Opinie o CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J. w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J. w Zgierz

Nie wiem jak ludziom dogodzić aczkolwiek szefostwo łącznie z produkcja przesympatyczne. Dosłownie atmosfera rodzinna, praca do której idzie się z uśmiechem i się z niej wraca. Nie ma stresu, atmosfera jest jak najbardziej na plus. Nie rozumiem osób które narzekają? Ja szczerze polecam tego pracodawcę jak i firmę.

Nie polecam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Nie wiem gdzie tu pracodawca ma szacunek, tu się trzyma ludzi którzy mają plecy a normalny pracujący pracownik jest traktowany później poziomu. Coś chcesz jest źle, jest problem jest źle. Atmosfera? W każdym innym zakładzie zdecydowanie lepsza niż tam!

Antoni Nowy wpis
@:)

Fajnie, dobrze słyszeć że atmosfera w Cyfralu jest twoim zdaniem w porządku. Co natomiast możesz powiedzieć o wynagrodzeniu? Czy pod tym względem też jesteś zadowolony? Pytam bo nic nie powiedziałeś na ten temat. :)

:) Nowy wpis
@Antoni

Ależ oczywiście jestem ZADOWOLONA, jeśli chodzi o kwestie wynagrodzenia.

Antoni Nowy wpis
@:)

A możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia w CYFRALu? Ile można tu dostać na start? Ciekawi mnie to, liczę że mi odpiszesz.

Jurek

Jeszcze nie słyszałem żeby wszystkich zadowolić, jak komuś nie po drodze z pracą to zostało narzekanie!

Trate

Ten pracodawca to największy sknera w tym mieście haniebnie niskie pieniądze zero perspektyw na przyszłość i ludzie uciekają jak szczury z tonącego okrętu bo pracujesz miesiąc czasu i masz dosyć szukasz nowej nie polecam tego pracodawcy całkowity brak szacunku dla pracownika.

S. I
@Trate

Bzdura Totalna pracuje lat naście i szacunek dla pracownikw jest. CYFRAL NIE JEST KORPORACJĄ. Tylko firmą można powiedzieć rodzinna. Nigdy nie ma kłopotu jak się poprosi o wolne, wynagrodzenie jest zawsze na czas. A każdy z nas kto pracuje to wie jaką umowę podpisuje i ile będzie zarabiać. Więc pisanie takich bzdur jest oszczerstwem. Ja życzę każdemu takiego pracodawcy.

Jan
@S. I

Fajnie, że uważasz firmę za dobrego pracodawcę. Wspominasz o wynagrodzeniu. Interesuje mnie czy pracodawca oferuje premie, a jeśli tak to, czy są one stałe, czy raczej uznaniowe za dobre wyniki?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J. prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Drhjl

Kiepska firma bardzo słabe zarobki miejsce do pracy góra na pół roku.

Jadzia

To prawda zgadzam się w 100% z wcześniejszą opinią

Luiza

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna część umowy i na forum nikt nie powie.

Iwona

Witam mam pytanie ile można zarobić w tej firmie po okresie próbnym? Dodam że jestem kobietą i pracowałam przy elektronice.

Jarek

czesc jestem zainteresowany pracą technika ale widze że jest nieciekawie prosze o jakies dodatkowe info z gory dziękuje.

@Jarek

Poczytaj wcześniejsze opinie tam jest wszystko mówiąc krótko kiepska kasa , coraz więcej roboty no i jak pójdziesz na L4 zostaniesz zwolniony

Jarek
@Jarek

Uważam, że ten niektóre opinie tutaj są z kosmosu ... umów się na spotkanie, sam się przekonasz. Wynagrodzenia nie są wygórowane ale na dobrym poziomie, podwyżki raz do roku, atmosfera bardzo dobra, bez stresu, nikt tutaj nie zwalnia za zwolnienia, wręcz przeciwnie na wartościowych pracowników zawsze się czeka i jest dla nich miejsce.

Drega
@Jarek

Wynagrodzenie na dobrym poziomie najniższa krajowa może ciut więcej , podwyżki raz do roku to prawda 70zł netto a wartosciowi pracownicy sami odeszli lub zostali zwolnieni a jeszcze jedno premia kwartalna 70zł prawda że oszałamiająca!

@Jarek

Jakie jeszcze fakty są dla Ciebie istotne? Czy masz wcześniejsze doświadczenie jako technik? Napisz proszę, czy ostatecznie zdecydowałeś się aplikować do firmy i jak potoczyła się sytuacja. Czy tam pracujesz? Twoje porady dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej mogą być ważne dla innych osób. Jakie pytania padły, na co warto się przygotować?

Jaka

Ja też zgadzam się z wcześniejszymi negatywnymi opiniami względem tego pracodawcy powiem więcej tam negatywne działania są ukierunkowane przedewszystkim na pracowników produkcji chodzi o kasę ale dla korzyści szefowej i jej ludzi znam to wszystko z autopsji pracowałam w biurze i widziałam to na co dzień nie polecam tej firmy dobrze że już tam nie pracuje

Alicja

@15 to znakomicie, że jesteś zadowolony z pracy w CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J. Co najbardziej cenisz sobie w pracy, jakie największe plusy dostrzegasz? Chętnie poznamy Twoje zdanie w tym temacie.

mddasd
@Alicja

Alicjo jaki masz iloraz inteligencji ? bardzo dobrze to sarkazm i te trzy !!!

Cela

Negatywne opinie są odbierane jako narzekanie tylko przez władze firmy i ich ludzi ale opinie nie są wyssane z palca tylko są odbiciem rzeczywistości.

Alicja

@ofelia, czy jesteś pracownikiem firmy CYFRAL? Czy zgadasz się ze wcześniejszymi opiniami na forum? Jak Ci się pracuje w tej firmie? Czy w ostatnim czasie, zaszły w tej firmie jakieś większe zmiany? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów. Przed aplikowaniem wiele osób najpierw sprawdza dokładnie firmę.

Natalia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ofelia
@Natalia

tak na stanowisko kierownicze i produkcyjne ale Natalio czy jesteś taką firmą zainteresowana?

sdf

proszę nie tykać biedronki tam ludzie mają dobrze inaczej jest w cyfralu np: zero podwyżek , naj krajowa , jeżeli krajowa idzie w góre to firma ucina z premi a dokłada do podstawy efekt zero podwyżki , przychodzi pracownik z Ukrainy nic nie umie i dostaje wieksze pieniądze niż polski pracownik który pracuje tam kilka lat , firma nęci tylko tym że można brać wolne kiedy się chce i tym że jest jedna zmiana ,wolne soboty i można mieć dodatkową prace tylko tacy ludzie teraz tam pracują no i tak naprawde garstka ludzi wydajnie pracuje realizując zamówienia reszta chodzi i nic nie robi i ci co nic nie robią najwiecej zarabiają.

Alicja

@Sprawiedliwa Ręką, Chciałabym przypomnieć, że na forum GoWork.pl nie komentujemy prywatnych spraw pracowników. Na forum wymieniamy się opiniami na temat warunków pracy. Twój wpis jest bardzo obszerny i na pewno pomoże kandydatom w podjęciu właściwej decyzji. Czy możesz napisać coś na temat atmosfery w firmie CYFRAL? Czy wynagrodzenie było głównym powodem, dla którego odeszłaś z tej pracy? Może udało Ci się znaleźć w tej pracy jakieś plusy?

Sprawiedliwa Ręką

Widzę, że chyba kogoś bodzie fakt iż sam pisze, że jest Szefem wszystkich szefów. Och jakie to prymitywne. Musi boleć, że ludzie źle oceniają? Pewnie mają ku temu powody. Jeżeli szef jest fer to po co się unosić. Poczytałam opinie i wiem od ludzi, którzy tam pracowali, że nie równo się traktuje pracowników. Podwyżki dostają lizusy a o innych świadczeniach czyli socjalu to zapomnij. Nic nie ma, koszmar a firma Polska gorzej niż w biedronce. Wymagania są a jak tylko kasy na nic nie ma. Moi drodzy czytelnicy ani kart sportowych, ani opieki medycznej, ani integracji. Podwyżka co 2-3 lata. I to jeszcze grosze..... Nigdy się nie nabierajcie na pisane pozytywy bo to Szefostwa lizusy piszą inaczej premii nie dostaną. Stanowczo nie polecam tam pracy. Ta firma nigdy Cię nie doceni bardzo się cieszę, że mnie zwolni. Uwolniłam się z toksycznego środowiska.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J.?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 27 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J.?

Szef wszystkich szefów
@Administrator

Atmosfera w firmie GOWORK jest zapewne nieszczególna skoro jesteście zmuszani do wpisów w podobnym tonie. Brak opinii, szczególnie tych negatywnych, które Was najbardziej cieszą to mniej wynagrodzenia na koncie pierwszego. Jestescie naprawdę "profesjonalni". Życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych.

klaudia

witam mam pytanie czy mozna znalezc u was prace?

Zostaw merytoryczną opinię o CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J. - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J.
1.8/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Konstantynowska 62/70
    95-100 Zgierz
  • NIP: 7251843745 KRS: 0000131210
CYFRAL Chabelska i Wspólnicy Sp.J.