Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

Mały

Zwolnili jednego z najlepszych kierowników bo co.....

Xxx
@Mały

Którego kierownika zwolnili ??

likurg

jaki dodatek za pracę w porze nocnej?

lilkurg
@likurg

i czy robicie nadgodziny?

lilkurg
@likurg

i jeśli tak to płatne, czy do odbioru? PS. sorry, że tyle pytań naraz

Karol
@lilkurg

Mógłby ktoś tutaj dać znać z tymi nadgodzinami? Ważne.

Mały
@likurg

Moja opinia brak (usunięte przez administratora) Ludzi i ktoś się wreszcie postawił i zapłacił..To samo jest w Ksawerowie jak słyszałem...

kandydat

Do was wjadę za bramę jako kandydat na rozmowę? to tam wygląda jakby było na jakąś kartę czy coś a nie wiem gdzie indziej mógłbym tam zaparkować. Czy może to jest otwarte normalnie w dzień?

trick
@kandydat

brama w dzień powinna być otwarta więc nie będzie problemu żeby wjechać. przynajmniej tak mi sie wydaje

@trick

To jeszcze bym prosił, żeby ktoś w miarę możliwości potwierdził

@kandydat

W dni robocze 0630 do przynajmniej 1630.

@Ormuz

Super, bardzo dziękuję za informację.

plp
@Ormuz

są wyznaczone miejsca na parkingu czy każdy staje gdzie chce

@plp

Tak, masz podpisane imieniem i nazwiskiem, numerami rejestracyjnymi i nazwiskiem panieńskim matki, tak, żeby nikt ci nie zajął na 100%

@plp

Są, dla gości i kurierów również.

plp
@Ormuz

dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło... (usunięte przez administratora)... (dzięki Ormuz)

alesmieszne
@dowcipniś

jeszcze pesel powinien być dla pewności bo wiesz, nigdy nie wiadomo :)))))))

@alesmieszne

To już nie do mnie, nie mam nad tym władzy

@dowcipniś

Rozumu też nie :-(

Da się z tym żyć ;)

Robert

Pracowałem 3 miesiące. Chcieli żebym pracował dalej ale ja podziękowałem . Wynagrodzenie nieadekwatne do wysiłku w pracy. Za tak ciężką pracę w tak ciężkich warunkach powinni płacić więcej , dużo więcej . Nie polecam a wręcz odradzam.

Aleksander
@Robert

Napiszesz ile ci zaproponowali za tą ciężką prace jeśli to nie tajemnica? Więcej niż najniższa krajowa?

Aleksander

Ale jesteś milutki. po prostu brak słów. Tobie nie przeszkadza wypłata? Dłużej pracujesz i zarabiasz więcej?

@Aleksander

Wypłata mi pasuje. Jest dokładnie taka, na jaką się umawiałem. Nie cierpię kretynów, którzy godzą się na zaproponowane warunki, a potem na nie narzekają. Z mojej strony EOT.

pyt
@Ormuz

To wszędzie się taki znajdzie, tylko co to jest EOT?

Arnold
@Ormuz

sluszna uwaga. kazdy odpowiada za siebie. on prowadzi rozmowe on moze prosic o to by cos zmienic i on na to pracuje.

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Thrasher

W jakich godzinach się pracuje?

Deto

morys
@Deto

O produkcję głównie chodzi

@morys

3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6.

Thomas
@Thrasher

Na okrągło , dzień noc święta

Angelito

Firmy takie jak ta zasługują na jakieś dobre słowa chociaż wiem że zadowoleni dużo rzadziej udzielają się na takich forach jednak ja tutaj jestem i mówię że lubię tu pracować.

mars
@Angelito

tu akurat sporo zadowolonych się udziela najwyraźniej jakiś wyjątek

Lik

Cześć, od pewnego czasu próbuje wyhaczyć czy jest jakieś nowe ogłoszenie, bo firma mnie dosyć interesuje i właśnie zobaczyłem, że wskoczyła na pracownika produkcji, powiedzmy, że w miare mnie to urządza tylko teraz mam prośbę, czy ktoś mógłby coś powiedzieć o tej pracy? nie chodzi mi o zakres obowiązków bo jest mi dobrze znany, pytam bardziej jak naprawde sie komuś pracuje na tym stanowisku? nie chce sie wpakować w coś czego potem będę żałował. Proszę o szczere opinie bez hejtu

@Lik

Ludzie na produkcji są bardzo w porządku, to tak przede wszystkim chyba mnie tu trzyma. Zawsze można liczyć na pomoc, w wolnej chwili zamienić słówko. Co jeszcze... praca jest na 3 zmiany i trochę czasami jest to męczące ale jest 8 godzin, więc do przyzwyczajenia. Ogólnie mogę polecić ze swojej strony.

@Batat

A umowę dają bez problemu, w sensie o prace? Czy najpierw zlecenie a dopiero potem?

@Lik

Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś tu miał zleceniówkę, ja od razu miałem umowę o pracę i wydaje mi się, że każdy tak ma.

@Batat

Ok a umowa na okres próbny jest normalnie? czasem dają od razu na kilka miesięcy albo rok, nie wiem jak tutajj

Jest okres próbny.

Lick
@Batat

Okej, dzięki ale to tak normalnie na 3 miesiące czy jakoś inaczej? Bo to ważne, nie wiem jak mi się będzie pracować na początku.

@Lick

A ile byś chciał tego okresu próbnego? Pół roku? Nie trzeba nie wiadomo ile czasu żeby wiedzieć czy się chce gdzieś pracować czy nie. Ja w zasadzie zawsze już mniej więcej po miesiącu wiedziałem czy coś jest dla mnie.

Opiem
@Batat

raz sie tak zacząłem zastanawiać jakie to ma w sumie znaczenie ile trwa okres próbny? i tak musisz sie przykładać do pracy i tego co ci zlecą, nieważne czy na próbnym czy już na zwyklej umowie jak nie pracujesz to szybko wylatujesz

@Opiem

W zasadzie tak czy siak każdą umowę możesz sobie wypowiedzieć też czy próbną czy dłuższą.

Opiem

do tego też zmierzałem

posd
@Lik

wiem ze teraz szukaja kogos na produkcje przynajmniej takie glosy slyszalem

amol
@posd

skąd info? pokierujesz?

Witam
@amol

Na stronie masz ofertę i tam możesz się zgłosić.

Joy

Nie mam powodów do narzekań, kasa na czas firma uczciwa

@Joy

Do kiedy wypłaty? Koniec miesiąca, czy 10?

toll
@Deusmeus

a jaka to różnica?

@toll

No tak pytam

@toll

Różnica nieznaczna, ale chciałem wiedzieć.

Inspector

jakie stanowisko polecacie dla osoby bez doświadczenia zawodowego?

@Inspector

Zależy od aspiracji. Sprzątacz/ka, pracownik produkcji, magazynier, szef produkcji, handlowiec. Nie, na prezesa się nie załapiesz :-)

Serd
@Inspector

wystarczy, że poszukasz sobie ofert pracy i tam przy każdym stanowisku masz napisane, czy jest wymagane doświadczenie czy nie

Wictor
@Inspector

Na pewno widziałem ostatnio na ich stronie ogłoszenie, że szukają pracownika produkcji i doświadczenie nie było wymagane. Więc jeśli dalej zalezy ci na pracy, a robota na produkcji ci pasuje możesz tam uderzać śmiało.

Bekon
@Ormuz

Na magazyn trzeba UDT, czy bez też jest szansa?

Ramirez
@Bekon

Jak się przyjmowałem to trzeba było, wydaje mi się że bez tego raczej nie przejdzie ale to nie jest problem, żeby sobie zrobić. Takie uprawnienia to i na przyszłość ci się przydadzą jak chcesz na magazynie pracować bo to teraz raczej standard z UDT. Powodzenia Bekon

Bev
@Ramirez

Jest nawet w ogłoszeniu napisanie, że jak na magazyn to od razu z uprawnieniami na wózki, teraz mało gdzie tego nie wymagają

Bev
@Ramirez

Chociaż raz przeleciało mi takie ogłoszenie jak jeszcze szukałem pracy, że gdzieś nie wymagali tylko było jak to lubią pisac mile widziane, co w sumie mnie zaskoczylo, ale jak widac są wyjątki

Billss
@Bev

wiesz co wydaje mi sie, że to mogło być tak, że już mieli np. tyle pracowników ile chcieli z uprawnieniami, a potem szukali kogoś bardziej do innych zadań i wtedy faktycznie im nie zależało

Billss
@Bev

bo to raczej serio rzadkość, żeby nie wymagali uprawnień, to często podstawa, żeby w ogole myśleć o aplikacji

Ciekawy
@Billss

A wie ktoś może, czy jest jakiś dzień próbny jeszcze przed podpisaniem umowy gdzie sprawdzają czy się nadajesz? Spotkałem się z czymś takim kiedyś, że dali mi jakieś zadania na początku i patrzyli czy dobrze wszystko układam.

@Bekon

Przyjmują i bez UDT. Jeśli zaliczysz (pozytywnie) okres próbny to Cię firma skieruje na kurs.

długo sie go wyrabia?

Ormuz

Max 3 tygodnie to schodzi. Czasem trochę szybciej.

Zjarany Arab

To dobry pracodawca w gruncie rzeczy. Są wzloty i upadki, ale w ogólnym rozrachunku jest dobrze

Napalone Okno

byłem na rekrutacji, bardzo spoko atmosfera, mili rekruterzy, obyło się bez stresów, zobaczymy czy mnie przyjmą

robol

jak byl jakis problem to spokojnie mozna bylo iśc do przełożonego i to polubownie załatwić. bardzo dobre wrażenie to robiło.

@robol

ale to już nie pracujesz? powiesz coś więcej? jaki dział?

@NoraKonora

pracowałem na produkcji musiałem się przeprowadzić nie będę wchodził może w szczegóły. ale dzięki za zainteresowanie

@robol

jasne nawet nie o to mi chodziło, a podasz trochę szczegółów jesli chodzi o te prace na produkcji?

@NoraKonora

nie ma sprawy, ale co w sumie chcesz wiedzieć?

@NoraKonora

bo wiesz, na szczegóły może składać się sporo rzeczy heh

@robol

na początku są jakieś szkolenia żeby wiedzieć jak robić?

@NoraKonora

to nie będzie tak, że ktoś cie postawi na produkcji i każe robić, tylko wszystko ci pokażą i wyjaśnią jak masz pracować, a ty musisz starać się też ogarniać i załapywać jak najszybciej, bo jasne jest, że nikt tam nie będzie nikogo niańczył, ale o pomoc zawsze można poprosić

Gorgeous

Byłem na rozmowie, ale nie dostałem pracy. Szkoda, bo zapowiadało się na fajną współpracę.

Dom
@Gorgeous

czasem po prostu szukają bardzo konkretnej osoby, więc serio nie ma co sie załamywać, a jak sama rozmowa?

Gorgeous
@Dom

Bardzo sympatycznie, wiadomo, że to zawsze jakiś stres ale nie było problemów żadnych jeśli chodzi o samą atmosferę. Może jeszcze się uda jakoś kiedyś dostać.

bejaaa
@Gorgeous

Ja też byłam raz na rozmowie i na początku miałam wszytsko wywarło na mnie nie najlepsze wrażenie, może też dlatego, że byłam zestresowana, ale potem jak już rozmowa popłynęła to jakoś się zrobiło lepiej. Pytania były na temat co mi się podobało, rozmowa nie trwała niepotrzebnie długo i ogólnie wszystko tak sobie przebiegło w dosyć miłej atmosferze, ale ostatecznie caly stres ze mnie zszedł jak już wyszłam hahaha

VVV
@Gorgeous

po prostu sprawdzaj sobie oferty na bieżąco i w końcu coś się trafi, tylko nie przegap, bo wcale nie trudno o to

Mental

Znam firmę, bo mieszkam w bliskiej okolicy, co prawda nigdy tam nie pracowałam, ale moja znajoma pracuje i bardzo sobie chwali tę firmę.

gogol
@Mental

A kojarzysz może, na jakim stanowisku?

Beata
@Mental

a jak tak sobie chwali to w jaki sposób?

JO

dyrektor sie boji wiec niech "specjalne" zadania zacznie powierzac mniej ambitnym zmianom

Morgue

Jakie podejście do nowych pracowników mają pozostali?

Fil
@Morgue

Normalne mają podejście, a jakie mają mieć?

Fil
@Morgue

Jak ktoś nowy jest do dogadania się to reszta nie ma powodów, żeby mieć problem i raczej wszyscy są otwarci na nowe osoby.

Little Bit

Czy jest sens zostawiania w biurze firmy swojego cv nawet jeśli nie ma ofert pracy?

Lex
@Little Bit

no tak średnio, co myślisz, że zwolnią kogoś, żeby zrobić miejsce dla ciebie? otworzą niepotrzebny wakat, czy jak? jest zapotrzebowanie to przyjmują, nie ma to nie i tyle.

Tbv
@Little Bit

pytanie brzmi, czy jest sens w ogóle zadawać takie pytanie. jak chcesz zostawiać cv to zostawiaj, ale na nic nie licz i tyle w temacie.

Tygrysek

Działa u was system zmianowy?

Ito
@Tygrysek

system jest trzyzmianowy po 8h

Płatek

w porównaniu do moich poprzednich pracodawców ten naprawdę wypada świetnie. mam nadzieję ze tutaj juz zostane do emerytury

dexter
@Płatek

To ile ci do tej emerytury zostało, że takie plany?

Halo
@Płatek

jak sie złapie fajną prace to i później do emerytury sie nie śpieszy

Robol05

Są okresy gdzie pracy jest naprawdę dużo i trzeba zasuwać, ale poza tym to jest normalnie i stabilnie

trudat
@Robol05

jak wszedzie

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1235 ocen.

Texton S.A.