Opinie o Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. w Łódź

counter
2 6 38 5 1
Stefano

Grunt, że mamy dobrego pracodawcę, fajną atmosferę całkiem przyzwoite zarobki, polecam.

Tak1Nie27
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.?

TakNie
Stefano Nowy wpis

Tak1Nie27
Capone Nowy wpis
@Stefano

Jesteś zatrudniony w tej firmie? Jeśli tak to obstawiam że na wysokim stolku. Jeśli mówisz że atmosfera jest super a zarobki świetnie to jesteś zakorzeniony w klice oderwanej od rzeczywistości, dla uscislenia żaden z pracowników fizycznych (tj. Monter, tokarz, frezer, pracownik magazynowy itp.) nie mogą przekroczyć magicznego progu 3tys netto, oczywiście po wliczeniu wszystkich dodatków i premii. Pensja nie przekracza 2-2,5zl netto. Czy to jest przyzwoita pensja? Niech każdy odpowie sobie sam.

Tak27Nie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

TakNie7
Sroltan Nowy wpis
@Pytanie

Tam nikt nie umieć gadać angielski!

Tak19Nie1
blacha

Przyjęcia pracowników z Urzędu Pracy gdzie nie ma chętnych do tej firmy,tokarzy,monterów aparatów elektrycznych czy na wiertarki współrzędnościowe za 2,600 i 2,900zł brutto za marne stawki, to jakaś kpina.Wystarczy rozejrzeć się za ofertami pracy,to na tych samych stanowiskach w innych firmach płacą jeszcze raz tyle lub więcej(Takie są obecne realia płacowe na rynku pracy,bo ludzie się cenią i szanują, bo życie jest coraz droższe)Ludzie nie widzicie że w tej firmie jesteście oszukiwani i wykorzystywani i pracujecie na prezesów,którzy się bogacą waszym kosztem tworząc wokół siebie klikę, sitwę, i wyzysk pracowników aby dojść do władzy i nachapać się pieniędzmi,waszym kosztem.A co wam oferują za to marne pensie, środki czystości i dodatek do urlopu to jest obecnie standard we wszystkich firmach.Albo pod koniec roku przed świętami w tej firmie oferują wam ciasto, kawę i bzdurne gadżety które są warte 5-10zł[ ŻENADA] Stanowczo odradzam pracę w tej firmie gdzie ponad 70% to ludzie którzy niebawem przejdą na emeryturę,a młodzi nie chcą tam pracować za marne stawki z dużymi wymaganiami obowiązków.Jeśli nie wierzycie to przekonajcie się wystarczy przeczytać w internecie negatywne opinie pracowników o tej firmie.Będziecie pracować przy jednej maszynie?? To grubo się mylicie,będziecie przerzucani z od działu na od dział i pracować przy czynnościach nie związanych z waszym zawodem po prostu do wszystkiego,nie otrzymując za to dodatkowego grosza.( Co ciekawe firma mieści się w kamienicy w centrum Łodzi nie daleko od centralu.Przygotowywany jest projekt w Urzędzie Miasta o rewitalizacji tej kamienicy.A firmę nie stać na przeprowadzkę.)Wniosek jest prosty!

Tak20Nie19

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

łonet

znowu usunięte przez administratora komunistę

Tak15Nie
łonet

usunięte przez administratora

Tak7Nie
Rick

Witam firma Woltan typowa firma dla emerytów brak jakichkolwiek szkoleń , w firmie temat tabu to "premia " przepraszam bardzo ale ta firma nie wie na czym polega premia kwartalna a premia za frekwencje czy premia motywacyjna ... ludzie decydujący totalnie nic z tym nie robią żeby było lepiej daje jeszcze rok czasu i albo bedą tam robili za kare albo to upadnie.Porażka

Tak31Nie7
Alojzy Jądro
@Rick

Bo to tak ma być. Obiecanki cacanki, a potem 100 zl premii dla kilku osób, he he. Zwiewajcie lepiej nie będzie.

Tak16Nie1
Niczego sobie rowerzysta
@Rick

Rick z tego co czytam to starego prezesa juz nie ma. To co stoi na przeszkodzie aby z taką wiedzą o premierach nie startować na stanowisko prezesa i wyzwolić się ze stanowiska typu frezer czy innych? Staraj się Rick czy jak Ci tam inaczej.

Tak13Nie1
Zwykły robotnik
@Rick

Rick z tego co czytam to ten stary prezes znienawidzony przez wszystkich już został wyautowany. Zgłoś się ty na wakat i ze swoją wiedzą o premiach napewno zostaniesz wybrany na prezesa. Bo szkoda by było marnować takich talentów jakim ty jesteś. A ze jesteś zwykłym frezerem czy innym fizycznym to nie ma znaczenia. Pamiętaj ze liczy się tylko twa wiedza o premiach.

Tak9Nie1
anonymous

Pracowalam w tym zakladzie wiele lat. Bylam bardzo blisko "koryta" i wiedzialam jak wybrani zarabiaja pieniadze. Niestety ja musialam zaspokoic sie groszami. Musze zaznaczyc, ze bylam udzialowcem. Udzialy odsprzedalam temu pseldo prezesowi, ktory mysli tylko o sobie. Snobistyczny matol. Tak moge go z czystym sumieniem nazwac. Zreszta, cala kadra zarzadzajaca z przed 20 tu lat to : jede erotoman, nastepny despota ktore nie znosi sprzeciwu i jeszcze jeden mydlek. Ogolnie katastrofa. Przez caly czas nam wmawiano, ze zarobki sa mniej istotne, przeciesz mamy prace i to sie liczy. Odeszlam i cale szczescie. Zaczelam zarabiac porzadne pieniadze. Nie polecam w tym zakladzie pracy, to zatwardzialy komunizm. Tam sie nie szanuje czlowieka, nie mozna miec swojego zdania. No i musisz byc zawsze glupsi od prezesa. O tym trzeba zawsze pamietac. Szczesliwa.

Tak21Nie32
@anonymous

Mydłek, erotoman i despota. Dobre, he, he ....

Tak13Nie
Obserwator
@anonymous

To kto tu jest tym matołem? Ten co dobrze kupił czy ten co źle sprzedał? Szęśliwa co źle sprzedaje. Dobre he,he

Tak14Nie
@anonymous

Matoł on prezes czy ona "szczęśliwa"? Zdecydowanie on bo dobrze kupił a ona "szczęśliwa" źle "sprzedała". Powinno być napisane "pseudo" matole nazwana przez siebie :szczęśliwa" a nie pseldo. Ale jak to się mówi braków nie nadrobi się nawet jako bezimienna przed szklanym monitorkiem. Matołem się zostaje do końca życia.

Tak11Nie
@anonymous

To za ile mu sprzedałaś udział? Za 4 tysiące czy za 15 tysięcy?

Tak6Nie
@inny

To miało być do wypowiedzi szęśliwej

Tak4Nie

Taki sobie człek
@inny

Cwaniak z tej szczęśliwej to chyba mu sprzedała za tysiąc pincet sto dziewincet albo na pewno za pincet zeta

Tak9Nie

coś wiedzący o szczęśilwej
@anonymous

Szęśliwa a może ty musiałaś odejść? Jaki był prawdziwy powód twego odejścia? Chyba ktoś tego wie. Jak ty tego nie napiszesz to kiedyś ktoś kto cię zna wyjawił prawdę. Nie obawiasz się tego?

Tak8Nie1

Prosty facet
@inny

Chyba za grosze bo zaluje bardzo tej sprzedazy. Prezes brawo

Tak9Nie1

Stary
@coś wiedzący o szczęśilwej

Też domyślam się kto to jest ta pani i też wiem coś niecoś o niej. Powiedzmy oględnie ze wiem o jej"socjalnym podejsciu do spłat rat" jej koleżanek

Tak7Nie1

Ona i tylko ona
@inny

A moze dlatego ja zwolnił ze to ona była matolem bo nie potrafiła pisać po polsku. Nie zbadane są wyroki boskie

Tak8Nie1

Też stara jak i stary
@Stary

Też wiem o tej pani pewne szczegóły jej działalności specjalnej. Masz moje poparcie Stary

Tak8Nie3

Mila

Kwasior, moim zdaniem jestes zwyklym prostskiem. Takiej wypowiedzi dawno nie czytalam. A moze jestes z tej "wspanialej" kadry" zarzadzajacej? To by nawet pasowalo. Sam bierz sie do pracy i nie wyzywaj ludzi od roboli, trzeba miec szacunek do inny. Dzieki robolom, to kadra zarzadzajaca ma co jesc i istnieje. Zanim cos glupiego napiszesz, to pomysl. Ja od zawsze pracowalam w biurze, obecnie jestem na emeryturze po 40_tu latach pracy. Jednak zawsze mialam szacunek dla pracownikow fizycznych, poniewaz to dzieki nim firna jakos egzystowala. Na przyszlosc zanim cos glupiego i wulgarnego napiszesz, to sie zastanow. Milej sboty prostaku.

Tak25Nie9
kwasior

Co to za narzekania że nie macie premii miesięcznej i kwartalnej.Powinni wam jeszcze zabrać połowę pensji.Oderwali was od koryta KOŁKI i stękacie.Opieprzacie się codziennie razem z brygadzistami a szczególnie Mariusz.P. nieudacznik i gbur który nie potrafi ganiać swoich pracowników do roboty i całą zmianę siedzą w tych warsztatach i ciągle ich kierownik nie jest zadowolony. A kopa w (usunięte przez administratora) i do roboty pieprzone ROBOLE, powinniście zarabiać na kadrę kierowniczą i prezesa, a jak wam się nie podoba to Wypier......z firmy.

Tak47Nie8
Adrian

@pracownik zatrudnienie w Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan przebiega w oparciu o umowę o pracę? Czy zakres obowiązków jest do niej wpisany, ale przełożeni tego nie respektują, czy po prostu ta kwestia nie jest określona? Może warto powołać się na taki zapis w umowie, jeśli on istnieje.

Tak2Nie4
@Adrian

Umowa o prace jest. Na poczatku zawsze placa malo, a potem ciezko doprosic sie o podwyzke. A pzeciez wszyscy mamy rodziny i wydatki. Wiec od razu szukajcie czegos lepszego.

Tak7Nie1
anonymous

Słabo się tu pracuję. Stawki najniższe, słaba organizacja pracy, brak szkoleń, brak jasnych zasad otrzymywania premii. W zakładzie pełno donosicieli I lizusów bo ci są premiowani. Wszyscy na siebie zwalają robotę, nikt sobie nie pomaga, jeśli wykażesz się inwencją to dostaniesz opie...l od prezesa. W firmie dobrze zarabia kilka osób. Reszta to zwykłe popychla robiący na pensję prezesa.

Tak10Nie3

Adrian

Na stronie internetowej Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan znalazłam informację, że poszukiwane są osoby na dwa stanowiska: Operator/ustawiacz automatów tokarskich krzywkowych konwencjonalnych Tokarz – maszyny konwencjonalne kłowe Po okresie próbnym firma oferuje umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu. Pozostałe szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: http://www.woltan.com.pl/info/praca-59 Będziecie starali się o tę pracę? Jeżeli tak, to podzielcie się proszę z nami swoimi doświadczeniami.

TakNie6
Nick

Pracownicy nie są doceniani, stawki głodowe, kadra zarządzająca myśli tylko o tym by jak najwiecej wpadło im do kieszeni

Tak37Nie1

Kwasior
@Nick

Uważam że kadra zarządzająca i udziałowcy powinni więcej zarabiać,a ty szary robolu do roboty i nie dyskutować jest takie powiedzenie co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie !!!

Tak37Nie4
@Nick

Przyjmując się do tej "firmy"można przeżyć rozczarowanie,zaczynamy od stawki najniższej krajowej,marne szanse na podwyżki była kiedyś premia uznaniowa teraz wszystkim zabrali i jest goła pensja atmosfera ze strony kierownictwa okropna również z ich strony nie są przestrzegane przepisy BHP. Mechanik,elektryk,hydraulik po za swoim zawodem są wykorzystywani do wszystkiego,włącznie z pracą na produkcji i sprzątaniem śmieci na terenie "firmy"Nie polecam tej pseudo firmy o tym świadczą chociażby negatywne wpisy pracowników.Opisuję bo to jest karygodne po prostu wyzysk pracownika.Choć mam już mało do emerytury to przestrzegam innych przed wyzyskiem,złą atmosferą w pracy i głodowymi stawkami.

Tak16Nie4
Adrian

@Czesław Miłosz, czy warunki zatrudnienia w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś negocjować te warunki? Rozumiem, że atmosfera i warunki pracy były głównymi powodami Twojej rezygnacji. Może warto było poczekać, często sytuacja w firmie zmienia się bardzo szybko.

TakNie5
Czesław Miłosz

Nie, nie i jeszcze raz nie. Kasa byle jaka. Atmosfera w pracy beznadziejna. Wszyscy pokłóceni. Prezes wiecznie pogniewany i obrażony, reszta też ciągle nadąsana. Zwiałem i nie żałuję.

Tak16Nie3

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej?

TakNie2

Macie doświadczenie w pracy w firmie Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Tak5Nie2

Gesler
@admin

Zakład pamięta czasy komuny tak samo jak i pracownicy. 90% pracowników to osoby po 50 roku życia. Chcesz zarobić w tym zakładzie pieniądze zapomnij. Udziałowcy muszą zarobić. Nie szary pracownik. Najniższa krajowa wyjazdy. Ciągły brak materiały brak rąk do pracy to codzienność w tej firmie. Przychodząc do tego zakładu na własną odpowiedzialność.

Tak39Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.