WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O

Łódź

Opinie o WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O

Gesler

Zakład pamięta czasy komuny tak samo jak i pracownicy. 90% pracowników to osoby po 50 roku życia. Chcesz zarobić w tym zakładzie pieniądze zapomnij. Udziałowcy muszą zarobić. Nie szary pracownik. Najniższa krajowa wyjazdy. Ciągły brak materiały brak rąk do pracy to codzienność w tej firmie. Przychodząc do tego zakładu na własną odpowiedzialność.

Co twoim zdaniem warto zmienić w firmie WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O