Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.

Łódź

Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.

Rick

Witam firma Woltan typowa firma dla emerytów brak jakichkolwiek szkoleń , w firmie temat tabu to "premia " przepraszam bardzo ale ta firma nie wie na czym polega premia kwartalna a premia za frekwencje czy premia motywacyjna ... ludzie decydujący totalnie nic z tym nie robią żeby było lepiej daje jeszcze rok czasu i albo bedą tam robili za kare albo to upadnie.Porażka

Adrian

@pracownik zatrudnienie w Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan przebiega w oparciu o umowę o pracę? Czy zakres obowiązków jest do niej wpisany, ale przełożeni tego nie respektują, czy po prostu ta kwestia nie jest określona? Może warto powołać się na taki zapis w umowie, jeśli on istnieje.

Nick

Pracownicy nie są doceniani, stawki głodowe, kadra zarządzająca myśli tylko o tym by jak najwiecej wpadło im do kieszeni

@Nick 27.07.2017 20:51

Przyjmując się do tej "firmy"można przeżyć rozczarowanie,zaczynamy od stawki najniższej krajowej,marne szanse na podwyżki była kiedyś premia uznaniowa teraz wszystkim zabrali i jest goła pensja atmosfera ze strony kierownictwa okropna również z ich strony nie są przestrzegane przepisy BHP. Mechanik,elektryk,hydraulik po za swoim zawodem są wykorzystywani do wszystkiego,włącznie z pracą na produkcji i sprzątaniem śmieci na terenie "firmy"Nie polecam tej pseudo firmy o tym świadczą chociażby negatywne wpisy pracowników.Opisuję bo to jest karygodne po prostu wyzysk pracownika.Choć mam już mało do emerytury to przestrzegam innych przed wyzyskiem,złą atmosferą w pracy i głodowymi stawkami.

Adrian

@Czesław Miłosz, czy warunki zatrudnienia w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś negocjować te warunki? Rozumiem, że atmosfera i warunki pracy były głównymi powodami Twojej rezygnacji. Może warto było poczekać, często sytuacja w firmie zmienia się bardzo szybko.

Czesław Miłosz

Nie, nie i jeszcze raz nie. Kasa byle jaka. Atmosfera w pracy beznadziejna. Wszyscy pokłóceni. Prezes wiecznie pogniewany i obrażony, reszta też ciągle nadąsana. Zwiałem i nie żałuję.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej?

Macie doświadczenie w pracy w firmie Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Gesler
@admin 05.09.2015 15:23

Zakład pamięta czasy komuny tak samo jak i pracownicy. 90% pracowników to osoby po 50 roku życia. Chcesz zarobić w tym zakładzie pieniądze zapomnij. Udziałowcy muszą zarobić. Nie szary pracownik. Najniższa krajowa wyjazdy. Ciągły brak materiały brak rąk do pracy to codzienność w tej firmie. Przychodząc do tego zakładu na własną odpowiedzialność.

Zostaw opinię o Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.