E.G.O POLSKA SP Z.O.O

Opinie o E.G.O POLSKA SP Z.O.O

Filtruj opinie po kryteriach:

Miłosz
 Opinia

Może ktoś podpowie czy aktualnie to firma prowadzi rekrutacje?

R..
 Opinia

Hej czy sa moze przyjecia do e.g.o jesli tak to przez jaka agencje? I czy sa tam dwie zmiany czy trzy?

Minionek
@R.. 08.10.2018 17:32

3 zmiany, przez agencję Job impulse. Od pon do pt pracujesz. Jak chcesz możesz przyjść na weekend, wtedy więcej jest płatne za godzinę

Opinia

http://www.egoproducts.com/pl/kariera/polska/oferty-pracy/ Firma działa nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. Pod powyższym linkiem znajdziecie oferty z całej Europy, wymagana jest jednak znajomość języka danego kraju. Może ktoś z Was próbował swoich sił w zagranicznych oddziałach? Czy warunki pracy znacznie się różnią? Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie? Zachęcam do dyskusji.

Ginter
 Opinia

No i co z tego ze chodza plotki [usunięte przez moderatora] jest jednym z lepszych pracownikow , kiedy mozna sobie posiedziec to ona nie wysiedzi na miejscu tylko zawsze cos robi chyba ze zle sie czuje ale to juz sa dwie rozne sprawy. Przestancie najezdzac na kogokolwiek i wezcie sie za robote a nie za siedzenie i pisanie opinii na temat ego. Jest kilka osob w tej firmie ktore oddalyby wszystko zeby tylko tam pracowac,juz nawet nie bede wymienial jakie. Jedyny plus ze nie ktore dziewczyny dobrze kombinuja i jak to sie mowi zaciazaja zeby troche od tej firmy odpoczac.ZEGNAM Pozdrawiam Ginter

Qaz
@Ginter 07.01.2013 16:34

jaka jest płatność netto w tej firmie?

Opinia

Czy ktoś z użytkowników forum może w rzeczowy sposób odpowiedzieć na pytania @pwm odnośnie do warunków pracy jako magazynier? Czy polecacie ten dział? @pwm, przesyłałeś już swoją aplikację? Masz doświadczenie na tym stanowisku?

Qaz
@Iza 25.09.2018 20:41

jaka jest płatność netto w tej firmie???

pwm
 Opinia

Witam. jak wygląda praca na magazynie w E.G.O.

Leo !!!
 Opinia

EGO BOGIEM I NAŁLOOGIEM :))))))))))))))))))))))00000000000000 Tak dla rozładowania EMOCJI

Opinia

@szczęściara, czasami bywa tak, że aplikacja gdzieś się zapodzieje, może warto zadzwonić i podpytać o aktualne zapotrzebowanie na pracowników? Mogłabyś jeszcze odpowiedzieć na moje pytania dotyczące rodzaju oferowanej umowy? Czy pracodawca oferuje elastyczny czas pracy?

Szczęściara
@Iza 20.08.2018 02:22

Chyba rozumiem... PRZEKONAŁAM SIĘ,że WARTO "Pracować " w tej Firmie :)) Int5resuje MNIE KAŻDE zaproponowane przez KIEROWNICTWO "Stanowisko"!! Dla TEJ firmy jestEm DYSPOZYCYJNA i mogę SIĘ DOSTOSOWAĆ :) JUŻ WIEM,ŻE DOBRZE PŁACĄ!!!!

agencik
 Opinia

"...OGARNIEMY SIĘ..." , "...WRÓCI W ZIMĘ..." .... OBIECANKI,CACANKI!!!! Żebym "WYROBIŁ NORMĘ 200 Wielkanocy..." TO I TAK ZAWSZE BĘDZIE ZA MAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1.

Opinia

@Szczęściara, czy interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko? Posiadasz wcześniejsze doświadczenie zawodowe? http://www.egoproducts.com/pl/kariera/polska/oferty-pracy/ Tutaj znajdziesz aktualne oferty, firma potrzebuje także osób zagranicę. Czy ktoś z Was opowie, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia? Czy można liczyć na umowę o pracę od początku zatrudnienia?

szczęściara
@Iza 24.07.2018 00:23

Jestem w BAZIE firmy... Jak będą chcieli to ZADZWONIĄ... ,ALE DZIĘKI!1!!!!

KC
 Opinia

Witam, czy pracował w EGO kierownik, niejaki Maciej K.?

Tak11Nie

Aaabbbccc
@KC 11.07.2018 10:39

Owszem

Szczęściara
 Opinia

Hej, proszę o info jaka jest TERAZ SYTUACJA w firmie.. Czy są "PRZYJĘCIA"

Leo???
 Opinia

E.G.O. ŁÓDŹ JEST OK :) szczególnie dRukM!!

Opinia

Co teraz dzieje się teraz w E.G.O POLSKA SP Z.O.O? Ostatni post zamieszczony został 5 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

niki
 Opinia

Witam, jakie agencje pracy u Was przyjmują? Dziękuję za jakiekolwiek informacje

Natii
@niki 05.11.2016 20:22

Job impulse na Tomaszowskiej

Opinia

@Das Kleine Krokodil, jakie wprowadzanie w błąd masz na myśli? Mógłbyś konkretnie opisać swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z E.G.O POLSKA SP Z.O.O? Jak długo pracowałeś w tej firmie?

Das Kleine Krokodil
 Opinia

Witam, pracę odradzam ze względu na wprowadzanie celowe pracowników w błąd celem pozyskania korzyści dla zakładu. Atmosfera jest w miarę jak na ~200 pracowników, chociaż są "Królowe" produkcji i z nimi lepiej nie zadzierać. Pan Dyrektor Produkcji, chodzi jak poparzony zależy od dnia... ale w większości ciągle mu nie pasuje. Potrafi powiedzieć załodze że jak nie przyjdą do pracy ( w święto wolne od pracy, gdzie odgórnie dyrektor zarządził wolnym dniem) "to ich zwolni albo wpiszę nagany" Pozdrawiam odradzam.

Tak23Nie

Opinia

@Shadow dokładnie opisałeś warunki zatrudnienia w E.G.O POLSKA SP Z.O.O. Czy mógłbyś dodać do swojego wpisu informacje na temat możliwości rozwoju wewnątrz struktur firmy i awansu? Jak ta kwestia przedstawia się u tego pracodawcy?

Tak8Nie

Opinia

Na stronie E.G.O POLSKA SP Z.O.O zamieszczono wiele ofert pracy, również do polskich oddziałów firmy np. na stanowisko operatora wydziału produkcji. W ogłoszeniu tym podane są tylko wymagania od przyszłych kandydatów, brakuje natomiast warunków zatrudnienia. Jakie Waszym zdaniem warunki mogą być zaproponowane osobom ubiegającym się o to stanowisko?

Shadow
@Iza 14.11.2017 19:23

Jeżeli chodzi o oddział w łodzi. Zakład podzielony jest na dwie hale. Elektroniki oraz druku. Co do druku nie mam zbyt wiele informacji po za tym że robione są tam nadruki (sitodruk) na panelach sprzętu AGD. Co do hali elektroniki. Jak nazwa wskazuje produkowana jest tam elektronika do AGD. Ze względu na charakter produkcji jest tam dosyć czysto, hala jest klimatyzowana oraz utrzymywane są warunki ESD. Warunki zatrudnienia zależne są od stanowiska. Płaca na samej produkcji zdaje się jest wyższa od najniższej o jakieś 20% (zdaje się) +premie. Atmosfera jest całkiem dobra jak na zakład produkcyjny, a praca nie jest tragiczna. Premie również są do osiągnięcia. Jest to produkcja więc są pewne normy i wymagania do sprostania. Nadal jednak jak na zakład produkcyjny są one dosyć uczciwe. System pracy 2 zmianowy, ale to zależne jest od ilości zamówień od klientów więc może przejść w 3 zmiany. Pakiet medyczny w enel med przy manufakturze. Dodatkowa opcja karty multi sport i całkiem dobre ubezpieczenie grupowe. Mówię tu o warunkach zatrudnienia przez EGO, nie wiem jak to wygląda z agencjami. Zdaje się też, że elektronika odchodzi od zatrudnień przez agencje. Pozdrawiam

Tak4Nie

3er
 Opinia

@Zibi to super ja akurat uwazm ze to jest na prawde spory plus

Zibi
 Opinia

Wypłata w tej firmie jest zawsze na czas.

Takatam
 Opinia

Witam.Czym ta firma dokładnie się zajmuje....montażem paneli do Boscha czy jak? Pozdrawiam

zalezy na jakie stanowisko

ja
@1234 23.03.2016 21:27

witam wszystkich chce przyjsc do tej firmy przez agencje czy mam szanse jak sie sprawdze ze firma mi zaproponuje przejscie do siebie bezposrednio? Jak długo tam moze pracowac przez agencje?

kaligula
 Opinia

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki pracownika produkcji"na rękę"z ewentualnymi dodatkami.Czy jest możliwość pracy w systemie 4-brygadowym? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą? Czy ze zwolnieniami już się uspokoiło?

Lucjan
 Opinia

Lucjan ...odpuść ...polecam NMi :)

Tak5Nie

koko
@Lucjan 01.04.2015 20:20

a jaka to ofertę jeżeli można wiedzieć Lucjan

lucjan
 Opinia

Dostałem ofertę pracy w EGO Polska w Łodzi. Proszę o opinie na temat tego pracodawcy. Czy warto zmieniać pracę dla EGO?

adfk
 Opinia

Niestety , teraz to prędzej zwolnienia. Na zatrudnienie raczej nie ma szans. Tym bardziej, że kończy się wysoki sezon

qwerty
@adfk 15.01.2015 15:35

szykuja sie zwolnienia. nawet jesli byś chciał to nie polecam, bo to patogia

hola ho la
 Opinia

m iłosz nie wiem czy zauważyłeś ale ostatni wpiss był przed twoim idealny rok temu. Wiecie, bo nie za bardzo sie orientuje czy jeszcze firma przyjmuje pracowników chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa na takie zatrudnienie. Prosiłbym kogoś kto jest zorientowany w temacie. Piszcie a ja czekam . pzdr

???
 Opinia

Słyszałem że w nowym roku będą przyjęcia czy to prawda warto wysyłać cv może ktoś coś słyszał w tym temacie

?
 Opinia

może nie co miesiąc ale co prawda to prawda,zwolnienia są...w swoje szeregi raczej już nikogo nie przyjmą co najwyżej mogą się pozbyć jeszcze paru osób za kolejne parę miesięcy...w końcu zbliżają się premie świąteczne być może niektórzy twierdzą,że nie każdy sobie na nie zasłużył...

Zostaw opinię o E.G.O POLSKA SP Z.O.O - Łódź