Opinie o Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz w Łaziska Górne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz w Łaziska Górne

Mamlas

Robota fajna, maszyny stare, pieniądze małe. Ale przynajmniej można przyjść (usunięte przez administratora) i na papieroska kiedy się chce. Szef jest ale tak jakby nie istniał, nigdy na oczy go nie widziałem. Zachęcam wszystkich bez Ambicji do zatrudnienia.

Szczera do bólu
@Katarzyna

Wynagrodzenie to podstawa 3490 zł brutto do tego doliczają nagrodę stażową 1% za każdy przepracowany rok, u mnie już jest kilka ładnych procent (nie piszę dokładnie ile bo łatwo mnie namierzą :) do tego premia od kierownika coś koło 10% raz mniej raz więcej (częściej mniej). Tej nagrody rocznej podzielonej na trzy transze jest realnie do wyciągnięcia jakieś 12-14% rocznego zarobku czyli jakieś 1,5 dodatkowej wypłaty tyle, że odłożone w czasie :(

Anna Nowy wpis

Ponad rok temu ktoś w komentarzach podawał wynagrodzenie 3490 zł , od tamtej pory były jakieś podwyżki? No i chciałam spytać, czy kobiety zarabiają tyle samo, o ile jakieś tam pracują aktualnie. Zatrudniają chętnie panie? Jeśli tak to pomyslę nad wysłaniem CV pozdrawiam

Szczerze proszę Nowy wpis

Mam komornika, szukam roboty co by można było dostać kasę pod stołem, czy tu jest taka opcja?

Szukam pracy Nowy wpis

To w końcu jest ta firma czy nie? Szukają pracowników?

Mamlas

Weronika
@Mamlas

Nie wiadomo czy się cieszyć czy nie, że szefa się nie widuje ;) Nie ma tam żadnych problemów z ludźmi, tzn. można się z każdym dogadać? A te małe pieniądze tzn. ile? Bo to raczej kwestia subiektywna. Ktoś pisał o najniższej krajowej we wcześniejszych wpisach, czy od tego roku dają coś więcej?

@Weronika

Ja tą robotę lubię, robię tu od lat i zmieniać nie zamierzam, szef faktycznie jest trochę jak widmo, ale ja wszystko załatwiam wszystko z kierowniczką i zawsze się dogadać idzie, kasa to podstawa plus premia za staż i uznaniowa od mojej kierowniczki

Wojciech
@spowierniczka kierowniczki

Czyli masz dwie premie. Super. Ile w sumie dodatkowo możesz dostać do podstawy?

@Wojciech

Jak się nie choruje i pracuje tak jak ja to 1,5 wypłaty dodatkowo wpadnie :]

Katarzyna
@spowierniczka kierowniczki

Czyli z premią i z podstawą ile można tak orientacyjnie kasy wziąć? Widzę, że sporo osób wcześniej pytało dokładnie o zarobki, ale nikt nie chce odpowiedzieć ile konkretnie, a jest to dość istotna kwestia w tych czasach. Jesteście zobowiązani jakąś tajemnicą handlową, że nikt nie jest w stanie odpowiedzieć ile dokładnie można zarobić? A ta premia uznaniowa o której wspomniałaś to zależy od czego? Od ilości wykonywanej pracy, czy może od frekwencji w pracy?

Szczera do bólu Nowy wpis
@Katarzyna

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
542099830

Nie polecam tej firmy zero profesjonalizmu hamstwo i chołota maszyny jak że średniowiecza firma istnieje na zasadzie polityki rabunkowej niema żadnej premi rocznej to ściema a kierownik to cham i karierowicz.

Janek
@542099830

Pierdoły piszesz, premia była i będzie, kierownik się stara jak może, hala faktycznie stara, ale nowa się buduje więc jest ok.

Edyta
@Janek

to ta premia od nowego roku to jaka by była? piszesz też o budowie hali, kiedy ostatecznie mają ją oddać? warunki zatrudnienia ulegną wtedy większej zmianie?

@Edyta

Premia nową dali o 3% większą - teraz jest 18% maks, ale na to chyba nikt się nie załapie, hale budują nową w wiosce obok, ponoć mają być cuda na kiju, złote klamki i diamentowe sedesy, ale ważne żeby chociaż było gdzie auto postawić na parkingu, bo teraz jest strasznie ciasno

ciekawa

Z tego co widzę spółka już zamknięta, chyba coś się pozmieniało. Kiedyś pracowałem jeszcze z poprzednim szefem, który poszedł na emeryturę??? Ktoś coś wie czy dalej to funkcjonuje?

Halina
@ciekawa

Z tego co widzisz? A gdzie niby takie info jest? Ja nic właśnie nie słyszałam

stara
@ciekawa

Tak, Pan Wiesiek przeszedł na emeryturę i firmę zamknęli. My teraz pracujemy w drugiej spółce właściciela.

Edyta
@stara

No cóż każdemu należy się odpoczynek, chociaż dziwne, że nikt tego przejąć nie chciał. Z dłuższym wyprzedzeniem wiedzieliście o tym? Były odprawy jakieś?

Janek
@Edyta

Bednarz wszystko przejął, bo tam następcy nie było ...

spowierniczka kierowniczka
@Janek

Młody szefuncio to jest spoko gość, pojawia się i znika, dzień dobry zawsze powie i tyle w temacie :p

Kaziu

Firmy już nie ma, znaczy jest, ale się inaczej nazywa... HRBEMO...

antek

Bardzo dobra firma polecam pracuję tam od ponad 3 miesięcy pracownicy sympatyczni zawsze pomogą w potrzebie szefostwo i kierownik w porządku wypłaty zawsze na czas polecam .

Bożena
@antek

O, jednak jest ktoś zadowolony z pracy tam. A jak z wysokością zarobków, jesteś zadowolony czy raczej w tej kwestii traktują pracownika po najniższej linii oporu?

antek
@Bożena

Jest ok

Robert
@antek

Hmm, coś więcej napiszesz? Jakieś widełki może podaj, bo "jest ok" niewiele mówi.

a
@Robert

Będziesz zadowolony

Renata
@a

skąd wiesz czy ktoś będzie zadowolony? każdy ma swoją wartość pieniądza. dla kogoś może to być mało, dla kogoś dużo. podasz widełki?

a
@Renata

teraz i tak roboty nigdzie nie ma, więc trzeba się cieszyć z tego co jest...

Prac

Nie polecam, atmosfera tragiczna, nadmiar obowiązków, maszyny stare, nie szanuje się pracownika, nie warto

Mirek

Byłem w tej firmie zobaczyć stanowiso pracy osobiśćie nie polecam hala produkcyjna wygląda jak stodoła al ludzie jacyś dziwni

Szkoda zachodu byłam tam na rozmowie zobaczyłam stanowisko pracy nie polecam stawka odbiega wogule od realiów życia nie polecam

Przybyłem zobaczyłem i niewierze własnym oczą że w dwudziestym pierwszym wieku takie firmy istnieją średniowiecze smrud brud i ubustwo a zarobki jak w Afryce za (usunięte przez administratora)

Misiek

Niestety taka jest prawda o tej pożal się Boże firmie stawka najniższa niby jest jakaś premia ale to parę złotych a pracownicy fałszywe

opinia

Uważasz, że o firmie Wiren sp.j. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

zainteresowany
@opinia

Jakie są tu zarobki? Konkretnie ile można dostać na ręke

kropek

Polecam przyjść, zobaczyć i samemu ocenić!

Damian

A jak przeprowadzana jest rekrutacja? Jakie wymagania stawia firma na początek?

kandydatka
@Damian

Mnie zatrudnili od razu, pierwsze na próbę, a teraz dostałam umowę o pracę na 3 lata

@kandydatka

Ja dostałam na 33 miesiące, później dostałam umowę na czas nieokreślony.

nowy
@kandydatka

Ja rozmawiałem z jakimś młodszym gościem, mówił, że zadzwoni ale jeszcze nie dzwonił... Powinni od razu powiedzieć, że można pracować albo nie.

GALANONIM

Duży plus dla firmy za wprowadzenie nagrody rocznej dla wszystkich pracowników!

MonkeyBRO

Czysty wyzysk, pracownicy nie są szanowani, brak słów dla wypłat oraz jakości pracy. Ludzie są fałszywi i dążą tylko do osiągnięcia własnych celów..

@MonkeyBRO

Nie zgodzę się z Tobą, chyba, że mówisz jak było w 2018 roku. Obecnie jest spoko. Zapierdziel jest, ale idzie wyrobić. Super nowy kierownik i do tego przystojny :)

Slawek

Jakie wynagrodzenia i kiedy

@Slawek

Wynagrodzenia zależne od wielu czynników, premia uznaniowa, premia stażowa, nagroda roczna itd. Wypłata zawsze do 5. dnia miesiąca, zwykle wcześniej.

Mariusz

Na jakich portalach można znaleźć ich oferty pracy?

@Mariusz

Ja znalazłam na OLX, można też znaleźć na ich stronie www

Zostaw merytoryczną opinię o Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz - Łaziska Górne

• Jak się pracuje w Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz?

Zobacz opinie na temat firmy Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiren sp.j. Wiesław Szendzielarz Ireneusz Bednarz