Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Patela

Zgierz

Opinie o Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Patela

ktos

SAD - 2012-02-15 18:27:16 Pani Moniko chyba pani cos brała przeciez to firma typowo wyzyskująca pracownikow . prosze sie dowiedziec z jakim stażem pracuja tam pracownicy typowo z łapanki. Własciciel to typowy [usunięte przez moderatora]nie wiem co za bzdury pisza,to jest praca dla facetów z jajami a nie dla mami synków,co mi wiadomo !!!,a pracownicy nie sa z łapanki jest stała ekipa pozdrawiam

SAD

Wiem i już
@SAD 15.02.2012 18:27

Firma spoko. Właściciel też spoko gościu.

Zostaw opinię o Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Patela - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Patela