Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

blondas

czy osoba świeżo po szkole bez większego doświadczenia może liczyć na zatrudnienie w firmie?

@blondas

to że jesteś świeżo po szkole nie jest absolutnie żadną przeszkodą

@odp

okej, jak chciałbym zatrudnić się jakoś od lipca, to ubiegać się o pracę już teraz (i tak wcześniej niż 27 czerwca nie zacznę) czy bliżej tego terminu? nie wiem ile trwa cały proces, więc ciężko mi wyliczyć kiedy najlepiej się za to zabrać

@blondas

no w sumie został ci niecały miesiąc więc jeszcze myśląc o jakiejś tam procedurze rekrutacyjnej chyba warto byłoby się wczesniej za to zabrać niż na ostatnią chwile

Barbara
@blondas

Dobre pytanie, też chętnie bym się tego dowiedziała. A o jakie konkretne stanowisko pracy w Texton pytasz? Bo nie napisałeś tego. Dobrze byłoby znać takie szczegóły, wtedy łatwiej będzie uzyskać odpowiedź na twoje pytanie.

@Barbara

jak na moje oko to tutaj chodzi o pracownika produkcji

@Barbara

produkcję miałem na myśli, ale pewnie większość to wydedukowała

@blondas

chyba tylko Barbara miała z tym problem z tego co widzę . dedukcja trudna rzecz

Ten
@odp

Przecież to ktoś z gw, nie dziwi was, że nie ma podpisu pod nickiem??

Kankan

Macie tutaj 4 brygady czy jakiś podstawowy system pracy?

kex
@Kankan

3 zmiany po 8 godzin

@kex

Czyli typowy standard na takich produkcjach

@kex

Dla mnie ok bo ja już tak pracowałem znam ten system, organizm przyzwyczajony, nawet mi nie przeszkadza

@Kankan

zgłosiłeś się już do pracy?

@???

Tak, wysyłałem cv ale na razie czekam na jakiś kontakt z ich strony który mam nadzieje że niedługo nastapi. nie brałem za bardzo innych opcji pod uwagę

???

Biorąc pod uwagę pandemiczne klimaty pewnie texton miał złote żniwa na higienaxie

@???

Zespół się powiększył czy skład ten sam ?

@???

Raczej pomniejszył... Cały jeden dział zwolniony (maski)

Dobry

Miałem taki że tak powiem okres przejściowy w tej firmie ale było dużo lepiej niż się na początku spodziewałem. szedłem z nastawieniem że im szybciej ogarnę sobie coś w swoim zawodzie tym lepiej a tutaj po prostu przeczekam ten okres. no i faktycznie przeczekałem chociaż trwało to trochę dłużej niż zakładałem, atmosfera naprawdę fajna a warunki niezłe.

@Dobry

no to jedna z tych firm co myśli się że na chwilę praca a potem się zostaje

nowy
@gb

czyli mówicie że tak to bedzie??? bo ja to dopiero od kilku miesiecy w sumie na nic sie nie nastawialem. zobacze jak bedzie i czy zostane dalej czy nie

@nowy

cięzko powiedzieć jak bedzie w Twoim przypadku. ja mówię też jak to u mnie było i że historia jak widać się powtórzyła trochę

nowy
@gb

no to się pewnie okaże jak to dalej bedzie. na razie jestem pozytywnie nastawiony i tyle bedzie co ma byc

@nowy

nastawienie już dużo robi, bo wiadomo że jak ktoś się chce czepiać to sie czepia, a jak nie chce to pracuje i na tym się skupia. życze powodzenia dalej

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Arek

Do którego dnia miesiąca przychodzą wypłaty? Do 10 muszę płacić za mieszkanie, więc spoko by było jakby się to zazębiało jakoś.

No i czy terminowo są?

Pit
@Arek

zawsze są terminowo. nigdy nie było opóźnienia jeśli chodzi o wypłaty

hehe
@Arek

a co za różnica? jak na koniec miesiąca to odkładasz i płacisz później, jak do 10tego to dostajesz wypłate i od razu płacisz i jest gitara

@hehe

Dla mnie różnica, ale nie będę tego jeszcze raz tłumaczyć.

Zatrudniają na miesiąc a potem bez podania powodu nie przedłużają umowy. Chociaż pracownik pracuje uczciwie. Nie polecam tej firmy

Kiepsko sprzątałeś.

@Ormuz

Widać po Tobie, że jesteś pracownik wchodzący w zadek albo kierowniczek /brygadzista z przerostem treści nad forma. Taka prawda zatrudniają i zwalniają bez podania przyczyny a nabijanie się z takich wpisów świadczy tylko o Tobie ale czego spodziewać się po takich osobnikach.

@Haha

Wystarczy robić, co do ciebie należy i nie ma problemu. U mnie na zmianie w ciągu 3 lat wyleciał tylko jeden; zbyt procentowy był. Ale się odgryzę; sądząc po tym co napisałeś, to masz problem z samooceną .

@Ormuz

A tu Cię zaskoczę, że nie mam tego problemu. Może na Twojej zmianie tak jest, na innych zapewne dobrze wiesz, że jest inaczej i nie wylatują za procenty tylko zachcianka szanownej gory... Przykład kobity z masek. Ile dzień przed zakończeniem roku zwolnili bez powodu?

...
@Haha

A bo ty akurat wiesz kogo zwalniają z powodem albo bez. to że ktoś ci tak powiedział albo taka była plotka nie oznacza od razu ze to jest najświętsza prawda

@...

Za to ty bardzo dobrze poinformowany. Panie mądry za co tyle kobit zwolnili? Każda coś odwalala Twoim zdaniem ... Bardzo interesujące

...
@Haha

Nie powiedziałem że odwalała. ale każda mogła mieć coś na sumieniu a ty nawet nie masz o tym zielonego pojęcia. może to być nawet kwestia brania urlopów. ale zawsze najlepiej to sobie wymyślić historyjkę i wmawiać ją innym no nie

@...

Brania urlopów?? Każdy ma prawo brać urlop kiedy potrzebuje więc powód do zwolnienia bardzo niezrozumiały

Donald

Czy wasze produkty można dostać gdzieś stacjonarnie? Macie jakiś sklep firmowy?

Tim
@Donald

szukałem bo też byłem ciekaw jak zadałeś to pytanie ale niestety znalazłem na ten moment tylko sklepy internetowe. czy jest coś więcej, ktoś wie?

Donald
@Tim

Podasz linka do tych internetowych? Jeśli mają szeroki asortyment i można zwrócić w razie w, to też może być

Sajonara
@Donald

Na litość boską, wygoogluj, znajdziesz bez problemu. A jeśli nie, to znaczy, że problem leży gdzie indziej....

Rolek

Elo elo bedą jakieś wakaty od nowego roku? niech ktoś sypnie jakieś info, nie wygadam nikomu

@Rolek

haha jak tu ktoś sypnie to i tak wszyscy będą wiedzieli :D

@Kamko

no ale to będą w końcu czy nie? bo to chyba nie jest odpowiedź na pytanie

@???

jakbym znał na nie odpowiedź, to bym powiedział wyjmijcie kija z tylniej części ciała, pożartować sobie nie można...

@Kamko

żart jak najbardziej rozumiem, ale konkret informacja też by nie zaszkodziła

@???

to niestety ja jej nie udzielę, może kto inny

@???

LUDZIE. nie wiadomo co będzie. może będą a może nie będą? czego wy tu oczekujecie? wróżenia z fusów? czy z magicznej kuli?? nie wiadomo. nie mówi się dookoła o takich rzeczach jak przyjęcia bo tym się kadry zajmują. Pojawi się oferta to znaczy że kogoś szukają, jak nie ma oferty to nie szukają. nikt pod dywanem rekrutacji nie robi żebyscie nie wiedzieli tylko normalnie się one odbywaja.

Frustrat znaczy.

Blake

jak duży jest zakład pod względem zatrudnienia? dużo ludzi pracuje, czy raczej kameralne grono?

@Blake

A kto by to liczył?

@gienek

no pewnie w nie chodziło mu o dokładnie podanie liczby osób co do jednego i że będziesz stał w przejściu i liczył ile wchodzi osób

@gienek

znaczy no przynajmniej tak mi się wydaje że nikt nie oczekuje takich dokładnych info. ale to tylko gdybanie jego i tak już tu pewnie nie ma

@gienek

ale ciężko powiedzieć ogólnie to fakt. ja też nie wiem, na stronie były o tym informacje ale zatrzymali się na 2015 roku kiedy było ponad 200 pracowników, teraz jest na pewno więcej tyle mogę powiedzieć

Blake
@Kapitan

ludzie, zadałem to pytanie 2 miesiące temu, już dawno jest nieaktualne, nie musicie się trudzić :)

@Blake

a to rozumiem, że już sam sobie policzyłeś ludzi albo zobaczyłeś że tyle pracuje

Vigor

to texton produkuje też jakieś medyczne rzeczy? nie wiedziałem

@Vigor

Ja też pierwsze słyszę, skąd masz takie info ? :)

@Kandydat

Maseczki produkuje ale w takich warunkach, że osobiście bym ich nie użył. W pracy uzywam swojej.

A, czyli to tylko teraz w związku z pandemią czy stały produkt w ofercie?

@Kandydat

Chyba tylko przez pandemie... Raz robią a raz nie, przyjmują kobity i zaraz zwalniaja, to nie jedna tylko kilka naraz

Pikolo

Ale z tego co ja widziałem to nie jest tylko wytwarzanie maseczek tylko tych wszystkich rzeczy które są potrzebne w szpitalch. czyli do tego jakieś czepki, osłony, pokrowce na sale operacyjną.

Pikolo
@Kandydat

Poza tym to jest jakaś stała współpraca w firmą HIGIENAX, więc no nie wiem czy to tak tylko na pandemie, raczej nie

prac
@Pikolo

raczej na dłuższą współpracę się tutaj zapowiada i jest tak jak mówisz dokładnie.

@Pikolo

A czyli w ten sposób. Dzięki

prac
@Kandydat

spoko, polecam się na przyszłość chociaż nie bywam tutaj za często

@Pikolo

Widziałeś towar Einmedu nie Textonu.

PIkolo
@Ormuz

Ok, może i tak, nie wykłócam się, bo się nie znam

@PIkolo

To dobra cecha większość działa na zasadzie "nie znam sie a sie wypowiem" pzdr dla ciebie!

Lu

Jak z rotacją do biura? Zdarzają się jakiekolwiek rekrutacje na stanowiska administracyjne?

Not
@Lu

Czasem się zdarzają rekrutacje, ale rzadko, chociaż nie jestem pewien czy jest to spowodowane rotacją.. może raczej zapotrzebowaniem

@Lu

Dawno nie widziałem jakichkolwiek, szczerze mówiac

Rzadko

zoom tv

I jak co roku w Wielkanoc biura mają wolne a produkcja i magazyn w pracy koleje raz Święta Wielkanocne w pracy

zając
@zoom tv

jak wszystkie zakłady produkcyjne, takie są realia co poradzisz

Tork
@zając

tak to jest jak ktoś sobie nie zdaje sprawy do jakiej pracy idzie i na co się pisze. to tak jakby ktoś pracował w hotelu i narzekał że w weekendy musi pracować bo przecież czemu nie zamkną specjalnie dla niego zeby miał wolne?

@Tork

Dobre porównanie

firme polecam. wyplaty na czas odpowiednie do wykonywanych obowiazkow. dla mnie stabilne miejsce pracy nawet w tych ciezszych czasach zawodowych.

men

a jaki dział?

@men

ja pracuje na produkcji

Ja też

W jakich godzinach pracuje się w Textonie?

3 zmiany, 8h, 6-14-22

@szeregowiec ryan

Grafik jest jakoś fair układany? Można np prosić o jakąś zmianę jeśli tak pasuje akurat?

oj nie mam pojęcia

Ormuz

6-14, 14-22, 8-16, 22-6, 7-15.

@Ormuz

A to które godziny, których działów się tyczą? Bo rozumiem, że to nie są godziny podane np tylko dla produkcji

@szeregowiec ryan

Czyli mamy 2 odpowiedzi, która jest poprawna?

@Jacek

Dobra, ufam jednak Ormuzowi, bo on jest pracownikiem, a nie kandydatem jak ryan, więc pewnie wie lepiej

mig
@Jacek

Całkiem słuszne rozumowanie trzeba Ci przyznać ;)

Lew
@szeregowiec ryan

a czterobrygadówka tutaj obowiązuje?

@Lew

Tak, jest system czterobrygadowy

Eloo, są jakieś wakaty?

@Turtle

uwaga podaje instrukcje: otwierasz przeglądarkę, wpisujesz w pasku texton praca. Klikasz w pierwszy link który Ci się wyświetla, czytasz, analizujesz

@ins

Aleś jest Pan Mądraliński

@Turtle

Mądraliński, nie mądraliński, to lepsza opcja ich znalezienia, niż pytanie na forum i czekanie kilka mies na odpowiedz

@Turtle

nie miałem tutaj w zamiarze w żaden sposób się wymądrzać, po prostu uznałem za całkiem słuszne podpowiedzenie jak zrobić to najszybciej

@Turtle

mam nadzieję że pomogłem na tyle wystarczająco że każdy sobie poradził

@ins

Już dawno sobie wszystko ogarnąłem w temacie ale i tak dzięki za szczere chęci

Neron
@Turtle

a znalazłeś coś chociaż czy bezskuteczne starania?

macie opiekę medyczną?

@tymek

Pewnie że macie. cały pakiet do wyboru do koloru. osobiscie korzystam chętnie jesli tylko oczywiscie mam taką potrzebę.

to super, dziękuję

@tymek

Spoko a co planujesz do nas przyjść?

zobaczymy jeszcze.

@tymek

Czyli to tylko wstępne rozeznanie w terenie, nic konkretnego

@Kopik

raczej skłaniam się że tak, ale mam jeszcze kilka opcji do rozważenia

@tymek

E tam opcje jakieś. gdzie będziesz miał tak dobrze jak tu, mało juz takich firm jest porządnych i uczciwych. wszędzie tylko patrzą żeby jak najwięcej dla siebie. tutaj tego nie ma

Kkk
@Kopik

To beznadziejna firma. Kierownik niczym się nie interesuje. Brygadzistka robi co chce nie szanuje ludzi.

Xxx
@Kkk

Brygadzistka?? A gdzie jest kobita? Chyba brygadzista

Mariusz

To firma teraz zajmuje się maseczkami tak?

Kk

Nie, hodowla jedwabnikow.

Top
@Mariusz

oj Mariusz Mariusz nic nie czytasz i nie myślisz. Firma zajmuje się wieloma innymi rzeczami, a maseczki i inny sprzęt potrzebny do szpitali i ogólnie dla medyków jest tak naprawdę nie od tak dawna (no nie od zawsze), bo to nie była podstawa produktów textona..

Pol
@Mariusz

Dosłownie cały wątek o tym temacie, a ten i tak pyta...

Top
@Pol

tak to jest jak człowiekowi się nie chce czytać i właśnie takie pytania się powtarzają

@Kk

Hehe, cytując klasyka :D

Kolo

Panowie, bez jaj, co wy, przekupki z targu? Między sobą to sobie gadajcie o czym chcecie, ale forum byście oszczędzili, tu wchodzą osoby, ktore szukają pracy i są zainteresowane pracą w textonie, głupio, żeby się rozmyślili przez to jaki wizerunek tu robicie

Norek
@Kolo

no właśnie ja szukam pracy w textonie i chcialbym znalezc jakies wartosciowe informacje i odpowiedzi na moje pytania

Norek
@Kolo

nie zebym sie czepiał czy coś. po prostu pomyslalem ze na tym forum znajde ludzi ktorzy mi pomogą z textonem

Ktoś
@Kolo

Przecież wiadomo, że atmosfera jest tragiczna a pracowników traktują jak gorszy sort... Texton sam sobie taką opinie wyrobił, omijać szczerokim łukiem!

Hipo
@Norek

nie słuchaj tych bzdur. Jak na tyle opinii wchodzi nagle jeden frustrat co to myśli że wszystkie rozumy pozjadał tzn że nie warto sobie tym zawracać głowe. Jakich wartościowych informacji potrzebujesz? zadaj pytanie

@Hipo

Faktycznie jeden flustrat... Niech idzie i sam się przekona, ciekawe dlaczego ciągle szukają pracowników

Ormuz

Bo ludzie nie chcą pracować tylko brać kasę niestety

@Ormuz

A może panującą tam atmosfera na to wpływa? Pracuje w tej "firmie" i dobrze widzę jak ludzie są tam traktowani... Jako gorszy sort

Ormuz

Na mojej zmianie nie zauważyłem "złego traktowania" pracowników. Widocznie podpadasz pod ten "gorszy sort" czyli (usunięte przez administratora) się w robocie.

Don

A długo istniejecie już na rynku??? nie znałem wcześniej tej firmy szczerze mówiac dopiero od niedawna zacząłem się interesować. na zdjęciach fajnie budynek wygląda

Marynarz
@Don

To może zacznij od przeczytania strony, jak cię tak interesuje ten temat :)

@Marynarz

Mogę to zrobić ale wtedy z nikim nie pogadam tutaj i niczego więcej się nie dowiem

Marynarz
@Don

A, nie myślałem, że o rozmowę z nami chodzi. Dowiesz sie więcej jeśli zapytasz, ze strony nie będziemy kopiować info, bo to bez senu, kiedy możesz sobie przeczytać, ale jak masz pyt odnośnie pracy to śmiało

@Marynarz

W zasadzie tak jak pytałem interesuje mnie to ile firma istnieje, czyli jak bardzo jest znana, ilu zatrudnia ludzi, czy to duża firma czy bardziej kameralna. Jak to wpływa na atmosferę i efekty pracy?

@Marynarz

No i ogólnie czekam na jakieś świeże opinie na temat pracy, warto nie warto, czym się kierować przy wyborze

stan
@Don

firma istnieje od 92' z tego co mi się kojarzy i raczej mam racje. a ile jest dokladnie ludzi? ziomek nie mam pojecia bo nie przyszło mi nigdy do głowy żeby liczyć każdego z osobna. kameralna firma na pewno nei jest bo jest nas całkiem sporo ale no liczby ci nie podam

felson

płacą więcej za nocki?

@felson

Zgodnie z przepisami.

felson
@Ormuz

okej czyli tak jak standardowo wszędzie to mi wystarczy

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1235 ocen.

Texton S.A.