E.G.O POLSKA SP Z.O.O
counter
3 73 109 5 1
Beny

Nie polecam tej firmy.Stosunki międzyludzkie w niej są na poziomie MNIEJ NIŻ ZERO.Ludzie bardzo nerwowi,dwulicowi. Napewno nie znajdzie się w tej firmie znajomych. Atmosfera okropna. CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM.Jedynymi plusami to pensja ok,dodatkowe benefity w postaci pensji rocznej, wczasy pod grusza, bon świąteczny, slodycze z automatu co miesiąc na darmowy kluczyk.Praca i płaca Ok. Ale psychicznie PORAŻKA. Osoby muszą mieć nerwy ze stali. Ludzie tam pracujący w większości są OKROPNI!!!

Tak4Nie
Das Kleine Krokodil

Witam, pracę odradzam ze względu na wprowadzanie celowe pracowników w błąd celem pozyskania korzyści dla zakładu. Atmosfera jest w miarę jak na ~200 pracowników, chociaż są "Królowe" produkcji i z nimi lepiej nie zadzierać. Pan Dyrektor Produkcji, chodzi jak poparzony zależy od dnia... ale w większości ciągle mu nie pasuje. Potrafi powiedzieć załodze że jak nie przyjdą do pracy ( w święto wolne od pracy, gdzie odgórnie dyrektor zarządził wolnym dniem) "to ich zwolni albo wpiszę nagany" Pozdrawiam odradzam.

Tak24Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w E.G.O POLSKA SP Z.O.O?

Beny Nowy wpis

Tak4Nie
Kapucynka Nowy wpis

To jest rodzinna firma.... Całe kierownictwo znalazło tam swoją drugą połówkę.... Można powiedzieć że to taka randka w ciemno. Nowe dziewczyny uważajcie na siebie... Pracy tam nie polecam, zwłaszcza teraz kiedy jest tam równoważny czas pracy. Skrócili etaty, pensje,rozliczenie do końca roku... Zmiany miały się nie mieszać, ale są równi i równiejsi... Biuro może teraz już pracować na jedną zmianę, ale produkcja ma krótsza pracę i za to 7 dni w tygodniu, taka nagroda. Odradzam tam pracę, całe szczęście już się od nich uwolniłam.

Tak3Nie

Jak szefostwo w E.G.O POLSKA SP Z.O.O? Spoko traktują ludzi?

Last minute Nowy wpis
@Pytanie

Szefostwo wykorzystuje sytuacje gospodarczą. Wprowadzają system pracy, którego sami zasad nie znają do końca i wyciągają z nich korzyść dla firmy. Pracownikowi nikt nie tłumaczy jak i kiedy będzie rozliczane. Przychodzisz na sobotę i okazuje się że masz zabrane za wcześniejsze wolne. System równoważnego czasu pracy z rozliczeniem do końca roku.... Sztuczne skrócenie czasu pracy... Chyba po to aby dostać pieniądze na pomoc przedsiębiorca. Oj będzie premia tam na górze za te zmiany.

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Enzo

Witam. Czy szykują się jakieś rekrutację na stanowiska kierowników w tej firmie?

Karol
@Enzo

Na tronie pracodawcy http://www.egoproducts.com/pl/kariera/polska/ nie ma aktualnych ofert pracy, ale firma zachęca osoby samodzielne i pełne motywacji do aplikowania. Może skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą, wtedy dowiesz się jakie wakaty są wolne. Daj znać czego się dowiedziałeś.

Niezgótka
@Enzo

Dalej w tej firmie przychodzą kierownicy "na soboty" na szczególne "tematy"

Tak5Nie
Helikopter Hugo
@Enzo

Zwolniło się tam stanowisko kierownika utrzymania ruchu jakiś czas temu.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 256 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w E.G.O POLSKA SP Z.O.O? Można dołączyć rodzinę?

Miłosz

Może ktoś podpowie czy aktualnie to firma prowadzi rekrutacje?

Tak1Nie1
Agga
@Miłosz

Przez firmę Manpower na Sienkiewicza.

Haha

Są rekrutacje ale co z tego? Po tygodniu wyrzucają dobrego pracownika, bez podania powodu, bez żadnego słowa. Żenada i jeszcze raz żenada.

TakNie4
Piotr
@Haha

Spotkała Cię taka sytuacja? Na jaki okres czasu i na jaką umowę zatrudnili cię na początek? Napisz więcej szczegółów odnośnie rekrutacji w E.G.O Polska.

R..

Hej czy sa moze przyjecia do e.g.o jesli tak to przez jaka agencje? I czy sa tam dwie zmiany czy trzy?

Tak2Nie2
Minionek
@R..

3 zmiany, przez agencję Job impulse. Od pon do pt pracujesz. Jak chcesz możesz przyjść na weekend, wtedy więcej jest płatne za godzinę

Iza

http://www.egoproducts.com/pl/kariera/polska/oferty-pracy/ Firma działa nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. Pod powyższym linkiem znajdziecie oferty z całej Europy, wymagana jest jednak znajomość języka danego kraju. Może ktoś z Was próbował swoich sił w zagranicznych oddziałach? Czy warunki pracy znacznie się różnią? Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie? Zachęcam do dyskusji.

Ginter

No i co z tego ze chodza plotki [usunięte przez moderatora] jest jednym z lepszych pracownikow , kiedy mozna sobie posiedziec to ona nie wysiedzi na miejscu tylko zawsze cos robi chyba ze zle sie czuje ale to juz sa dwie rozne sprawy. Przestancie najezdzac na kogokolwiek i wezcie sie za robote a nie za siedzenie i pisanie opinii na temat ego. Jest kilka osob w tej firmie ktore oddalyby wszystko zeby tylko tam pracowac,juz nawet nie bede wymienial jakie. Jedyny plus ze nie ktore dziewczyny dobrze kombinuja i jak to sie mowi zaciazaja zeby troche od tej firmy odpoczac.ZEGNAM Pozdrawiam Ginter

Tak2Nie
Qaz
@Ginter

jaka jest płatność netto w tej firmie?

Iza

Czy ktoś z użytkowników forum może w rzeczowy sposób odpowiedzieć na pytania @pwm odnośnie do warunków pracy jako magazynier? Czy polecacie ten dział? @pwm, przesyłałeś już swoją aplikację? Masz doświadczenie na tym stanowisku?

Qaz
@Iza

jaka jest płatność netto w tej firmie???

pwm

Witam. jak wygląda praca na magazynie w E.G.O.

Leo !!!

EGO BOGIEM I NAŁLOOGIEM :))))))))))))))))))))))00000000000000 Tak dla rozładowania EMOCJI

Tak2Nie1

Iza

@szczęściara, czasami bywa tak, że aplikacja gdzieś się zapodzieje, może warto zadzwonić i podpytać o aktualne zapotrzebowanie na pracowników? Mogłabyś jeszcze odpowiedzieć na moje pytania dotyczące rodzaju oferowanej umowy? Czy pracodawca oferuje elastyczny czas pracy?

Tak3Nie

Szczęściara
@Iza

Chyba rozumiem... PRZEKONAŁAM SIĘ,że WARTO "Pracować " w tej Firmie :)) Int5resuje MNIE KAŻDE zaproponowane przez KIEROWNICTWO "Stanowisko"!! Dla TEJ firmy jestEm DYSPOZYCYJNA i mogę SIĘ DOSTOSOWAĆ :) JUŻ WIEM,ŻE DOBRZE PŁACĄ!!!!

Tak2Nie1

agencik

"...OGARNIEMY SIĘ..." , "...WRÓCI W ZIMĘ..." .... OBIECANKI,CACANKI!!!! Żebym "WYROBIŁ NORMĘ 200 Wielkanocy..." TO I TAK ZAWSZE BĘDZIE ZA MAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1.

Iza

@Szczęściara, czy interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko? Posiadasz wcześniejsze doświadczenie zawodowe? http://www.egoproducts.com/pl/kariera/polska/oferty-pracy/ Tutaj znajdziesz aktualne oferty, firma potrzebuje także osób zagranicę. Czy ktoś z Was opowie, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia? Czy można liczyć na umowę o pracę od początku zatrudnienia?

szczęściara
@Iza

Jestem w BAZIE firmy... Jak będą chcieli to ZADZWONIĄ... ,ALE DZIĘKI!1!!!!

KC

Witam, czy pracował w EGO kierownik, niejaki Maciej K.?

Tak13Nie

Aaabbbccc
@KC

Owszem

Szczęściara

Hej, proszę o info jaka jest TERAZ SYTUACJA w firmie.. Czy są "PRZYJĘCIA"

Leo???

E.G.O. ŁÓDŹ JEST OK :) szczególnie dRukM!!

Zostaw merytoryczną opinię o E.G.O POLSKA SP Z.O.O - Łódź

E.G.O POLSKA SP Z.O.O