Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej

Łódź

Opinie o Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej

Nick

Pracownicy nie są doceniani, stawki głodowe, kadra zarządzająca myśli tylko o tym by jak najwiecej wpadło im do kieszeni

Macie doświadczenie w pracy w firmie Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Gesler
@admin 05.09.2015 15:23

Zakład pamięta czasy komuny tak samo jak i pracownicy. 90% pracowników to osoby po 50 roku życia. Chcesz zarobić w tym zakładzie pieniądze zapomnij. Udziałowcy muszą zarobić. Nie szary pracownik. Najniższa krajowa wyjazdy. Ciągły brak materiały brak rąk do pracy to codzienność w tej firmie. Przychodząc do tego zakładu na własną odpowiedzialność.

Zostaw opinię o Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Woltan Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej