Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

Six

Jak ukladany jest grafik? Jak to wyglada?

odp
@Six

o co konkretnie pytasz? bo nie wiem za bardzo? masz 4 brygadówkę..

ror
@odp

jakie godziny?

godziny
@ror

6-14-22

Łukasz
@godziny

Dwie zmiany i jak podają w ogłoszeniu czterobrygadówka? A co to jest ta płaca zasadnicza i jaki dodatek za pracę w porze nocnej, skoro piszesz o dwóch zmianach?

Rizz
@Łukasz

trzy zmiany a nie dwie. jest jeszcze nocna od 22 do 6 i jest za to dodatek w postaci dodatkowych $$

czakk
@Rizz

a jakieś nadgodziny macie opcje robić czy średnio?

gabon
@czakk

przy pracy zmianowej to chyba średnio, nie?

@gabon

Zależy pewnie od dyspozycyjności ludzi. Często tu na jakieś chorobowe chodzą? Pisali w innym wątku o ubezpieczeniu i opiece. Wiecie jakie koszty? Za rodzinę się pewnie dopłaca, pyt ile?

free
@Grażyna

a ty jakieś statystyki prowadzisz czy jak?

@free

Statystyki nie, teren badam, ciekawa jestem co ludziom ostatecznie oferują i czy warto myśleć o pracy tutaj. Ty jak uważasz? Gdzie bez doświadczenia możliwe, że mnie wezmą?

Bażin

Poszukaj firmy gdzie będziesz mógł się rozwijać . Są firmy gdzie 4000 netto to płaca wyjściowa- do tego masz pełen socjal - wczasy pod gruszą, dojazd gratis itp. Nie marnuj swojego czasu kiedy oferta jest kiepska.

Grażyna

Tym potwierdzeniem próbujesz uwidocznić fakt, że tu w firmie nie ma opcji na tego typu warunki? To tak czysto obiektywnie jesteś w stanie przytoczyć najlepszą ofertę tutaj na start wraz ze stawką?

kadydat

oferują tutaj pracownikom jakieś ubezpieczenie dodatkowe na życie?

gabon
@kadydat

chodzi ci o prywatną opiekę zdrowotną? czy jak?

kadydat
@gabon

o to w sumie też, a jest tu coś takiego?

Vistula
@gabon

no jest ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna dodatkowa

Vistula
@kadydat

tak w sumie z ich strony wynika

@Vistula

a jaka konkretnie ta opieka medyczna? chodzi mi o nazwę

@Vistula

warto z tego korzystać? czy lepiej na nfz, bo ja to zawsze na nfz chodziłem

czacha
@sir

jaka nazwa to nie wiem bo nie napisali w ogłoszeniu (jestem kandydatem) ale czy warto to moim zdaniem warto. idzie wszystko szybciej załatwić i wszystko przez telefon głównie, nie trzeba chodzić sie umawiać

filet
@sir

jak lubisz czekać 3 lata na wizytę u kardiologa to nie warto ;)

@filet

pytam no bo nigdy nie korzystałem i jestem zielony w temacie, a to do jakich specjalistów można chodzić w takim pakiecie?

kasztan
@sir

Proszę cie wejdź na strone kliknij kariera masz wszystko wypisane, jeśli będziesz miał jakiś wątpliwości których nie ma napisanych w ogłoszeniu wtedy wróć

Janosik

spoko ta opieka medyczna co oferują? długo trzeba czekać na jakieś wizyty u lekarzy?

Sylwek
@Janosik

a to jakiś pakiet jest? co obejmuje?

Sylwek
@Janosik

i to każdemu przysługuje?

text
@Janosik

sprawnie to działa i terminy też szybkie

text
@Sylwek

nie ma sensu przepisywać, wiesz co wejdź na ich strone w zakładce kariera u dołu masz wypisanych specjalistów i badania itp. to popatrz co cie tam interesuje

@text

dzięki za wskazówke, sporo tego jest, ogólnie to ta opieka od kiedy przysługuje?

Rizz
@piksel

no od momentu zatrudnienia sie chyba, co nie? a od kiedy ma przysługiwać?

@Rizz

często takie rzeczy dają dopiero po okresie próbnym

@Rizz

więc to nie jest takie oczywiste

czakk
@piksel

a finalnie jak to z tym tu jest? da ktoś znać?

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
ogon

z jakimiś agencjami pracy współpracują może?

ogon
@ogon

czy jak już to do nich bezpośrednio sie zgłaszać mam?

tamagochi
@ogon

bezpośrednio do nich, sami wystawiaja ogłoszenia

tamagochi
@ogon

chociaż może z agencjami też mają jakieś współprace, nie wiem. ale ogłoszenie jest to najlepiej do nich os razu bez pośredników się zgłosić

społeczny
@tamagochi

potwierdzam, na stronie macie ogłoszenia

lupus
@społeczny

dobrze, że potwierdzasz, bo bym nie uwierzył....

jeździ tu jakiś autobus?

sam
@kram

a tak trudno samemu sprawdzić?

@sam

a nie można się zapytać?

solo
@kram

w sensie o firmowy bus pytasz?

@solo

no ogólnie, bo nie mam auta, a słyszałem że jest coś, nie wiem czy pracowniczy normalny publiczny

mrowka

skad autobus?

łańcuchy
@mrowka

masz z teofilowa lub z dworca kaliskiego

łańcuchy
@mrowka

nr 6

@łańcuchy

A ciekawa tylko jestem czy nikt nie myślał jeszcze o jakimś transporcie pracowniczym u was? w niektórych firmach jest to powszechne, więc ciekawa jestem jak tu mają. Albo są jakieś zwrotki za dojazdy np., czy coś?

@Grażyna

Dla tak małej firmy transport pracowniczy jest nieopłacalny. Jak mieszkasz poza Zgierzem to zgodnie z przepisami --> Google.

niko
@Ormuz

jasna sprawa, a ogólnie to ile plus minus u was osób pracuje? szukam ofert pracy i kurde nic nie mogę znaleźć, u was jakiś stały zespół pracuje?

@niko

Cały czas na stronie Texton'u wisi oferta pracy na produkcji.

ror
@Ormuz

czyli to aktualne mam rozumieć?

@ror

(usunięte przez administratora)chłopie. Wejdź na stronę i sam sprawdź. Może jeszcze taleczku do (usunięte przez administratora)potrzebujesz :-(

społeczny
@Ormuz

ostro.. no ale ileż można... dopytują po sto razy..

@Ormuz

No... jak wiadomo "ogarnij się" i "do (usunięte przez administratora) to wulgaryzmy i zostały usunięte przez "administratora". Jaki "administrator" taka cenzura. Od średniej krajowej raczej nie odstaje :-(

lupus
@Ormuz

no jednak regulamin jest jaki jest, co zrobisz

Gdzie wrzucają oferty?

@Leo

Czy jak zadzwonię bezpośrednio to też jest szansa na znalezienie pracy, czy trzeba aplikowac przez jakies portale?

@Leo

Pewnie to zależy od stanowiska i od chętnych? A jakie Cię interesuje?

Pracownik działu produkcji

maksym

Spróbuj. Co ci szkodzi.

@maksym

Zadzwonię dzisiaj i się dowiem czy jest taka opcja

@Leo

Na produkcji miejsce się może znaleźć, tam dużo roboty jest z reguły

@monton

tzn, masz na myśli, że cały czas kogoś szukają?

@monton

no bo no oferta na stronie jakaś jest

@Daro

No jak roboty dużo i ogłoszenie jest to pewnie i tak? A co, aplikujesz?

Tak

@Grażyna

Znaczy, jeszcze tego nie zrobiłem

Ale myślę nad tym

@Grażyna

Chociaz najpierw muszę ogarnąć jeszcze kilka spraw w pprzedniej robocie

vivo

i przemyślałeś?

@vivo

Na razie jeszcze mi się nie udało wszystkiego ogarnąć i tyle

garguś
@monton

a teraz też kogoś potrzebują do roboty?

roki
@garguś

ogłoszenie nadal wisi na stronie, więc możesz zaaplikować na produkcję

kris
@roki

ale gdzie? bo coś nie mogę za bardzo znaleźć?

koleslaw

wynagrodzenie wyplacane raz na miesiac? terminowo? przelew czy gotowka?

sobiesław
@koleslaw

terminowo w kieszonce raz w miesiącu- nie wiem czy inaczej się da

@koleslaw

co miesiąc, terminowo, jeszcze mi sie nie zdarzyło, żeby były jakieś opóźnienia, no i przelew oczywiście, da się jeszcze w ogóle w gotówce otrzymywać?

Produkcja
@topp

Wynagrodzenia zawsze są terminowo, bez opóźnień.

koesław
@Produkcja

dzieki za pomoc, CV juz wyslane

Toyotka
@Produkcja

Czyli bez problemow w tej kwestii?

nom
@Toyotka

bezproblemowo, jak piszą wyżej

Kto ma wiedzieć ten wie

Jeżeli ktoś ma pytania dotyczące produkcji chętnie odpowiem. Pracuję już kilka lat tak więc chyba jakieś rozeznanie mam.

minom
@Kto ma wiedzieć ten wie

jakie warunki pracy? są jakieś premie?

@Kto ma wiedzieć ten wie

to ogólnie jak wygląda praca, monotonna bardzo? ciężka? jak ci się tu pracuje?

@Kto ma wiedzieć ten wie

i atmosfera jaka? bo różne wpisy tu widze

Inny
@krokodyl

trochę monotonna jest, czy ciężka...czasami tak, ale nic ponad siły ludzkie, do ogarnięcia

@krokodyl

Raczej o monotonii tu nie można mówić bo każdy dzień może cię zaskoczyć czymś innym. Praca jak praca na razie nie narzekam

@krokodyl

starry powiem Ci tak praca na produkcji jak praca na produkcji czasem ciężko czasem nie wszystko też zależy od dnia i ludzi z jakimi w tym dniu pracujesz i jaki oni mają dzień hehe dzień dniu nie równy… ale jak widać ludzie tu trochę lat pracują jak widzisz po wpisach wyżej i niżej niektórzy byli więc opinie zmienne więc nie ma co się bać ;)

@minom

a tak to zapewniają odzież roboczą, pakiet medyczny (dość bogaty) i dodatkową kaskę na święta

@Strażak sam

no dobra to mnie troche podbudowałeś tym, widzę że nastawienie masz pozytywne to jakoś tak od razu raźniej się robi drugiemu człowiekowi

@Strażak sam

no to też spoko, zawsze jakaś dodatkowa motywacja

@krokodyl

I jak tam zdecydowałeś się , masz odpowiedzieć od nich? dawaj znać to możemy się jakoś zgadać.

@Strażak sam

zdecydowałem się, ale dopiero co, więc odpowiedzi żadnej jeszcze nie ma i przez jakiś czas pewnie nie będzie

zgadać w jakim sensie?

dert
@Kto ma wiedzieć ten wie

na początku jest jakiś okres próbny? od razu rzucają na głeboką wodę czy jest ten czas na wdrożenie i przyuczenie? ogólnie jak wspominasz początki na produkcji? bardzo ciężko?

prosiak
@dert

w każdej pracy masz przyuczenie, więc wrzucamy na luz, no zatrudniają na umowe o prace wiec pewnie na początku będzie jak wszędzie...

garguś
@prosiak

a czy to ogłoszenie o pracę na ich stronie na pracownika działu produkcji jest nadal aktualne??

Edelmann

Pracowałem parę ładnych lat, i ujmę to w ten sposób - jeżeli nie ma innej roboty, to lepsza taka niż żadna. Jeżeli komuś nie przeszkadzają zmiany, jeden weekend w miesiącu wolny, przejście z nocek na ranki w tak właściwie półtora dnia, świątek, piątek i niedziela zajęte, to nawet ma szansę nie paść ze zmęczenia. Należy się uzbroić w cierpliwość, bowiem maszyny, na których przychodzi wytwarzać włókninę wołają o pomstę do nieba, są tanim chińskim szmelcem, kupionym jak najtaniej, i tyranym jak więcej, by aby jak najwięcej zarobić za jak najmniej. Ogólnie niby spoko, każdy by tak chciał, po prostu przestrzegam przed frustracją, jaka łapie człowieka przy obsłudze tego sprzętu, gdy ma zrobić dobrą włokninę o odpowiednich parametrach. Cierpliwość przyda się na pewno też przy pewnych osobach, które wcale w sytuacji nie pomagają, a dorzucają tylko multum fatygi swoim widzimisię i nierzadko mocno nieprzemyślanym eksperymentowaniem. Na zimę polecam zachować wszelkie ciepłe ubrania od Pani z BHP, gdy szczególnie na rannej zmianie wszyscy święci jeżdżą po coś do hali, otwierając ciągle wrota, dzięki czemu braku mroźnego, świeżego powietrza nie zabraknie. Latem, z kolei, można śmiało sobie darować wykupywanie sauny. Na górze maszyn jest potwornie duszno i gorąco od pieca roztapiającego plastik, tak że od dłuższego przebywania tam w piękny upalny sierpniowy dzień może się aż zakręcić w głowie.

@Edelmann

Skoro przepracowałeś ładnych parę lat to wcale nie musiało być tak źle. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Istnieją gorsze warunki pracy a ludzie pracują i nie narzekają, skoro zgadzasz się na warunki jakie panują w pracy to później nie pisz jak to nie było źle bo ludzie tutaj czytają takie wpisy i mają wyobrażenie o tym miejscu jak o (usunięte przez administratora). Nie pozdrawiam elo

sliwka
@Edelmann

pytanie teraz na ile to jest obiektywna opinia i czy nie jest to jakis wylew frustracji w strone firmy

sobiesław
@sliwka

komu się chcę pracować, kto musi pracować będzie pracować, zmiany jak zmiany no umówmy da się przywyknąć. z drugiej strony jak się ktoś rekrutuje na jakieś stanowisko to chyba ma świadomość jak będzie się pracować... czasem sobie myśle gdybym się kiedyś przyłożył to też mógł bym pracować gdzie indziej, za inne pieniądze, no ale cóż nie zrobiłem to teraz nie narzekam i staram się ogarniać obecnie jak najlepiej żeby coś ugryźć, robie szkolenia, kursy. ogólnie jak się chce to się da jak się nie che to wiecie

@sliwka

Poza słowami o pewnych osobach, wskaż mi z podanych przeze mnie kwestii te, które nie są suchymi faktami i argumentami. Mogę podać bardzo wiele konkretnych przykładów, i bardzo chętnie zobaczę, jakie fikołki logiczne odwalisz, by zaprzeczyć rzeczywistości. Swoją drogą, ile wam w kadrach góra dopłaca za bronienie honoru firmy w Internecie? :*

@Kto ma wiedzieć ten wie

Przepracowałem parę ładnych lat z dokładnie tego powodu, który wymieniłem na początku wypowiedzi - nie miałem innej opcji. Od razu jednak gdy takową znalazłem, nie zastanawiałem się ani chwili. Polecam czytać ze zrozumieniem, zanim się coś napisze. I nie rozumiem, w jaki sposób zmienia to fakt, że firma pozostawia wiele do życzenia. Przykładowo, gdyby na całym świecie zostało tylko jedno krzesło, i miało wbite od spodu w siedzenie gwoździe, nie miałbym gdzie indziej usiąść. Co nie zmienia faktu, że krzesło nadal byłoby okropne. Jasne, można mieć podejście "no ale chociaż płacą", " no ale chociaż wypadku nie miałem". Tylko że z takim podejściem, to zaraz będziemy się cieszyć z tego, że dzisiaj mnie przełożony nie uderzył, że dostałem łaskawie narzędzia do pracy, że firma była łaskawa dać jakiekolwiek dni wolne. A nie o to w życiu chodzi, by równać w dół, tylko by się rozwijać i iść dalej. Tak, szaremu robolowi na hali też, prezesie, czy tam kadrówko, możesz mu przekazać.

totek

ktoś wie na ile do przodu pojawia się grafik? miesiąc, dwa?

@totek

i czy praca w ciągłym systemie?

@totek

Grafik jest cykliczny. Nie zmienia się.

Wanda
@Ormuz

Czyli jak na początku kogoś wpiszą w grafik to latami już tak jest?

@Ormuz

jak cykliczny to mi to bardzo odpowiada

@Wanda

Tak, chyba, że zmienisz brygadę.

@Wanda

no to nie inaczej, nie będą tego zmieniać, bo i po co

@Ormuz

a to jest w ogóle taka opcja, nigdy się nie interesowałem

Beata
@Ormuz

ale to mówicie o pracy na produkcji ze taki jest grafik cykliczny ? wole się upewnic

mupet

chcesz aplikować?

...
@Beata

no raczej nie w biurze...

@...

A w biurze da radę jakoś elastycznie czy sztywno z godzinami jest?

@Beata

jeśli chodzi o biuro to nie wiedziałem że są rekrutacje… na stronie (http://texton.pl/kariera/) jest tylko na magazyn… biuro jak biuro pewnie mają jakieś godziny ustalone z góry ale może da się dogadać, zadzwoń do nich i wszystkiego sie dowiesz

robik
@Grażyna

tutaj masz głównie fizycznych to nikt ci nie powie jak sie pracuje w biurze

robik
@Grażyna

z resztą tam chyba dość stała kadra jest i nie potrzebują jakoś dużo ludzie

@robik

Aha, a co z praktykami? Praktykantów biorą może, wiesz coś więcej o tym? Jeśli tak to jakie warunki?

Olka
@Grażyna

też się chętnie dowiem, jak się to wygląda, czy jest w ogóle taka opcja?

topp

praca na produkcji nie jest jakoś wybitnie ciężka, wiadomo trzeba się przykładać do roboty i robić swoje, ale ogólnie jest w porządku. póki co pracuję niecały rok i nie narzekam jakoś szczególnie na pracę i ogólnie na firmę, raczej wszystko jest jak należy

Produkcja
@topp

Zgadzam się z kolegą, ja pracuje tu akurat dłużej, ale też uważam, że firma jest w porządku, ludzie również.

spider

pytanko jak się rekrutowaliście? CV na maila do nich wysyłaliście czy raczej pocztą czy osobiście zanosiliście dokumenty? trochę głupie pytanie, ale no nie jest sprecyzowane, więc nie wiem czy mogę sobie wybrać czy jak..

spider
@spider

a no i mi chodzi o produkcję, nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie, ale wole dopisać

ja mailowo podesłałem

@spider

i oddzwonili i jesteśmy umówieni na spotkanie

@spider

no ogólnie to na stronie piszą, żeby się kontaktować z działem kadr, to znaczy, że nawet gołębia pocztowego możesz wysłać jak masz na to ochotę, ważne żeby jakakolwiek informacja o twojej kandydaturze do nich dotarła, ja to tak rozumiem

komandos
@spider

no jak poczta? chyba ze elektroniczna, no bo jak inaczej w dzisiejszych czasach? no ewentualnie osobiscie. Innych opcji nie widze

@komandos

no istnieje nadal coś takiego jak list polecony, więc pewnie ludzie nadal korzystają, ale wiadomo przez internet wygodniej i szybciej, wiec napisać maila najlepiej moim zdaniem

goryll

ile dają za pracę nocną? 20% czy więcej?

@goryll

no właśnie, bo nikt nie odpowiada i w ogłoszeniu jest, że płacą extra, ale nie napisali ile, odpowie ktoś?

kiemon
@Tobo

skoro nie napisali ile, to pewnie zgodnie z kodeksem po prostu

kiemon
@Tobo

tak zgaduję na logikę, ale oczywiście pewności nie mam

Vim

zmiany po 8 godzin czy więcej?

Vim

trzy zmiany, system czterobrygadowy

są trzy zmiany jak wyżej 6-14, 14-22, 22-6

Wanda
@Strażak sam

A jak są układane grafiki? jest opcja jakichś zmian jeśli coś komuś nie pasuje?

karolin
@Wanda

szczerze mówiąc to chyba ewentualnie wybór zmiany, ale nie jestem do końca pewny czy jest taka możliwość... najpewniej na rozmowie będziesz wiedział

karolin
@Strażak sam

jeszcze ma takie pytania wolą dawać umowe o prace czy zlecenie?

erty
@karolin

ja mam uop, także dają

@erty

i to wszystkim dają, co nie?

@Wanda

no jak cztery brygady to sobie raczej nie układasz zmian pod siebie, tylko chodzisz tak jak schemat idzie

@Wanda

no ale w sumie to też nie wiem, bo tylko w jednej czterobrygadówce pracowałem, ale chyba to jest jakaś zasada tak mi się wydaje

Ormuz

Się nie podoba. To rzuć tą robotę, a nie wylewaj swoich frustracji tutaj.

@Ormuz

Po to jest to miejsce, by się dzielić opiniami. A że się ludziom nie podoba, to są negatywne. Z resztą, autor wypowiedzi z tego co zrozumiałem, raczej już tam nie pracuje. I pisze się "TĘ robotę", nie "tą". Aha, a jak chcecie, by dobrze mówiono o tej wspaniałej pracy, to poprawcie tam warunki, zamiast zaprzęgać kadrówki do spamowania serwisu z opiniami :)

Anonimowy pracownik produkcji
@Tytla

Słuszna uwaga nie wylałem żadnych frustracji tylko wystawiłem opinie o pracy żeby każdy mógł zaczerpnąć troszkę wiedzy o tym miejscu :) Szkoda ze użytkownik ormuz tego nie rozumie i jako jedyny dzielnie broni dobrego imienia tej firmy :)

Pej
@Anonimowy pracownik produkcji

Gdzie on broni firmy? Nigdzie nie napisał nic takiego

Pej
@Anonimowy pracownik produkcji

Ja tam się z nim zgadzam w sumie

ento

najwyraźniej za mocno raziło albo w zamiarze było pochwalenie się wiedzą

@Tytla

Co do pisowni: wszystko zależy od języka "lokalnego". U nas w Łodzi na starym Polesiu mówimy "tą robotę", a nie "tę robotę". Ogólnie w Łodzi jest "migawka", a nie "bilet miesięczny". W w Textonie z kolei są "tytle", a nie "tuleje". Jeszcze jakieś uwagi ?

Tytla

To znaczy, że masz nie szanować własnego języka publicznie?

@Ormuz

Jeżeli masz taką samą wiedzę na temat roboty w Textonie, co na temat Łodzianizmów, to cud że ta firma jeszcze nie upadła, i nie dziwota że tak bronisz tych, którzy Cię jeszcze łaskawie przy sobie trzymają bogowie wiedzą z jakich przyczyn ????????‍♂️

@Pej

Ciężko byłoby żebyś nie zgadzał się z Ormuzem, jak to Panie z HRów piszą razem pod Waszymi pseudnimami propagandę w Internecie dla Textonu :D

@Tytla

Tak nieśmiało przypominam, że to Ty zacząłeś się czepiać pisowni. Tak więc równie nieśmiało zwracam uwagę na słowo "łodzianizmy", które napisałeś/napisałaś błędnie z duże litery. Resztę pominę milczeniem.

@Ormuz

Oczywiście że pominiesz milczeniem, bo poza tym nie masz żadnego merytorycznego argumenti przeciwko temu, co napisałem

EOT z mojej strony.

Radek

jest prywatna opieka? opłacają ją?

@Radek

Jeśli pytasz o lekarską to jest i opłacają. Inną opiekę zapewniasz sobie sam ;-)

@Ormuz

oczywiście o to chodziło, niańki nie potrzebuję ;)

Dziękuję

@Ormuz

Jest opcja podpięcia swojego członka rodziny?

@Ormuz

Oczywiście za dodatkową opłatą, bo wiadomo, że firma tego opłacać nie będzie

@tan

Tak.

dobra opcja, dzięki

@tan

bardzo dobra, sam korzystam, już większość firm ma z resztą takie opcje

kosmon
@ento

W poprzedniej w jakiej pracowałem tak nie mieli więc fajna odmiana jak tu jest

Kisi

Faktycznie nie ma problemu z dojazdem? Jak to wygląda w praktyce

okr
@Kisi

a skąd takie info masz ? gdzieś już o tym pisali , że jest łatwy dojazd ? bo ja o tym nic nie widział

@Kisi

No... nie ma. Dojeżdżamy Konstantynowską z północy lub południa. Chociaż niektórzy pieszo. Żadnych problemów :-)

Kisi

Dzięki

michu
@Ormuz

ale to jakieś busy jeżdżą?

@michu

Tia. Taki Markab np,

karo
@Ormuz

najważniejsze, że coś wgl jeździ

@Kisi

Większego problemu nie ma, bo miejsce jest dość dobre na dojazd

@Kisi

A wszystko teraz sprawdzisz na mapach, zależnie co potrzebujesz to i gdzie są przystanki i natężenie ruchu. Masz to jak na dłoni

@Ormuz

ale to jest transport taki pracowniczy?

@Daro

Wydaje mi się, że są to ogólne autobusy miejskie, ale nie mam pewności

@oki

To już masz.

Dzięki za potwierdzenie!

Tak myślałem

Patrząc w przyszłość

Jedno jest pewne jeżeli w najbliższej przyszłości nic się nie zmieni to texton w obecnej formie przestanie istnieć i to jest nieuniknione niestety.

trick

są jakieś możliwości rozwoju, czy raczej drogi awansu są zablokowane?

@trick

można, nie zauważyłem, żeby był z tym problem

@becko

Można coś więcej się dowiedzieć na ten temat?

@becko

Jakieś warunki, jak to wygląda?

@Leon

no zależy to od tego jak pracujesz. jakichś super konkretnych wytycznych to nie ma

@becko

Tylko tyle i aż tyle, ale spoko, że nie jest to sztywno określone

w sumie dobrze podsumowane

@Leon

trzeba się postarać po prostu, dobrze pracować

KaSe
@becko

a to są jakieś szkolenia w takim razie?

KaSe
@becko

takie właśnie podnoszące kwalifikacje.

oczywiście są

@KaSe

takie, które będą potrzebne do twojego stanowiska

@KaSe

Odbywają się takie szkolenia, które są ci potrzebne do twojego stanowiska, na pewno poszerzanie wiedzy w ten sposób ma swój wpływ na poszerzanie kwalifikacji

@trick

Awanse są możliwe, sam jestem tego przykładem, bo po pewnym czasie taki awans otrzymałem. Poczułem się tym samym doceniony przez firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1235 ocen.

Texton S.A.