Ogólnie nie polecam.
Oszukują przy wypłacaniu wynagrodzenia. Dostałem mniej pieniędzy niż powinienem, a konkretnie jeden dzień mojej pracy został po prostu pominięty przy naliczaniu pensji. Probowalem wyjaśnić sprawę w biurze, a następnie z kierownikiem zakładu, gdyż Pani sekretarka tylko zwiesiła głowę i powiedziała że mam rozmawiać z kierownikiem. Pan kierownik zaczął się na mnie WYDZIERAĆ i próbował wmówić że dostałem za dużo i powinienem dostać jeszcze mniej. Swoje zdanie argumentował tym, że dostałem więcej niż przewiduje najniższą średnia krajowa. Chyba nie wiedzial że przy zatrudnieniu na podstawie umowy-zlecenie nie obowiązuje najniższa stawka miesięczna, ale godzinowa. Nie mając już siły kłócić się o głupie kilkadziesiąt złotych wyszedłem spoglądając z pogardą po raz ostatni na ten zakład.
Dodatkowo nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia za wypracowane nadgodziny. Omijać szerokim łukiem.