Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

Destiny

Klienci was chwalą ????

Wot
@Destiny

Musiałabyś się chyba klientów zapytać, ale skoro korzystają z usług i kupują i wracają przede wszystkim no to zapewne sa zadowoleni

luki
@Destiny

to chyba było stwierdzenie, bo emotikony się wyświetlają jako zestaw kilku pytajników na tym forum, z jakiegoś powodu

Destiny
@luki

Tak dokładnie tam był uśmieszek

Ano
@Destiny

To, że firma wciaz prosperuje i sie rozwija jest najlepszym dowodem na to, że klienci są zadowoleni i lubia wracac

Peachy

konkurencja nie dorasta firmie do pięt.

Breadmaker

To najlepszy pracodawca w tej okolicy. Stabilne warunki, spoko atmosfera. Jeśli ktoś się zastanawia nad rekrutacją, to warto ją podjąć

John
@Breadmaker

Witam mam zamiar zatrudnić się w tej firmie możesz powiedzieć coś więcej o firmie? Praca w weekendy też jest?

kolos
@John

tak

kandydat

jak wyglada praca w systemie 4 brygadowym?

@kandydat

tak jak wszędzie, nie jest to żadna filozofia żeby to wpisać w google i znaleźć wyjaśnienie

kandydat
@mig

znam conajmniej 4 systemy 4 brygadowe. sa i 8 i 12 i 24 godzinne. dziekuje za odpowiedz

@kandydat

ale nie sprecyzowałeś o co ci chodzi, powinieneś był zapytać jak się to rozkłada godzinowo ;) nie ma za co

P.S. tutaj pracuje się na 8 godzin

hihi
@mig

7 dni pod rzad o ile nic sie nie zmienilo od kiedy tam tyralem :D

Ormuz
@kandydat

Mylisz się. Praca 12 czy 24 to system równoważny, to system równoważny a nie czterobrygadówka.

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Trencher

Miałem szansę powziąć współpracę z firmą i jakegoś powodu się nie zdecydowałem, teraz żałuję.

Dorin
@Trencher

No to może jeszcze nic straconego i możesz jeszcze raz się zgłosić na rekrutacje

Gollum

Na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki?

Gollum

A na procukcję są jakieś wymagania?

Produkcję*

@Gollum

Bo wózków rozumiem na prod nie wymagają?

@Gollum

ja nie widzialem info nigdzie o wózkach ale też głową za to nie ręczę

@Gollum

takie informacje to na pewno będą w ogłoszeniu podane na dane stanowisko

@Gollum

albo zawsze też się możesz skontaktować z kadrami ja bym tak zrobił

@Gollum

Nie, nie ma jakiś szczególnych, bylebyś robotny był

Little Dove

Są osoby, które mają dosyć tej pracy no to wiadomo, że wypowiadają się negatywnie, a tym co praca odpowiada/odpowiadała ( tak jak w moim przypadku ) piszą, że jest w porządku. Pracowałam kilka lat w tej firmie a mimo to nie chce mi się wierzyć w te wszystkie negatywne opinie. Niestety byłam zmuszona zrezygnować z tej pracy, bo przeprowadziłam się do innego miasta.

pbb
@Little Dove

tutaj raczej ogólnie mało kto narzeka, ludzie tu latami też pracują, no przynajmniej mi sie tak wydaje z obserwacji i z tego co znam ludzi

@pbb

narzekać to się każdemu zdarzy

@pbb

ale to nie znaczy, że jest oczywiście

@pbb

że jest źle oczywiście* miało być

Gun

Prosze o info czy wypłacają kasę terminowo

@Gun

Tak

Rek
@Gun

oczywiście że terminowo. to porzadna firma jest

Marcus

Firma Texton za 1 dzień nadgodzin, oddaje 1 dzień a zgodnie z kodeksem pracy pracownikowi należy się 1,5 dnia wolnego. Średnio w miesiącu pracownik nadrabia 2 dni za co powinien otrzymać 3 dni wolnego a nie 2. W przybliżeniu dniówka to około 150 zł. Firma (usunięte przez administratora) pracownika na 1 dzień miesięcznie czyli rocznie to około 1800 zł. Doliczyć można nieudzielane pracownikom przerwy 15 minut dziennie , daje tygodniowo 75 minut, miesięcznie to 300 minut czyli 5 godzin. 12 miesięcy x 5 godzin nieudzielonych przerw daje 60 godzin co daje 7 dni . Dniówka 150 zł x 7 dni to 1050 zł. 1800 zł z nadgodzin + 1000 zł z przerw prawie 3000 zł które oddaje każdy pracownik zatrudniony w firmie. Taka informacja dla pracowników żebyście może upominali się o swoje. Pozdrawiam.

Xxx

Wkoncu ktoś napisał prawdę o tej śmiesznej firmie... Powinniście jeszcze dodać, że traktują pracowników jak ludzi gorszej kategorii tylko góra chyba ma coś nie tak z główka bo nie jeden pracownik /pracownica mają wyższe wykształcenia a niestety przez to co się dzieje/działo w kraju każdy łapie się czego może chociaż całe szczęście niektórzy już jakiś czas temu poszli po rozum do głowy w tym ja :)

Dromel
@Marcus

No właśnie, dlatego tam już nie pracuję. Pozdrawiam chłopaków z produkcji. Szefostwa nie pozdrawiam ;-)

Brelok
@Marcus

W końcu ktoś napisał prawdę o tej firmie. Niestety tak to wygląda. Smutne

Joe

Polprotex to sklep Textona? Widzę, że adres ten sam, oferta się zgadza. Myślałem, że nie macie sklepu stacjonarnego, więc mnie to trochę zbiło z tropu

kao
@Joe

tak

??
@kao

a co tam sprzedają w takim razie? wszystkie produkty czy jakąś część?

kao
@??

wejdź na ich stronę i zobacz

Serio...gościu, serio?

@??

Przecież masz jak na tacy wszystko na stronie...

@kao

Co jeszcze byś chciał żeby za ciebie zrobić, co?

Ręce opadają

Ormuz
@Joe

Nie. Polprotex to osobna spółka, podobnie jak Eimed, Polfelt cz Cyfral, które też funkcjonują na terenie Textonu.

Wolf

to wy robicie między innymi te wypełnienia do materacy???

Den
@Wolf

tak, firma texton robi też między innymi wypełnienia do materacy i wiele innych.. na stronie cały wykaz polecam

a co?

Ten

Skroluję sobie ten profil i tyle pytań o wakaty, i rekrutacje, ludzie, sprawdzajcie zanim zadacie setne pytanie o takiej samej treści, bo się bałagan robi

@Ten

czemu od razu bałagan bo nie bardzo rozumiem

@Ten

przecież chyba od tego mają to forum zeby się pytać o wszystko co ich tam interesuje

@Ten

a to że im się nie chce tego szukać samemu tylko wolą pytać to już druga sprawa ale komu to przeszkadza

Maluma
@Kejsi

niektórym przeszkadza jak czegoś szukają. chociaż tak naprawdę wystarczy tylko nacisnąć magiczne ctrl+f i wszystko da się znaleźć ;)))

@Maluma

No nie do końca, bo nie wszyscy używają słów idealnie pod klucz

@Maluma

Wystarczy, że ktoś zrobi literówkę w słowie i już nie znajdziesz tym sposobem

@Soos

no to trzeba ruszyć makówką

@Soos

robisz problemy tam gdzie ich nie ma

Chodzi mi o zabranie kilkoro dzieciaczków z naszego ośrodka żeby zobaczyli jak wygląda praca w takiej firmie

Soos

Oj to musisz się z biurem kontaktować

Soos

Może i udałoby się to zrealizować...ciężko powiedzieć

Zadzwoń i podpytaj

Wolf

i co prócz tego jeszcze?? jak ktoś nie jest w temacie to ciężko tak

Pele
@Wolf

No to żeby być w temacie to trzeba wykazać odrobinę chęci i doczytać. tym bardziej jesli faktycznie jesteś kandydatem to polecam się zapoznać czym się firma zajmuje zanim się na rozmowe wybierzesz

@Pele

wykazałem właśnie chęci i o to tutaj zapytałem. jak nie chcesz odpowiadać to po prostu tego nie rób

sosna
@Wolf

a gdzie mój komentarz o texfil?? co z nim było nie tak, ze zniknął nagle??

@sosna

faktycznie zniknął.. ale spokojnie ja go widzialem

Jest opcja organizacji wycieczki po zakładzie?

Bm

W sumie odkąd ja tutaj pracuje to nie słyszałem nigdy żeby organizowano taką wycieczkę

Bm

Co oczywiście nie oznacza że nie ma takiej opcji bo co to to nie. nie wiem tylko czy teraz aktualnie można przez tą pandemie

Bm

W zasadzie to spoko pomysl bo byłoby tutaj co pokazać jak tak się nad tym zastanawiam. dla osób które nie wiedza jak to wygląda to może być faktycznie ciekawe. może spróbuj się z biurem skontaktować

On

myślicie, że przyjmą młodziaka od razu po szkole, czy trzeba mieć doświaczenie?

@On

na produkcje raczej nie wymaga się doświadczenia

@On

a to że jesteś jak to mówisz świeżakiem po szkole nie ma żadnego znaczenia liczą się chęci do pracy i ogólne ogarnięcie

@On

no i tak wspomnę jeszcze że pracują ludzie w naprawdę różnym wieku

@Tarot

wiesz no ja nie wiem jak jest tutaj konkretnie z przyjmowaniem nowych osób więc wole się dopytać

@Tarot

ale skoro mówisz że to nie jest żadna przeszkoda to wszystko jasne

@On

no to co mi pozostaje innego jak tylko życzyć powodzenia

handlowiec

Jak wygląda sprawa w dziale handlowym? Są wakaty na PH, czy raczej stała ekipa?

@handlowiec

Na ten moment nie ma chyba żadnego wolnego wakatu na handlowca z tego co widze i mniej wiecej wiem..

@Baj

Rozumiem. Czy praktykuje się u was wysyłanie aplikacji inicjujących, czy raczej nie i to byłoby daremne działanie?

@handlowiec

Nie pytałem się nigdy, jak dla mnie lepsze takie działanie niż żadne, ale wiadomo zrobisz jak uważasz

@Baj

Może faktycznie warto spróbować, nic do stracenia nie mam.

@handlowiec

No dlatego o tym mówię. Nie stracisz nic ale zawsze możesz coś zyskać, a w tym wypadku może jakąś posadę więc chyba warto

erni

firma zapewnia strój roboczy, czy trzeba się zaopatrzyć we własnym zakresie?

Krzy
@erni

jak ja pracowałem to zawsze zapewniali ubranie robocze. nie sądzę że miałoby się to zmienić ale niech ktoś lepiej to potwierdzi kto jest tam aktualnie . pozdrawiam

Toto
@Krzy

jest strój roboczy dla pracownikow. nie ma sie co martwic

Ari

Cześć! Mam pytanie. Czy mozna zdobyć od Was jakieś resztki materiałów, wpadki produkcyjne, które nie nadają się do wypuszczenia, skrawki, coś takiego? Zanim zakradnę się nocą pod zakład szukać koszy, to wolę zapytać ;) (oczywiście żartuję, nie musicie informować ochrony) A może macie jakiś outlet gdzie trafiają materiały z jakimiś wadami produkcyjnymi? Mam dość niecodzienny projekt do zrealizowania i bardzo by mi się przydały takie rzeczy.

hmm
@Ari

A próbowałaś może skontaktować się z biurem i po prostu wprost o to zapytać?

Ari
@hmm

Do którego działu najlepiej zadzwonić? Czy przedstawić sprawę na ogólnym i mnie Sekretariat połączy z odpowiednim?

@Ari

możesz dzwonić na ogólny

@edek

po takim czasie to zapewne już dawno jest zadzwonione i załatwione

@:)

a sry nie patrzyłem na daty

@edek

a czasem by wypadało przemyśleć sprawę przez napisaniem, ale to tak mówię do ogółu a nie że tylko do Ciebie

Klient

Wykonujecie zlecenia również dla osób prywatnych?

@Klient

takie pytania to powinieneś chyba kierować prosto do działu sprzedaży?

@Klient

możesz formularz kontaktowy na stronie wypełnić

Klient
@edek

Już to zrobiłem ale dzięki za podpowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1235 ocen.

Texton S.A.