Opinie o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. w Kęty Kościuszki 111

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. w Kęty Kościuszki 111

Marko

Witam Czy mógłby ktoś opisać co należy do zadań i obowiązków na stanowisku operator maszyn do uszlachetniania (jaka to praca jakie zarobki itp) Pozdrawiam

aaaa

Ja mialem propozycje na 4bryg.Od 14zl po 3 mies.15 a pozniej 16 na godz.Do tego 10% do systemu 4bryg. Dla mnie to troszke zamalo...robi sie po 3soboty niearaz z 2 niedziele za niecale 2000.Tak wychodzi.Ale podobno praca spoko i fajny socjal.Ja sie niezdecydowalem. dla przykladu w Valeo maja 350zl dodatku plus za kazda niedziele 30zl.Roznica jest. Gdyby ktos znal inne info to piszcie

Przeniesiony do Oświęcimia
@aaaa

To faktycznie w tym Valeo kokosy dają. . .

Byly szlifierz
@aaaa

A ja pracuje w BB w Shiloh jest 4 bryg. Ale troszke inna jeden weekend w miesiacu wolny 1.5 zł do godziny + 100 % platne weekendy (6 w miesiacu)a święta 200%

Zdzislaw

W Oświęcimiu są przyjęcia ? Praca pod zakład vzy tez jakieś agencje ?

Zainteresowana

Witam jak wygląda praca w Kętach przyjmują kobiety? Są trzy zmiany czy 4-brygadowka? A jak z zarobkami ile dają na początek? Przyjmują przez firmę pośrednicząca czy bezpośrednio?

on
@Zainteresowana

kobiet nie przyjmuja chyba ze do biura ale to musisz znac najlepiej ze 2 jezyki i miec dobre wyzsze

Kontroler jakości

Spotkanie w porzadku.Rozmowa z sekretarka i prezesem.Ok Niestety zarobki okazaly sie zbyt niskie.Ludzie chetni do negocjacji.Chcialabym tam pracowac ale musialabym zarabiac 300zl.wiecej...

pytania normalne

Adrianna

wysyłam cv od roku i nic, mam duze doswiadczenie na produkcji

Ciacho
@Adrianna

W Oświęcimiu praca jest od 6-14 14-22 22-6 ?

Biger

W kętach i oswiecimiu 15 zrta na start W Tychach 16 zeta Sprawdzone Sie ma

+/-

Szkoda że zarobki nie rosną proporcjonalnie do wykonywanej pracy, roboty coraz więcej, brakuje ludzi i sprzętu, chyba czas stąd uciekać

K.
@+/-

Ja tam nie narzekam dostałem ponad 1600 zeta premi na wczasy, niektórzy nawet 1800. Pod koniec roku maja dać znowu przynajmniej w zeszłym roku płacili wszystkim w oswiecimiu.

asde

15,50 ZL

Ale ile Masz Konkretnie na godZinę

Ela

Przyjmują. Atmosfera jest dobra i płaca też w miare. Dają podwyżki. Chłopaki zarobione więcej ale lepiej zarobiom . Mają 20 na godzine a podobno niektórzy więcej Firma jest nowa nawet nie ma roku a już kilka podwyżek było . Wiec nie nazekam. Reszta też raczej zadowolona. Narzekajom jak przebudowa na inne folie bo trzeba się narobić Ja jestem zadowolona nawet.

zainteresowana
@Ela

a na jaki dział trzeba pisać w podaniu by zatrudnili kobietę??

Czy dom przyjęcia dooświęcimia Może ktoś napisać czy przyjmują kobiety po zawodówce po czterdzistce

Bolo

Szacun dla Dawida za walkę z niekompetencją. Każdy w firmie to wie. I to kogo pogonił też .

Anrek

Ja mom ponad trzy po po 2 latach a się nie przepracowywuje hehe

Kt

Taki wpis świadczy że jest właściwą osobą na właściwym miejscu i walczy z niekompetencją Dzisiaj każdy kto coś potrafi jak mu się coś nie podoba może zmienić pracę Nieudacznik i leń tego nie zrobi bo nikt go nie zatrudni Pozostaje mu tylko denerwować się na tych co wytykają mu niekompetencję i pluć na nich na forach ale tego nikt inteligentny nie kupi Bierz się do roboty taka rada i pamiętaj że zła karma zawsze wraca

Wydymany
@Kt

Wieczne mydlenie ludziom oczu o podwyzkach.. bez wywiazywania się z tego (usunięte przez administratora) na kazdym kroku i zero organizacji. 2100 na wyplacie po 2,5 roku ciorania się po tym syfie. Nie polecam zakład bez przyszłości.. gwarantowane podwyzki 1zł na 3 lata hahaha. Zwiazki tylko hajs biora i (usunięte przez administratora) robia.

L...O
@Kt

Skoro dla ciebie ktos kto zapomina wystawić premie, odpowiednio wpisać nadgodziny ktore przepracowales i wprowdzanie nowelizacji przez które nie mozesz sobie dorobić do wyplaty jest odpowiedniom osoba na tym stanowisku to gratuluje inteligencji. Dream team, cześć i chwała Brygada IV.

L...O
@Kt

Gdyby wszystkie brygady dostaly premie, a twoja nie, gdyby wszystkie brygady miały wyplacone nadgodziny, a twoja nie to tez byś sie wkur...skoro dla ciebie 1200 zl nie wyplacone za nadgodziny przez zaniechanie obowiązków należących do kierownika to nic, to jestes dobry, a to tylko nieliczne przygody.

Bob

Zgadzam sie z toba a komentarz poniżej pisał chyba sam zainteresowany.

oświęcim

możesz iść nawet na nogach...i boso... ale mają chyba już pełne obsady, słabym już dziękują... informacji nie wyciągniesz bo namierzają.... chyba, że staniesz pod bramą z dziadowskim kijem i przepaską na oku to ci może ktoś coś wrzuci, jakiegoś peta np., albo ogryzek, to zawsze byś miał jakąś informację :)))) jeszcze nie spotkałem się z większym gieniusiem niż ty mówisz o ogarnięciu innych, a masz wszystko napisane o co pytasz kilka wpisów wcześniej jesteś inny ...więc szukaj dalej, albo na żebry ....taki świat

Chciałbym iść do oswiecimia

Witam, Możecie mi napisać jak ogólnie wygląda praca w zakładzie w Oświęcimiu? Monotonna, ciężka i ogólnie wszystko chciałbym wiedzieć. Słyszałem ze kiedyś prezes był nieogarniety i w ogóle i teraz jest podobno jakiś nowy i jak teraz tym zarządza? Zarobki na początek i po 3 miesiącach jak wyglądają? Czekam na wasze komentarze Pozdrawiam

Onaa oswiecim

Mam pytanko ide do pracy do oswiecimia i nie dopytalam sie wyplata jest na 10 czy na 30 jestem ciekawa prosze o odpowiedz

ZzZ
@Onaa oswiecim

10 każdego miesiąca :-)

Praca w Oświęcimiu. Kobietą nie poleca się tej pracy, no chyba że gdzieś wyżej na jakąś kontrolerke bądź do biur. Dziewczyny trafiają na pakowanie gdzie jest mnóstwo pracy i sam byłem i nie polecam. Kobietą która ma w regulaminie 25 kg udźwigu podnosi i ściąga palety które ważą nawet 42 kg. A palet schodzi ok 30-80 palet na zmiane. Wydaje mi się że to nie jest praca dla pań. Ja sam nie mogłem sobie poradzić żeby ściągnąć paletę 27kg z wysokości prawie 3 metrow. Na nożycach byłem i jest spoko ale to tylko robota dla facetów. Ogólnie to są wady i zalety. Męczy 4bryg.

jednoroczy

ja robie rok i mam 22 koleżka ma 20, to zależy co i jak kto robi, jak wszędzie

Zostaw merytoryczną opinię o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. - Kęty

• Jak się pracuje w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.