Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.

Kęty

Opinie o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.

ktoś

Nie polecam (usunięte przez administratora). Zajob na magazynie, mało sprzętu, biuro ciągle ma coraz więcej obowiązków,zajob, poza tym ludzie.

Marko

Witam Czy mógłby ktoś opisać co należy do zadań i obowiązków na stanowisku operator maszyn do uszlachetniania (jaka to praca jakie zarobki itp) Pozdrawiam

aaaa

Ja mialem propozycje na 4bryg.Od 14zl po 3 mies.15 a pozniej 16 na godz.Do tego 10% do systemu 4bryg. Dla mnie to troszke zamalo...robi sie po 3soboty niearaz z 2 niedziele za niecale 2000.Tak wychodzi.Ale podobno praca spoko i fajny socjal.Ja sie niezdecydowalem. dla przykladu w Valeo maja 350zl dodatku plus za kazda niedziele 30zl.Roznica jest. Gdyby ktos znal inne info to piszcie

Przeniesiony do Oświęcimia
@aaaa 28.03.2017 11:55

To faktycznie w tym Valeo kokosy dają. . .

Byly szlifierz
@aaaa 28.03.2017 11:55

A ja pracuje w BB w Shiloh jest 4 bryg. Ale troszke inna jeden weekend w miesiacu wolny 1.5 zł do godziny + 100 % platne weekendy (6 w miesiacu)a święta 200%

Zdzislaw

W Oświęcimiu są przyjęcia ? Praca pod zakład vzy tez jakieś agencje ?

Zainteresowana

Witam jak wygląda praca w Kętach przyjmują kobiety? Są trzy zmiany czy 4-brygadowka? A jak z zarobkami ile dają na początek? Przyjmują przez firmę pośrednicząca czy bezpośrednio?

on
@Zainteresowana 26.09.2017 07:16

kobiet nie przyjmuja chyba ze do biura ale to musisz znac najlepiej ze 2 jezyki i miec dobre wyzsze

Adrianna

wysyłam cv od roku i nic, mam duze doswiadczenie na produkcji

Ciacho
@Adrianna 06.09.2017 10:50
wysyłam cv od roku i nic, mam duze doswiadczenie na produkcji

W Oświęcimiu praca jest od 6-14 14-22 22-6 ?

Biger

W kętach i oswiecimiu 15 zrta na start W Tychach 16 zeta Sprawdzone Sie ma

+/-

Szkoda że zarobki nie rosną proporcjonalnie do wykonywanej pracy, roboty coraz więcej, brakuje ludzi i sprzętu, chyba czas stąd uciekać

K.
@+/- 21.07.2017 03:29

Ja tam nie narzekam dostałem ponad 1600 zeta premi na wczasy, niektórzy nawet 1800. Pod koniec roku maja dać znowu przynajmniej w zeszłym roku płacili wszystkim w oswiecimiu.

asde

15,50 ZL

Marta

Ale ile Masz Konkretnie na godZinę

Ela

Przyjmują. Atmosfera jest dobra i płaca też w miare. Dają podwyżki. Chłopaki zarobione więcej ale lepiej zarobiom . Mają 20 na godzine a podobno niektórzy więcej Firma jest nowa nawet nie ma roku a już kilka podwyżek było . Wiec nie nazekam. Reszta też raczej zadowolona. Narzekajom jak przebudowa na inne folie bo trzeba się narobić Ja jestem zadowolona nawet.

zainteresowana
@Ela 15.07.2017 09:11

a na jaki dział trzeba pisać w podaniu by zatrudnili kobietę??

Marta

Czy dom przyjęcia dooświęcimia Może ktoś napisać czy przyjmują kobiety po zawodówce po czterdzistce

Bolo

Szacun dla Dawida za walkę z niekompetencją. Każdy w firmie to wie. I to kogo pogonił też .

Anrek

Ja mom ponad trzy po po 2 latach a się nie przepracowywuje hehe

Kt

Taki wpis świadczy że jest właściwą osobą na właściwym miejscu i walczy z niekompetencją Dzisiaj każdy kto coś potrafi jak mu się coś nie podoba może zmienić pracę Nieudacznik i leń tego nie zrobi bo nikt go nie zatrudni Pozostaje mu tylko denerwować się na tych co wytykają mu niekompetencję i pluć na nich na forach ale tego nikt inteligentny nie kupi Bierz się do roboty taka rada i pamiętaj że zła karma zawsze wraca

L...O
@Kt 14.07.2017 09:24

Skoro dla ciebie ktos kto zapomina wystawić premie, odpowiednio wpisać nadgodziny ktore przepracowales i wprowdzanie nowelizacji przez które nie mozesz sobie dorobić do wyplaty jest odpowiedniom osoba na tym stanowisku to gratuluje inteligencji. Dream team, cześć i chwała Brygada IV.

L...O
@Kt 14.07.2017 09:24

Gdyby wszystkie brygady dostaly premie, a twoja nie, gdyby wszystkie brygady miały wyplacone nadgodziny, a twoja nie to tez byś sie wkur...skoro dla ciebie 1200 zl nie wyplacone za nadgodziny przez zaniechanie obowiązków należących do kierownika to nic, to jestes dobry, a to tylko nieliczne przygody.

Bob

Zgadzam sie z toba a komentarz poniżej pisał chyba sam zainteresowany.

oświęcim

możesz iść nawet na nogach...i boso... ale mają chyba już pełne obsady, słabym już dziękują... informacji nie wyciągniesz bo namierzają.... chyba, że staniesz pod bramą z dziadowskim kijem i przepaską na oku to ci może ktoś coś wrzuci, jakiegoś peta np., albo ogryzek, to zawsze byś miał jakąś informację :)))) jeszcze nie spotkałem się z większym gieniusiem niż ty mówisz o ogarnięciu innych, a masz wszystko napisane o co pytasz kilka wpisów wcześniej jesteś inny ...więc szukaj dalej, albo na żebry ....taki świat

Chciałbym iść do oswiecimia

Witam, Możecie mi napisać jak ogólnie wygląda praca w zakładzie w Oświęcimiu? Monotonna, ciężka i ogólnie wszystko chciałbym wiedzieć. Słyszałem ze kiedyś prezes był nieogarniety i w ogóle i teraz jest podobno jakiś nowy i jak teraz tym zarządza? Zarobki na początek i po 3 miesiącach jak wyglądają? Czekam na wasze komentarze Pozdrawiam

Onaa oswiecim

ZzZ
@Onaa oswiecim 19.06.2017 22:47
Mam pytanko ide do pracy do oswiecimia i nie dopytalam sie wyplata jest na 10 czy na 30 jestem ciekawa prosze o odpowiedz...

10 każdego miesiąca :-)

Nick

Praca w Oświęcimiu. Kobietą nie poleca się tej pracy, no chyba że gdzieś wyżej na jakąś kontrolerke bądź do biur. Dziewczyny trafiają na pakowanie gdzie jest mnóstwo pracy i sam byłem i nie polecam. Kobietą która ma w regulaminie 25 kg udźwigu podnosi i ściąga palety które ważą nawet 42 kg. A palet schodzi ok 30-80 palet na zmiane. Wydaje mi się że to nie jest praca dla pań. Ja sam nie mogłem sobie poradzić żeby ściągnąć paletę 27kg z wysokości prawie 3 metrow. Na nożycach byłem i jest spoko ale to tylko robota dla facetów. Ogólnie to są wady i zalety. Męczy 4bryg.

jednoroczy

ja robie rok i mam 22 koleżka ma 20, to zależy co i jak kto robi, jak wszędzie

info

Może tak być bo oni zaczęli nie przedłużać umów z niektórymi i zatrudniają nowych Też się nie dziwię bo niektórym strach dać nożyczki do ręki żeby nie zrobili sobie albo komuś krzywdy może być tak że jesteś w tej grupie z którą nie chcą się wiązać Generalnie stawki mocno idą w górę z miesiąca na miesiąc i dobrze bo łaski nie robią - robota ciężka, a zahaczyć się gdzie indziej można bez problemu

on

jasne ja obie rok i mam 15zl na godziny same brednie tu piszą

x man

Możesz wracać Tylko żeby potem nie było biadolenia Bo pracy tu jest dużo i 4 brygadówka Tak ,że się zastanów

Były prac

Hej Czy ktoś może się zapytać kierownika zmianowego i odpisać czy jak ktoś się od nich zwolnił a chciałby wrócić to dopuszczają coś takiego czy nie. Oczywiście jak ktoś odszedł bez żadnych fochów. Albo kierownik zmianowy jakby odpisał dzięki

operator

szukają pracowników do Alupol films w oswiecimiu płacą nieźle ale trochę roboty jest robię pół roku i mam 20 na godzine od 1 czerwca 22 zeta na godzine drugi ma 20 zeta na godzine a trzeci i czwarty 18 zeta tak jest na matce i dużej nożycy tam też pierwszy 22 drugi 20 i trzeci 18 zeta na mniejszych maszynach i metalizerze nie wiem dokładnie ale też od 1 czerwca chyba 17- 18 zeta to samo chyba pakowanie i magazyny - albo 1 zeta mniej nowa firma trochę się oraganizyją, ale socjal też fajny jest trzynasta pensja , emerytalne, medyczne ale 4 brygadówka - jak kto lubi generalnie ja polecam

Joanna

Byłam na rozmowie o prace w Oświecimiu. Bardzo pozytywne wrażenia . Tylko czekac na telefon czy mnie przyjma bardzo bym chciala ;)

Lazio
@Joanna 17.05.2017 10:12
Byłam na rozmowie o prace w Oświecimiu. Bardzo pozytywne wrażenia . Tylko czekac na telefon czy mnie przyjma bardzo bym chciala...

Przyjmą Cię na pewno, bo potrzebują ludzi na pakowanie. Pytaj o Brygadę IV, najlepsza.

patryk

najlepiej placa w tychach alupol szybko podwyzki ja pracuje od stycznia a mam 18 zl a moj kolega ze mna sie przyjmowal przeniesli go do oswiecimia i ma 16 zl a autobus jest za darmo a slyszalem ze w czerwcu nastepna podwyzka o 2 zl na godzine tychy

Rada dla kontrolera jakości

Absolutnie nie składaj tutaj papierów. Jesteś zbyt mocno pobudzony jak na kontrolera jakości. Jest nas tutaj już i tak zbyt dużo. Szukaj sobie miejsca gdzie indziej.

Kontroler Jakosci
@Rada dla kontrolera jakości 24.03.2017 09:35

Gościu ale ja chce iść na Oświęcim a nie na tychy i kety;) Możecie mi napisać jakie warunki są i czy spoko robota?

Kontroler Jakości

Jak wygląda praca Kontrolera jakości w tym zakładzie? Monotonia i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze nie można się wyrobić? Bo widzę ze co jakiś czas jest ogłoszenie na ketach i Tychach i dlatego potrzebuje waszej opinii żeby nie pchać się w kolejny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Jaka stawka na początek?

kleo

Nie wiem nie wiem wszystko już mi się miesza

aaaa

Jakie 2zl??? do stawki???Ile jest dodatku do 4bryg.?

kleopatra

tak tak tak tak płacą dwa złote na godizne to mam poniżej 500 na miesiąc dlatego z moim nieślubnym gapciem zdecydowałam się dzisiaj nad ranem na 600 + tak tak tak........tak

aaaaa

Nawet na 4brygadowce???To porazka...Przeciez sie zapiepsza soboty i niedziele...czysty wyzysk

Rudy

Nie ma szans

laborka

praca spoko, płacą w zależności od tego na co się umówisz ale kokosów nie ma nara

@laborka 03.03.2017 14:32

Dzieki a tak 2000 na miesiac da sie wyciagnac?

aaaaa

Witam.A jak jest w kontroli jakosci w Alupolu.Jka stawka czy praca spoko itd?

Nick

Nie pracowałem dla tej grupy, a mogę...dlatego pytałem jak jest...Dzięki za info..pzdr

oswięcim

Widzę, że się jednak nigdzie nie zahaczyłeś... Jak cie zwolnili w Kętach to cię nie przyjmą do Oświęcimia. Oni oprócz naprawdę trudnych przypadków nie zwalniają wcale. Chociaż czasem nie wiem czemu bo jak patrzę co wyprawiają niektórzy to strach. Najlepiej płacą w Tychach bo tam jest praktycznie sam druk wiec jest dupna odpowiedzialność . Kuzyn wczoraj dzwonił i się umówił. Kadrowa mówiła ze na start 15 zeta za 3 miesiące 16 zeta za godzine i podwyżki jak jesteś dobry potem. Ja robie w Oswiecimiu dostałem 13 na start po 3 miechach mam już 14 i obiecana kolejna podwyzke. Tu robota jest prosta maszyna robi folie którą potem się rozcina i pakuje. odpowiedzialność żadna i dojazd krótszy...Zwolnien nie ma zadnych, prosza się o nadgodziny . robota w czterobrygadowce szału nie ma ale źle też nie

Nick

Proszę o opinie pracy w Osw...coś konkretniej, tez zwalniają po 3 miesiacach...dzięki

oswiecim

potwierdzam prosta robota trochę nudna ale to dobrze

folia

normalnie jak folia idzie to luz jak przebudowa to ciężej ale generalnie ok

heniek

zwolnij się ciekawe czy se bez ciebie poradzom zobaczymy jak bedom spiewać a bezrobocia dawno nie ma to se coS zawsze znajdziesz

Abraham

Syf , brud, kiła i mogiła. Nepotyzm i kolesiostwo. Zarobić nie dadzą no chyba ze jesteś wazeliniarzem i podpieprzasz innych. Nie polecam nikomu!

adam

A gdzie są te ,,kenty''?

Byly pracownik

Syf i tyle pracowalem tam 12 lat to wiem

ala

dżentelmen z ciebie żaden ale dziekuje

Narco

Przecież wszyscy piszą, że ludzi zwalniają w Kętach, a ty się pytasz czy przyjmują. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. . .

ala

czy są przyjęcia do kęt ? czy przyjmują kobiety na produkcje ?

robota jak robota

z tego co widzę cały czas zatrudniają do Oświęcimia i Tych dowożą ludzi autobusami na koszt firmy , rzeczywiście są delegacje np. pracujesz w Kętech to czasami oddelegowują np. do Oświęcimia na początek 13-15zł i jak jesteś dobry to nawet kilka razy do roku przeszeregowanie jak słaby - nie przedłużają umowy trzynastka w grudniu 3600 brutto, płacą jakieś drobne na 3 - filar premie marne tyle ; można żyć

mądry polak po szkodzie
@robota jak robota 12.12.2016 21:46

w Oświęcimiu roboty nie do przerobienia, a ludzi mało haha podbierają sobie nawzajem ludzi i się żrą po co było ściągać tyle zamówień są zaskoczeni bo myśleli ze będzie to trudno uruchomić a poszło kilka miesięcy przed czasem i mają problem

Zostaw opinię o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. - Kęty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.