Opinie o Julimex S.C. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Julimex S.C., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Julimex S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Julimex S.C. w Łódź

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca Julimex S.C. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Igor Nowy wpis

Firma ma fajne szefostwo? Dobrze się Wam pracuje ?

Pp Nowy wpis

Traktowanie przyszlego pracownika juz od poczatku zniechecilo mnie do pracy. Na rozmowie po odpowiedzeniu na pare pytan uslyszalem ze jestem kiepskim czlowiekiem i nie mam pokory:/ po tym wszystkim dostalem telefon z propoycja pracy. W miedzy czasie pojawila sie inna oferta ktora chcialem rozwazyc dlatego dostalem czas do konca tygodnia. Gdy zadzwonilem w czwartek zeby poinformowac o mojej pozytywnej decyzji ktos ciagle sie rozlaczal. W piatek dostalem natomiast telefon ze JEDNAK NIE SA ZAINTERESOWANI wspolpraca z to stanowisko i odprawioi mnie z kwitkiem bez slowa wyjasnienia. Bylem zalamany bo odrzucilem poprzednia oferte pracy. Nie maja szacunku i traktuja siebie jak wladcoe a nie partnerow do pracy dajacych mozliwosci rozwoju ich firmy i wlasnych. Nie zycze im zle ale sami sobie zrobia krzywde.

prawdawaswyzwoli

O...widać, że julimex wykupił pakiet pochlebnych opinii albo obecni pracownicy dostali"polecenie"żeby sklecić kilka miłych słów. :))) Od razu widać, że to ściema na kilometr! Niestety ile by tu pseudo pozytywnych opinii nie było i tak wiadomo, że julimex oraz cała atmosfera to dno. Kto tam pracował ten wie jakie to (usunięte przez administratora) kim są szefowie, że nic sobą nie reprezentują -ani wiedzy ani żadnej kultury oraz że sprzedają gó...no z Chin a piszą, żże produkowane w Polsce. Prawda się obroni. Jak na razie widać, że te niedawno dopisane opinie to jedna wielka ściema. Praca tam to koszmar i najgorszemu wrogowi nie życzę!!!

Iza Nowy wpis
@prawdawaswyzwoli

Nie ma możliwości wykupienia "pakietu pochlebnych opinii". Może po prostu niektórzy mają inną opinię na temat Julimex S.C. Marcin Berecki Tomasz Wojciechowski? Twoja opinia jest dosyć dosadna i negatywna, naprawdę nie znajdziesz żadnych plusów tej pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Galka

Uwielbiam bieliznę Julimex dlatego chciałam tutaj rozpocząć pracę. Jak do tej pory jestem zadowolona, sprawdzam się w swoich zadaniach i jestem ceniona przez przełożonych. Negatywnych opinii nie rozumiem, moje doświadczenia są pozytywne

Balana

Przyjazna atmosfera i świetni ludzie, pracuje się z przyjemnością. Do szefostwa też nie mogę się przyczepić, dobrze wykonana praca jest doceniana

Magda

pracą w Julimex zainteresowałam się ze względu na moją sympatię do ich produktów. trafiłam w dobre miejsce, robię to co jest zgodne z moją pasją :)

Sam

Firma o wysokim standardzie tak samo jak oferowane produkty. Praca z ludźmi na poziomie w miłej atmosferze, nikt sobie kłód pod nogi nie rzuca.

Wiktor

Niektóre opinie mnie dziwią, mnie praca w Julimex odpowiada. Atmosfera jest bardzo przyjazna, w razie trudnych sytuacji można spotkać się ze zrozumieniem ze strony przełożonych. Trzeba się oczywiście starać, ale to jak w każdej firmie

Pozytywny

Firma znana na rynku ale praca w tej firmie to dno Szef Pan (usunięte przez administratora) i strasznie humorzasty wiec podwyżek zero jak i premi. Podział traktowania ludzi i wielki(usunięte przez administratora) boże co to za człowiek plusy to ze nie ma nadgodzin czesto wolne weekendy to wszystko ale płaca jak i atmosfera dno wyzysk wyzysk.(usunięte przez administratora) dorabia się na ludziach płaci grosze wszystkim a sprzedaje towar z Chin na większa kwotę ludzie omijajcie tych ludzi chyba ze chcecie sprawdzić czy mam racje

Iza

@tulipa.anek, nie rozumiem, w jakim celu dodałeś taki komentarz? Nie wnosi on żadnych informacji o pracy w Julimex. Jeśli pracujesz w tej firmie to podziel się z innymi swoją opinią o pracy w tym miejscu.

tulipa.anek
@Iza

trzy czwarte firmy to świadkowi jehowy i przez to właściciele się nie zgadzają na organizacje wigilii pracowniczej hehe. to też jest jakaś informacja o firmie.

Krzysztof

Trzymajcie się z daleka. Pozory rodzinnej firmy i koleżeńskich relacji... Szybko jednak prawda wychodzi na jaw. Brak kompetencji właścicieli , przymuszanie do donosicielstwa, ciągła kontrola , no i Pani D. Od eksportu która wpasowała się idealnie w strukturę rodem z czasów ubecji. Praca dla ludzi zdesperowanych . Zero szansy na rozwój, a zarobki minimalne.

Gogrillo
@Krzysztof

ŚWIĘTA PRAWDA! Nic dodać - nic ująć. A wspomniana pracownica - lepiej bym tego nie opisał. Brawo za trafne podsumowanie. :)

Iza

@Pola, a zechciałabyś jeszcze powiedzieć jak wygląda pakiet socjalny dla pracowników? Ciekawa jestem czy pracownicy są nagradzani za swoją pracę dodatkami do wynagrodzenia. Chodzi mi dokładnie o premie finansowe i pozapłacowe. Czy mogę Cię prosić o te informacje?

Iza

@Pola, mogłabyś wymienić jakie są plusy pracy w Julimex, poza atmosferą, o której już wspomniałaś? Ciekawi mnie też czy w Julimex istnieje możliwość rozwoju. Czy organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? @Krzysztof, przypominam, że na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Według niego niedozwolone jest obrażanie i opisywanie innych pracowników. Proszę Cię, abyś przestrzegał regulamin, bo inaczej Twoje komentarze mogą zostać usunięte.

Pola
@Iza

Jeśli chodzi o szkolenia- było zorganizowane szkolenie z rozwoju osobistego, takie miękkie szkolenie dla chętnych pracowników. Ja miałam wyszukać sibie szkolenie, które będzie dla mnie przydatne w pracy. Z reszta szef ma bardzo duże doświadczenie i zawsze mi pomagał jeśli miałam jakieś wątpliwości. Oprócz tego do nowych projektów angażowany jest cały zespół i analizowane są różne pomysły. Szef jest bardzo dokładny, co było dla mnie bardzo pouczające i przydało mi się w obecnej sytuacji, aby zawsze być szczerym wobec ludzi i przyznawać się do błędów lub niewiedzy, a nie działać na własna rękę. I oprócz tego mam teraz nawyk sprawdzania wszystkiego dwa razy. Jeśli wykazuje się chęci i inicjatywę, to zostanie to zauważone- to apropo możliwości rozwoju. Nie wiem jakie stanowisko panią interesuje ale szefowie są otwarci na nowe pomysły i inwestycje, wiec możliwości realizacji są.

Pola

Pracowałam tam przez wiele lat, przeszłam różne stanowiska i nie rozumiem tych opinii. Ktoś chce chyba zrobić im zła robotę. Jeśli ktoś umie współpracować z ludźmi to nie przyczepi się do atmosfery panującej w firmie, bo JEST rodzinna. Szefowie nastawieni są na współpracę i doceniają jak ktoś się stara, ale jak komuś nie chce się pracować, to chyba każdy pracodawca nie byłby zadowolony z takich pracowników... i chyba właśnie tacy dodali tu opinie. Jeśli chodzi o wolne, tez zawsze spotkałam się ze zrozumieniem. Ja byłam bardzo zadowolona z pracy w Julimexie, i gdyby nie decyzja o własnym biznesie, pracowałabym tam nadal.

Iza

@Indygoo, @AcEEk, przypominam Wam, że na forum niedozwolone jest obrażanie innych pracowników czy też przełożonych. Jest to niezgodne z regulaminem strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Dodając komentarz zaakceptowaliście regulamin, dlatego proszę żebyście go przestrzegali.

Indygoo

Zdecydowanie najgorsza firma w jakiej można pracować. Wieczny stres przez ciśnienia i fochy pana szefa T. i zakłamanej i obłudnej pracownicy od eksportu oraz pseudo księgowych. Podobno to firma rodzinna ale z rodzinną atmosferą to nie ma nic wspólnego! A deklaracje że towar który sprzedają jest produkowany w Polsce to ściema bo wszystko ściągają z Chin. Nic dziwnego że pracownicy odchodzą od nich. Nie polecam!!!

AcEEk
@Indygoo

oj taaaak. pani D. od exportu to bardzo dwulicowa i podła osoba. podlizuje się szefom a za plecami obrabia im tyłki. To samo sfochowane panie w biurze. W sumie to w Julimexie wszyscy są siebie warci. Jeśli ktoś chce pracować w firmie z fatalną atmosferą to polecam się tam zatrudnić. :)

Piotr

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Słyszałem, że jako pracodawca maja dobrą opinię!!

Indygoo
@Piotr

Mogę napisać jedną dobrą rzecz o firmie- znajduje się w miarę blisko centrum miasta. To tyle na temat.

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Julimex S.C. Marcin Berecki Tomasz Wojciechowski? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Buka

Koszmarne miejsce pracy. Wynagrodzenie żenujące, a właściciele mają świra na punkcie kontroli pracowników. Kierat i wykorzystywanie pracowników na maksa. Żadnych perspektyw rozwoju, pieniędzy na szkolenia, certyfikaty. Jeśli rozważasz podjęcie pracy w tym miejscu - uciekaj! To jest zły pomysł.

Zostaw merytoryczną opinię o Julimex S.C. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Julimex S.C.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • al. marsz. Józefa Piłsudskiego 135D