P.P.H.U. PRO-MONT

Opoczno

P.P.H.U. PRO-MONT

Opinie o P.P.H.U. PRO-MONT

Bengajjjjj

Jeżeli pracownicy boją się iść na urlop ojcowski z tytułu narodzin dziecka, lub na opiekę nad żoną po narodzinach to pracodawca przedtawia sie w baaaardzo złym świetle... Ktoś stworzył te przywileje, żeby z nich kożystać...

Deezr

Ogólnie nie polecam. Oszukują przy wypłacaniu wynagrodzenia. Dostałem mniej pieniędzy niż powinienem, a konkretnie jeden dzień mojej pracy został po prostu pominięty przy naliczaniu pensji. Probowalem wyjaśnić sprawę w biurze, a następnie z kierownikiem zakładu, gdyż Pani sekretarka tylko zwiesiła głowę i powiedziała że mam rozmawiać z kierownikiem. Pan kierownik zaczął się na mnie WYDZIERAĆ i próbował wmówić że dostałem za dużo i powinienem dostać jeszcze mniej. Swoje zdanie argumentował tym, że dostałem więcej niż przewiduje najniższą średnia krajowa. Chyba nie wiedzial że przy zatrudnieniu na podstawie umowy-zlecenie nie obowiązuje najniższa stawka miesięczna, ale godzinowa. Nie mając już siły kłócić się o głupie kilkadziesiąt złotych wyszedłem spoglądając z pogardą po raz ostatni na ten zakład. Dodatkowo nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia za wypracowane nadgodziny. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o P.P.H.U. PRO-MONT - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. PRO-MONT