counter
Szymon Nowy wpis

Czy ze względu na trwającą pandemią (albo ze względu na inne problemy) nie ma problemów z wypłacaniem wynagrodzenia w Abaku? Można czuć się bezpiecznie pod względem finansowym?

Gregor Nowy wpis

Ale generalnie mamy dobra firmę i szanującego pracowników pracodawcę. Atmosfera również fajna więc wypada tylko polecać.

Kasia Nowy wpis

@pracownik a mieliście postojowe ?

pracownik Nowy wpis
@Kasia

Teraz przez pandemię jest mniej pracy. Jak jej nie ma to wysyłają nas na postojowe. Płatne

kolargol

A jak się pracuje w trakcie pandemii? Jakieś zabezpieczenia firma wprowadziła?

@kolargol

Na budowie są rękawiczki maseczki mydło, płyn dezyn.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Firma istnieje rzeczywiście wiele lat. Kiedyś to była s.c. teraz jest z o.o. Magazyn jest na Starorudzkiej a biuro na 1 Maja. Z ostatniej pensji nie rozliczani są tylko nieuczciwi pracownicy którzy nie oddali narzędzi. Jak ktoś tu pracuje to zostaje na wiele lat. Chyba że kradnie lub zamiast pracować udaje. W ciągu ostatnich 4 lat tylko jeden pracownik sam się zwolnił bo dostał pracę w PGE. Jakby było źle to rotacja byłaby większa.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Abak-System S.C. Beata Porzycka Piotr Pyra?

xyz

Firma krzak. Czytałem te opinie i pomimo tego podjąłem ryzyko pracy. Pracowałem kilka miesięcy i niby dostawałem pensje, ale problem zaczął się kiedy doszło do wypłaty ostatniej. Niby Pan P. zgodził się na porozumienie stron, niby wszystko ok, ale o kasę szarpałem się 3 miesiące - a to nie ma prezesa w firmie (gdzie samochód stoi przed biurem), a to nie był przygotowany na wypłatę (przy czym co to za problem iść do bankomatu) i ciągle jakieś problemy. Dopiero gdy rozmowy zaczęły przybierać charakter awantur w końcu pieniądze się znalazły. Atmosfera w pracy jest zła - dominuje donosicielstwo i raczej brak koleżeństwa. Z tego co wiem to stała zagrywka Pana P. z niewypłacaniem ostatnich pensji.

serek

Potwierdzam oszust i zlodziej nie polecam

kontrahent

Na wstępie opinii warto zaznaczyć, że powyższa firma już nie istnieje. Obecnie występuje pod nazwą Abak System [usunięte przez moderatora]. Jest to zdecydowanie firma nierzetelna, a jej właściciel to oszust, krętacz i przede wszystkim złodziej. Nie zapłacił mi za wykonane prace mimo wielu obietnic od przeszło 3 miesięcy. Szanse na odzyskanie należności są coraz mniejsze, bowiem z tego co udało mi się ustalić w "środowisku budowlanym" [usunięte przez moderatora]zalega z płatnościami kilkunastu firmom i hurtowniom, z niektórymi jest już na drodze sądowej. Nie odbiera zresztą telefonów, chyba że zaskoczy się go z nieznanego numeru - nawet wtedy potrafi bezczelnie w połowie zdania przerwać połączenie. Z języka który zasięgnąłem wiem, że jego pracownicy nie mają lepiej, a większość pracuje bez umowy na czarno. O podejściu tego człowieka do kontrahentów niech świadczy fakt, że oficjalny adres firmy: Starorudzka 10/12 to fikcja - nikt tam nie zna [usunięte przez moderatora]. Adres pod którym można go znaleźć to Aleja 1 Maja 71 - w bramie jest firma KINGAMEX zajmująca się oknami, zapewne kolejny przekręt pana [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] jest [usunięte przez moderatora]nie płaci od kilku miesięcy ,z 10 pracowników zostało 4,bo myślą że im wreszcie odda pieniądze,Zalega z różnymi płatnościami,nie tylko pracownikom ale i innym spółkom ,hurtowniom.sklepom ,[usunięte przez moderatora] ,Wiem bo jestem byłym pracownikiem ,omijać z daleka!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Abak System Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad