Opinie o Filter Service Sp. z o.o. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Filter Service Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Filter Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filter Service Sp. z o.o. w Zgierz

Grażyna

Firma nie szanującą klientów ani pracowników omijać szerokim łukiem.

Sławomir

TAK traktować, czyli w sumie JAK? Bo niczego póki co się tu nie dowiedziałem o konkretnych zastrzeżeniach, konkretnych zachowaniach. Wiesz coś więcej na ten temat, czy po prostu podbijasz piłeczkę, że się tak wyrażę?

Zadowolony pracownik

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Miła rodzinna atmosfera. Wspaniała kadra kierownicza. Jestem zdziwiony negatywnymi opiniami , które stawiają tak wspaniałego pracodawcę w takim niekorzystnym świetle. Pozdrawiam

@Pan S.

Jakie są zasady tego akordu, że piszesz, iż nie da się go wyrobić i pozostaje stawka godzina jedynie? I czy możesz napisać, co wchodzi w skład socjalu? Powyżej pisano też, że jest miła rodzinna atmosfera i wspaniała kadra kierownicza. Co Ty sądzisz o atmosferze i kadrze?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Filter Service Sp. z o.o.?

XD

Załoga super. Pani E. do tej pory była super szefową. Szacunku do pracowników już nie ma, wszyscy pracownicy pracują za najniższa krajową i jeszcze mówią, że za nas dopłacają. Dyrekcja twierdzi, że pracują za darmo, a my robole pracujemy na biura i całe szefostwo. Jeśli ktoś tam nie pracował to nie wie co się tam dzieje i nie wypisujcie głupot, że jest dobrze jak jest odwrotnie.

Amy

Niezależnie od stanowiska każdy tutaj za najniższą krajową pracuje? O podwyżkach nic nie wspominają? Ktoś z pracowników próbował jakieś negocjować?

@XD

To skąd ta zmiana w sposobie traktowania pracowników? Pani E się zmieniła czy ktoś inny jest teraz szefem, bo nie zrozumiałam? A jakieś premie lub dodatki czy tylko dają gołą podstawę?

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Księgowa w Filter Service Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Benji Nowy wpis

Czy rekrutacja jeszcze trwa? Nigdzie nie widziałem ogłoszenia a byłbym zainteresowany.

Tola

Poszukiwany jest obecnie pracownik na stanowisko elektryka, zarobki podane są jako przez pierwsze 3 msc 3600zł plus 10% premii. Potem pensja wzrasta do 3800 zł plus premia. Ile wychodzi tego wszystkiego razem w skali miesiąca? Premia jest zapewne zmienna ale może przynajmniej jakieś widełki jej wielkości?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Filter Service Sp. z o.o. na stanowisko Księgowy / Księgowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Zgierz
DTH Selection
logo firmy Operator wózka widłowego
Zgierz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Grażyna

Firma nie szanującą klientów ani pracowników omijać szerokim łukiem.

Miłosz
@Grażyna

Zgadzam się w 100%- firma filter service ze Zgierza nie szanuje swoich klientów, szczerze nie polecam nikomu, bo pewnie pracowników też mają gdzieś.

@Zadowolony pracownik

Czyli negatywne opinie są nieprawdziwe? Skoro zarobki dobre to czy możesz zdradzić jakieś aktualne stawki? :)

@Marta

Jak napisałem zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy. Czy są dobre to już kwestia indywidualna. Przede wszystkim dostając umowę pracownik widzi jaką stawkę proponuje mu pracodawca, więc podpisując ją godzi się na zawarte w niej warunki, to też nie powinien mieć pretensji o to do pracodawcy zwłaszcza że zawsze może zmienić prace na lepiej płatną. Niestety wiele opinii, o różnych pracodawcach jest negatywnych, a także jak sam zdążyłem się przekonać, ich spora część mija się z prawdą. Więc według mnie należy je traktować z przymrużeniem oka. A opinie najlepiej wyrobić sobie samemu zatrudniając się w danym miejscu pracy jeżeli jest taka możliwość. Warto to sobie przemyśleć przy wyborze przyszłego pracodawcy, ponieważ możemy zrezygnować z naprawdę fajnego miejsca pracy na podstawie kilku niesprawdzonych opinii.

Pan S.
@Marta

Stawki to akord nie do wyrobienia a jak nie ma pracy to siedzisz za 17zł za godzinę. Zabrane wszelkie dodatki! Socjal jak na te czasy śmieszny. Oczywiście mowa tu o tych z produkcji nie w biurze!

@Pan S.

Super pracodawca, bardzo dobre produkty.

Jolanta

Na swojej stronie firma ma ogłoszenie dla Elektryka. I tam w wymogach jest napisane że trzeba umieć czytać schematy. Czy podczas rekrutacji jest zadanie rekrutacyjne które weryfikuje taką umiejętność? jak rekrutacja wygląda, jakie padają pytania?

Cola15

Firma schodzi na psy. Traktują ludzi jak śmieci. Praca za najniższą krajową a normy ciąglew górę. Jeśli nie dasz dupy kierownikowi produkcji to cię zwolnią. Kierownik nie szanuje pracowników, tylko romanse mu w głowie.

Teresa

Pracowałeś tu? jeśli tak to możesz piać wprost jakie mieli tu warunki za Twoich czasów? Kiedy to było?

Cola15

O tym że romansuje to od dawna trąbi cały zakład. A żeby mnie puknąć to musiał bym lubić facetów

Stefan
@Cola15

Napisałeś o tej kasie najniższej krajowej. Dodatki jakieś miałeś? Czy goła pensja? Może na koniec roku jakaś kasa na tak zwane świąteczne?

XxX

Lipa straszna.Pani dyrektor produkcji E. traktuje ludzi jak śmieci,bez względu na to czy to osoba starsza jedzie jak po gowniarzach. Płaca marna A normy non stop w górę. Nie polecam nikomu,coraz więcej osób z tamtad ucieka.

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Filter Service Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Filter Service Sp. z o.o. - Zgierz

• Jak się pracuje w Filter Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Filter Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filter Service Sp. z o.o.?

Filter Service Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 13 ocen.

Filter Service Sp. z o.o.