Opinie o Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. w Łódź

No to zupełnie inaczej pracę tu opisuje się w ofercie z ich strony dla specjalisty ds. logistyki. Mają mianowicie być atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie, oraz pakiet świadczeń socjalnych + pakiet opieki medycznej. Choć lepiej, jakby ktoś - albo Ty, albo firma w ogłoszeniu - podał po prostu kwotę do zarobienia. No i co w sumie jest w tym pakiecie socjalnym, że tak go oceniasz?

Jaki jest styl zarządzania w Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.?

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.?

Konstruktor

Tak sa (usunięte przez administratora).. 60 godz w miesiącu

Judzia

Takn50ngodz w miesiącu. Jak nie wylatujesz

Katarzyna
@Judzia

Hmm.. widzę różnicę w Waszych komentarzach. W końcu 50 czy 60? :D I z czego wynika tak duża ilość nadgodzin? Jak pracownik jest z nich później w ogóle rozliczany? Jest jakaś dodatkowa stawka?

Ol Nowy wpis

Około od 70 do 100 w miesiącu starzy tam siedzą bo nikt indziej ich nie chce socjal ich można w (usunięte przez administratora) wsadzić i atmosfera strachu tylko szkoda ze ludzie są rażeni prądem na tramwajach z braku bhp

Hanna

Pisaliście, że kiedyś preferowali umowy śmieciowe i w ogóle tylko studentów na przyszłych pracowników, a jak nie mam studiów to znajdę teraz tam jakąś pracę? I jest szansa na umowę o pracę?

Ki
@Hanna

Daruj sobie tą firmę to dno

Sylwia
@Ki

A czemu tak, chodzi o zarobki? Bo o tym tu pisali. Nadal zdarzają się liczne nadgodziny? Wciąż tylko umowy zlecenia? Jakbyś mógł to zweryfikować, a przy okazji dodać jeszcze coś od siebie...

Aplikowałeś do firmy Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Drozd

Drozd usun sie i nie szkaluj barta w firmie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Student

Tak zatrudniaja głównie studentow bo nie placa wtedy składek za studenta. Ogolnie to ta firma ma wielkie wymagania i oczekiwania za psie pieniądze. W dodatku powiazana z politechnika lodzka to jis wiadomo oc chodzi. O wyzysk. I umowy sa smieciowe

Katarzyna
@Student

Opiszesz jak wyglądają te wymagania wobec pracowników? I jakie w stosunku do nich jest wynagrodzenie? Na jaką umowę można liczyć w firmie?

Grzesiek

Powiem tak forma oferuje umowy śmieciowe

inz

tak potwierdzam. az sie scyzoryk w kieszeni otwiera

Łukasz
@inz

Krótko zabawiłem jako konstruktor było ok. tyle ze trzeba sporo umieć najlepiej zacząć od razu po studiach

Proton
@Łukasz

Firma typowe gie w ups znajac dobrze ang zarobisz 5 netto od 8 dob16 po historii nak moka girl. Tu jest zenada jakas zero podwyżek zero wszystkiego.. Uklady rodzina Szyll pławi się w luksusach innych grabi.. Chcesz tu zarobić jak masz rodzine dzieci rozwiedz sie

Bonner2

taaa to pewnie Ci co skladali skargi do inspekcji pracy jak były naloty. skoro tak bylo idealnie to skad te naloty i sprawdzanie papierów i przegrane sprawy w sadzie

Bonner2
@Bonner2

skad te odszkodowania... i ptzegrane sprawy i kary dla eniki

Bartek

w firmie to panuje nie dobra atmosfera(usunięte przez administratora) umowy sa smieciowe za grosze. wbduzych firmach zarabia sie 6 ty brutto obecnie w Łodzi minimum. no niestety stad te rotacje w enika. ale fakt jak jestes ustawiony w tej firmie to jezdzis autem za 140 tys

ksiadx

firma (usunięte przez administratora) mala dziura w kamienicy. zero premi. niskie zarobki. od uja nadgodzin 60 w miesiacu. ujowo platne. podstawa zenujaco niska. umowy smieciowe na dzielo, zlecenie. sprzet IT zenujacy. (usunięte przez administratora) brak kontaktu z angielskim, praca w brudzie smrodzie, orzecznik ptacy jakas parodia nawet gosci niezdolnych do pracy przepuszcza bo to pociot. smieszne doktory z polibudy przychodza

D

A ja w odróżnieniu do poniższych komentarzy dodam coś pozytywnego... Firma nie jest zła (a przynajmniej nie była, kiedy odchodziłem kilka lat temu), a trochę czasu popracowałem. Ja akurat miałem okazję pracować w naprawdę beznadziejnej firmie przed Eniką, dlatego może mam inne spojrzenie na sprawę....w odróżnieniu od sporej części ludzi, którzy mają nie wiadomo jakie oczekiwania, a sami z siebie nie za wiele dają. Trzeba dobrze umieć wykorzystywać czas, ja podczas pracy w ZEP sporo się dowiedziałem, nauczyłem, trochę wiedzy zaczerpnąłem, ale to tylko i wyłączenie dlatego, że mi się chciało, miałem ambicję (może nie jakąś górnolotną, ale zawsze) i wykazywałem zainteresowanie. Po czym ruszyłem dalej, i uważam że nie byłbym ze swoimi sprawami zawodowymi w tym miejscu, w którym jestem teraz, gdyby nie Enika, więc raczej na plus. Na temat zarządu nie chcę się za bardzo wypowiadać, bo nie poznałem ludzi jakoś specjalnie bliżej. Tym nie mniej w ostatnich latach było trochę ruchów na szczeblu zarządzającym, i to raczej mało trafionych, bo jakim cudem zarządzać produkcją w firmie elektronicznej ma ktoś, kto zapewne nie ma pojęcia o tym, jak działa tranzystor... No ale nic, ludzie bez kompetencji na wysokich stanowiskach, takie to nasze swojskie, polskie... :) Ale co tu dużo mówić...przekrój charakterów w firmie jak to w Polsce: od trzydziestu lat głosują na te same mordy z PO/PSL/PIS/SLD i za każdym razem spodziewają się czegoś innego.... :) A potem płacz, lament, i wieczne kłótnie. "Czym jest szaleństwo? Szaleństwo to robienie codziennie dokładnie tego samego, i spodziewanie się innych rezultatów za każdym razem". Pozdrawiam wytrwałych zawodników i zawodniczki z produkcji i serwisu :)

serwisant
@D

wiemy kto to pisał. w sumie dobrze ze Cie z nami juz nie ma. Jak tu przyszedles mieli Cie za miernotę i nie wiedziałes co to miernik i w ktora strone płynie prąd. Kazdy moal dosc twojej rozsczeniowej postawy i niebotycznych oczekiwań. buntowales caly zespół maciwodo. Dziekuj Enice ze dzięki niej zostales kims.I sie juz nie podlizuj bo każdy wie jak plułes na przelozonych i zarząd

inzMechanik
@D

a ja napisze tak: po enice zatrudnilem sie w w innej firmie projektowej. powiem tak enika to jakis koszmar bufonow cwaniakow z przerosnietym ego. zarzad do wymiany typowa komuna. zero pomyslu na biznes. ciasna (usunięte przez administratora) kamienica z (usunięte przez administratora) atmosfera. dyrektor techniczny to powinien sie udac gdzies na szkolenie z kierowniiczego odburaczenia. robi ten pajac na zebraniach jakas groźna mine udajac ze jest bozkiem wzbudzakac strach wśród pracowników powodujac (usunięte przez administratora) wsrod pracowników swoim stylem zarzadzania. pakiet sportowy ceny kosmiczne wszedzienkarnet full 40 zl w lodzi. brak stołówki. brak pomyslu na projekty, brak norm, brak standardow. pracowniku jak odziesz z dobrej firmy projektowej niebzatrudniaj sie tu bo albonsoe cofniesz w rozwoju albo Cię zwolnią ze soe nie wpasowałes ich gow.. no projekty. pozdrawiam inz mechanik. i uwaga ta firma (usunięte przez administratora) ludzi umowami zlecenie dzielo. da ci.. (usunięte przez administratora) pensje zero wdrozenia wykorzusta cie na chwile i ppapa bo to firma (usunięte przez administratora) nawet stołówki nie mają. gowniany dojazd, zero premi niskie pensje takie jak dla adiunkt(usunięte przez administratora)

Tomasz

Chciałbym zapytać o kwestię podstawy wynagrodzenia, tzn. interesuje mnie czy uległa ona zmianie od 2020? Jaka umowa na stat?

absolwent
@Tomasz

(usunięte przez administratora) pytania zadajesz wejdź na kalkulator pracuj. pl i zobacz najniższa krajiwa

Tomasz
@Tomasz

ty dziękuj żeasz pensje podobno będą zwolnienia z uwagi na epidemie także siedź cicho.

marta

Czy koronawirus wpłynie na zwolnienia i podwyżki w enika czy nadal pracownicy będą pracować 7 lat bez podwyżki choćby inflacyjnej?

Niestety potwierdzam podstawa jest bardzo słaba. Premie sa dla wybranych i teoretycznie zależą od zaangażowania w projekty, a w praktyce premie zależą od tego jak kto żyje z górą :/ . Czasem możesz ciężko zasuwać przez rok i nic konkretnego na koncie nie zobaczysz. nie dziwne ze ludzie gadaja za plecami...

machanik

do mnie pijesz? wez sie ba... rani.. e zatrudnij w normalnej firmie z klasą to zobaczysz co to socjal i wdrozenie pracownikai miej odwage zmienic robote i porownac. A co Ty za okolo 2000 netto chciałeś? inzyniera? Za tyle to mozesz miec sprzataczke w domu..

Falownik

Cześć. radze ta firme imijac.. SzukAja Boga za 2000 wtto do emerytury plus nadgodziny nie do zus. Jam chcesz dorobic kaza Ci miec nadgodziny 69 godz miesiacu bez płacenia ZUS. Wpisujemy tona lewo w excell na prywatnym koncke wicepreza teraz.. sorry za orto.. pracujac tu nie stac mnie na telefon wyzszy niz android 4.

ABB

Cześć Łukaszu, co u Ciebie?

@ABB

Dzień dobry, jesteś zatrudniony w Zakładzie Elektroniki Przemysłowej Enika? Jeśli tak, to może napiszesz, jak traktuje ten pracodawca swoich pracowników? Warto zastanowić się nad tym miejscem pracy?

Nie, a Ty?

Peacemaker
@ABB

Tak oficjalnie po imieniu? ????

Konstantynopolitańczyk
@Peacemaker

Haha no w sumie się nie dziwię, że ktoś ciśnie bekę z tych komentarzy, bo wygląda jakby to wszystko pisała jedna osoba, do tego z jakimiś zarzutami z (usunięte przez administratora) ;)

@Peacemaker

Tak, tak oficjalnie... Widac ze lubisz zadawac sobie pytania i sam na nie odpowiadac. I nie bądź taki cwany bo Ci znowu do firmy kontrola przyjdzie.. a beka jest i to duza az sam sie uśmiałem.. heheh beka z beki

Peacemaker
@ABB

Dlaczego sądzisz, ze to moja firma, bądź jestem jej pracownikiem? Napisałem swój komentarz pod tą całą falą hejtu, ponieważ byłem ciekawy reakcji.... I tu się nie zawiodłem (kolejne obelgi, groźby itp.). Utwierdzło mnie to w przekonaniu, i tu zgadzam się z moim przedmówcą, że większość tych postów została opublikowana przez jedną czy dwie sfrustrowane osoby, które mają jakiś żal do firmy. Oczywiście nie mnie tu bronić Eniki, bo niech firma broni się sama dobrym traktowaniem pracowników, dobrymi umowami itp. Jednak żyję już na tym świecie kilka dekad, trochę widziałem, trochę słyszałem i wiem że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Czy jest to mała firma, czy duża firma, czy korpo, to wszędzie występuje pewien poziom chaosu, są układy i układziki oraz równi i równiejsi. Tak było jest i będzie. @ABB, jeżeli byłeś pracownikiem Eniki i po odejściu masz teraz lepsze warunki pracy, to bardzo dobrze, w końcu praca nie może być udręką, jeżeli natomiast nadal tam pracujesz, to Ci współczuję, że musisz się męczyć, a nie masz odwagi, żeby coś zmienić w swoim życiu.

@Peacemaker

Panie Peacemaker, Konstantynopolita, Panie ABB pracujacu w Enika. To wyjasniam: tak razace uklady, układziki, razaco niejasne warunki zatrudnienia, nierowne traktowanie i wynagradzanie to dyskryminacja w miejscu pracy co sie zdaje nie jest zgodne z prawem pracy. Ludzie mowia pisza prawde. Chyba 90% pracownikom firmy Enika musisz powiedziec lub napisać ze wspolczujesz ze sie mecza w firmie albo ze nie maja odwago zmoenic pracy bo 90% personelu podziela te wszystkie prawdziwe pisane tu opinie... no ale nie z kazdym sie o tym dyskutuje.. pozdrawiamy święta rodzine... szkoda ze jeszcze babcia rodziny nie jest zatrudniona...

Kon
@ABB

tak wspaniale i wielce jak rośnie w siłe ABB

Hanna
@Peacemaker

Wydaje mi się, że osobom, które tu wchodzą, zależy na opiniach o pracy w Enika. Fajnie byłoby, gdybyś napisał coś na ten temat. Mnie np. ciekawi, czy zatrudniają studentów. Wiesz coś o tym?

Łukasz

firma dno

Pstryk ektryk

ta firma to dno dna. Konstrukcyjne dno. Nawet nie wiedza nco to EMC. Sieje az fajfer staje. Strach jechac w delegacje zero bhp

@Pstryk ektryk

A ile u nich zarabiałeś? Powinieneś wiedzieć też, jaki rodzaj umowy oferują w Enika. Dasz znać?

...
@Agnieszka

śmieciowe.. kilka lat o dzieło, jedni mieli kilka okresów próbnych a potem o dzieło lub zlecenie. . Nikłe możliwości rozwoju, praca nudna, nieciekawa nie rozwijajaca. Studentom nie poleca. wiazac sie z ta firma na dluzej niz rok no chyba ze ktos lubi 2 na reke miec po studiach gdy koledzy maja 4-5 u innych. komletencje uzyskane w tej firmoe kompletnie nie sa cenione przez 95% pracodawcow. Malo tego firma nie oferuje mozliwosci awansu. Jednym slowem woelkie wymagania za grosze. No ale coz takie sa realia w malutkich prywaciarskich polskich firmach

@...

Skoro pracowałeś kilka lat, to nie mogłeś liczyć na podwyżkę? Żaden z pracowników firmy nie jest zatrudniony w oparciu o umowę o pracę?

Rob

tak moge potwierdzić to też

Rob

tak moge potwierdzić to też

Czy w Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

LiderProjektu

Nie. Bo to jest jak ktos ujal wczesniej sekta rodziny Sz. Kazdy nie wychyla łba bo sie boi ze mu go utna i wie ze z takimi komletencjami nie znajdzie sensownej pracy i jak najwyzej pojda na lutowanie albo na asystenta do utrzymania ruchu w amazon aczkolwiek watpie ze orzejda pytana osobowosciowe a panowie z enika sorry tylko sie obracaja w srodowisku komuny i mpk wiadomoa wiadomo ze to robak. Oczywosciebsa w tej firmie gwiazdy co mają domy auta nowki za 130 tys no ale nie jesteś z tej samej krwi. Mlody inzunierze polibuda wpoila ci projektuj. Ale pamietaj tylko sie utrzymasz ptogramujac w java albo erisscon albo harman albo java albo robiac karierę w firmie produkcujnej jak gilette, bsh, corning.. (usunięte przez administratora) to odpusc bo jak tatus insynus słyszy slowo kasa to dostaję delirki

Szanowna firmo Papier toaletowy jest do wycierania waszych kloak a nie rąk. Wypadaloby ten barak zaopatrzec w papierowe reczniki oraz suszarki do rak jak w kazdej cywilizowanej firmie. Praca to nie dom. Juz w publicznym szalecie sa lepsze warunki pracy.

Motorniczy

Hahha dobre dobre ale beka

Agnieszka

Myślę, że forum GoWork.pl nie jest najlepszym miejscem na kierowanie tego typu uwag do pracodawcy. Jeżeli pracownicy mają zastrzeżenia co do warunków sanitarnych powinni zgłosić je bezpośrednio firmie Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. Jednak jako pracownik może mógłbyś wyrazić swoją opinię na temat warunków zatrudnienia w firmie? Jak oceniasz wysokość wynagrodzenia, atmosferę w firmie?

Terminator
@Agnieszka

Mysle ze jest to. idealne miejsce. W kdpowiedzi na pytanie. warunki co do umowy, wysokosci pensji i sovjalne sa takie same jak warunki sanitarne w tej firmie tak jak to ktos wczesniej opisał. Nie pilecam firmy szkida czasu. Pi tej firmie nue znajdziesz pracy w lepszej firmie ale w takiej samej lub girszej za psie oieniadze

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.?

Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.
  • Morgowa 11
    91-223 Łódź
  • NIP: 9471927681 KRS: 0000247470

Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.