Opinie o Texton S.A.

Barnaba

warunki w textonie są dobre. roboty sporo, ale jak sie robi to czas szybko mija, a atmosfera jest przyjemna do tego, więc nie ma na co narzekać.

Texton

Socjal jest ale dla Góry :(Wyjazd na Wakacje:(

Pablo Escobar

Od czego tu zacząć... Chyba od najwazniejszego,czyli 1.zarobki,a więc na początku dostajemy umowe na okres próbny czyli miesiąc z zarobkami które zadowolą zapewne każdego ,jest to aż 1000 zł za miesiąc !! Mozliwe są oczywiście premie w zaleznosci od tego czy spodobamy sie alkokierownikom. Tak,tak to oni decydują o premiach. Od razu widać że jest to grupa bardzoo doświadczonych fachowców. Aa przez pierwszy miesiąc chodzimy cały czas na rano . Przejdzmy do 2.atmosfery w pracy ,która jest jak wiadomo dość ważna,tutaj jest świetna. Darcie ryja co chwila to miód dla uszu dla nowych pracowników,(choć jest paru ogarniętych gości) Szkolenie,tutaj popis daje Jarek. On was wszystkiego nauczy,widać ze ma to we krwi. Pokaże Wam jak działa Mahlo,i poda 100 innych nieprzydatnych informacji i to w ciągu zaledwie 15 minut ! Nie wiesz czegoś ? Spytaj Jarka,nie będziesz wiedział jeszcze więcej . 3 Praca sama w sobie. Hmmm..no cóż ,jeżeli ktos lubi dźwiganie belek i synchronizacje z kolegą z którym będzie to robił to jest w siódmym niebie. Poza tym do dwoich obowiązków należy,noszenie worków i zapełnianie zasypu granulatem,pakowanie gotowej włókniny czy ustawianie maszyny. 4. Warunki pracy,co tu duzo gadać,jezeli jestes hardcorem i lubisz wkladac ręce pod ostrza tnące włóknine w celu przeczyszczenia maszyny to droga wolna. Kolega spróbował-efekt 3 tyg L4 ;) Ogólnie maszyny to stary chiński złom i lubią sie zepsuc srednio 2-3 razy dziennie. Jezeli nie jestes mechanikiem i nie kręcą Cie takie rzeczy to ogarnięcie tego szrotu zajmie Ci dobre pare miesięcy,w międzyczasie uwazaj na ręce hehe... i nogi i ogólnie. 5. Przerwa Czekaj ,Co ? Jaka przerwa ? Tutaj nie istnieje cos takiego. Wnoś jedzenie i żryj przy maszynie ! W międzyczasie kontroluj włóknine bo przeciez cos w zawsze moze sie przypadkiem spie****ić . Podsumowując nie poleciłbym tej pracy najgorszemu wrogowi i Wam tez nie radze ;) Pozdro 600 Elo !

szz

Hej, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na pracownika produkcji? Chętnie bym się załapał, bo pewnie zarobki odpowiadaja każdemu.

Józef
@szz 14.10.2016 20:40

Jaka rozmowa rekrutacyjna. Potwierdzasz tylko że chcesz pracować i tyle, dostajesz skierowanie na badania i wszystko w tym temacie.

domi

Nie narzekać bo praca nie jest ciężka w tym zakładzie , czy by wam dać zarobić nawet po 3500 zł to i tak niektórzy ludzie będą niezadowoleni . Wziąć się do pracy i tyle jak komuś nie odpowiada praca to poszukać innej . Tak jest obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podlizywanie się przełożonym bo może będę miał lepiej. ts

Kawa

Przecież jest woda w baniaku i automat z kawą z cenami jak na lotnisku

sęk
@Kawa 10.10.2017 19:37
Przecież jest woda w baniaku i automat z kawą z cenami jak na lotnisku

to chyba nie bywasz na lotnisku ;-))

były pracownik tego czegoś co nazywa się Texton p

Jedna rzecz mnie zastanawia zakład gdzie pracuje ponad 100 osób i nie ma socjalu ??? Bardzo to dziwne gdzie we wszystkich zakładach jest socjalu . Ale nie mnie to oceniać

Brak ludzi do pracy to może laborantów wziąść na produkcje .Zrobią pare próbek na zmianę i siedzą -- przysypiają , czytanie gazet ---- . Moim zdaniem wystarczy jedna laborantka , co o tym sądzicie ?

Edyta

@DJDM a jak długo pracujesz w Texton S.A., że znasz częstotliwość takiego postępowania? Możesz opowiedzieć, czy Twoje warunki zatrudnienia w tym czasie uległy poprawie? Jak to wygląda z punktu widzenia wieloletniego pracownika?

Edyta

Czy ktoś z forumowiczów brał już udział w rekrutacji na stanowisko handlowca w Texton S.A.? Od początku tego miesiąca można próbować w niej swoich sił - czy ktoś może poznał już proponowane warunki zatrudnienia?

Edyta

@sjhnosfno często w złości piszemy rzeczy, których nie przemyślimy i ewidentnie tak jest w Twojej sytuacji. Dodając komentarz dotyczący działalności Texton, warto wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw, tak żeby inni mieli jak najbardziej obiektywny obraz firmy.

szukam pracy

jaka stawka na wózku?

sjfnosfno

karma zawsze powraca, pamiętajcie, i na przykład to ze ktoś straci przez was robotę powróci któregoś dnia i uderzy w was śmiecie tam gdzie boli najbardziej więc... powodzenia dla niektórych przygłupów :)

Edyta

@prosty ale jakie chamstwo masz na myśli? Kogo wobec kogo? Czy możesz przytoczyć konkretne sytuacje? Wszystkim nam to przybliży twój punkt widzenia.

prosty

Chamstwo to jest mało powiedziane. Chamstwo , dziadostwo, donoszenie na siebie wzajemnie.

ania

miałam aplikować, ale jak poczytałam te wpisy... chamstwo i jeszcze raz chamstwo, jak tu tak piszą, to co się musi dziać w realu?! Dzięki za te wpisy. Dzięki nim nie będę w textonie

r

dom wariatów

Pikok

Oj niektóre chetne były bardzo ha ha

Zwierzak

pozdro dla miśka z magazynu z ozorkowa :):). Dno butelki już widzisz wykoncu chyba dna się dochrapales.

Zwierzak

Chyba pikok ty dawałeś Krystianowi żeby premie mieć większa

Pikok

Jak dawały to miłe haha

zwenek

dziewczyny bardzo mile , sympatyczne na sortowni oczywiscie co po nietore szkoda ze tak szybko odeszly milo sie z nimi rozmawialo i wspolpracowalo ..

poldek

Są jakieś przyjęcia? ile się zarabia na produkcji ?

jjjud

Mylisz się kolego cały texton stał od 1 do 3 maja

ŚWIĘTO

1 maja Texton robi , 3 maja Texton robi no ale przecież odbiór kiedyś się dostanie :( smutne

Jacuś

Nadajecie sie jedynie do obgadywania za plecami mieczaki je....

robol

Domagajmy się podwyżek, przestrzegania praw pracowniczych , pokażmy że muszą traktować nas jak ludzi !

Jacuś

Kazdy kazdemu dupsko obrabia w textonie za plecami wiec sie tak nie podniecaj, ze to nie ktos to nie ma zadnego znaczenia. Dorosli kolesie a plotkuja jak cioty hahah

Truszczu

Wiem ze to nie adam pisze tylko jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktory jaj nie ma

Atmosfera w pracy bardzo miła , wnioskuję po wpisach :(

thomas

Warunki pracy jakieś możliwe ?

jjjud

2200 netto po okresie próbnym

thomas

Jakie zarobki na produkcji ?

Chudy

Truszkiewicz do roboty co dalej będziesz chorego udawał. Z rana to takie głupoty wygadujesz ze masakra. I wsadź se w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] korek bo jebiesz te bąki ze aż ci ryj ten podpierdalacza rośnie ty gnido!! Do rzepki na zmianę będziesz jego giermkiem

Malutka

słyszałam że na pakiety na sortowni dziewczyny zatrudniają i jak wygląda ta praca i jaka jest atmosfera

Sylwia

A dziewczyny są?

Kakao

krzysiu redzisz czy ty bredzisz ty nygusie ucz się grafitti bo na zmiany idziesz koniec tego zamiatania bo Mietek jest zazdrosny o miotle

Kakao

Cycycu naucz się graffiti w końcu ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wstrętny i ogól ta mordę bo cię niewidac zza belek jak pracujesz:):). ( ściemniaszbo ty robić nie umiesz tylko czerwony umiesz się robić ty glabie bez odpowiedzialnosci

hihihi

polaki robia ukraincy leza

CYRK

Cyrk. Pracownicy tyrający na maszynach zarabia mniej niż nieroby co nic nie umieją. Cyrk

Olo

pracowalem na konfekcji masakra jakas biedronkę robiłem dla polprotexu i co nic z tego chociaż by coś dali a oni maja cię w dupie. Masakra noi oczywiście zapierdol. Jezus najebany brygadzista ooop

olo

jeden wielki bałagan , co innego mówią i co innego robią, hałas i dźwiganie , cały czas w pracy a potem niby dają jakieś wolne, nie polecam, odradzam

r

siedze sobie na zwolnieniu a debile robią he he he he

hahhahaha

sieroty placza o przerwie i dzwiganiuco za pipy to brak slow. jednak z czym się zgodze to chamstwo pracowników, każdy każdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia za plecami oczywiście i mysla ze maja dobrych kolegow heheheheh nie będę pisal szczegolow bo by się niektóre chamy zdziwily :D szczerze chyba wole zdechnąć z głodu niż pracować z takimi gownami jak coniektorzy w textonie

łukasz

3 dni tam pracowałem i podziękowałem. Nie ma przerwy ???, dźwiga się ciężary przekraczające normy bhp, straszne chamstwo przełożonych i pracowników . Nie polecam.

Darek

Pracowałem tam jakieś 15 lat temu.Wtedy był wielki bajzel ,groszowe wynagrodzenia ,po prostu kierat.Pewnego razu spłonął cały magazyn włókniny na 1 piętrze i załoga musiała to sprzątać ,gdzie powinna to robić specjalistyczna firma w maskach i kombinezonach.Wtedy sobie odpuściłem.Maszyny i urządzenia to jedna wielka kupa złomu.Ja dostałem się jako mechanik maszyn a pracowałem na produkcji,żenada szkoda gadać. Znajomy szuka pracy i był w pośredniaku - okazuje się ,że cały czas potrzebują ludzi do roboty ,czyli sytuacja się nie zmieniła ,nikt tam nie chce pracować ,a w urzędzie na siłę wciskają ludziom tę robotę.Ogólnie byłem ,widziałem i pracowałem......Nie polecam.

Mikołaj

Jak tam myślicie, dadzą coś na święta ? Ciekawe ile ?

Sylwek

Jasne Ty mocno przesadzasz. Robić Ci się nie chciało i teraz wypisujesz takie glupoty. Owszem dzwignąć trzeba belke ale bez przesady na dxien dobry ci to mówią.

seva

Sylwek
@seva 05.10.2016 11:13
Jak na produkcje to uwazam ze to bardzo dobra kwota, a zatrudniają bezpośrednio czy przez agencje pracy?...

Bezposrednio i do tego umowa od pierwszego dnia pracy. Uwazam, ze to ok.

robert

Rzeczywiście @gikao technologie mają nowoczesne ale dla mnie ważniejsze jest to, że na produkcji taką 2250 netto i do tego organizują dojazd do pracy, na stronie piszą tez o innych benefitach, rzadko się zdarza, że pracodawca tak jawnie podaje warunki pracy a tu proszę

Zostaw opinię o Texton S.A. - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texton S.A.