Reventon Group Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Reventon Group Sp. z o.o.

Święty Mikołaj

Firma świętej trójcy - szef,teściu i kierownik produkcji. Szef wie wszystko , bo jest szefem. Teściu nic nie wie , bo nie musi. Kierownik nic nie wie, bo ma to gdzieś - chcecie wiedzieć, jak się pracuje? Zobaczcie sami - ja nie polecam!!! - reszta pracowników ok.

kali

Hej Wam. Poszukuje obecnie pracy i w sumie robię mały research. Sporo już się o nich dowiedziałem , ale to raczej bardziej techniczne kwestie mnie interesowały. Teraz z kolei pytanie jak jest z atmosferą?

Zainteresowany
@kali 27.11.2015 23:35

Hej:) Mógłbyś napisać coś o tej firmie co się dowiedziałeś?:) Podjąłeś tam pracę?

Zostaw opinię o Reventon Group Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reventon Group Sp. z o.o.