Opinie o Zec Energoservice Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zec Energoservice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zec Energoservice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zec Energoservice Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Niby starszy stażem

Poczułem wewnętrzną potrzebę skreślenia kilku prostych słów, wynika to z mojej potrzeby serca, szerzenia prawdy na tym ziemskim padole. Firma ZEC przygarnęła mnie, dała szansę rozwoju. Przestudiowałem opinię innych fachowców na tym forum. Niestety wielokrotnie me serce cierpiało, czułem jak spływa ono u innych ludzi ropą czarną pełną zawiści, nieokrzesanego zezwierzęcenia. Cieszy mnie to iż miałem tą przyjemność życiową poznać wielu zasłużonych pracowników ZEC, żaden z nich jednak nie napisał opinii na tym forum, wszyscy są zajęci pracą ku chwale swoich żon i matek. Uważam iż moją opinia jest prosta, dobra i sprawiedliwa, szef nie raz musi pochwalić ale przychodzą także chwilę skarcenia. On jest jak wymagający ojciec, nie jak ciocia na imieninach. Szansę swoją wykorzystałem wspiąłem się na wyżyny drabiny społecznej, dało mi to szansę godnego życia i możliwości rozwoju także firmy. Drogie panie, małżonki tutaj obelżywie piszących komentarze, proszę skarćcie swoich małżonków, patelnią, wałkiem czy też prawdą bo ona w oczy kole, niech się w końcu wezmą do roboty. Chciałem także tutaj nadmienić, iż w mej pracy są osoby, które nie rozumieją takich społeczników jak ja i są zawistnymi(usunięte przez administratora) Pracujemy razem dla dobra firmy, rodzin, kotó(usunięte przez administratora) Cóż zrobić życie jest takie, żywię opinię, wynikającą z mojego dobrego szlachetnego pochodzenia iż osoby, które są ukrytymi masonami w końcu opuszczą ZEC.

@ed670

Szanowny Panie Jarosławie, otóż mój drogi forum takowe jest anonimowe z wyboru z uwagi na ochronę osób wypowiadających się mój drogi. Dziękuję ci bardzo za zainteresowanie, serce me się raduje jak taki fachowiec odpisuje ponieważ w tej firmie był zatrudniony. Pozdrawiam Panie Jarosławie i życzę miłego dnia, rozwoju osobistego i dużo szczęścia w życiu osobistym.

Andżela Nowy wpis

Firma na swojej stronie ma ogłoszenia o pracę sprzed kilu lat, to znaczy, że nadal można aplikować? Bo nie widzę sensu żeby w przeciwnym razie wisiały. Mąż znalazł sobie etat ofertę dla spawacza i ciekawy jest ile mógłby na dzień dzisiejszy zarobić. Pisano również o możliwości wyjazdu za granicę, tylko jak wtedy warunki by się zmieniły i co jaki czas mógłby przyjeżdżać do Polski?

Dryblas

Firma na kontraktach zagranicznych każe wystawiać faktury na inną spółkę ponieważ sama kombinuję restrukturyzację przed upadłościową żeby (usunięte przez administratora) tych co się z nimi sądzą. Czyli spawaczy monterów i przede wszystkim pośredników którzy pchali do nich ludzi. A pozwy są na kilka milionów. Dzisiaj i za miesiąc Ci zapłacą żeby Cię zachęcić, ale jesteś pewien co będzie następnym razem?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Jarosław Piątek

10.07.2023 06:07

Jarosław Piątekikona wywiad

Chciałbym podzielić się moją opinią o firmie.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Jarosław Piątekikona wywiad

Z zawodu jestem międzynarodowym inspektorem nadzoru robót spawalniczych i kontrolerem jakości. Mam duże doświadczenie w zawodzie. Posiadam najwyższe certyfikaty międzynarodowe uprawiające do wykonywania zawodu. W firmie zajmowałem się dozorem jakościowym i spawalniczym. Do moich obowiązków należały: bezpośredni nadzór nad produkcją, odbiory jakościowe, kontakt z klientem i inwestorem, analiza i sporządzanie dokumentacji, szkolenie pracowników, przygotowywanie ich do pracy, sprawdzanie ich deklarowanych umiejętności i ich zgodności z certyfikatami, które posiadali.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Jarosław Piątekikona wywiad

Zbyt duża odległość od mojego miejsca zamieszkania do miejsca wykonywania pracy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Jarosław Piątekikona wywiad

Przy umowie o pracę było to wynagrodzenie w przedziale 5 000-15 000 PLN netto - w zależności od kwalifikacji i miejsca zatrudnienia. Miałem zapewnioną umowę o pracę na czas nieokreślony. Otrzymałem taką formę współpracy, o jaką prosiłem. Firma zaproponowała mi bardzo dobre warunki. Wywiązywała się w stosunku do mnie w 100%.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Jarosław Piątekikona wywiad

Zec Energoservice Sp. z o.o. to jedna z firm, które powstały z katowickiego Instalu. Z Instalem pracowałem przez wiele lat, od bardzo dawna. Cały czas związany byłem z branżą i w pewnym momencie została mi zaproponowana praca w firmie Zec Energoservice, stanowisku, które wcześniej obejmowałem w innych wytwórniach.

Jarosław Piątekikona wywiad

Tak. Płatności zawsze są na czas, a obowiązki są zgodne z podpisanym zakresem.

Jarosław Piątekikona wywiad

Na moim stanowisku posiadałem już najwyższy certyfikat uprawnień. Ogólnie w firmie pracuje wiele osób, które już posiadają wysokie uprawnienia.

Jarosław Piątekikona wywiad

Jeżeli w załodze byli pracownicy z certyfikatami odpowiednimi do ich obowiązków to wystarczała ich recertyfikacja.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Jarosław Piątekikona wywiad

Średnio miło, ale bez specjalnych spięć. Jeżeli ktoś dobrze wykonywał swoją pracę, to zawsze odczuwał dobrą atmosferę. W firmie raczej wszyscy są skupieni na tym, żeby dobrze wykonywać swoją pracę. Atmosfera jest raczej poważna, co nie przeszkadza w tym, żeby po pracy mieć ze sobą przyjacielskie stosunki. Jest wyraźnie zaznaczona granica pomiędzy tym, co się dzieje w pracy, a tym co dzieje się poza pracą. Swojego czasu była taka sytuacja, że w firmie pracowały osoby, które bardzo negatywnie wpływały na atmosferę, ale firma zareagowała na to w odpowiednim momencie.

Jarosław Piątekikona wywiad

Wszystkie warunki zostały przez pracodawcę spełnione.

Jarosław Piątekikona wywiad

Postawiłbym na "swoje" kadry (pracownicy "z naboru" (B2B) wymagają ciągłego nadzoru i sprawdzania ich pracy). Zwykle nie starają się tak mocno, jak osoby zatrudnione na stałe. Firma powinna zatrudniać więcej "swoich" fachowców i proponować im umowę o pracę. Z doświadczenia uważam, że własny zespół jest kosztowny, ale na dłuższą metę sprawdza się lepiej, niż osoby wykonujące usługi na zasadach B2B.

Edyta
@Niby starszy stażem

A ten rozwój to dzięki czemu? Dzięki szkoleniom, kursom, zdobywaniu nowych umiejętności? Czy firma organizuje takie rzeczy lub chociaż częściowo dofinansowuje?

@Edyta

Poczułem się wywołany do tablicy, tak jak w szkole nauczycielka niepokornego ucznia prosi do odpowiedzi. Karci, ale za razem edukuje, i to jest ten system szkoleń, ludzki który każdy sam wypracowuje. Ciężką pracą we pocie i łzach zbudowany jest sukces życiowy wielu osobników ludzkich. ZEC dał mi szansę rozwoju, w życiu też tak jest że samemu trzeba swój osobisty sukces budować, a nie zwalać na innych odpowiedzialność za swój sukces. System istnieje od zawsze, tabelki, rozrachunki, koszty, egzaminy i certyfikaty, każdy kto w zorganizowanej firmie pracował wie o czym piszę, a to wszystko dla dobra osobistego i służbowego, żeby raźniej się żyło. Dzisiaj świeci słońce trzeba myśleć pozytywnie, każdy dzień przynosi szansę na sukces, doświadczanie nowych niezwykłych sytuacji, budowanie relacji. Wszystkim byłym, obecnym i przyszłym pracownikom ZEC życzę sukcesów na drodze zawodowej , jak i na polu rodzinnym.

Zielony
@Niby starszy stażem

Czy uważa Pan że warto w tej firmie pracować?

@Zielony

Otóż drogi Panie, chciałem tutaj zauważyć iż ja pracuję i nowej pracy nie poszukuje. Takze tak opłaca się pracować w tej firmie, daje ona stabilne zatrudnienie, a to w dzisiejszych czasach kryzysu jest sprawa ważna istotna i nie do przecenienia. Pana pytanie kolejny raz spowodowała u mnie podróż sentymentalną przez moje lata zatrudnienia, znowu kolejny raz spojrzałem na firmę i swój proces zdobywania doświadczenia na rynku Polskim jak i międzynarodowym. Firma jest ceniona w branży za swoje fachowe podejście, edukuje kolejne pokolenia fachowców. Życzę Panu wiele szczęścia i sukcesów, tak jak mnie spotkały one przez okres zatrudnienia w firmie ZEC. Pozdrawiam

Gabriela
@Niby starszy stażem

Stabilne zatrudnienie to znaczy że na umowie o pracę? Po jakim czasie jest umowa na stałe? Jak ze stawkami? Dobrze się tutaj zarabia? Możesz podać kwotę albo chociaż widełki?

Dryblas
@Niby starszy stażem

Najpierw wytrzeźwiej, a później pisz bo poniosła Cię fantazja. Skoro firma jest taka złota to czemu mają Restrukturyzację Sądową a ludziom na działalności każą wystawiać fv na inną spółkę? Kombinują tylko żeby się wybielić przed wymiarem sprawiedliwości i nie pokazywać że dalej biorą zagraniczne kontrakty. W branży są spaleni i ciężko im o ludzi więc tym co mają (też błazny, że tam siedzą) to muszą zacząć płacić bo inaczej Rafał sam będzie musiał zrobić sobie kurs spawacza i zakumplować się że szlifierka. Ogólnie firma dobra dla ludzi bez ambicji albo zza ścianku.

ed670
@Niby starszy stażem

O niech mnie dunder świśnie - może przedstaw się wspaniały erudyto, mistrzu epistolografii szeroko rozumianej i publikacji natchnionej - ja nie pisze (jeżeli już piszę) anonimowo - Jarosław Piątek

Gabriela Nowy wpis
@Dryblas

Skoro firma w restrukturyzacji to jak z wynagrodzeniami? Wypłacane są? Pracownicy dalej są zatrudnieni czy już zostały zredukowane jakieś etaty?

Niby starszy stażem Nowy wpis
@ed670

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zec Energoservice Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Koordynator budowy - Inżynier budowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Bzyk

Firma choć mówi, że ma płynność to wcale jej nie ma. Prezesi obiecują pieniądze na czas, a wypłaty dalej po terminie. Ostatni taki kontrakt z nimi.

Gabriela
@Bzyk

Długo te opóźnienia trwają? Od dawna tak jest? Ostatecznie wypłacają czy trzeba walczyć o te pieniądze jakoś?

Stary Kasprzaka

Przyszłość w czarnych barwach tej firmy. Nic nie mają na przyszły rok. Już w biurach mówią o zwolnieniach. Za to wszystko można tylko dziękować Rafałkowi i jego nieudolności wszystkie firmy go olewają do Niemców dzwonią i pisza wszyscy dłużnicy firmy. Dla nich obraz ZECu to niewypłacalna i niezetelna firma.

@Stary Kasprzaka

Zdrobnienia imienia Pana Rafała jest nie na miejscu,i niech Pan weźmie się za robotę. I z kąd Pan co robią Niemcy.

Kapsel
@Ktoś

Bo jak się jest na budowie i ma się kontakt z nadzorem (niemcami) i tak bywaze Wymienia się telefonami i adresami mail Takie cuda Kochana ty myślisz że tj robi banda cymbałów Chyba wam teraz pali się grunt pod nogami R taki pewny był restrukturyzacji I chciał utrzeć nosa niektórym a teraz to on jest Pinokiem z resztą był nim cały czas i do tego Rudym

Edyta
@Kapsel

A napisałbyś ile ma na start elektromonter? Widzę, że chcą uprawnień na wózki, EG 1, a praca na wysokości... Musimy z mężem wiedzieć, czy się opłaci popracować, nawet jak będzie to o czym Kasprzaka pisał.

OL
@Edyta

Jak dostanie 12 euro brutto to jest kozak. Soboty oczywiście niepłatne tylko do banku godzon, który jak chcesz odejść to nagle wyparowuje i okazuje się jeszcze, że masz do odrobienia kilka dniówek. Radzę poszukać innej firmy.

Hans Klos

Takich kłamców jak tych dwóch to ja zyjac ponad 50 lat to nie widziałem jeszcze. Ten łysy to już szybciej kłamie jak myśli Karierowicz aby na kimś się dorobić Siedzi tera franca cały czas na budowie ale innym to nie przeszkadza chlać i takim przychodzić bo to przecież (usunięte przez administratora) z biura. Ale ty jak za swoją pracę przyjdziesz podpisać godziny to ma na ciebie (usunięte przez administratora) Żeby Ciebie i cała twoja rodzinę traktowali jak ty ludzi jak (usunięte przez administratora)

@Hans Klos

Niech Pan się zastanowi nad ostatnim zdaniem bo Pana bezczelność i brak szacunku dla rodziny której Pan niezna jest chamskie i bez szacunku

Święty
@Ktoś

Tak samo jak brak szacunku tych jakże szanownych prezesów a zwłaszcza najwiekszegoklamcy wice Jego bezczelność nie zna granic Kłamiąc że jutro wychodzi przelew jeszcze przez następne pol roku nie płacąc za whkonana pracę Jesteście spaleni u wszystkich na dg nikt nie chce z wami współpracować Ale dla siebie na samochody się ma (usunięte przez administratora)

Maestro

Bogdan Kit i Rafał Karpa to jawni (usunięte przez administratora) Obiecają wszystko co chcesz usłyszeć, a później głuchy telefon. Mam nadzieję, że spotka ich kiedyś karma i to bolesna. Oj życzę tego z całego serca.

Bronisław
@Maestro

Opiszesz dokładniej co się stało w twoim przypadku?

@Maestro

Szkoda,że co niektórzy wypisują komentarze nie będąc pracownikami firmy, najlepiej jest wypisywać negatywy a samemu do roboty daleko. Jestem wieloletnim pracownikiem firmy i to co tu wypisujcie nie jest prawdą.Nie macie panowie odwagi podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem a innych podpisujecie,świadczy to o tym,że o własną (usunięte przez administratora) się boicie. W robocie się robi a nie żeby za ciebie robił ktoś inny.

@Ktoś

To w takim razie czemu Ty się nie podpiszesz z imienia i nazwiska?

@Karolina

Ja nie muszę się podpisywać bo negatywnej opinii nie wystawiłem.

Urszula
@Ktoś

A jest jakaś pisana zasada, że ci co wyrażą się negatywnie muszą się podpisać? ;p No nie wiem jak się od kogoś oczekuje czegoś to powinno się umieć tym odwdzięczyć?

Major

Witam jak chcecie pracować za (usunięte przez administratora) to ta firma do tego się nadaje omijajcie dużym łukiem pracownicy pracują na wyjazdach po 12 godz. I dłużej za parę złotych pozdrawiam

Renata
@Major

Co to znaczy za parę złotych? :/ Nie macie dodatkowych premii za tak wydłużony czas pracy? No i wyjazdy dodatkowo? Ciekawi mnie czy firma proponuje chociaż umowę o prace na czas nieokreślony? :)

Lulasz

Firma ok pracuje I slowa nie powiem zlego slowa kasa na czas I tyle alezawsze jest ale trzeba cos umiec choc firma daje szanse monter z biedronki tez ma

Roman
@Lulasz

Wspominasz o terminowej wypłacie. Czy mógłbyś powiedzieć jakie są widełki finansowe w Zec Energoservice? Ile można dostać na początku zatrudnienia? Są po kilku miesiącach podwyżki albo inne dodatki finansowe, które podwyższają pensje?

Iza
@Lulasz

Tzn co umiec? A raczej może inaczej: nie dają szansy ludziom bez doświadczenia? Jeśli tak to średnio

Willi

Kłamiesz chlopie

Urszula
@Willi

W którym miejscu niby kłamie i czemu tak sądzisz? :/

Śmiech na sali

W umowie masz płatność do 30 dni, oni płacą po 60 dniach i jeszcze tylko 500€ ???? Olać ciepłym moczem i zapomnieć o ich istnieniu

Obserwator

Pan Rafał i Bogdan ludziom nie płacą pieniędzy za każdym razem wymyślając nowe kłamstwa, ale żeby kupić sobie nowe Audi A6 za ludzi pieniądze to ich stać :) Omijać szerokim łukiem, chyba że chcecie pracować na kolejne zachcianki pseudo prezesow a sami nie otrzymać pieniądzy.

Willi

To cała prawda o tej firmie. Nie płacą,czekam od grudnia na pieniądze. Żenada jednym słowem, nie polecam. Goście na samozatrudnieniu czekają po trzy miesiące na pieniądze,a zatrudnieni w Zec na umowach sraja w gacie czy kasa będzie na czas.

Miałem "przyjemność" pracować dla tej firmy. Praca sama w sobie nie jest zła, ale jeżeli chcesz zarabiać bardzo słabe pieniądze jak na tą branżę to jest to odpowiednia firma. Starzy pracownicy pracują po 30 lat i niestety nie umieją zawalczyć o swoje i dlatego nowy jak przyjdzie to albo przyjmuje warunki jakie są, albo nie przyjmuje i po usłyszeniu stawki dziękuje i odwraca się na pięcie. Ludzie, którzy zajmują stanowiska "rządzące", bo prezesami nazwać ich nie można to zwykli kłamcy i (usunięte przez administratora) Pracowałem w wielu firmach, ale takich kłamców to jeszcze nie spotkałem w swoim życiu. Zatrudniają ludzi przez pośredników, którym nie płacą pieniędzy po kilka miesięcy, to samo robią ze spawaczami i monterami na własnej działalności okłamując ich, że JUŻ ZA CHWILĘ przelew wyjdzie.. i tak mijają tygodnie. Po czym ludzie po prostu odchodzą a pośrednicy zabierają ludzi z ich budów. Dzięki takiemu zachowaniu, nigdy nie stworzą stałej ekipy fachowców tylko będą mieli pracownika tzw. łapańca, który przykładowo miesiąc wcześniej pracował w cyrku chodząc na szczudłach, albo drugi co jeszcze tydzień temu pracował jako rzeźnik.. i od takich ludzi wymaga się by budowali kotły za kilkanaście milionów euro. Niestety to nie są żarty a czyste fakty. O Panu Rafale K. od kilku miesięcy krążą już żarty na budowach, że NIKT CI TYLE NIE DA, CO RAFAŁ OBIECA i osobiście to mu współczuje bo tymi kłamstwami zniszczył sobie całkowicie opinie. PS. Jak mówią wam, że zrobią jutro albo pojutrze przelew to dodajcie do tego minimum 2-3 tygodnie i oczywiście musicie się prosić bo brak odzewu z waszej strony to dla nich oznacza akceptację takiego stanu rzeczy. Perfidnie okłamują i przychodzi im to z uśmiechem na twarzy. :)

Czy Zec Energoservice Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

abc

Umowa o pracę, ale biorą też ludzi na własnej działalności z tym, że to duże ryzyko pracować dla nich na JDG...

Indick

Radzę omijać firmę szerokim łukiem. Ich polityka polega na tym żeby płacić ludziom z opóźnieniem i trzymać ich jak (usunięte przez administratora) bo każdy pracuje z myślą "Aa jutro już może zapłacą".. i tak mijaja tygodnie. W dużej mierze wspomagają się pośrednikami i ludźmi od nich bo ich kadra niestety nie należy do wykwalifikowanych pracowników, większość nie umie nawet poprawnie oszlifować rury. Pośrednicy czekają po kilka miesięcy na jakiekolwiek transze i dlatego jest ogromna rotacja jeżeli chodzi o ludzi, bo ciągle zmieniają się pośrednicy. którzy na nowo są (usunięte przez administratora). To samo dzieje się z monterami i spawaczami na działalności a gdy tylko się zwolnisz to czekasz na pieniądze pół roku i oczywiście nie zawsze wypłaca Ci w całości tylko po złości na raty. Podsumowując, jeżeli jesteś lebrem i nadajesz się tylko do zamiatania to jest to idealna firma dla Ciebie na umowę o pracę. Jeżeli jesteś na działalności i masz jakąkolwiek wiedze o monterce czy spawaniu to omijaj szerokim lukiem. Życzę powodzenia tej firmie na nastepnych kontraktach bo tylko ktoś cofnięty w rozwoju wróci ponownie tutaj.

@Indick

Dziękuję za wkład, fajnego masz nicka :)

@Indick

No nie mów, że ludzie nie obiegają się o pieniądze? To za co żyją? Jesteście związani umową z pracodawcą, więc chyba warto walczyć o swoje!

Pracownik kolonia

Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tej firmie to radzę się trzymać z daleka, firma ludziom zatrudnionym na DG zalega już za dwa miesiące, pośrednikom jeszcze dłużej. Prezes jeden z drugim jak ludzie pytają kiedy dostaną pieniądze za prace to albo nie odbierają telefonów albo kłamią ze zaraz dostaną. No i jeszcze do tego wszystkiego ten majster Jajko który wszystko im donosi.

Sebastian
@Pracownik kolonia

Czy pracownicy kontaktowali się z kadrami w celu otrzymania informacji o zaległych wynagrodzeniach? Była jakaś odpowiedź pracodawcy odnośnie tych zaległości?

Szok
@Sebastian

Hehe w tej firmie kadry umywają ręce.. nigdy nikt nic nie wie i odsyłają do prezesów, którzy maja na Ciebie (usunięte przez administratora)..

Robotnick

Niestety większość komentarzy tutaj to prawda. Firma zalega z wypłatami, zarówno dla ludzi na własnej działalności jak i dla pośredników. Terminy płatności przesuwane kilka razy przez prezesów. Na samej budowie zamieszanie i brak jakiejkolwiek organizacji. Kierownik Łukasz i majster Andrzej są ogarnięci w temacie roboty, reszta to (usunięte przez administratora) Spawalnicy z czasów (usunięte przez administratora) kierowniczka nie nadaje się na tą funkcję. Majster prowadzący na trzecim kotle Grzegorz często wczorajszy lub pod wpływem. Zresztą kierownictwo toleruje pijaństwo i ludzi pod wpływem. Jeden wylatuje po jednej wpadce, inni sto razy byli w robicie pijani i dalej robią za zgodą pani kierowniczki. Na szczęście już tam nie pracuje i nikomu nie polecam

AlkomatNAfazie
@Robotnick

Dokładnie tak jest polowa ludzi smiga na promilu z rana gdzie tu jakies BHP robota ma byc zrobiona terminy gonia wszystko do czasu ... zrobiliscie (usunięte przez administratora) z tej budowy brak szacunku do ludzi ktorzy wykonuja prace ... jeszcze przyjdzie czas I pora jak was ludzie wygwizdaja ogolnie tragedia

ja sie nie zgadzam
@Robotnick

opinnia robotnika / niezgodna z opisem/

@Robotnick

Moze ktos sie wypowiedzieć na temat budowy INEOS. mam tam jechać od stycznia.

prywaciaż
@Robotnick

Czytam takie wypociny z podpisem na końcu "Już tam nie pracuje" to wiem ze opinia jakiegoś frustrata z wielkim ego. Ja powiem tak OK spóźniają się z płatnościami to fakt Nie jest tam tolerowane pijaństwo, kilku za to wyleciało a BHP jak to na budowach jak cisną to jest jak nie cisną to wszyscy przymykają oczy. Przez mój pobyt na budowie było kilkudziesięciu pracowników którym ja sam bym nie zapłacił złamanego grosza. Przyjeżdżają tacy od pośredników bez podstawowej wiedzy monterskiej, pijaczki i pseudo spawacze ze jak pospawa 14 styków to 7 do cięcia i jeszcze chcą mieć za to zapłacone. Ja osobiście podziwiam kierowniczkę, sama spina to wszystko i nie daje sobie wejść na głowę a to chyba najbardziej przeszkadza tym pseudo FACHOWCĄ, frustratom i szowinistom. To Pani woziła leki po mieszkaniach dla tych którzy byli chorzy a nawet odwiedzała w szpitalu i tam pomagała jako tłumacz. Dziękuję Pani za pomoc dla mnie.

Tadeusz
@prywaciaż

Nie jest tolerowane pijaństwo? Jeden tylko przykład. Pan Paweł K. był w pracy pijany sto razy, bywało nawet, że spał na szatni w godzinach pracy, żeby wytrzeźwieć. Można te przykłady pomnożyć

Tadeusz
@prywaciaż

A z ludźmi od pośredników to fakt. Nie wszyscy, ale sporo ludzi nie mają pojęcia o robicie. Ale to też jest wina kierownictwa, że takich ludzi trzymają. Nabijanie godzin bo pośrednik ma układ z prezesami

prywaciaż
@Nowy

co maja na Ineos bo mam tam byc za kilka dni jakie tam som warunki nara

INEOS
@prywaciaż

Na INEOS podobne cyrki tyle, że kierownik wporzadku. Nie (usunięte przez administratora)się o byle co. Ale jeżeli chodzi o kasę to tak samo porażka. Pośrednikom nie płacą po kilka miesięcy a prywaciarze też muszą swoje odczekać aż laskawie zapłacą. Na pewno na następny kontrakt z nimi nie pojedziemy

ino ineos
@INEOS

Na Ineosie z kiero to nic nie załatwisz, on nigdy nic nie wie albo musi zadzwonic albo go nie ma bo wkraju na urlopie. Majster Paweł to wszystko ciągnie, jest jeszcze JO JO ten to jest udany on ci powie ze ze swoich pieniedzy doklada na budowe Pierwszy podpier..... Reszta co tu dużo pisać przertost formy nad treścią Adziś jak to przy poniedziałku połowa na "fleku"

Roman
@ino ineos

Co to znaczy na fleku? Bo chyba nie wczorajsi? Napiszesz jak teraz płacą? Bo jak trzeba dokładać do budowy to pewnie zarobki nie są zbyt duże. No chyba ze się mylę?

olo
@Roman

Niemylisz sie

Zołza

Dżentelmeni o gustach nie dyskutują...

Dupazbita
@Zołza

Kierowniczko morał tej baśni taki ze nie nadaje się pani na kierowniczkę pozdrawiam kochający monter ❤️

Cygan
@Zołza

Wszystkie budowy w Niemczech wiedzą o ZEC o kierownictwie nie wspomnę... firma na upadłości nie płacą kasy na czas do tej pory czekam na wyrównanie za listopad a gdzie grudzień itd uciekać i szerokim łukiem od tej nie nazwę to firmy tylko polskim łajnem pozdrawiam prezesów.

Dziadek
@Cygan

Dokładnie jest tak jak napisał kolega

Zecowiec@ po pierwsze to nie pracuje na tej budowie ani nie pracowałem kumpel tam jest ....I wszystko wiem co się dzieje..więc zamknij mordę...I nie udzielaj się...

ZECOWIEC

To się nie udzielaj baranie, frustrat z małym pisiorkiem, wyrazy współczucia żonie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zec Energoservice Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Zec Energoservice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zec Energoservice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zec Energoservice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zec Energoservice Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • E. Orzeszkowej 3
    43-502 Czechowice-Dziedzice

Zec Energoservice Sp. z o.o.