Opinie o Julimex S.C. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Julimex S.C.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Julimex S.C. o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Julimex S.C. w Łódź

Spokojna

Pracuję w Julimexie już kilka lat. Lubię tą pracę. Czasami jest sporo pracy, nie wiadomo w co włożyć ręce ale tak bywa raczej rzadko. Nie narzekam na czas wolny poza pracą – nikt do mnie nie wydzwania jak w poprzedniej firmie. Zarobki jak zawsze i wszędzie mogłyby być wyższe, ale inflacja to nie wina pracodawcy. Praca nie jest skomplikowana i nie wymaga dużej odpowiedzialności. Można awansować, ale nie ma gonitwy szczurów. Widzę, że większość tu narzeka na biuro, ale nie ma konkretów czyli szczujemy bo mamy kompleksy? Z tego co zauważyłam do Szefa zawsze można pójść i porozmawiać nawet z drobiazgiem.

Ten

Celna uwaga. Przydałoby się wiedzieć od pracowników, czy pensja odpowiada wymaganiom i jeśli uważa się, że nie, to jest z kim pogadać o podwyżce? Tym bardziej, że widzę, że szukają. Konkretnie opiekuna klienta (PH). Duży plus, że podano zakres stawki, 5 - 14 tyś zł brutto + UoP / B2B. Podane widełki płacowe, to już z możliwą do osiągnięcia prowizją, czy sama podstawa do negocjowania na rozmowie i na czym polega niekorporacyjna atmosfera?

Bogusia Nowy wpis

Chcę aplikować jako opiekun klienta w Lublinie i etat charakteryzuje się regularnymi wizytami w punktach handlowych. Powiedźcie mi jak często trzeba odwiedzać każdy punkt, może wszystkie w ciągu tygodnia? Firma wymaga zamieszkania na danym terenie pracy to wtedy firma zapewnia mieszkanie lub chociaż zwraca część kosztów?

Jaro Nowy wpis

Sugerowano latem, że firma nie ma działu HR no i że nie ma odpowiedzi zwrotnej po rozmowie o pracę. To niesprawdzone odczucia niedoszłego pracownika, czy rzeczywiście trudno się tu doczekać feedbacku po rozmowie kwalifikacyjnej? Jak oceniacie pracę oraz zarobki na stanowisku opiekuna klienta (PH)? Podawana to w zeszłym roku stawka to ponoć 5 - 14 tyś zł brutto + UoP / B2B. A więc czy kwoty zbliżone do górnej granicy są realne?

Byłam na rozmowie Nowy wpis

Byłam na rozmowie o prace w firmie Julimex. Cała rozmowa była całkiem w porządku ale mimo złożonej obietnicy Feedbacku niezależnie od rodzaju decyzji, nie został on przekazany. Miało to trwać tydzień, mimo 2msc dalej brak. Jest to dla mnie nieprofesjonalne i świadczy o firmie. Brak działu HE również.

Spokojna

XD
@Spokojna

Ile dostajesz za te wymyślanie pozytywnych opinii? :D bo jak nic to wstyd troche

Beata
@XD

A właśnie nie w drugą stronę? Wolałbyś jak już być sprzedajny czy niezrównoważony? ;p A tak serio to może jednak ktoś dostrzegł tutaj drugie dno i ta wypowiedź jest szczera? ;)

Ten Nowy wpis

Czy po rozmowie w Julimex S.C. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy podawane w ogłoszeniu minimalne, 2-letnie doświadczenie w dziale marketingu lub agencji reklamowej, są koniecznością, by uzyskać posadę specjalisty ds. marketingu? Mam nadzieję, że ktoś odpowie, mam jeszcze dwa tygodnie na wysłanie swojego zgłoszenia. Warto byłoby też, gdyby podzielił się ktoś wiedzą o tym, ile płacą. Jaka jest podstawa i jaki system premiowania?

XD

Przepraszam JULIMEX S.C. TOMASZ WOJCIECHOWSKI, PATRYCJA WOJCIECHOWSKA za zamieszczenie na gowork 13.04.2022 oczerniającego wpisu niezgodnego z prawdą. Żałuję i jest mi przykro z powodu popełnionego czynu, nie wiem jak szybko ale wpis za moją prośbą mailową zostanie usunięty przez administratora gowork.

AT

Aleksandra Trzaska przeprasza Patrycję Wojciechowską i Tomasza Wojciechowskiego za opublikowanie na www.gowork.pl wpisów, które zawierały nieprawdziwe informacje dotyczące Patrycji Wojciechowskiej, Tomasza Wojciechowskiego oraz o JULIMEX s.c., które mogły ich poniżyć i narazić na utratę zaufania potrzebnego do prowadzenia działalności

Niby fajnie ale nie do końca

Praca w Julimexie całkiem przyjemna, ale to tyle z plusów. Brak doceniania za wysiłek, (usunięte przez administratora) (o podwyżkach nie wspominając) i (usunięte przez administratora), brak szacunku do pracownika - wiecznie źle, wiecznie za mało pracy, zrzucanie winy na pracowników, ciągły stres, (usunięte przez administratora), plotki i presja, zachowanie (usunięte przez administratora) również daje wiele do myślenia, zachowują się jakby na rynku pracy był tylko Julimex, jakby to wielkim przywilejem była praca w tym miejscu. (usunięte przez administratora), która jest głównym powodem wszystkich niemiłych sytuacji, wywiera niesamowitą presję, wprowadza zamęt na linii pracownik-biuro, człowiek ciągle chodzi spięty i zestresowany, ten kto tam pracował, wie o czym mowa. Pensja jak na obecne czasy mocno dyskusyjna. Do tego brak jakiegokolwiek pojęcia o zarządzaniu magazynem i jego funkcjonowaniu, każdy pomysł na poprawę jakości pracy jest zamiatany pod dywan. Za nic mają pracownika jak i jego prawa, traktowany jest jak zwykły (usunięte przez administratora) Wymagania olbrzymie, szkoda tylko że to nie idzie w parze z profitami. Więcej niż najniższa krajowa się nie zarobi. Chyba, że „żyje sie dobrze” z wiadomo kim.(usunięte przez administratora) O rozwoju i jakiejkolwiek ścieżce zawodowej można pomarzyć. Nieważne jak dobrym i pożytecznym się jest, znaczysz tyle co(usunięte przez administratora). Ma być jak oni chcą i koniec. Na szczęście podczas swojej przygody w tej firmie udało mi się trafić na bardzo fajne osoby, dzięki którym mimo wszystko pracowało się miło. Szkoda, że nie potrafią doceniać ludzi za ich pracę i trud. Za to świetnie potrafią(usunięte przez administratora)ludźmi i stwarzać pozory bycia poważną firmą. Nie polecam marnować życia na prace w tym miejscu, chyba że chce sie dorobić 2-3 miesiące. Post może być usunięty :)

Basia

Ile zarabia się w tej firmie i czy są premie

Praca prosta, brak współczynników do rozliczania, kierowniczka nie gania. Raczej spokojnie. Polecam

W
@Ania

A dzisiaj to nie takie oczywiste

@Ania

Zupełne przeciwieństwo DHL czy temu podobnym kołchozom. Wiadomo, pracować trzeba. Ale ludzi się szanuje i docenia.

Aniabania
@Ania

"kierowniczka nie gania " - co za brednie... Ani nie plotkuje, ani nie kłamie... Buaha

Pozytywny

Ja wypowiem się pozytywnie o pracy w Julimexie. Pracuję w świetnym zespole, mam szansę rozwijać swoje umiejętności. Firma właśnie wykonuje olbrzymi skok do przodu i wszystkim osobom, które chcą znaleźć pracę związaną z modą będę kierować do Julimexu. A, że czasem trzeba popracować? Ojej :)

Taka prawda

Chciałem bardzo przeprosić za swoje wpisy. To przez przegraną Barcelony. Wziąłem leki na schizofrenie i już jest lepiej :)

Made in China

Polski producent z majtkami made in China Bardzo dobrej jakości ????

Krótko i na temat

Polecam, firma spoko, szefostwo elastyczne. Klimat rodzinny. Można zarobić

Luiza
@Krótko i na temat

Byłam na rozmowie. Mam nadzieje że się dostanę. Przesympatyczni ludzie

Jest ok

A ja po dzisiaj widze że będzie dobrze. Jestem zadowolona

Miła

Zgadzam się, jest ok :) Dużo się dzieje

Mam tak samo jak Ty

Też to widzę

Zadowolony
@Jest ok

Pewnie że jest OK! Firma się rozwija, zatrudniają nowe osoby. Stabilny pracodawca

Pracuję

Pracuję w tej firmie już sporo czasu i atmosfera jest naprawdę przyjemna. Firma szybko się rozwija, choć branża nie jest łatwa. Jak to w większości firm które szybko idą do przodu trzeba czasami się bardziej sprężyć, ale wszystko jak najbardziej w normie. Polecam ze spokojnym sumieniem.

Lala
@Pracuję

Pracowałam w Julimex kiedy to była jeszcze mała firma. Mam kontakt do dziś z większością załogi. Gdyby nie mąż i wyjazd pracowałbym dalej. Trzymajcie się mordeczki

A

Kasa się zgadza

AK

Ogólnie wszystko w porządku. Ja tam sobie chwalę. Jest docenienie i wypłata zawsze na czas.

Stoperan

Polecam, pomaga w takich sytuacjach

Padłem
@Stoperan

Kogoś tu poniosło. Z konkurencji jesteś że takie bzdury wypisujesz?

Wow

Jak jest dzbanek z "filetem" to ja poproszę. Dodajesz ta samą opinie kilka razy i nie zauważasz tak prostych błędów? To dopiero jest żenada lol

Obserwator
@Padłem

Dzieje się

Irena
@Obserwator

co dokładnie się dzieje? chętnie poczytam bo miałam zanosić do was cv :)

Jaka umowa obowiązuje w Julimex S.C. podczas okresu próbnego?

Odp

Umowa zlecenie. Sprawdzisz się - dostaniesz umowę o pracę. Jak wszyscy tutaj

@Odp

To na ile czasu się podpisuje pierwszą umowę?

@Paweł

Na miesiąc

Szukam
@Nowy

A następne? Zlecenie czy o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Julimex S.C. - Łódź

• Jak się pracuje w Julimex S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Julimex S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Julimex S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Julimex S.C.
4.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • al. marsz. Józefa Piłsudskiego 135D
    92-318 Łódź