Opinie o Hr Bemo Sp. z o.o. w Łaziska Górne 165

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hr Bemo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hr Bemo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hr Bemo Sp. z o.o. w Łaziska Górne 165

@Nika Nowy wpis

Hej, są może jakieś przyjęcia dla kobiet? Jaka lokalizacja?

Wiola Nowy wpis

Nie polecam firmy oferują premie roczna ale nikt nie mówi że jest ona podzielona na 3 transzę czyli jak się zwolnisz to którejś transzy nie dostaniesz w sezonie jest jazda na maxa więcej szybciej bo jest norma i najlepiej żebyś pracował na kilka stanowisk a wypłata tragedia.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Hr Bemo Sp. z o.o.?

Muminek Nowy wpis

Ja tam czekam na przeprowadzkę, zobaczymy co zaoferują wtedy i jak to będzie wyglądać, wie coś ktoś?

Pracownik Produkcji

Krótki spotkanie i od poniedziałku zacząłem

Pytali czy chce pracować i od kiedy mogę zacząć

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nicpoń

Jeśli chcesz się poczuć jak typowy chińczyk tyrający na (usunięte przez administratora), to ta praca jest wprost idealna dla Ciebie. Firma czeka na takie osoby z otwartymi rękoma. Natomiast jeśli ktoś ma ambicje i ciut większe wymagania dotyczące płacy, to niech omija to miejsce szerokim łukiem, bo nic dobrego tu nie dostanie, ani tym bardziej niczego się nie dorobi.

Jaki dojazd

Czy do firmy można dojechać autobusem?

Czy to ogłoszenie na pracownika produkcji jest jeszcze aktualne, wysłałem tydzień temu CV i nikt się nie odezwał?

xxx

Stary szef powinien już iść na emeryturę, ciągle wszędzie łazi, dogaduje i się czepia wszystkiego. Młody jest lepszy bo w ogóle go nie widać i jest spokój święty

szukający

Szukam pracy na już? Czy można wysłać CV?

zarobiona
@szukający

Tak roboty jest w pigułę, od zaraz kierownik szuka, w poniedziałek przychodzą trzy nowe osoby. Jak coś możesz wysłać CV na praca@hrbemo.pl

Jacek

Czy są jakies przyjęcia w firmie?

nowa
@Jacek

Wczorasj zostałam zatrudniona zaczynam od września

Joł
@nowa

Ahhh Ci kumaci hihi ja j nie można pokazać hihi czy pasi czy nie… No cóż cza szukać… co to będzie… co to będzie…

Natalia
@nowa

Ooo jakie stanowisko? I jakie warunki ci zaproponowali? Napisz...

wesołek

Taaa, chyba urodzinowe...

Szef

Tak urodzinowe z prezentami

Weronika
@Szef

ironia czy faktycznie tak dbają o pracowników że świętują ich urodziny?

...
@Weronika

Czy dbają aż tak to bym nie powiedziała, niby jest ubezpieczenie, teraz dali tego multi sporta, zarobki jak w poprzedniej pracy, czekam na nagrodę roczną bo z tego co słyszałam to konkretna kasa

Kris
@Joł

cisza wszędzie głucho będzie

@...

A jakie przykładowe wysokości tej nagrody Ci mówili?

@Sylwia

Nagroda roczna w tym roku wynosi maks 18% rocznego wynagrodzenia netto.

TenTeges
@Znawca

To żeby dostać te 18 % to trzeba by tam okrągły rok przerobić ? Miesięcznych premii w wypłatach niema ? Widać potencjał

@TenTeges

Tak, trzeba przepracować cały rok od 1 stycznia do 31 grudnia - jak pracujesz nie pełny dostaniesz maks połowę czyli 9%, w miesięcznych wypłatach jest premia uznaniowa od kierownika i premia stażowa

Jaka umowa obowiązuje w Hr Bemo Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Znawca

Na próbnym dają umowę zlecenie i jest szybka akcja, żeby przesiać ziarno od plew, jak się nadajesz od razu dostajesz umowę o pracę, a jak nie to aut :D

Ciekawy

Na jakie benefity można liczyć?

Areczek
@Ciekawy

Szef niby dał multisporta, ubezpieczenie z pakietem PZU medycznym każdy wybiera jaki chce pakiet za najwyższy trzeba dopłacić ale to niepotrzebne, jak się zrezygnuje to zwiększają wypłatę o tą kwotę, ale to grosze.

kandydatka
@Ciekawy

W ogłoszeniu piszą niby że jest ubezpieczenie, Multisport, jakieś premie świateczne i roczne, więc coś tam dają, ale zobaczymy czy zadzwonią...

Szukam pracy, czy ktoś wie czy może szukają pracowników?? Ile można zarobic?

Pracowita Ania
@Kasia

Tez szukam? Można wyslac cv?

Werka
@Pracowita Ania

Ja byłam osobiście z CV, wzięli, ale powiedzieli, żeby wysłać na maila : praca@hrbemo.pl

zmartwiona

ciekawe czy faktycznie będą zwolnienia? wie ktoś coś?

lolek
@zmartwiona

Takie tam straszenie, jak ktoś się uwija to nigdy Cię nie puszczą, jak coś to pozbędą się tych co odstają i dobrze

Klient

Panie w biurze ładne i młode. Trochę jednak niemiłe...

zosiasamosia

Jestem zadowolona, fajne godzinki pracy, atmosfera dobra, wypłata mogłaby być lepsza, ale cóż nie można mieć wszystkiego...

@zosiasamosia

Ale to chwila, co do wypłat wiesz na 100%, że osiągnęłaś limit? Nawet dłuższy staż nie pomoże?

zosiasamosia
@Sylwia

Niby można zarobić więcej wraz ze stażem, ale to raptem procent za każdy przepracowany rok, więc na początku wielkiej różnicy nie ma... Są tacy co pracują po kilkanaście lat to już im fajniej wychodzi.

do pracowników

Jakiś czas temu się zwolniłam, ale chciałbym jednak wrócić do pracy. Dajcie info czy szukają pracowników i jakie są szanse na powrót?

@do pracowników

Czyli nie zwolniłaś się z powodu jakiś problemów tutaj? Bo ciekawa jestem ze względu na co chcesz tu wrócić teraz

stara
@Sylwia

Obiecali mi lepszą kasę w nowej firmie to poszłam z koleżanką, ale jak zwykle na obietnicach się skończyło więc chciałam wrócić bo robota była spoko, godziny pracy i klimacik

@stara

A ok to w sumie super wiedzieć i co ogólnie, udało się jakieś info uzyskać poza forum o tym?

Były

Pracowałem do 2021. Było ok, jak w każdej firmie zawsze można coś do narzekania znaleźć, ale moja ocena jest pozytywna.

Szybki

Byłem na rozmowie o prace, firma jak firma, rozmawiałem z jakimś gościem, krótko i na temat. Bez zbednych pytań i tego wszystkiego. W biurze pracują fajne młode dziewczyny. Zobaczymy jak będzie

Chętny

Czy w firmie jest jakaś praca teraz?

@Chętny

Praca to raczej zawsze jest. ;p Chyba, że pytasz czy coś wolnego tu mają? Jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Hr Bemo Sp. z o.o. - Łaziska Górne

• Jak się pracuje w Hr Bemo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hr Bemo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hr Bemo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hr Bemo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hr Bemo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hr Bemo Sp. z o.o.