Opinie o Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. w Łódź

Greg

odkad do wladzy doszedl gowniarz Bart. Szyll.. syn tatusia prezesa to ta firma idzie na dno, ten skurw.. zabiera nam premie i bonusy, daje dziwne cele aby wydymac nas z kasy, cos gdzies liznal na szkoleniu jakims z marnotrawsta w przedsiebiorstwie, ale cos nie zrozumial chyba przekazu... gosciu gra wiedzacego a nie ma pojecia... jak chcesz sie gosciu obstawic ludzmi genialnymi co bedziesz im mowil: nie obchodzi mnie to ma byc zrobione to im plac... bo sie wszyscy (usunięte przez administratora) i zmienia prace. I tak to juz robia!! (usunięte przez administratora) wyzyskiwacz prywaciarz

Mela

firma ma taktyke w stylu: pracuj za grosze u nas 10 lat potem zaczniesz zarabiać o ile w koncu damy ci umowe o prace haha. Omijać firmy powiązane w politechniką, w nich zawsze Cie wykorzystają. Są lepsze alternatywy w Łodzi., lepsze firmy. Firma dobra na rok. Nic więcej.

Mordo

firma oferuje bardzo male zarobki i jest powiazana z pilitechnika lodzka wiec jej wisi pracownik bo zawsze znajda sloika w dziurawej bluzce za pare groszy.. jada tylko na stazach, praktykach umowach smieciowych... za to atmosfera nawet tylko zero komunikacji couchingu.

DoktorZTS

Przestrzegam przed ta firma. Firma jest w upadlosci. Jedyna jej metoda na przetrwanie to nie uslrawnic dzialania firmy ale uciac premie zredukowac etaty i zafundowac prace w delegacji od 10 rano do np 3 w nocy 3 dni do 10po rzad. Bedziesz mial projekt kaza ci sie zesr... i pracowac w sobote i niedziele w biurze a w tyg na obiekcoe ponad 12 godzin ktore sa na lewo rozliczane w arkuszu. dawniej chlostali oni strasza nie chlosta ale zwolnieniem i krzywa mina niekomletentnego w zarzadzaniu synusia prezesa. "Umowy smieciowe kilka okresow probnych, umowy na pol roku przez 3 lata lub o dzielo, kompetentna kadra dawno odeszla.. firma upada lata swietnosci ma juz za soba. W firmie sa ciagle rozprawy sądowe z inspekcja pracy , procesy wytaczane przez pracownikow to o czyms swiadczy. Nie ma podwyzek a jak sa to 50 zl. Sorry Panowie nie jestem juz studentem jako student na takie warunki moge sie godzic... Budynek obskorny firma wkrotce bedzie sprzedana o ile abb ten cyrk kuli

@DoktorZTS

taaa potwierdzam cała prowincja Lodzi i buraki ze wschodu co beda dawac du.. za gar zupy, chodzic latem w traperach i podartych gaciach, przebarwionych bluzkach pamietajacych czasy podstawowki.. az wali w firmie ta kielbasa z mikrofali, jedzeniem 2 dniowym dla psa makaronem z pojemnika i buractwem na twarzach..

Aplikowałeś do firmy Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
wiola

Ta firma to jest rodzinna sekta. Az juz brak miejsca w drzewie genealogicznym dla pociotow zalozycieli sekty (patrz krs) i nie wiadomo kto w tej firmie jak siegnac dalej w glab drzewa jest z tej sekty bo nazwiska sie kończą...

Bekart z Polnocy
@wiola

No wiadomo ze sekta nie patrzyłes nogdy w krs? 5 udzialowcow sekty o tym sanym nazwisku. nie masz powiazania z sekta to nie masz awansu, nie masz premii, nie masz trzynastki, masz umowe smieciowa, podstawe jak w biedronce i masz kupe nadgodzin w ilosci takiej ze tracisz rownowage miedzy zyciem prywatnym a zawodowym. A wybrani maja premie, 13, itd itp. No ale kazdy w firmie o tym wie tyle ze po takim doswiadczeniu zawodowym malo kto moze znalezc inna robote w tym miescie

Gregor
@Bekart z Polnocy

Haha jak chcesz miec przywileje typu premia, 13, podwyzka czesciej niz raz na 3 lata to musisz zaciazyc z jakas z rodziny panstwa Sz... tyle ze te pokemony brzydsze od córek Waldera Freya

MPK

Firma o bardzo niskiej kulturze organizacyjnej i pracy. Zacofanym, komunistycznym stylu zarządzania. Brak profesjonalizmu w zarzadzaniu personelem . Nowy Młody zarząd az bije w oczy niekompetencja managerska i brakiem wizji. Chaos bałagan partactwo i funkcjonowanie z dnia na dzień. To wizerunek firmy

Barbie

(usunięte przez administratora) no powinien ktos poslrzatac no ale nie ma na to rady bo to rodzinna sekta ktora trzeba utrzymac ich auta domy wielkie baseny

A1

Szkoda, że na tym portalu ktoś się podszywa pod ludzi, wielka magia internetu ...

aldona
@A1

szkoda ze na tym portalu ludzie pisza prawdę

niunia

potwierdzam (usunięte przez administratora) A tatus spoko ale synus się niiie nadaje (usunięte przez administratora) sorry panie utrzymujemy kilka

Nie napisałaś tylko że kumplujesz się z szefostwem. Bo pracuję w tej firmie dłużej od ciebie i powiem szczerze,że takiego bałaganu jaki panuje w tej firmie, nie ma w żadnej porządnej firmie. Zatrudnia się ludzi najczęściej po znajomości, bez kompetencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.?

Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.
  • Morgowa 11
    91-223 Łódź
  • NIP: 9471927681 KRS: 0000247470

Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.