PRO-MONT

Łódź

Opinie o PRO-MONT

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@jotde piszesz, że firma PRO-MONT to 'oszuści'. Dlaczego tak uważasz? Jaką sytuacje konkretnie masz na myśli? Co możesz napisać więcej na ten temat? Czekamy na Twoją opinię.

jotde

To zwyczajny oszust i naciągacz , oszukał nas na kiladziesiąt tyś. pln

prime
użytkownik zarejestrowany

Witajcie. Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Odnajdują się tutaj ludzie przede wszystkim pracowici i Ci , którzy wiedzą, że praca to nie wakacje. niewielu takich niestety pozosało stąd te kłopoty w pro-moncie .

Andrzej

Pracuję od kilku lat w tej firmie i nie zgadzam się z tą opinią Andrzej

misiek

potwierdzam powyższe, jest nieuczciwy.

?

Najpierw trzeba być w porządku w stosunkumdo pracodawcy a potem wypisywać takie rzeczy

Zbyszek

Nie wypłacalny cwaniak, bierze podwykonawców nie płacąc im....zdecydowanie omijajcie [usunięte przez moderatora]

UWAGA NA PRO-MONT!

Uważajcie na firmę Pro-mont z Łodzi! Pracodawca, pan[usunięte przez moderatora]. nie podpisuje umów z pracownikami, nie wypłaca pensji, w przypadku odejścia grozi niewypłaceniem należnych pieniędzy. Firma jest niewypłacalna! Pro-mont próbuje również wynajmować pracowników innych firm a później nie przyjmuje faktur i również nie wypłaca pieniędzy!

Zostaw opinię o PRO-MONT - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO-MONT