Opinie o MPS ELEKTRO SP. Z O.O. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MPS ELEKTRO SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MPS ELEKTRO SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPS ELEKTRO SP. Z O.O. w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w MPS ELEKTRO SP. Z O.O. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jan Nowy wpis

Witam, Niestety miałem styczność z firmą która wcześniej widniała pod nazwą Elektromonter, i jest to jednym słowem dziadostwo. Właściciele to rodzinny biznes Paweł Lech który zbudował wszystko jakimi sposobami nie znam, nie oceniam, synek Pawła typowy Sebuś, tak Sebastian, dostał od tatusia biznes i sądzi że jest nie wiadomo kim, a tak naprawdę to zwykły cwaniak, cep i kłamca, pozostałe otoczenie to w większości znajomości i układy z właścicielami. Obiecanki na początku różnej maści jakie to nie pieniądze premie itp itd później nie wywiązywanie się z nich i pretensje nie wiadomo o co, taka zabawa w kotka i myszkę. Nie polecam szkoda totalnie czasu.

Kamila

Czy ktoś może wrzucić jakieś aktualne informacje o pracy w firmie. Dawno nikt się nie wypowiadał, więc jest nadzieja, że w firmie zmieniło się na lepsze. Wcześniejsze wpisy nie zachęcają, ale przeglądam forum za każdym razem kiedy znajdę ciekawą ofertę i w większości firm wpisy są negatywne. Ktoś coś podpowie jak tu na dzień dzisiejszy?

@Kamila

Tragedia, omijaj! Poczytaj także w gowork pod hasłem Paweł Lech Elektromonter.

mua
@Kamila

To nie jest miejsce dla osób, które chcą dostawać pieniądze za nic nie robienie. To jedna z niewielu firm, która wypłaca pełne wynagrodzenie i odprowadza od niego składki. Nie jest tak, że najniższa krajowa na konto a reszta pod stołem. Pracuje tam trochę i osoby które odeszły nie chciały pracować, lub zostały zwolnione. Faktem jest to, że zarząd jest wymagający i to bardzo, ale jakoś ludzie pracują tam 20 lat i jest to jedna osoba. Podsumowując, jeśli chcesz zarabiać dobre pieniądze, musisz dobrze wykonywać pracę na swoim stanowisku. Ja osobiście polecam ich jako pracodawcę.

Zuzanna
@mua

Bardzo sensownie to brzmi, fajne podejście. A pracodawca oferuje jakieś mozliwości rozwoju w związki z takimi wysokimi wymaganiami? Macie jakieś szkolenia itp? Jest szansa na awans?

Mua Nowy wpis
@Zuzanna

Jeśli wykazujesz chęć do pracy to szansa na awans zawsze jest. Wiem o tym, bo przekonałam się na własnej skórze. W zależności od działu są szkolenia opłacane przez firmę. Nawet jeśli chcesz zrobić jakieś dodatkowe uprawniania, firma chętnie pomaga.

Weronika Nowy wpis
@Mua

A są możliwości żeby w ramach tych szkoleń o których piszesz zrobić np studia podyplomowe w kierunku zbliżonym do stanowiska? Kto decyduje o tym?

hoxil

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane o tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest mowa o 3000 netto, człowiek przychodzi do pracy i na umowie widzi 3000 brutto, po rozmowie z kierownikiem okazuje się, że to 3000 netto, to z NADGODZINAMI, zatem robienie (usunięte przez administratora) z pracownika już od 1 dnia pracy. Lecimy dalej, praca 7-17 codziennie, co jak wiemy jest niezgodne z kodeksem pracy, ale na to już bym przymknął oko, gdyby nie to, że te 2 godziny praktycznie już nic się nie robi i na siłę siedzi się w pracy. Inżynier budowy Pan Adam M. ogarnia 3 budowy (moim zdaniem nie ogarnia) i z tego powodu w pracy jest bałagan. Współpracownicy sfrustrowani i wyżywający się na innych, szczególnie na młodych niedoświadczonych pracownikach. Pan Piotr G. (brygadzista) to obibok i leń patentowany, nie ma pojęcia o organizacji pracy i o zarządzaniu ludźmi, przez niego często trzeba bezsensownie robić te same rzeczy po 2-3 razy i potem są pretensje, że się nie wyrabiamy. Firma preferuje zatrudnienie Białorusinów, Ukraińców i alkoholików. Na budowie nie są przestrzegane jakiekolwiek zasady BHP (widziałem już dużo budów, z tym zawsze jest problem, ale tutaj to przegięcie pały). Firma ma politykę, żeby podstawę wypłacać jak najmniejszą, a resztę regulować premiami, którymi cały czas straszy, że zabierze. Jeżeli jesteś osobą myślącą i chcesz się czegoś nauczyć, to stanowczo odradzam.

Prawda
@hoxil

Do ukraińców i białorusinów akurat nic nie mam, pracują ciężko i rzetelnie ale potwierdzam powszechne występowanie alkoholizmu. Zgadzam się także, że wypłata to jałmużna. Comiesięczne obcinanie premii za nie wyrobienie się na czas, gdzie tak naprawdę za postępy prac winę ponoszą kierownik (tak, jeden na trzy budowy) i brygadziści nie umiejący zamówić na czas materiałów na budowę lub zamawiają niewłaściwe materiały, a także źle dysponują siłami i środkami.

Firma MPS ELEKTRO SP. Z O.O. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Atmosfera straszna. Właściciel ciężko zakłamany człowiek

Dom Weselny

dam opinie ale za kilka dni

Mati
@Dom Weselny

Można prosic o opinie?

BlaBla

RADA DLA PODWYKONAWCY! NIE DAJ SIĘ NAMÓWIĆ NA ZAPŁATĘ ZA CAŁOŚĆ! Ciągle czekasz za materiałem bo oczywiście go nie ma. Tracisz czas.... Robisz coś według ustaleń szefa Elektromontera Pana P. Za tydzień dostaniesz opierz dlaczego tak. Nie pamięta co powiedział. Warto go nagrać. Ogólnie całe zlecenie to rzeźba. Jeśli masz płacone za całość to licho, bo tu lecą jednak godziny. Materiału brak, ustaleń brak co do pewnych błędów które wychodzą w trakcie realizacji, wykonawca Pan P. ciśnie, a później drze mordę że źle pomimo że sam kazał tak robić. Odradzam. Oplaca sie tylko brać stawke za godzine bo jest naprawde sporo czekania, a jesli liczysz na dluga wspolprace to sobie daruj. Oni maja przemial srogi. Same problemy tylko. Dużo robi Ukraina. Dużo po nich poprawisz i się zdenerwujesz. Masakra. Odradzam jakakolwiek współpracę. Niech ciągnie na kolegach ze wschodu.

Zostaw merytoryczną opinię o MPS ELEKTRO SP. Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w MPS ELEKTRO SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MPS ELEKTRO SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPS ELEKTRO SP. Z O.O.?

MPS ELEKTRO SP. Z O.O.
  • Ogrodowa 72