Opinie o Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik w Bielsko-Biała

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w firmie Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Budowlany, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik?

Wac Nowy wpis

Pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie, drugie 3 miesiące okres próbny i dopiero po pół rocznej ,,próbie" umowa na rok na stawce z umowy zlecenia. Dłuższej perspektywy czasowej nie miałem ochoty sprawdzać.

Staszek Nowy wpis

Bardzo dziwne jest to, że ktoś od dawna już nie pracuje i miał złe wspomnienia ale ciągle wraca do firmy bodaj na forum??? Żal za utraconą praca w dobrej firmie?

bezwzględny

Również nie polecam. Kiedyś pracowałem w tej firmie to zostałem oszukany w kwestii umowy. Po przepracowaniu 3 tygodni na czarno stwierdziłem że szukają frajera za którego nie będą składek płacili i podziękowałem im za współpracę. Ostatnio zadzwonili do mnie znowu. Rozmowa rekrutacyjna profesjonalna ale śmieszna. Pani dyrektor powiada "praca jest w Chorzowie" - mówię że nie ma problemku - jeśli wyrobicie się z dojazdem do Chorzowa i z powrotem i pracą w 8 godzin... Na to pani dyrektor powiada: "nie nie, na miejscu pracujemy 10 godzin (ahahahahahaha nie ma czegoś takiego- nawet przy płatnych nadgodzinach) plus dojazd i mówię szczerze że za dojazd nie płacimy... I tak przez najbliższy rok" hahahahaha Pani dyrektor została oficjalnie wyśmiana prosto w twarz i poproszona aby więcej do mnie z tej "firmy" nie dzwoniono. Odradzam - ewidentnie poszukują niewolników a nie pracowników. Pozdro dla pani dyrektor

B@T3K Nowy wpis
@bezwzględny

????????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Kordian

Bardzo dobrze oceniana firma, w takim miejscu praca jest przyjemnością o ile są chęci do niej.

Pozytywnie nastawiony pracowni

Pracuję w firmię trzy lata i nie mogę się zgodzić z opinia ,że w firmie poszukują (usunięte przez administratora) Praca w budownictwie jest z reguły ciężką pracą ale pracodawca jest rzetelny , czas pracy ustalany z pracownikiem , bardzo dużą zaletą Pracodawcy jest to ,że pobory są zawsze terminowo wypłacane , pracownik jest szanowany przez szefa i zgodnie z umową. Szef wyszukuje zlecenia trudne ale bardzo ciekawe i jako kierownik na budowie czuję satysfakcję z wykonywanych zadań. Ekipa pracowników jest raczej stała z niewielkimi zmianami nie mniej jednak bardzo chętnie przyjmiemy fachowców do swojego grona. Złośliwe opinie to najczęściej od ludzi ,którzy nie do końca wiedzą co chcą robić w swoim życiu, a za przychodzenie do pracy i tylko przychodzenie nie premiujemy pracowników bo to nie szef premiuje tylko Kierownicy. Dobrzy pracownicy nie narzekają a mamy takich fachowców co pracują już ponad dwadzieścia lat . Więc może jednak jest dobrze. Zapraszam jeszcze raz fachowców.

Zadowolony

Moim zdaniem firma jak najbardziej godna polecenia. Jeśli jest się pracowitym można bardzo dobrze zarobić. Szef wyrozumiały i uczciwy co się rzadko zdarza w tych czasach. Kierownictwo wymagające ale da się dostosować. Co do poprzednich komentarzy to rozumiem że ktoś ma uprawniena na koparkę ale nie w każdej firmie jest praca na tym stanowisku przez cały czas więc zrozumiałe że kierownictwo chce wykorzystać czas pracy w 100%. Jeżeli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia to polecam. Ps. nie chce mi się wierzyć że ktoś w tej firmie pracował na czarno. Pozdrawiam,

Aleksandra
@Zadowolony

Hej, dzięki za rzetelny i opisujący sytuację w firmie Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik komentarz. Czy Twój staż pracy jest długi w tej firmie? Pytam, bo z perspektywy czasu lepiej ocenić opłacalność współpracy w kwestii ewentualnej poprawy warunków.

Zadowolony
@Aleksandra

W Styczniu będą 4 lata i zmiany pracodawcy nie planuje. Pozdrawiam

Franciszek
@Zadowolony

Pracujesz już dość długo i widzę, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. We wcześniejszej wypowiedzi wspomniałeś, że można dobrze zarobić. Interesuje mnie na jakim poziomie jest wynagrodzenie i najważniejsze, czy dostajesz premie za dobre wyniki lub benefity, które bardziej motywują do pracy? Z góry dziękuje za odpowiedź.

B@T3K

dzwoniłem do nich w sprawie pracy na operatora koparko-ładowarki ponieważ wystawili ogłoszenie że szukają operator, chciałem się dowiedzieć o tej pracy coś więcej.Owszem jest praca dla operator usłyszałem i w sumie się nawet ucieszyłem, moja radość jednak nie trwała zbyt długo gdy usłyszałem że w razie braku pracy na koparko-ładowarkę mam wykonywać prace ogólnobudowlane.Tu pojawiło się rozczarowanie, wysłuchałem grzecznie pani z którą rozmawiałem i zakończyłem rozmowę.Szybko to sobie przeanalizowałem i stwierdzam że ta oferta pracy jest jak dla mnie frajerska i taka praca mnie nie interesuje.Albo szukają operatora albo jelenia, szukają moim zdanie przysłowiowego jelenia frajera.Operatorzy szanujcie się i swój fach, z dala od takich śmiesznych firm i ofert pracy z ukrytymi niespodziankami.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik?

Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Stanisława Wyspiańskiego 35 lok. 2
    43-300 Bielsko-Biała