Opinie o Ariadna S.A Fabryka Nici w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Ariadna S.A Fabryka Nici, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ariadna S.A Fabryka Nici na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ariadna S.A Fabryka Nici w Łódź

Pytanie Nowy wpis

Czy w Ariadna S.A Fabryka Nici pracuje się na open space?

Czy w Ariadna S.A Fabryka Nici jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Edek Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Nie masz innych problemów? Jakie teraz towarzystwo zniewieściałe i roszczeniowe, hahaha

Kamil Nowy wpis
@Edek

O czym piszesz w swoim wpisie? Chciałbym ustalić, czy ma on jakikolwiek związek z tym, jak wygląda praca w firmie Ariadna S.A Fabryka Nici? Szukam informacji o tym, czy pracodawca ten Twoim zdaniem jest ogólnie godny polecenia. Miło będzie to za Twoim pośrednictwem ustalić, dlatego też zachęcam Cię do aktywności. Odpowiesz mi?

Kinia Nowy wpis
@Pytanie

Jedyną osobą to jest przemiły pan dyrektor i były pan kierownik wielki szacunek

Jolanta

Czy dużo obostrzeń wprowadziła firma żeby zabezpieczyć pracowników w związku z pandemią?

Ktoś
@Jolanta

Żadnych nie wprowadziła

Mewa

Jak to się dzieje iż zwalniani są pracownicy za blachostki a za karygodne spożywanie alkoholu w miejscu pracy lub przyjście pod wpływem nie wyciąga się żadnych konsekwencji dyscyplinarnych ,ba mało tego kwitując jak (słowa kadry kierowniczej ) x wytrzeźwieje to przyjdzie .Czy to jest w porządku w stosunku do innych pracowników ? Może to zakład dla alkoholików ? Czy im wszystko wolno ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Ariadna S.A Fabryka Nici na stanowisko Kierownik produkcji (Branża włókiennicza) ? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

nowy

lekceważenie ludzi jest najgorszą domeną osób słabych, którym się wydaje, że mogą wszystko. Podobno karma wraca więc poczekajmy.

Robert

@Nowa i przez to zrezygnowałaś ? Przez zła atmosferę ?

Misia

Rzeczywiście, trochę staromodna fabryka. Nie licząc na prawdę nowych maszyn, ludzie pracują tu latami, brak Ukrainy - to przypomina trochę beztroskie lata PRL-u. I do tego nie wiem gdzie tkwi ten cud, ale współczesnym rynku utrzymują się bez problemu, produkują sprzedają.

Marzena
@Misia

Fakt, że ludzie w Ariadnie pracują od lat świadczy o tym, iż to chyba godny polecania pracodawca. Dlatego też chętnie dowiedziałabym się czegoś a propos warunków pracy, jakie tam oferują. Wiesz może coś o zarobkach?

arek

ZDECYDOWANE NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE

Przemysław
@arek

Co spowodowało, że odradzasz pracę w firmie? Napisz więcej szczegółów.

Minionek

Zamiast pisać takie informacje na forum lepiej powiadomić szefostwo o ile to prawda?

Derek

Idealny zaklad pracy dla pijacych. Jesli wykonujesz swoja prace nalezycie nikomu nie przeszkadza ze jest sie pijanym. Tzn przelozeni udaja ze nie widza tego. Mowa tu o produkcji i dziale technicznym. Niby bhp i inne cuda na wysokim poziomie a pic mozna

Kitka

Nie polecam! Praca na 3 zmiany za niecałe 2000 netto i to już ze wszystkimi dodatkami. Praca ciężka, cały czas na nogach, w dużym hałasie i zapyleniu, coraz większe wymagania i normy. Starsi stażem pracownicy zarabiają niewiele więcej od tych nowo przyjętych. Przysługuje przerwa 15 minutowa na posiłek, po 6 miesiącach można otrzymać tzw. Gruszkę i talony na Święta Bożego Narodzenia, czasami premia za niechorowalność ale to zawsze jest niespodzianka bo Pani Prezes trzyma wszystkich w niepewności do ostatniej chwili czy w danym roku wypłaci premię czy nie.

kp

Magazynier. Jak sami mówią praca ciężka. Na początek 1970 netto z wszystkimi dodatkami !!!Po 3 miesiącach 2070 netto.Ja podziękowałem i wyszedłem.

Olga
@kp

Powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy na tym stanowisku? Czy istnieje szansa, by warunki płacowe uległy zmianie proporcjonalnie do stażu pracy? Czy pracownicy otrzymują także premię i różnego rodzaju bonusy? Jak ta kwestia wygląda w firmie Ariadna S.A Fabryka Nici?

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Bartosz

To porządna firma i dają umowe o prace

@Bartosz

ofert pracy w tej firmie szukaj na olx

Anna

Kochani zarobki w tej firmie to na dzień dzisiejszy dla nowego pracownika 2000zł brutto plus 150zł brutto za dodatek za pracę w nocy i premia do 550zł,ale UWAGA ! to jest premia uznaniowa ,której nie ostaniecie na okresie próbnym!!!Dodatki typu kasa na święta czy wczasy pod gruszą dopiero po przepracowaniu 6 miesięcy!!!Praca w strasznym hałasie , nawet 90dB!!Pracownicy pracują w słuchawkach.Mam nadzieje , że moja opinia jest przydatna.

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Ariadna S.A Fabryka Nici? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Grzegorz

Taka cisza na forum, czy tak dobrze się u was pracuje?

Jak wygląda praca w Ariadna S.A Fabryka Nici? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Ajron

Spotkałem się tam z podobną sytuacją, ale mimo to chciałem zostać na stałe, bo liczyłem na to że stawka pójdzie po 3 miesiącach próbnych w górę, a tu wielki ch.... Bo jakiś nowych znaleźli, a mi nie przedłużyli bez podania przyczyn!!!

Krzysiek

Miałem tam pracować za 2100 netto, a potem 2800 netto, pierwsza wypłata wpłynęła a tam ledwo 1500.... Oszuści, a praca nie taka kolorowa, tylko naprawdę ciężka. Pracownicy z dużym stażem (kilkanaście lat mają większe pensje chyba). Podobno i tak nie przedłużą mi umowy, bo tak robią po 3 miesiącach wyjazd i pensji nie podniosą, dlatego za tyle to ja nie będę tak ciężko tyrał, bo miałem tyle samo jak stałem na ochronie w sklepie.. NIE POLECAM!

Darek

Pracowałem na okresie próbnym,wyzysk za minimalną nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ariadna S.A Fabryka Nici - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ariadna S.A Fabryka Nici
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Niciarniana 2/6