HAPAM Polska

Łódź

Opinie o HAPAM Polska

Jacek

Trudno na forum dowiedzieć się czegokolwiek. Taka cisza od miesięcy , czy jest tego powód?

Marta

Czy w firmie HAPAM Polska są jakieś szkolenia? Jak są to jak często? Czy jest możliwość awansowania na wyższe stanowiska pracy? Dzieląc się takimi informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy.

Minionek

No mi się wydaje, że macie racje, czytam tutaj wszystko co napisali, ale chyba jest właśnie tak, ja to szanuje, to dobra nowina generalnie, że tak właśnie jest

P

Może to Jarek ?

eeeerrrrrrrrtttttt

Hapam to taka montownia. Tania siła robocza. Pracują tam ludzie zwłaszcza na montażu na bardzo niskim poziomie. Dyrektor Generalny to człowiek który słucha ograniczonych umysłowo pracowników montażu którzy nic nie potrafią zrobić. Jak inżynier chce zaprojektować coś lepszego to od razu podnosi się głos montażystów, że to jest dla nich za trudne. Oczywiście, że za trudne skoro nie ma się nawet szkoły zawodowej o odpowiednim profilu. Ta cała zgraja posiada ledwie wykształcenie podstawowe. Normalnie towarzystwo z rodem Afganistanu czy też Pakistanu. Zarobki tak jak w krajach trzeciego świata. Dyrektor ponadto nie zatrudnia nikogo więcej bo chce jak najwięcej pieniędzy zaoszczędzić dla Właścicieli i Rasy Panów z Holandii. Symbol upadku Polski

@eeeerrrrrrrrtttttt 24.02.2016 14:41

Zawsze można sprawdzić .

P
@Pracownik 29.02.2016 15:32
Zawsze można sprawdzić .

Dobrze że cię nie zatrudnili w Hapamie. Z tego co piszesz to jesteś "człowiekiem z bardzo dużym wykształceniem , inteligentnym o wysokiej kulturze i na bardzo wysokim poziomie " . Czego taki wybitny człowiek szukał w takiej" montowni"? . Nie wiem czemu w tak podły i kłamliwy sposób obrażasz innych ludzi . Tak właśnie zachowuje się człowiek ograniczony umysłowo. Zastanów się nad sobą .Bo jest to wypowiedź pasująca do sfustrowanego nieudacznika . A tak dla twojej wiadomości - w ostatnim miesiącu przyjęto do Hapamu pięć osób. Widocznie byli lepsi od ciebie...

Młody

Cieszę się że pracuję w tej firmie. Jak podjąłem tu pracę byłem w szoku. Myślałem że już nie ma takich zakładów. Faktycznie jest tu jak za czasów "PZPR ." Nowy , ładny zakład, czysto, przestrzegane są przepisy BHP, pracownicy otrzymują odzież ochronną, narzędzia potrzebne do pracy ,środki czystości, kawę, herbatę, soki ,wodę Dar Natury , premię urlopową i świąteczną, fundusz socjalny. Przeprowadzane są szkolenia BHP i inne w zależności od stanowiska. Wynagrodzenie płacone jest w termini, przestrzegany jest regulamin pracy a pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę.Nie ma rotacji pracowników. Nie słyszałem żeby ludzie odchodzili z tego zakładu. Mam kilku kolegów którzy chętnie by podjęli tu pracę bo zatrudnieni są przez agencję pracy tymczasowej na umowy śmieciowe ale narazie nie ma przyjęć. Ten kto pisał poprzednią opinię chyba nie pracował w innych zakładach , bez stałej umowy albo na umowę zlecenie, po 10 godz dziennie. Życzę aby " Kropka" znalazła pracę w lepszym zakładzie w Łodzi. Powodzenia.

Marek

Firma postępuje zgodnie z wytycznymi KC PZPR !!! Kropka

alek

Pewnie pracowałeś tam krótko! Napisze TAK- jeśli macie ochotę czuć się jak w Big Brother to firma wam to umożliwi a pan dyrektor będzie waszym Wielkim, ale bardzo nie mądrym bratem. Gdyby nie polskie kierownictwo było by naprawdę ok a tak oceniam na mierny!

Zostaw opinię o HAPAM Polska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAPAM Polska