Vertex Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o Vertex Sp. z o.o.

ir

Wszystko zależy na jaki zakład się trafi. Ja pracowałam na zakładzie numer 2 i powiem szczerze, że nie polecam. Warunki pracy są w miarę ok, poza cieknącym dachem. Ludzie jak to ludzie, niektórzy są w porządku, a niektórzy potrafią znieważyć od h.. i k... - zdążyły się nawet przypadki picia alkoholu na zakładzie. Zarobki zależne od wykonania norm. Kierownictwo i brygadziści są ok.

Myślący

Jakie zarobki, social i atmosfera? Warto pracować w Vertex s.a. ?

Klara

To samo pytanie- jakie zarobki? Jest socjal i te sprawy? ☺️

Ja

Witam.Jakie są zarobki na montażu żaluzji ? Proszę o szczere odpowiedzi. Mam rozmowę w sprawie pracy i nie wiem czy warto się wybierać na nią.

Jum

Vertex Sp. z o.o. jest naprawdę okej, jak w opinii wyżej

Chyba nieliczna z firm, gdzie są normalne warunki pracy. Ludzie pomocni. Zarząd i kierownicy naprawdę w porządku. Do pracy w Vertex idzie się z przyjemnością.

Potencjalny

Witam Mam zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko PH, nie można znaleźć aktualnych opinii o firmie, pracy i zarobkach na tym stanowisku. Czy może ktoś jest w stanie podać kilka istotnych informacji?? (mam kawałek Polski do przejechania na rozmowę do Czechowic, nie chcę jechać i usłyszeć 1500 netto podstawy ;) ) Będę wdzięczny za pomoc

M
@Potencjalny 01.07.2016 21:07

Proponuję wejść na ich stronę www,sprawdzić kontakty i wyciągnąć wnioski. :o

?

chcę złożyć tam cv warto waszym zdaniem? jest to praca na dłuższą metę? szukam czegoś stałego w oparciu o umowę o pracę.

Man

Wszędzie dobrze tam gdzie nas niema!!!

jan

kiedyś tam pracowalem zanim wyjechalem za granice.teraz chce do pl wrocic i spróbowac tam wycelowac.

Agusia

Pracuję tam od niedawna. Atmosfera fajna i bardzo przyjazna, zarówno pomiędzy pracownikami, jak i również w kontaktach z szefostwem:)))

real

jedno jest pewne tylko to co w umowie sie liczy i tyle a co obiecane to już nie warzne ale to już nie muj interes było mineło

anoninos

Było miło ale się skończyło! Zarobki były ok dopuki ktoś z góry nie zaczął obcinać pensji!! Co innego obiecują a po wypłacie okazuje się inaczej. Szkoda ze dobre miesiące są już tylko wspomnieniem. oby ktoś się obudził przed czasem mi jusz nie zależy bo i tak praca zmieniona

real

obiecanki cacanki, po czasie się okaże

Witam, Zgadzam się...Vertex S.A. to świetna Firma. Panuje tu super atmosfera, ludzie są sobie przyjaźni i każdy każdego zna. Pensje są w terminie, umowy w porządku. Jeśli ktoś jest rzetelny i szuka pracy na stałe, to gorąco polecam.

Zostaw opinię o Vertex Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vertex Sp. z o.o.