Julimex S.C. Marcin Berecki Tomasz Wojciechowski

Łódź

Opinie o Julimex S.C. Marcin Berecki Tomasz Wojciechowski

Iza

@wrosso rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @wroso. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia na jakie można liczyć pracując w Julimex? Rozumiem, że brakuje obecnie możliwości rozwoju. Jakie jeszcze zmiany chciałbyś widzieć w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

wroso

Atmosfera w tej firmie jest bardzo fajna @asitis, a to chyba właśnie dlatego, że nie jest to wielka korporacja i każdy w miarę dobrze się zna, z każdym możesz się dogadać, jak masz problem to też są w stanie Ci pomóc, są szkolenia, więc także i na rozwój można liczyć

wrosso
@wroso 13.05.2016 16:44

Jaka atmosfera? jakie szkolenia?jaki rozwój? chyba dla właścicieli, bo dla reszty to ciężka praca a dla szeregowych pracowników za minimalną płace to nie bardzo...

msdos

same opinie o produktach pisanych przez przymuszonych pracowników?

Agata

Muszę przyznać, że widać różnicę po założeniu ich bielizny wyszczuplającej. Wystający brzuszek już nie jest moim problemem. Szybka wysyłka, dobrze zapakowana. Polecam

Nena

Bielizna jest bardzo dobrej jakości . Razem z koleżankami często robimy tam zakupy. Polecam.

mona

Bardzo duży wybór wkładek do biustonoszy bardzo dobrej jakości.

oniaonia

Bardzo duży wybór biustonoszy samonośnych. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Bielizna zawsze dobrze leży, polecam.

Maja

rewelacyjna bielizna . modne wzory, fasony, kolory. bardzo kobieca i wygodna . polecam

Kejt

bielizna jest bardzo wygodna. zakupiłam model korygujący i jestem zachwycona. niesamowite rezultaty. polecam

Alicja

kupowałam u nich bieliznę modelującą. mają niższe ceny niż większość producentów tego typu bielizny, a muszę przyznać że jest rewelacyjna . jestem z niej bardzo zadowolona i myślę że jeszcze nie jedną rzecz u nich kupię, polecam

Zostaw opinię o Julimex S.C. Marcin Berecki Tomasz Wojciechowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Julimex S.C. Marcin Berecki Tomasz Wojciechowski