Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.

Adres: Morgowa 11, 91-223 Łódź

NIP: 9471927681 KRS: 0000247470

Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.

A1

Szkoda, że na tym portalu ktoś się podszywa pod ludzi, wielka magia internetu ...

Nie napisałaś tylko że kumplujesz się z szefostwem. Bo pracuję w tej firmie dłużej od ciebie i powiem szczerze,że takiego bałaganu jaki panuje w tej firmie, nie ma w żadnej porządnej firmie. Zatrudnia się ludzi najczęściej po znajomości, bez kompetencji.

Zostaw opinię o Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.