pomocą, jak lecę w kulki to niestety...Trzeba też zrozumieć, że nie wszystko człowiek siedzący w Polsce może zrobić w Holandii... Ja szczerze mówiąc nie miałem sytuacji w której by nie oddzwonił chociażby i powiedział, że nie da rady... Ale nie było tak że nie próbował...

Co wchodzi w socjal GLASCO Sp. z o. o.?

Czekamy na aktualne wieści odnośnie firmy Glasco Sp. z o.o. w mieście Warszawa. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O?

Liczba opinii klientów firmy FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O, to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O