Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELESTER - PKP w Łódź

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ELESTER - PKP?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ELESTER - PKP?

ELESTER - PKP Nowy wpis
@Pytanie

Tak są wyjazdowe imprezy integracyjne firmowe oraz działowe.

Karol Nowy wpis
@ELESTER - PKP

I są normalnie organizowane teraz w czasie pandemii? Często są takie imprezy wyjazdowe? :) I jak to z kosztami wygląda?

NICK Nowy wpis
Klient
@Karol

Nikt nikogo do imprez nie zmusza. Chcesz pracować czy się bawić?

pracownik Nowy wpis
@Karol

Firmowe wyjazdy integracyjne, a właściwie szkolenia wyjazdowe, są organizowane raz w roku i nie są obowiązkowe, choć dobrze widziane. Są bezpłatne i dojazd autokarami jest organizowany przez firmę, ale zawsze część osób dojeżdża oddzielnie. Odbywają się w terminach pracy i oczywiście są liczone jako praca (w końcu są to szkolenia z komunikacji wewnętrznej). W roku 2020 wyjazd się nie odbył z powodu pandemii, ale w 2021 już tak. Oprócz tego bywają spotkania działowe, ostatnio z powodu pandemii niezbyt częste, finansowane różnie, czasem z własnych środków, a czasem finansowane przez kierownictwo. Te odbywają się po pracy i tym bardziej nie są obowiązkowe. Pozdrawiam

Wotek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat

Witam, Monter układów automatyki - Elektromonter jakie wynagrodzenie na początek? Jaka opinia o firmie. Pozdrawiam

Zainteresowana
Kandydat

Dzień dobry. Firma poszukuję osoby na stanowisko księgowej. Czy ktoś orientuje się jaka byłaby kwota wynagrodzenia ?

Czy firma ELESTER - PKP kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Odpowiedź
@Pytanie

nie wiadomo, bo na fajnych stanowiskach to praktycznie sami faceci :D :D :D (na fajnych, nie na kluczowych, bo przecież Prezes jest kobietą)

logo firmy Specjalista ds. sprzedaży
Gwe Pol-Bud Sp. z o.o.
logo firmy Technik Obiektu
Loredo Res Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy Pracownik produkcji
Łódź
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
(367 opinii)
logo firmy Kierowca kat C+E transport międzynarodowy
Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.
(32 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
nowy
Kandydat

jakie zarobki są na stanowisku magazyniera mam 8 lat doświadczenia jako magazynier

Booster
Kandydat

Witam, firma od pewnego czasu wystawia ogłoszenie o pracę na stanowisku technik elektryk monter układów automatyki. Jakie są widełki zarobków na tym stanowisku? Ktoś wie? Czy warto aplikować? Jakie są godziny pracy? Czy praca jednozmianowa?

szalony
Kandydat

a jakie zarobki na stanowisku magazyniera w oddziale w łodzi?

Przemek
Kandydat

Witam. Jakie zarobki można uzyskać w firmie, oczywiście na rękę?

@Przemek

Ale na jakim stanowisku, jaki staż pracy, co potrafisz? Czym się chciałbyś zajmować?

Czy nowo zatrudnione osoby w ELESTER - PKP otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

Oczywiście! Umowa podpisana jest jeszcze przed przystąpieniem do pracy.

Oczywiście

Kojak
@Pytanie

To zależy jakie stanowisko masz na myśli. Generalnie w związku z obecną sytuacją premie w tym roku zostały wstrzymane, to samo dotyczy płatnych nadgodzin.

@Kojak

Już nieaktualne. Premie były wypłacane za 2 i 3 kwartał.

@Kojak

Już nieaktualne. Premie były wypłacane za 2 i 3 kwartał.

za 4 też

Tomas
Kandydat

Witam. Jak wygląda tu praca? Można zarobić?1,2 czy 3zmiany?Jak załoga? Planuje złożyć tu papiery.

.......PKP

Właśnie z kwarantanny wrucił pracownik z magazynu 14 dni temu złe się czuł i zrobił sobie badanie na wirusa i po kwaratanie wrucił sobie do pracy jak by nic jak by był na utopie firma nie skazała go na badanie bo nie majam takiego obowiązku wołam narażać innych pracowników bo majam to gdzieś bo wszyscy ważni siedząc sobie na pracy zdalnie nie polecam pracy tu !!

.......
 Problem
@.......PKP

A pracownicy kontroli mimo ze jeden z nich zachorował jak gdyby nigdy nic nadal pżychodzą do pracy. I nikomu to nie przeszkadza

.....
Klient
@.......

Raczej nie mieli wyjścia

Jaki dress code obowiązuje w ELESTER - PKP?

Swobodny raczej

Pracownik zadowolony

Uzależnienie finansowej w czasach rynku pracownika? Przy praktycznym braku bezrobocia w kraju? Każdy może pracować gdzie tylko chce jak ma trochę chęci.

Gutek

@Pracownik Myślę, że konkurencja mocno pracuje żeby firmę przedstawić w złym świetle. Dobry pracodawca i generalnie jest dobrze!

Pracownik zadowolony
@Gutek

Dokładnie! W czasach rynku pracownika firmy starają się jak mogą żeby utrzymać wartościowych pracowników. To być albo nie być dla firmy w obecnych czasach. Są podwyżki, nagrody, benefit a pracować trzeba jak w każdej firmie. Ja, jako pracownik jestem zadowolony, gdybym nie był to bym zmienił pracę. Taka rzeczywistość.

Hej, czy w firmie ELESTER - PKP płacą za nadgodziny?

Ja
@Pytanie

Oczywiście. Jeżeli jest zgoda przełożonego na nadgodziny to i zapłata potem jest

Kazimierz

Firma z ogromnym doświadczeniem i wypracowaną pozycja na rynku. Nawet jeśli nie wszystko nam się podoba to generalnie jest dobrze!

Wiecie czy w ELESTER - PKP szukają chętnych na staż?

Ja
@Pytanie

A co byś chciał robić na stażu?

bismark

Każda firma ma swoich hejterów? Dobrze, że mają dobrą opinię jako pracodawca!!

Weronika

@Zdzicho, rozmowę kwalifikacyjną w ELESTER - PKP oceniasz pozytywnie. Czy mógłbyś w takim razie przedstawić relację z Twojej własnej rozmowy w tej firmie? Czy istnieje możliwość negocjacji warunków zatrudnienia z tym pracodawcą?

Zostaw merytoryczną opinię o ELESTER - PKP - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ELESTER - PKP?

Zobacz opinie na temat firmy ELESTER - PKP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELESTER - PKP?

Kandydaci do pracy w ELESTER - PKP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ELESTER - PKP