Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.

Łódź

Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.

Mila

Kwasior, moim zdaniem jestes zwyklym prostskiem. Takiej wypowiedzi dawno nie czytalam. A moze jestes z tej "wspanialej" kadry" zarzadzajacej? To by nawet pasowalo. Sam bierz sie do pracy i nie wyzywaj ludzi od roboli, trzeba miec szacunek do inny. Dzieki robolom, to kadra zarzadzajaca ma co jesc i istnieje. Zanim cos glupiego napiszesz, to pomysl. Ja od zawsze pracowalam w biurze, obecnie jestem na emeryturze po 40_tu latach pracy. Jednak zawsze mialam szacunek dla pracownikow fizycznych, poniewaz to dzieki nim firna jakos egzystowala. Na przyszlosc zanim cos glupiego i wulgarnego napiszesz, to sie zastanow. Milej sboty prostaku.

kwasior

Co to za narzekania że nie macie premii miesięcznej i kwartalnej.Powinni wam jeszcze zabrać połowę pensji.Oderwali was od koryta KOŁKI i stękacie.Opieprzacie się codziennie razem z brygadzistami a szczególnie Mariusz.P. nieudacznik i gbur który nie potrafi ganiać swoich pracowników do roboty i całą zmianę siedzą w tych warsztatach i ciągle ich kierownik nie jest zadowolony. A kopa w (usunięte przez administratora) i do roboty pieprzone ROBOLE, powinniście zarabiać na kadrę kierowniczą i prezesa, a jak wam się nie podoba to Wypier......z firmy.

Adrian

@pracownik zatrudnienie w Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan przebiega w oparciu o umowę o pracę? Czy zakres obowiązków jest do niej wpisany, ale przełożeni tego nie respektują, czy po prostu ta kwestia nie jest określona? Może warto powołać się na taki zapis w umowie, jeśli on istnieje.

@Adrian 12.07.2018 18:39

Umowa o prace jest. Na poczatku zawsze placa malo, a potem ciezko doprosic sie o podwyzke. A pzeciez wszyscy mamy rodziny i wydatki. Wiec od razu szukajcie czegos lepszego.

anonymous

Pracowalam w tym zakladzie wiele lat. Bylam bardzo blisko "koryta" i wiedzialam jak wybrani zarabiaja pieniadze. Niestety ja musialam zaspokoic sie groszami. Musze zaznaczyc, ze bylam udzialowcem. Udzialy odsprzedalam temu pseldo prezesowi, ktory mysli tylko o sobie. Snobistyczny matol. Tak moge go z czystym sumieniem nazwac. Zreszta, cala kadra zarzadzajaca z przed 20 tu lat to : jede erotoman, nastepny despota ktore nie znosi sprzeciwu i jeszcze jeden mydlek. Ogolnie katastrofa. Przez caly czas nam wmawiano, ze zarobki sa mniej istotne, przeciesz mamy prace i to sie liczy. Odeszlam i cale szczescie. Zaczelam zarabiac porzadne pieniadze. Nie polecam w tym zakladzie pracy, to zatwardzialy komunizm. Tam sie nie szanuje czlowieka, nie mozna miec swojego zdania. No i musisz byc zawsze glupsi od prezesa. O tym trzeba zawsze pamietac. Szczesliwa.

@anonymous 07.10.2018 07:57

Mydłek, erotoman i despota. Dobre, he, he ....

anonymous

Słabo się tu pracuję. Stawki najniższe, słaba organizacja pracy, brak szkoleń, brak jasnych zasad otrzymywania premii. W zakładzie pełno donosicieli I lizusów bo ci są premiowani. Wszyscy na siebie zwalają robotę, nikt sobie nie pomaga, jeśli wykażesz się inwencją to dostaniesz opie...l od prezesa. W firmie dobrze zarabia kilka osób. Reszta to zwykłe popychla robiący na pensję prezesa.

Rick

Witam firma Woltan typowa firma dla emerytów brak jakichkolwiek szkoleń , w firmie temat tabu to "premia " przepraszam bardzo ale ta firma nie wie na czym polega premia kwartalna a premia za frekwencje czy premia motywacyjna ... ludzie decydujący totalnie nic z tym nie robią żeby było lepiej daje jeszcze rok czasu i albo bedą tam robili za kare albo to upadnie.Porażka

Alojzy Jądro
@Rick 15.08.2018 13:22

Bo to tak ma być. Obiecanki cacanki, a potem 100 zl premii dla kilku osób, he he. Zwiewajcie lepiej nie będzie.

Adrian

Na stronie internetowej Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan znalazłam informację, że poszukiwane są osoby na dwa stanowiska: Operator/ustawiacz automatów tokarskich krzywkowych konwencjonalnych Tokarz – maszyny konwencjonalne kłowe Po okresie próbnym firma oferuje umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu. Pozostałe szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: http://www.woltan.com.pl/info/praca-59 Będziecie starali się o tę pracę? Jeżeli tak, to podzielcie się proszę z nami swoimi doświadczeniami.

Nick

Pracownicy nie są doceniani, stawki głodowe, kadra zarządzająca myśli tylko o tym by jak najwiecej wpadło im do kieszeni

Kwasior
@Nick 27.07.2017 20:51

Uważam że kadra zarządzająca i udziałowcy powinni więcej zarabiać,a ty szary robolu do roboty i nie dyskutować jest takie powiedzenie co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie !!!

@Nick 27.07.2017 20:51

Przyjmując się do tej "firmy"można przeżyć rozczarowanie,zaczynamy od stawki najniższej krajowej,marne szanse na podwyżki była kiedyś premia uznaniowa teraz wszystkim zabrali i jest goła pensja atmosfera ze strony kierownictwa okropna również z ich strony nie są przestrzegane przepisy BHP. Mechanik,elektryk,hydraulik po za swoim zawodem są wykorzystywani do wszystkiego,włącznie z pracą na produkcji i sprzątaniem śmieci na terenie "firmy"Nie polecam tej pseudo firmy o tym świadczą chociażby negatywne wpisy pracowników.Opisuję bo to jest karygodne po prostu wyzysk pracownika.Choć mam już mało do emerytury to przestrzegam innych przed wyzyskiem,złą atmosferą w pracy i głodowymi stawkami.

Adrian

@Czesław Miłosz, czy warunki zatrudnienia w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś negocjować te warunki? Rozumiem, że atmosfera i warunki pracy były głównymi powodami Twojej rezygnacji. Może warto było poczekać, często sytuacja w firmie zmienia się bardzo szybko.

Czesław Miłosz

Nie, nie i jeszcze raz nie. Kasa byle jaka. Atmosfera w pracy beznadziejna. Wszyscy pokłóceni. Prezes wiecznie pogniewany i obrażony, reszta też ciągle nadąsana. Zwiałem i nie żałuję.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej?

Macie doświadczenie w pracy w firmie Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Gesler
@admin 05.09.2015 15:23

Zakład pamięta czasy komuny tak samo jak i pracownicy. 90% pracowników to osoby po 50 roku życia. Chcesz zarobić w tym zakładzie pieniądze zapomnij. Udziałowcy muszą zarobić. Nie szary pracownik. Najniższa krajowa wyjazdy. Ciągły brak materiały brak rąk do pracy to codzienność w tej firmie. Przychodząc do tego zakładu na własną odpowiedzialność.

Zostaw opinię o Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.