Opinie o MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) w Bielsko-Biała

counter
2 24 76 5 1
Operator 1

Dlaczego opinie które są nie wygodne dla firmy zostają usuwane choć nikogo nie obrażały i przedstawiały prawdę????

Tak16Nie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET)?

TakNie20
Olga

Wiem, że MIKA istnieje na rynku od 1998 roku i jest producentem zamknięć (nakrętek) do opakowań typu PET, HDPE oraz PP. Całkiem niedawno zastanawiałam się, czy przyjmują tam do pracy osoby, które poszukują jedynie tymczasowego zajęcia. Może wiecie coś na ten temat? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Wiecie czy MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Były pracownik Nowy wpis
Klient

Mam pytanie kto to wymyślił że rozpoczynamy pracę za 10 .A wychodzimy o równej . Może jak się rozpoczyna pracę np. 5:50 to się kończy o 13.50 A nie o równej jak jakiś mózg to wymyślił, kto nam za to zapłaci Za te dodatkowe minuty. Przecież pani Prezes nie ma pieniędzy na podwożyszki , a przepraszam są podwyżki na 4 kołach.

Pracownik Nowy wpis
@Były pracownik

Jak to kto? Twój kierownik to wymyślił całą zmianę nie robi nic to żaden problem zostać mu 10 min dłużej

B2B Nowy wpis
@Były pracownik

A jak przychodziłeś do pracy na 14 i wychodziłeś o 21:30 to Ci to nie przeszkadzało, więc teraz to musisz odpracować. Proste.

Tak1Nie1

Jak wygląda ścieżka awansu w MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET)?

TakNie6
Taki taki

A co to awans? :)

Kazek
@Pytanie

Droga awansu w tej firmie jest prosta: Po 1. Nie musisz się starać bo i tak tego nie widzą. Po 2. Musisz donosić na pracowników gdzie się da. Po 3. Musisz dobrze klękać pod biurkiem kierowników. To 3 proste zasady a awans masz pewny.

Tak18Nie

TakNie20
@Pytanie

Panowie a co z podwyżkami? Bo jak wiemy już chyba wszyscy wirus to ściema a firma normalnie działa.

Tak17Nie
Robol
@Pytanie

Nerwowo caly czas, ściganie. Ciagle pretensje o cos.

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ktos

Dramat... marne pieniądze, rzucanie po zmianach, czasami idziesz prosto z nocki na 2zmiane czasami robisz 10 dni pod rząd, przekręt nie firma nie polecam pchać sie w to (usunięte przez administratora)

Tak9Nie
Hgff
@Ktos

Zamiast opisywać to tutaj może do inspekcji pracy to zgłoś co ci to da że tutaj to napisałeś. Po nockach ma być wolne i tyle proszę przestrzegać prawa pracowniczego

Tak8Nie

Dokładnie mówią że się pracuję na 1 maszynie jak się uczysz A później to harować trzeba na 3 . A grafik jest do bani Pan A.W zamiast ustalić grafik żeby człowiek miał stalowy grafik swojego kierownika to Cię rzuca jak szmatę po innych zmianach nawet się nie zapytał czy komuś jest to na rękę jest czy ma czym dojechać do pracy. Tylko najlepiej wyrzucić go zmiany . Ta firma według mnie od dawna zeszła na psy. Doborze że mam tylko teraz jedną zmianę i lepszą płatną pracę od pon-pt.

Tak8Nie
MaloIstotne

Nie doceniają pracowników na rozmowie o pracę zapewniano mnie ze pracuje się spokojnie na jednej maszynie lecz ku zdziwieniu prscuje na 3 maszynach.. Jeżeli zrobisz coś źle to biora znaczna część premii A za to że harujesz jak wół i robisz coś dodatkowego nawet nie podziękują

Tak11Nie
Nowy

2500 za czterobrygadowke czy więcej można dostać dajcie znać co i jak.. Jak się robi na 3 zmiany to trzeba w soboty chodzić... Jaka jest teraz sytuacja w pracy

Tak1Nie
@Nowy

Więcej niż 2500 natomiast nie ma lekko

TakNie1

Chciałbym podziękować za przelanie mi wypłaty widać że do pani z księgowości nie dociera że pieniądze mają być 5 na koncie

Tak12Nie
Ciekawy

Czy ktoś z pracowników wie czy będą jakieś podwyżki?

TakNie2
Hgff
@Ciekawy

Już były ale ty nie dostałeś

Tak7Nie1
Operator 1

Tak16Nie
@Operator 1

Dokładnie. Została skasowana wypowiedź że wypłaty są wypłacane nie terminowo a na urlopach to odchodzą takie wały że nie czegoś takiego nigdzie

Tak12Nie
@Pracownik

Dokładnie ja ciekawy jestem kto zabierze sie za grafik bo rozumiem ktoś komuś idzie na renke ktoś ma wolne ale jeśli 24 dni pracy a potem widzisz na koniec miesiąca 21 roboczych 1 dzień wolnego to coś nie gra zreszta wszystki grafiki sa ustalane pod pewne grupy.

Tak10Nie

Czy w firmie MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) są regularne szkolenia pracownicze?

Tak1Nie2
Operator
@Pytanie

Szkolenia są prowadzone przez Kierownika Kontroli Jakości i Inspektora BHP. Pytanie tylko co to znaczy regularne. Bo te to są może co 2 lata. INNYCH SZOLEN NIE MA.

TakNie

Słyszał ktoś coś o podwyzkach? Ludzie podwyzki dostaja

Tak3Nie2
Operator
@Pracownik

Powinno już być chociaż jakieś ogłoszenie czy będą czy nie. Podwyżki w sklepach są od stycznia.

TakNie3
Kkk
@Operator

Podwyżki zobaczysz tylko w sklepie lub na rachunku za prąd itd.

Tak4Nie
Hehehe

Hehe ale ta firma schodzi na psy, pani Prezes z tego nic nie robi opiniami na temat firmy i co dzieje na zakładzie. Tylko myśli gdzie wyjechać za zagranicę za pieniądze które powinny być dla pracowników. Bo przyjdzie czas podwyżek to zaś niebedzie bo podwyżki prądy itd... A my pracownicy musimy się martwić czy wystarczy do następnej wypłaty . Niektórzy pupilki kierowników mają dobrze zawsze premia wyższa od wszystkich.....

Tak9Nie

Stary od lat
@Olga

Nie kojarze by taka mozliwosc byla choc zapytać można w biurze tam dadza odpowiednie info. Nie mniej szału $$$$ nie będzie

Mika

Przyjmuja do pracy

Pl
@Olga

Najgorsze są kuny są wszędzie podgryzaja co się da i panosza się gdzie się da. Jedna Kuna jest najbardziej niebezpieczna to ta z latarką

Tak10Nie
@Stary od lat

Dzięki za odpowiedź, może skontaktowanie się z firmą to rzeczywiście dobry pomysł. A powiedz coś więcej o zarobkach. Macie tam jakiś system premiowy?

@Pl

Najgorsze są te, na "stanowiskach" ktore to wysztko robiom niby tak jak należy ale tak naprawde sieja najwiekszy zamęt. Bo o co chodzi, muszą stwarzać wieczna wrogość między ludzmi jak by z tego czerpały satysfakcję a myślę poprostu że chodzi tylko o to by nikt nie przyglądał się ich pracy bo może wtedy ...

Bossman

No. Ładne jaja w firmie.... Myślę, że w końcu ktoś się zainteresuje opinia pracowników. Wszyscy zasługujemy na lepsze... No może nie wszyscy... Ale większość napewno. Praca w weekend i w takim systemie że nie wiesz czy dzisiaj sobota czy poniedziałek.

Tak2Nie
Jacus pierwszy

Zarobki jak na system 4 brygadowy marne.... Pracujesz kilka lat., sam sobie dajesz radę a niestety twoja wypłata jest może 200 zł wyższa od kogoś kto nic nie umie i pracuje zaledwie rok. Wystarczą na opłacenie rachunków i na 15 dni normalnego życia. Później klepiesz i nakrętki i biedę... Brak doceniana pracowników angazujacych się w pracę na rzecz firmy. Trzeba uważać na kuny, ktore wynoszą co się da i oszukują jak się da. Kadry popełniają sporo błędów i trzeba dobrze sprawdzać każda wypłatę. Podwyżki choć od prawie 2 lat ich nie bylo ale jak są to też słabe.

Tak11Nie1
K.k.k.k

Dziękujemy pani Prezes za wspaniałe święta. Tylko nie wiem czy się odbędą za taką wspaniałą wypłatę nie wiem czy wystarczy do 24 grudnia, chyba trzeba kupić 12 konserw o innym smaku zamiast 12 dań.

Tak14Nie
Mika

Myślę że w marcu 2020 będę podwyzki bo jak wiem dużo będzie osób myślę o zmianie pracy

Tak1Nie
Eddy

Szkoda, że firma przymyka oczy na (usunięte przez administratora) zachowania

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET)
2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przędzalnicza 14