GoBest

Filtruj opinie po kryteriach:

LT
Nazwa działu: Inzynieria
 Opinia

Słaba atmosfera. Pracodawca za każym razem wpierdziela się w robotę dla niego każdy jest głupi i nic nie umie. Dzielą pracowników w ten sposób, że donoszą na siebie lub kłamią praca po 8-14 godzin z czego nie płacą dodatkowych nadgodzin. Firma przyjmuje ludzi bez umowy o pracę a sam (usunięte przez administratora)proponuje umowy na pół etatu. Firma mało rozwojowa pełna zabobonów i chamstwa. (usunięte przez administratora) W trakcie małych problemów wyżywają się na zwykłym pracowniku. Kompletny brak myślenia. A jeszcze gorzej z kupowaniem jakichkolwoek narzędzi zawsze wielki problem lub zappminają i mają pretensje że coś nie jest zrobione. Zdecydowanie odradzam tę firmę omijajcie ją szerokim łukiem

Tak7Nie
Inżynier
Nazwa działu: Inzynieria
@LT 21.05.2019 23:06

Przez przypadek zajrzałem na stronę, i choć z zasady nie udzielam się w internecie /takie opinie wg mnie mają wartość napisów na ścianach zaniedbanych kamienic/, to tym razem nie wytrzymałem. Jestem u nich podwykonawcą od kilku lat. Kilka razy w roku /2-3/ po kilka dni. Wystarczająco, aby zaobserwować relacje i móc ocenić trafność opinii. I tak po kolei : - jest to firma może mało znana, ale działająca w segmencie najnowszych technologii /zajmują się automatyką kilkanaście lat, więc potrafię to ocenić/, - wyposażenie tech. na poziomie rzadko spotykanym wśród moich innych zleceniodawców kilkanaście firm z regiony plus jednorazowe zlecenia/, - atmosfera - tak "luzackiej" nie spotkałem w żadnej firmie. Nawet raz rozmawiałem z właścicielem, że na szczęście moi pracownicy są u niego po kilka dni i mam nadzieję, że nie zdążą się zmanierować. A o nietrafnej /lub złośliwej opinii pracownika , który nie odnalazł się w firmie/ świadczy fakt, że kilku pracowników /ale prawdziwych fachowców/ pracuje tam po kilka lat! I nie są to idioci! Myślę więc, że jeśli autor nie odnalazł się w niej, to najprawdopodobniej jest słabym fachowcem i nie ma chęci się uczyć. Bo w firmie zatrudniającej kilkanaście osób nie ma miejsca na nawet jednego nieudacznika. Ktoś tą pracę za niego musi wykonać! Po drugie ze względu na specyfikę tam każdy pracownika musi być kreatywny - nie ma nawet w ciągu jednej dniówki zadań powtarzalnych /dla pracownika niemyślącego! Nie ukrywam, że dobrze im życzę ze względu na mój interes /ciekawe zlecenia/i dlatego zdecydowałem się na ten wpis. Wiem, że potrzebują jeszcze kilku pracowników i zdecydowanie polecam firmę ale tylko tym , co na prawdę coś umieją albo na prawdę chcą się nauczyć. Co do zarobków - ja też płacę za pracę a nie przychodzenie do pracy, nieważne na 8 czy 14 godzin. Tylko za efekt!!!

TakNie
Ppp

spoko firma

TakNie5
 Opinia

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie GoBest w miejscowości Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Tak1Nie

Zostaw opinię o GoBest - Poznań