Opinie o E.G.O POLSKA SP Z.O.O w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E.G.O POLSKA SP Z.O.O. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E.G.O POLSKA SP Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.G.O POLSKA SP Z.O.O w Łódź

Miłosz

Może ktoś podpowie czy aktualnie to firma prowadzi rekrutacje?

Agga
@Miłosz

Przez firmę Manpower na Sienkiewicza.

Haha

Są rekrutacje ale co z tego? Po tygodniu wyrzucają dobrego pracownika, bez podania powodu, bez żadnego słowa. Żenada i jeszcze raz żenada.

@Haha

Spotkała Cię taka sytuacja? Na jaki okres czasu i na jaką umowę zatrudnili cię na początek? Napisz więcej szczegółów odnośnie rekrutacji w E.G.O Polska.

R..

Hej czy sa moze przyjecia do e.g.o jesli tak to przez jaka agencje? I czy sa tam dwie zmiany czy trzy?

Minionek
@R..

3 zmiany, przez agencję Job impulse. Od pon do pt pracujesz. Jak chcesz możesz przyjść na weekend, wtedy więcej jest płatne za godzinę

Iza

http://www.egoproducts.com/pl/kariera/polska/oferty-pracy/ Firma działa nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. Pod powyższym linkiem znajdziecie oferty z całej Europy, wymagana jest jednak znajomość języka danego kraju. Może ktoś z Was próbował swoich sił w zagranicznych oddziałach? Czy warunki pracy znacznie się różnią? Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie? Zachęcam do dyskusji.

Firma E.G.O POLSKA SP Z.O.O w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik / Inżynier / Serwisant Elektronik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Ginter

No i co z tego ze chodza plotki [usunięte przez moderatora] jest jednym z lepszych pracownikow , kiedy mozna sobie posiedziec to ona nie wysiedzi na miejscu tylko zawsze cos robi chyba ze zle sie czuje ale to juz sa dwie rozne sprawy. Przestancie najezdzac na kogokolwiek i wezcie sie za robote a nie za siedzenie i pisanie opinii na temat ego. Jest kilka osob w tej firmie ktore oddalyby wszystko zeby tylko tam pracowac,juz nawet nie bede wymienial jakie. Jedyny plus ze nie ktore dziewczyny dobrze kombinuja i jak to sie mowi zaciazaja zeby troche od tej firmy odpoczac.ZEGNAM Pozdrawiam Ginter

Qaz
@Ginter

jaka jest płatność netto w tej firmie?

Iza

Czy ktoś z użytkowników forum może w rzeczowy sposób odpowiedzieć na pytania @pwm odnośnie do warunków pracy jako magazynier? Czy polecacie ten dział? @pwm, przesyłałeś już swoją aplikację? Masz doświadczenie na tym stanowisku?

Qaz
@Iza

jaka jest płatność netto w tej firmie???

pwm

Witam. jak wygląda praca na magazynie w E.G.O.

Leo !!!

EGO BOGIEM I NAŁLOOGIEM :))))))))))))))))))))))00000000000000 Tak dla rozładowania EMOCJI

Iza

@szczęściara, czasami bywa tak, że aplikacja gdzieś się zapodzieje, może warto zadzwonić i podpytać o aktualne zapotrzebowanie na pracowników? Mogłabyś jeszcze odpowiedzieć na moje pytania dotyczące rodzaju oferowanej umowy? Czy pracodawca oferuje elastyczny czas pracy?

Szczęściara
@Iza

Chyba rozumiem... PRZEKONAŁAM SIĘ,że WARTO "Pracować " w tej Firmie :)) Int5resuje MNIE KAŻDE zaproponowane przez KIEROWNICTWO "Stanowisko"!! Dla TEJ firmy jestEm DYSPOZYCYJNA i mogę SIĘ DOSTOSOWAĆ :) JUŻ WIEM,ŻE DOBRZE PŁACĄ!!!!

agencik

"...OGARNIEMY SIĘ..." , "...WRÓCI W ZIMĘ..." .... OBIECANKI,CACANKI!!!! Żebym "WYROBIŁ NORMĘ 200 Wielkanocy..." TO I TAK ZAWSZE BĘDZIE ZA MAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1.

Iza

@Szczęściara, czy interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko? Posiadasz wcześniejsze doświadczenie zawodowe? http://www.egoproducts.com/pl/kariera/polska/oferty-pracy/ Tutaj znajdziesz aktualne oferty, firma potrzebuje także osób zagranicę. Czy ktoś z Was opowie, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia? Czy można liczyć na umowę o pracę od początku zatrudnienia?

szczęściara
@Iza

Jestem w BAZIE firmy... Jak będą chcieli to ZADZWONIĄ... ,ALE DZIĘKI!1!!!!

KC

Witam, czy pracował w EGO kierownik, niejaki Maciej K.?

Aaabbbccc
@KC

Owszem

Szczęściara

Hej, proszę o info jaka jest TERAZ SYTUACJA w firmie.. Czy są "PRZYJĘCIA"

Leo???

E.G.O. ŁÓDŹ JEST OK :) szczególnie dRukM!!

niki

Witam, jakie agencje pracy u Was przyjmują? Dziękuję za jakiekolwiek informacje

Natii
@niki

Job impulse na Tomaszowskiej

Iza

@Das Kleine Krokodil, jakie wprowadzanie w błąd masz na myśli? Mógłbyś konkretnie opisać swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z E.G.O POLSKA SP Z.O.O? Jak długo pracowałeś w tej firmie?

Das Kleine Krokodil

Witam, pracę odradzam ze względu na wprowadzanie celowe pracowników w błąd celem pozyskania korzyści dla zakładu. Atmosfera jest w miarę jak na ~200 pracowników, chociaż są "Królowe" produkcji i z nimi lepiej nie zadzierać. Pan Dyrektor Produkcji, chodzi jak poparzony zależy od dnia... ale w większości ciągle mu nie pasuje. Potrafi powiedzieć załodze że jak nie przyjdą do pracy ( w święto wolne od pracy, gdzie odgórnie dyrektor zarządził wolnym dniem) "to ich zwolni albo wpiszę nagany" Pozdrawiam odradzam.

Iza

@Shadow dokładnie opisałeś warunki zatrudnienia w E.G.O POLSKA SP Z.O.O. Czy mógłbyś dodać do swojego wpisu informacje na temat możliwości rozwoju wewnątrz struktur firmy i awansu? Jak ta kwestia przedstawia się u tego pracodawcy?

Iza

Na stronie E.G.O POLSKA SP Z.O.O zamieszczono wiele ofert pracy, również do polskich oddziałów firmy np. na stanowisko operatora wydziału produkcji. W ogłoszeniu tym podane są tylko wymagania od przyszłych kandydatów, brakuje natomiast warunków zatrudnienia. Jakie Waszym zdaniem warunki mogą być zaproponowane osobom ubiegającym się o to stanowisko?

Shadow
@Iza

Jeżeli chodzi o oddział w łodzi. Zakład podzielony jest na dwie hale. Elektroniki oraz druku. Co do druku nie mam zbyt wiele informacji po za tym że robione są tam nadruki (sitodruk) na panelach sprzętu AGD. Co do hali elektroniki. Jak nazwa wskazuje produkowana jest tam elektronika do AGD. Ze względu na charakter produkcji jest tam dosyć czysto, hala jest klimatyzowana oraz utrzymywane są warunki ESD. Warunki zatrudnienia zależne są od stanowiska. Płaca na samej produkcji zdaje się jest wyższa od najniższej o jakieś 20% (zdaje się) +premie. Atmosfera jest całkiem dobra jak na zakład produkcyjny, a praca nie jest tragiczna. Premie również są do osiągnięcia. Jest to produkcja więc są pewne normy i wymagania do sprostania. Nadal jednak jak na zakład produkcyjny są one dosyć uczciwe. System pracy 2 zmianowy, ale to zależne jest od ilości zamówień od klientów więc może przejść w 3 zmiany. Pakiet medyczny w enel med przy manufakturze. Dodatkowa opcja karty multi sport i całkiem dobre ubezpieczenie grupowe. Mówię tu o warunkach zatrudnienia przez EGO, nie wiem jak to wygląda z agencjami. Zdaje się też, że elektronika odchodzi od zatrudnień przez agencje. Pozdrawiam

3er

@Zibi to super ja akurat uwazm ze to jest na prawde spory plus

Zostaw merytoryczną opinię o E.G.O POLSKA SP Z.O.O - Łódź

• Jak się pracuje w E.G.O POLSKA SP Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy E.G.O POLSKA SP Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.G.O POLSKA SP Z.O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E.G.O POLSKA SP Z.O.O
2.6/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Manewrowa 6/10
    92-517 Łódź