Opinie o F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk w Borowa Wieś

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk w Borowa Wieś

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk?

pracownik Nowy wpis

na pewno zależy od stanowiska

Sprecyzuje opinie o fimie F.P.H.U Plastechnobud po PIĘCIU latach pracy w firmie Plastechobud dostaje się z urzędu podwyżkę 0,50gr Brutto do godziny czyli za ten miesięczny czas spędzony w pracy dostajesz 160g. 2300zł netto nie oszukujmy sie że na dzisiejsze czasy jest to pensja głodowa. Jeśli się starasz a nawet bardzo starasz to tego nie widzą więc nie łódź się że zarobisz więcej oczywiście jeśli zrobisz nadgodziny czyli jakieś 40 godzin więcej dostaniesz 3tyś netto. Soboty i niedzielę robisz na czarno do premi jest to wliczane, Przynajmniej Tak było może się coś zmieniło od tego czasu. Z miłych aspektów jest to że podniosą Ci kwalifikacje jeśli jest taka potrzeba.

Dariusz
@Paweł

Czy każdy zatrudniony pracownik w firmie F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk ma szansę na to, aby otrzymać podniesienie kwalifikacji? Czy w związku z tym istnieją realna szansa na awans, gdy pracownik już poszerzy swoje kompetencje? Napisz, jak to szczegółowo wygląda.

Kod 95.
@Dariusz

Każdy pracownik jest indywidualnością w tej firmie...

pikuś
@Dariusz

Zależy co rozumiesz przez to pojęcie i jak bardzo poszerzysz swoje kompetencje. Podniesieniem kwalifikacji w tej firmie może być np. nieodpłatne zrobienie kursu na wózek widłowy,jakieś kursy bhp czy ppoż. Z operatora maszyn raczej nie masz szans na awans. Jak jesteś kumaty i masz odpowiednie podejście do pracy to możesz pokusić się o brygadzistę,choć z doświadczeniem i stażem obecnych ciężko będzie ci powalczyć . Podniesieniem kwalifikacji można nazwać też przejście ze starej wsi do kaniowa na ekstrudery, tam wszystko się zaczyna. Tam jednak musisz już mieć wiedzę i doświadczenie. Z tego co wiem to tam jest stała załoga,zarobki lepsze niż w starej wsi i ludzie się stamtąd raczej nie wykruszają. Spróbować zawsze możesz

@Paweł

ostatnie lata podwyżka z nowym rokiem + podwyżka po 5 latach 0,50gr, premia jubileuszowa po 10 latach, grusza 500zł, święta 200zł

fizol

Praca w miarę lekka na 3 zmiany, ale nie polecam! Skubią na kasie i oszukują ludzi! Nadgodziny przeliczają dziwnym "systemem" że wychodzi się na tym jak Zabłocki na mydle! I jeszcze ci wmawiają że 10zł netto to jest 8.5 na rękę, nie wiem jakim cudem, ale tak to wygląda :) w firmie nie ma socjalu! Zero kaski na święta itp! Pozytyw to brak spuznień z wypłatami, zawsze w terminie! Zarobki na poziomie około 2000 tyś. zł. przy 160 godz.

WypowiedzenieDałem
@fizol

Wprowadzony został pseudo "pakiet socjalny"! Grusza 500zł i za to plus! 100zł na święta, śmiech na sali! Wstyd to promować nawet!

@WypowiedzenieDałem

na święta 200!

Barbara

@Andrzej., wymieniłeś kilka czynników, które wpływają na Twoją opinię o pracy w firmie F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk, jednak prosiłabym, abyś wyjaśnił nam na podstawie jakichś przykładów, dlaczego tak twierdzisz? Sprecyzuj dokładnie, jak wyglądają zarobki oraz co wpływa na to, iż według Ciebie atmosfera "pozostawia wiele do życzenia"? Może przez czas swojej pracy w tym miejscu dostrzegłeś jakieś pozytywne aspekty? Zachęcam do sprecyzowania opinii.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Andrzej.

Praca w firmie plastechobud lekka Co za tym idzie zarobki marne na tle innych firm z Bielska i okolic wypadają słabo Ogólnie nie polecam. Atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia.

Z

obiecanego nigdy za wiele praca fajna ale po prostu kłamcy złodziejie itp gdybym był świnia to by zadzwonił w jiedno miejsce by się ktoś tym za interesowałzeby może w tedy by zaczęli sanować ludzi

Prosił bym o opinie pracowników tej że firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk - Borowa Wieś

F.P.H.U. Plastechnobud Ewa Kuczmierczyk
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Działkowa 7
    43-330 Borowa Wieś