Opinie o Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Patela w Zgierz

counter
Administrator Nowy wpis

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Patela? Czy firma zapewnia benefity?

TakNie

ktos Nowy wpis

SAD - 2012-02-15 18:27:16 Pani Moniko chyba pani cos brała przeciez to firma typowo wyzyskująca pracownikow . prosze sie dowiedziec z jakim stażem pracuja tam pracownicy typowo z łapanki. Własciciel to typowy [usunięte przez moderatora]nie wiem co za bzdury pisza,to jest praca dla facetów z jajami a nie dla mami synków,co mi wiadomo !!!,a pracownicy nie sa z łapanki jest stała ekipa pozdrawiam

Tak2Nie

SAD

Tak7Nie

Wiem i już Nowy wpis
@SAD

Firma spoko. Właściciel też spoko gościu.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Patela - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad